Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Водограй

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

У містах-побратимах з дружнім візитом побували делегації зі Сміли
Понеділок, 10 липня 2017, 16:31

У малій залі Будинку рад відбулася прес-конференція за участю представників виконавчого комітету, депутатського корпусу на якій учасники смілянських делегацій поділилися враженнями від поїздок до міст-побратимів Йонава (Литва) та Ковель (Україна). Цікаву і грунтовну презентацію поїздки до Ковеля представили заступник міського голови Людмила Осейко та депутат міської ради Валентина Зборівська.

Детальніше...
 
Чи потрібно платити земельний податок багатодітній сім’ї
Понеділок, 10 липня 2017, 16:04

Платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування — земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні, та земельні частки (паї), які перебувають у власності (статті 269, 270 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)). Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру (п. 286.1 ст. 286 ПКУ).

Детальніше...
 
У Смілянській міській поліклініці запрацював новий, сучасний флюорограф
Понеділок, 10 липня 2017, 14:35

У Смілянській міській поліклініці запрацював новий, сучасний флюорограф. Завідувач поліклінікою Валентина Покотиленко подякувала міській владі, депутатському корпусу за те, що допомогли придбати саме такий флюорограф, адже він значно поліпшить якість надання медичної допомоги. Для нового апарата необхідно було обладнати належним чином приміщення. Сьогодні вже до послуг смілян флюорограф встановлено у сучасному кабінеті. Подивитися і оцінити, як все працює приїздив до міської поліклініки секретар міської ради Віктор Федоренко. Віктор Антонович підкреслив, що сміляни повинні отримувати найкращі послуги і бути здоровими.

Завідувач поліклінікою розповіла про численні новації щодо оновлення обладнання, матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я, які вдалося здійснити цього року. З радістю поділилася новиною про те, що міська влада виділила кошти і на закупівлю сучасного гематологічного аналізатора. Прилад призначений для проведення кількісних досліджень клітин крові в клініко-діагностичних лабораторіях. За допомогою аналізатора можна робити швидкі та точні аналізи крові.

 
Вдруге у Смілі волонтери з США організували мовно-спортивний табір «Таємна місія»
Понеділок, 10 липня 2017, 09:10

І знову на подвір’ї школи №3-колегіуму чути веселі жарти, дитячий сміх, пісні та радісні вигуки. Вдруге у місті Смілі, у школі №3-колегіумі, волонтери зі Сполучених Штатів Америки організували мовно-спортивний табір «Таємна місія». Діти з будь-якої школи міста могли стати учасниками пригод. Цьогоріч робота табору була організована у дві зміни: у першій половині дня – для дітей віком від 7 до 11 років, у другій половині дня – для дітей від 12 до 15 років. Ініціатором організації роботи цього табору стала директор школи №3-колегіуму Тетяна Карло за підтримки заступника міського голови Людмили  Осейко.

Детальніше...
 
Графік планових відключень електромережі цього тижня
Понеділок, 10 липня 2017, 08:31

Перелік вулиць по місту, на яких будуть відключати електроенергію у зв’язку з плановими ремонтними роботами у липні 2017 року:

10.07.17 р.- вул. Незалежності (77, 79), пров. Аптекарський(1-9), пров. Червоний, вул. Черкаська(27-29), вул. Дніпровська (19 – 61,18 – 32).

12.07.17 р.- вул. Берегова (1-30); вул. Г. Сковороди (1-23 А);  вул. Калинова (1-9); вул. Кармелюка (1-38); вул. С. Ковалевської (1-24); вул. Пирогова (34-38); вул. Рилєєва (33-37); вул. Ювілейна (4-26); пров. Кармелюка 1-22А, вул. Б. Хмельницького (38-46).

14.07.17 р.- вул. Захисників України(13-23)   Диспетчер Смілянського МРЕМ тел.: 4-25-19,  4-32-13.

 
Особистий прийом громадян
Понеділок, 10 липня 2017, 08:10

Сьогодні з 15.00 год. до 17.00 год. особистий прийом громадян проведе заступник міського голови Олександр Васильович Риджаніч згідно з графіком прийому смілян. Запис на прийом проводиться у відділі діловодства, контролю та звернень громадян до 13.00 дня прийому (кабінет № 7,1 поверх). Запис на прийом по телефону не проводиться.

 
На базі Смілянської міської лікарні ім. Т. Шевченка збираються обладнати відділення з гемодіалізу
П'ятниця, 07 липня 2017, 15:07

У майбутньому тут зможуть обслуговувати до 60 пацієнтів. Про реалізацію задуманого говорили під час зустрічі заступника голови ОДА Ярослава Березаня з в. о. міського голови Сміли Віктором Федоренком. Інвестуватиме у створення гемодіалізного відділення у Смілі компанія Фрезеніус. Безпосередньо виконуватимуть роботи представники фірми «Діасервіс плюс». Вони повністю реконструюють діюче терапевтичне відділення. Крім того, установлять 10 сучасних апаратів для гемодіалізу та обладнання з водоочищення.

 

Детальніше...
 
Монетизація залишків невикористаних коштів субсидії на опалення
П'ятниця, 07 липня 2017, 15:01

Відповідно до п.15 постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995р. №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово -комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» із змінами та доповненнями розпочалась монетизація невикористаних сум субсидій. Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу (це 688 грн.) або вартості 150 кВт•г електричної енергії (135 грн.), відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватимуться через поштові відділення.

 

Детальніше...
 
До Сміли завітала волонтер із Кембріджа
П'ятниця, 07 липня 2017, 13:24

Днями до центральної міської бібліотеки імені Олени Журливої завітала гостя – волонтер з м. Кембрідж (США), Сенді Бекингем. Вона вже не вперше відвідує місто, а зокрема міські книгозбірні. Цього разу гостя із далекого американського міста, як і завжди, прийшла з подарунками. Сенді подарувала для центральної дитячої бібліотеки м’яку іграшку - симпатичного верблюжа на ім’я Джек та книгу «Казка про 10 поросят». Сенді Бекінгем зі своїми колегами-помічниками в цей день влаштували невеличке розважальне анімаційне свято для колег бібліотекарів та для дітей, що дало можливість поспілкуватися з іноземнимними гостями.

 
Звертайтеся, адже ми працюємо для вас
П'ятниця, 07 липня 2017, 13:21

Шановні мешканці Сміли та Смілянського району! Нагадуємо, що для вас працює Центр обслуговування платників Смілянської ОДПІ (ЦОП), який знаходиться за адресою: м. Сміла, вул. Незалежності, 76, тел. 04733-4-42-59.

Детальніше...
 
До відома депутатів міської ради та жителів міста
П'ятниця, 07 липня 2017, 10:22

27 липня 2017 року скликається чергова сесія міської ради сьомого скликання. На розгляд сесії виносяться питання: «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік», «Звіт постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції», розгляд земельних питань, інше. Початок роботи сесії о 11.00 год. Реєстрація депутатів у вестибюлі сесійної зали Будинку рад з 10.30 год.

 
Наше майбутнє - талановиті діти
Четвер, 06 липня 2017, 13:52

У фойє Будинку рад з гордістю демонструвала свої роботи учениця Смілянської ЗОШ № 11, вихованка гуртка початкового технічного моделювання з елементами художнього конструювання та технікою оригамі Маргарита Шейко. Дівчинка являється переможцем двох Всеукраїнських виставок-конкурсів і чотириразовим переможцем обласних виставок-конкурсів з оригамі. Як талановита дитина, вненсена в книгу «Майбутнє Черкащини – талановиті діти». Сьогодні особисто привітав Маргариту з перемогами секретар міської ради Віктор Федоренко. Віктор Антонович зазначив, що Сміла пишається такими талановитими дітьми, як Маргарита, і міська влада докладає усіх зусиль, щоб підтримувати їх творчість.

 

Детальніше...
 
Вивчення досвіду якісного водопостачання
Четвер, 06 липня 2017, 12:51

Вирішити раз і назавжди проблему з водопостачання у місті Смілі, яка вже більше 20 років особливо загострюється в літній період, взявся керівник міста Віктор Федоренко. Сьогодні, повернувшись з робочого відрядження, Віктор Антонович поділився цінним досвідом, який він почерпнув разом із своїм заступником з питань ЖКГ Олександром Риджанічом, побувавши у польському місті Перемишль. Місто розташоване за 7 кілометрів від українсько-польського кордону, чисельність населення, площа міста така ж як в Смілі, але сусіднє місто вражає своєю чистотою і комфортом. Віктор Антонович переконаний, що і в нашому місті можна так налагодити житлово-комунальну галузь, і Сміла стане одним із найкомфортніших міст України.

Детальніше...
 
Готуємося до зими влітку
Четвер, 06 липня 2017, 12:37

Сьогодні заступник міського голови з питань ЖКГ Олександр Риджаніч провів робочу нараду з питань організації якісної підготовки та сталої роботи об’єктів життєзабезпечення в осінньо-зимовий період 2017/18 року. В ході засідання керівники підприємств енерго, водо забезпечення, закладів освіти, охорони здоров`я, культури доповіли про розпочатий процес підготовки об'єктів енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та соціальної сфери до зими. Олександр Васильович особливу увагу звернув на своєчасну заміну аварійних ділянок на теплових мережах, оснащення приладами обліку теплової енергії житлових будинків, поставив завдання керівникам житлово-комунальної сфери та теплогенеруючих підприємств щодо забезпечення належної якості виконуваних робіт. Він переконаний, що ретельна і якісна підготовка стане запорукою своєчасного початку наступного опалювального сезону.

 
З Днем родини привітали батьків-вихователів та прийомні сім’ї
Четвер, 06 липня 2017, 09:22

5 липня у малій залі Будинку рад з нагоди свята – Дня родини зібралися керуючий справами Олександр Головченко, представники служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді, прийомні батьки та батьки - вихователі. Щиро привітав сім’ї Олександр Євгенійович та передав батькам - вихователям Вячеславу та Вікторії Будаковим нагороду Черкаської обласної державної адміністрації та подарунок для вихованки Ганни Грибинюк за участь у обласному конкурсі. З вітальним словом виступила начальник служби у справах дітей Ольга Шуригіна та розповіла про розвиток мережі прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу в Смілі.

Детальніше...
 
У Смілі завершується реконструкція фасаду центральної бібліотеки ім. Олени Журливої
Середа, 05 липня 2017, 15:03

Як справжній осередок культури тепер виглядає центральна бібліотека ім. Олени Журливої, ремонт фасаду якої підходить до завершення. Центральна частина міста з кожним днем стає все більш привабливою і сучасною - оновився Будинок культури, центральна бібліотека, дитяча школа мистецтв. Начальник відділу культури Ірина Бобошко дякує міській владі та депутатам усіх рівнів за увагу до галузі культури, належне фінансування ремонтних робіт, за розуміння того, що осередки культури є центрами дозвілля і навчання, гуртують творчих і талановитих людей, зустрічають гостей і формують імідж  міста. Вона зазначила, що нинішнє оновлення є дуже доречним і стане справжнім подарунком Смілі до її 620-ти річчя.

 
В Україні скасовано державне регулювання цін на продукти харчування
Середа, 05 липня 2017, 13:32

1 липня 2017 року набуває чинності постанова Кабінету Міністрів України про скасування державного регулювання цін на продукти харчування. Відтепер виробники не будуть зобов'язані декларувати ціни на продовольчу продукцію, а також обґрунтовувати Держспоживслужбі необхідність зміни цих цін. Скасування держрегулювання дасть можливість усунути зайвий адміністративний тиск на бізнес, зробити виробництво інвестиційно привабливим і надати можливість підприємцям швидше адаптуватися до кон'юнктури ринку.

Детальніше...
 
Водопостачання
Середа, 05 липня 2017, 13:41

У вихідні сміляни потерпали від спеки, сильного вітру і були без води. Водопостачання припинилося о 9-ій, відновили його в одних мікрорайонах близько шостої вечора, в інших – близько дев’ятої. Від жителів міста надходило багато дзвінків в різні інстанції. Причини прокоментував Володимир Овсійчук, головний інженер КП «ВодГео»: – Відсутність води пов’язана з декількома чинниками. Крім того, що виконуються відновлювальні роботи на мережах водопостачання та свердловинах, у неділю, у зв’язку з погодними умовами, було знеструмлено багато районів Черкащини. Не було світла і в селі Білозір’я та на наших свердловинах, вийшли з ладу високовольтні лінії.

Детальніше...
 
Реабілітації дітей з обмеженими фізичними можливостями
Середа, 05 липня 2017, 12:07

Важливі заходи, спрямовані на розвиток дитини-інваліда та коригування порушень її розвитку, забезпечення соціальної адаптації та реабілітації дітей з обмеженими фізичними можливостями, психічними захворюваннями та розумовою відсталістю здійснює Державний комплекс соціальної реабілітації дітей-інвалідів в місті Миколаєві. Детально дізнатись про оформлення дитини з інвалідністю на реабілітацію до Державного комплексу соціальної реабілітації  дітей-інвалідів, отриманя направлення на реабілітацію та іншу інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради, за адресою: м.Сміла, вул. М. Дорошенка, 4, каб. № 4 або попередньо зателефонувавши за номером телефону 4 60 12.

Детальніше...
 
На захисті інтересів громадян і норм трудового законодавства
Вівторок, 04 липня 2017, 15:07

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради інформує: до відома  підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування та фізичних осіб-підприємців, Законом України від 06.12.2016 №1774-VІІІ передбачається збільшена фінансова відповідальність за використання нелегальної праці. Відповідно до Закону, внесені зміни до статті 265 Кодексу законів про працю України, та відповідно підвищено штрафи у таких випадках:

 

Детальніше...
 
Переваги сучасного електронного сервісу веб-порталу Пенсійного фонду України!
Вівторок, 04 липня 2017, 11:57

Спеціалістами Смілянського об'єднаного управління ПФУ Черкаської області здійснюються заходи щодо залучення мешканців міста та району до числа користувачів веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Веб-портал - це сучасний сервіс надання послуг в електронному вигляді.

Детальніше...
 
Фестиваль нескореної нації "Холодний Яр"
Вівторок, 04 липня 2017, 14:52

Незабаром, 7-9 липня, у селі Грушківка на Черкащині відбудеться фестиваль нескореної нації “Холодний Яр”. Цьогоріч на фестивалі буде музична та гутіркова сцени, літературний наступ, мандрівки ”Холодним Яром”, спортивні змагання, дитячий майданчик, лекції з історії та тематичні історичні виставки, багато інших заходів. Активний та змістовний відпочинок гарантовано!

Детальніше...
 
На Черкащині завершився процес децентралізації надання терапії ВІЛ-інфікованим
Вівторок, 04 липня 2017, 11:25

Черкащина завершила процес децентралізації з надання послуг з АРТ-терапії. Вона стала першою на теренах України у цій сфері. Про це у ході засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу зазначив головний лікар КЗ «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Петро Левченко. Відзначимо, перший сайт АРТ-терапії на Черкащині відкрили у 2010 році. Згодом, за допомогою міжнародних організацій, обладнали й інші. Також в області, за словами Петра Левченка, відкритий перший експериментальний міськрайсайт АРТ-терапії у Смілі та Смілянському районі.

Детальніше...
 
Смілян відзначили на рівні області
Вівторок, 04 липня 2017, 10:00

Приємним подарунком до Дня Конституції стало нагородження Валентини Козлової, Владислава Скрипника та вчителя іноземної мови школи №3-колегіуму Наталії Голоднюк грамотами Черкаської облдержадміністрації за активну життєву та громадянську позицію, участь у громадському житті міста. Це нагородження відбулось під час міського свята, яке пройшло напередодні Дня Конституції на площі біля міськвиконкому.

 

Детальніше...
 
До особливої уваги представлено графік проїзду через Черкаський міст
Понеділок, 03 липня 2017, 15:57

З 22 червня по 1 грудня 2017 року введено в дію новий графік проїзду через Черкаський міст.

Легковим автомобілям, вантажним автотранспортам повною масою до 5 тонн, автомобілям спеціального призначення та автобусам, що працюють на маршрутах загального користування, заборонивши рух всіх інших транспортних засобах:

з 6.00 год. до 9.00 год.; з 16.00 год. до 19.00 год.

 
У Смілі відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Таланти багатодітної родини»
Понеділок, 03 липня 2017, 14:52

У Смілі уже вдруге відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Таланти багатодітної родини». Він зібрав майже півсотні учасників з Черкащини. У їх розпоряджені був міський Будинок культури і головна сцена нашого міста. Всеукраїнський конкурс «Таланти багатодітної родини» проходив в Україні вже 14-й рік поспіль. У фойє МБК розгорнулася виставка художнього та декоративно-прикладного мистецтва. Юні вихованці багатодітних сімей власноруч створювали вишивки, малюнки, ляльки, квіти для інтер’єру. Цьому навчали їх у родинах, дитячій школі мистецтв, Будинку дитячої та юнацької творчості, та інших навчальних закладах. Ці роботи представлені у номінаціях образотворче та декоративно-прикладне мистецтво. Учасники інших номінацій заполонили сцену. Тут свою творчість демонстрували танцюристи, вокалісти, музиканти та читці. Для кожного була можливість показати свої творчі здібності. Організатори прагнули, щоб кожна робота дитини, чи то виступ на сцені, чи експонат виставки отримав гідну оцінку. У складі журі - творчі люди, які багато років працюють з молоддю, а саме начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Маслюк, директор дитячої школи мистецтв Світлана Щербул та інші фахівці.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 71