Днями у місті:

24 квітня

11.30 - Бесіда «Яка це

ввічлива людина?»

Спеціалізована

бібліотека філія для

25 квітня

10.00 -  Засідання клубу

любителів українського-

художнього слова»

Літ оксамит»

«Карикатури з натури

Павла Глазового»

Бібліотека Філія №2

13.00 - Тематичний вечір

до Дня трагедії на

Чорнобильській АЕС

«Чорнобиль – наш біль»

БК ім. Т. Шевченка

14.30 - Літературна світлиця

«Зачарований життям»

до 110 р. від дня народження

М.Трублаїні»

Центральна

дитяча бібліотека

16.30 – Звітний концерт

вихованців дитячої

музичної школи №2

ДМШ №2

26 квітня

10.00 – Хода та мітинг-реквієм

біля пам’ятного знаку

жертвам Чорнобильської

катастрофи

Міський парк

культури та відпочинку

12.00 - Екологічний відео-

календар «Лунає над

світом Чорнобиля дзвін»

Центральна

дитяча бібліотека

14.00 - Дискусія «Робітник -

звучить гордо»

Юнацький сектор

ЦМБ ім.О. Журливої

15.30 -  Учбово-практичні

заняття «Опанування

технікою «ТЕРРА» деку паж

Бібліотека Філія №2

16.30 – Звітний концерт

вихованців дитячої

школи мистецтв

ДШМ

27 квітня

12.30 - Бібліографічний огляд

«Мандруємо з дитячими

енциклопедіями»

Спеціалізована бібліотека

філія для дітей

ім. Т.Шевченка

16.00 - Зустріч з громадою

щодо підсумків роботи

управлінь і відділів

виконавчого комітету

Смілянської міської ради

за поточний місяць

Сесійна зала Будинку рад

19.00 – Концерт молодіжної

рок-групи

«Біла вежа»

МБК

28 квітня

12.00 – Вистава Черкаського

обласного академічного

драматичного театру

ім. Т. Г. Шевченка

для дітей «Троє поросят»

МБК

18.00 – Вистава Черкаського

обласного академічного

драматичного театру

ім. Т. Г. Шевченка

для дорослих

«Боінг -боінг»

МБК

30 квітня

16.00 – Звітний ювілейний

концерт народного

аматорського ансамблю

спортивного бального

танцю «Діамант»

міського Будинку культури

МБК

Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Весна

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Смілянський міський РЕМ повідомляє!
Середа, 25 листопада 2015, 12:09

Шановні сміляни, надаємо перелік вулиць по місту, на яких будуть відключати електроенергію в зв’язку з плановими ремонтними роботами у грудні 2015 року:

Детальніше...
 
Учитель - людина, яка може робити важкі речі легкими
Середа, 25 листопада 2015, 11:20

Щороку восени проходить традиційний освітянський конкурс “Вчитель року”. Так і цієї осені в нашому місті пройшов перший тур цього конкурсу професійної майстерності. Вчителі математики, історії, англійської мови та предмету «Захист Вітчизни» мали змогу показати свій фаховий рівень, уміння творчо розв'язувати нестандартні ситуації, презентувати власний досвід.

Детальніше...
 
Гарантії зайнятості для внутрішньо переміщених осіб
Понеділок, 23 листопада 2015, 15:33

 

Смілянський центр зайнятості нагадує, що Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову від 8 вересня 2015 року за № 696 «Про затвердження Порядку здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб».

Детальніше...
 
Стартував ІІІ Всеукраїнський конкурс есе «Я - європеєць»
Понеділок, 23 листопада 2015, 15:21

До уваги творчої молоді міста: Посольство Литовської Республіки в Україні та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» з листопада 2015 року до березня 2016 року проводять ІІІ Всеукраїнський конкурс есе «Я - європеєць». На міському рівні конкурс проводиться за сприяння управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради.

Детальніше...
 
До уваги платників Смілянської ОДПІ
Понеділок, 23 листопада 2015, 14:30

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області інформує про створення поштової скриньки для запитів на отримання публічної інформації та подання громадянами письмових звернень в електронному вигляді.

Детальніше...
 
У Смілі виступатимуть зірки джазу
Понеділок, 23 листопада 2015, 14:24

Дійсно потрібно, як то кажуть, щоб зірки зійшлися на небі так для того, щоб випала така можливість для міста запросити з концертом джазових музикантів такого рівня.

 

 

Детальніше...
 
Оголошуються конкурси
Понеділок, 23 листопада 2015, 14:15

 

За поданням міського голови Олексія Олександровича Цибка оголошуються конкурси: на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, який безпосередньо відає питаннями по здійсненню власних та делегованих повноважень виконавчого комітету щодо реалізації державної політики в галузях житлово-комунального господарства, експлуатації житла, газифікації, енергопостачання, водотеплопостачання, водовідведення, озеленення міста та на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, який безпосередньо відає питаннями по здійсненню власних та делегованих повноважень виконавчого комітету щодо реалізації державної політики у питаннях праці, зайнятості та соціального захисту населення, в галузі охорони здоров`я та у сферах дошкільної, середньої, позашкільної та вищої освіти і науки, сферах культури, молодіжної та внутрішньої політики, фізкультури та спорту. Пропозиції приймаються міським головою до 5 грудня.

Довідки за телефоном: 4-72-42

 

 
Вклонімося героям
П'ятниця, 20 листопада 2015, 16:23

До Дня Гідності та Свободи біля пам`ятного знака Героям Небесної Сотні на площі біля Будинку рад відбудуться урочисті заходи присвячені Революції Гідності:

21 листопада

15.00 – фотовиставка, автопробіг присвячений Дню Гідності та Свободи

16.00 - мітинг-реквієм, трансляція документального фільму присвяченого Революції Гідності

 

 
Слава Героям!
П'ятниця, 20 листопада 2015, 16:13

До Дня Гідності та Свободи біля пам`ятного знаку Героям Небесної Сотні на площі біля Будинку рад відбувся урочистий мітинг та церемонія покладання квітів Героям Небесної Сотні. Щирим словом вшанували Героїв Небесної Сотні та усіх українських воїнів, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України, усіх тих, хто власним життям демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі міський голова Олексій Цибко, голова районної державної адміністрації Андрій Колесник, заступник голови ГО «Територія Гідності» Станіслав Голубець. Закликали усіх до миру, добра, порозуміння, згуртованості і взаємоповаги представники духовенства.

 
Скликається сесія
П'ятниця, 20 листопада 2015, 16:01

 

24 листопада 2015 року о 14 годині 30 хвилин в сесійній залі Будинку рад відбудеться третя сесія міської ради сьомого скликання.

Детальніше...
 
«Час, який змінив нас»
П'ятниця, 20 листопада 2015, 15:11

19 листопада у відділі обслуговування учнів ЦДБ відбувся захід до Дня Гідності і Свободи. Учні 7-Б класу ЗОШ №1 відновили хронографію страшних подій Революції Гідності, згадали поіменно загиблих героїв та вшанували їх пам`ять хвилиною мовчання. Свої думки і побажання рідній Україні лишили в бібліотеці на символічній карті нашої Батьківщини. Відеохронограф «Час, який змінив нас» не лишив байдужим жодного присутнього у залі.

Детальніше...
 
Координаційна рада з питань молодіжної політики
П'ятниця, 20 листопада 2015, 15:07

В управлінні освіти, молоді та спорту відбулося засідання координаційної ради з питань молодіжної політики. Питання, які було розглянуто на засіданні стосувалися підсумків реалізації державної молодіжної політики у 2015 році, конкурсного відбору проектних пропозицій від громадських організацій, ініціативних груп та благодійних фондів, формування здорового способу життя, профілактики ВІЛ-інфікування та туберкульозу. Докладно із зазначених питань доповіла начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Наталія Маслюк.

 
Скарби моря
Середа, 18 листопада 2015, 12:42

Пересувна виставка «Скарби моря» побувала в гімназії. Учні побачили морських зірок і їжаків, гігантські мушлі, зуби величезної древньої акули мегалодона. Цікаві історії про морських мешканців ілюструвалися фотографіями. Організатор виставки - смілянин Олександр Ніколашин. Його колекція каміння, схожого на їжу, демонструвалася в гімназії минулого року. З того часу колекціонер урізноманітнив інтереси й продовжує дивувати смілян своїми захопленнями.

 
Дякуємо волонтерам за щедрість душі і відданість добрій справі
Середа, 18 листопада 2015, 12:17

В рамках святкових заходів до Міжнародного дня студентів в Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ відбулися урочисті вітання з відзнаками кращих студентів закладу. Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді долучився до привітань та вручив подяки небайдужим студенткам, які подали свою руку допомоги молоді з особливими потребами.

Детальніше...
 
Із сесії міської ради
Вівторок, 17 листопада 2015, 14:58

Під головуванням міського голови Олексія Олександровича Цибка відбулася чергова сесія Смілянської міської ради сьомого скликання. Основні питання, які розглянуто на засіданні стосувалися затвердження Регламенту роботи міської ради, обрання секретаря міської ради, затвердження на посаді першого заступника міського голови, затвердження Положення про постійні комісії міської ради. Більшістю голосів депутатів Смілянської міської ради обрано секретаря міської ради – Віктора Антоновича Федоренка, першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Олега Федоровича Черненка.

 

 
Щодо Закону України «Про електронну комерцію»
Понеділок, 16 листопада 2015, 22:30

Фахівці Смілянської ОДПІ повідомляють, що Закон України «Про електронну комерцію» визначає організаційно-правові засади діяльності у сфері електронної комерції в Україні, встановлює порядок вчинення електронних правочинів із застосуванням інформаційно-телекомунікаційних систем та визначає права і обов’язки учасників відносин у сфері електронної комерції.

Детальніше...
 
Майбутнє України – в її патріотах!
Вівторок, 17 листопада 2015, 09:51

Що таке вірність Батьківщині очима українських дітей, можна було побачити в гімназії під час загальношкільного свята “Ігри патріотів”. Учасники змагань виявили творчість у тому, щоб оригінально представити свою команду. Усі разом розмірковували, хто такий патріот. Юне покоління визначило, що це людина, яка не зрадить рідній країні, це також бійці, що захищають державу. Оцінювало змагання компетентне журі.

Детальніше...
 
Скликається сесія міської ради
Понеділок, 16 листопада 2015, 11:24

 

17 листопада об 11.00 у cесійній залі Будинку рад відбудеться чергове засідання сесії Смілянської міської ради сьомого скликання.

Детальніше...
 
Право на податкову знижку
Понеділок, 16 листопада 2015, 15:25

Смілянська ОДПІ доводить до відома платників, що згідно з пп. 166.3.1 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України (ПКУ) платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року такі фактично здійснені витрати, зокрема, як частина суми процентів, сплачених цим платником за користування іпотечним житловим кредитом, що визначається відповідно до ст. 175 ПКУ.

Детальніше...
 
Кришталь моєї мови дорогої
Понеділок, 16 листопада 2015, 15:09

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу - це його мова, адже вона - жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє життя, і свої сподіванки, і розум, і досвід. Учителі школи №3-колегіуму працюють над утвердженням статусу української мови як державної, піднесенням її престижу, виховують у молодого покоління українців повагу до мови свого народу, тому в День української писемності та мови в 1-11-х класах закладу проведено цілу низку різноманітних цікавих заходів.

Детальніше...
 
Контроль за станом погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста
П'ятниця, 13 листопада 2015, 14:53

Комісія виконавчого комітету Смілянської міської ради з питань контролю за погашенням заборгованості із заробітної плати та забезпеченню своєчасної сплати страхових внесків до Пенсійного фонду, надходжень до бюджетів всіх рівнів розглянула питання погашення заборгованості із сплати єдиного внеску до Пенсійного фонду України та погашення заборгованості із виплати заробітної плати підприємствами. Станом на 01.11.2015 загальна сума заборгованості із виплати зарплати у місті Смілі становить 6924,53 тис. грн., станом на 10.11.2015 сума заборгованості не змінилась. На економічно-активних підприємствах, станом на 01.11.2015, сума заборгованості із виплати заробітної плати склала 3705,73 тис.грн. (філія Смілянська ДЕД – 157,83 тис.грн., Смілянська філія ТОВ «Еліт» - 3502,00 тис.грн., ТОВ НТЦ «Привід» - 45,90 тис.грн.)

Детальніше...
 
Новообраний міський голова приступив до виконання своїх посадових обов'язків
Четвер, 12 листопада 2015, 14:37

12 листопада відбулася перша сесія Смілянської міської ради сьомого скликання. Смілянська міська виборча комісія з виборів депутатів місцевих рад та міських голів оголосила про результати виборів. В єдиному одномандатному виборчому окрузі міським головою міста Сміли обрано Олексія Олександровича Цибка. На урочистій сесії Олексій Олександрович склав присягу міського голови, подякував усім смілянам за довіру та пообіцяв, що буде вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися Конституції України та законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої посадові обов'язки.

 

 
Скликається сесія
Середа, 11 листопада 2015, 15:34

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування» та пункту 18 роз’яснення до постанови №381 Центральної виборчої комісії від 02 жовтня 2015 року Смілянська міська виборча комісія постановила скликати першу сесію Смілянської міської ради сьомого скликання. Сесія Смілянської міської ради відбудетьсяя 12 листопада о 10 годині у міському Будинку культури.

 

 
Вересневі підвищення пенсій чорнобильцям
Середа, 11 листопада 2015, 15:25

Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” визначено, що пенсії по інвалідності та в разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи можуть призначатися на бажання особи із заробітної плати за роботу в зоні відчуження у 1986-1990 рр.

Детальніше...
 
European Quality Label - Європейський Знак Якості
Середа, 11 листопада 2015, 15:15

Саме так називаються три нагороди, які отримав Смілянський природничо-математичний ліцей за роботу у проектах eTwinning -“European meetings’,”Gender Gap”,”(h)eureka’. Ця відзнака засвідчує якість та успішність проекту на рівні всієї Європи.

Детальніше...
 
Всі ми друзі – школярі!
Середа, 11 листопада 2015, 14:52

6 листопада в школі №3-колегіумі пройшло незабутнє для малюків свято «Всі ми друзі-школярі!». Проводили його у міському парку, на свіжому повітрі члени шкільного парламенту та педагог-організатор Наталія Іщук. Учасниками свята були всі учні початкових класів.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 51 52 53 54 55 56 57 Наступна > Кінець >>

Сторінка 51 з 57