Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Львів. Латинський кафедральний собор св.Марії

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Залізничну лікарню збережено
Вівторок, 12 квітня 2016, 11:48

Відбулася позачергова 16 сесія Смілянської міської ради. Одне з основних рішень, яке ухвалтили депутати на засіданні сесії - це рішення про реорганізацію Державного закладу «Відділкова лікарня ст. ім. Т.Шевченка» ДП Одеська залізниця» шляхом перетворення у комунальний заклад «Смілянська міська лікарня ім. Т. Шевченка». Також на сесії були розглянуті рішення, що стосувалися внесення змін до міського бюджету та до Програми охорони навколишнього природного середовища міста Сміли.

 

 
Фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я»
Вівторок, 12 квітня 2016, 10:21

З метою залучення дітей всіх вікових категорій до систематичних занять фізичною культурою та спортом, формування основних життєво-важливих умінь і навичок, у дошкільному навчальному закладі №18 «Чебурашка» 7 квітня відбувся фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я».

 

Детальніше...
 
Cмілянський підприємець встановив у центрі міста лавки
Вівторок, 12 квітня 2016, 09:33

Неподалік центральної площі на днях з’явились смітничка та дві нові лавки, які одразу ж оцінили та вподобали перехожі. Дерев’яні лавки та урна для сміття прикрашені кованими візерунками – благодійна справа одного із місцевих підприємців, який займається продажем кави. Відтепер в центрі міста з’явилося ще одне місце для відпочинку, спілкування та зустрічей. Це не перша добра справа підприємця, який долучається до того, щоб прикрасити Смілу.

 

Детальніше...
 
Пролісок - 2016
Понеділок, 11 квітня 2016, 16:29

На великій сцені МБК пройшов загальноміський захід, гала-концерт міськрайонного конкурсу юних талантів «Пролісок-2016». Фестиваль розпочався зі святкового концерту та завершився церемонією нагородження учасників та переможців конкурсу. Гостями гала-концерту стали відомі в Черкаській області колективив вокальне тріо «Барви» та інструментальний дует «Акварелі». По завершенню заходу заступник міського голови Людмила Осейко та начальник відділу культури Ірина Бобошко урочисто нагородили учасників фестивалю. Переможці отримали спеціальні кубки та дипломи. Також до церемонії нагородження долучилася помічник народного депутата України Лідія Заєва для вручення гран - прі конкурсу. Особливі призи за 10-ма номінаціями та третє гран-прі вручили: секретар міської організації Всеукраїнського обєднання «Черкащани» Ольга Ткаченко, депутати міської ради від Всеукраїнського обєднання «Черкащани» Олександр Головченко, Костянтин Зарицький та помічник депутата Андрій Пожар. Свято завершилося яскравим феєрверком.

 
Електронна звітність
Понеділок, 11 квітня 2016, 15:18

Надання звітності в електронному вигляді на сьогоднішній день дає змогу раціонально використовувати та економити робочий час, позбавляє необхідності додаткового візиту до податкової, перевіряє документи на наявність помилок та надає можливість користування сервісом «Електронний кабінет платника податків». За допомогою даної послуги платники можуть підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді, переглядати стан розрахунків з бюджетом (картки особових рахунків).

Детальніше...
 
Цікаве відкриття для глядачів
Понеділок, 11 квітня 2016, 14:50

На великій сцені МБК відбулась вистава Київського обласного театру ім. Саксаганського «Іван Васильвич змінює професію». Ця вистава стала відкриттям для глядачів в плані подачі і нового бачення прочитання цього відомого твору. Під час вистави зачаровує все: прекрасна музика, карколомні трюки, фантастичні декорації, феєричні костюми, динаміка розвитку подій, інтерактивне спілкування з глядачем і дійство у глядацькій залі.

 
Весняний каламбур
Понеділок, 11 квітня 2016, 13:50

Традиційно на великій сцені міського Будинку культури пройшов загальноміський захід присвячений Міжнародному Дню театра та Дню гумора під назвою «Весняний каламбур». В програмі концерту прозвучали гуморески та веселі пісні у виконанні творчих колективів міста. Свою цікаву програму представив народний аматорський театр мініатюр МБК. У виконанні артистів аматорів прозвучали уривки з багатьох вистав, які є в репертуарі колективу «Вечори на хуторі біля Диканьки», «Шельменко –денщик».

 
Смілянська міська рада повідомляє про розробку проекту регуляторного акту.
Понеділок, 11 квітня 2016, 09:47

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення міської ради "Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати та пропорції її розподілу між міським бюджетом, орендодавцем та балансоутримувачем"

Стислий виклад змісту проекту:

Проект регуляторного акта "Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати та пропорції її розподілу між міським бюджетом, орендодавцем та балансоутримувачем" розроблений   відповідно до  Закону  України "Про оренду державного та комунального майна" з метою визначення  процедури застосування орендних ставок при передачі в оренду комунального майна.

Детальніше...
 
Активні громадські ради – досвід успішної країни
П'ятниця, 08 квітня 2016, 14:41

В рамках проекту «Активні громадські ради ІІ – підтримка співпраці громади з органами місцевого самоврядування та державною адміністрацією України» представники депутатського корпусу, виконавчого комітету, громадської ради Сміли в складі делегація Черкаського краю відвідали Польщу. Сміляни ознайомились з корисним досвідом сусідньої країни щодо формування політики міста партнерських відносин між органами місцевого самоуправління і громадськими організаціями, переконалися у цінності діалогу влади з громадою, у важливості діяльності Центру Ініціатив Старійшин, Ради суспільно-корисної діяльності і волонтерства.

Детальніше...
 
У Смілі завершено опалювальний сезон 7 квітня
П'ятниця, 08 квітня 2016, 14:04

У зв`язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря вище 8 °С та відповідно до законодавчих документів виконавчий комітет Смілянської міської ради вирішив завершити топалювальний сезон 2015-2016 років в місті Сміла  7 квітня 2016 року.  Теплопостачальним підприємства  ТОВ «Сміла Енергоінвест» та ТОВ «Смілаенергопромтранс» необхідно провести відключення об’єктів від джерел теплопостачання за взаємоузгодженим графіком.

 
До уваги ОСББ
П'ятниця, 08 квітня 2016, 14:12

Відповідно до частини дев’ятої статті 10 Закону України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку” Постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 109 затверджено Порядок зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами. Дія цього порядку поширюється на виконавчі комітети сільських, міських рад, співвласників багатоквартирних будинків, а також управителів багатоквартирних будинків.

Детальніше...
 
Відбулося засідання виконавчого комітету
П'ятниця, 08 квітня 2016, 14:00

7 квітні відбулося засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради. Основні питання, які було розглянуто на засіданні стосувалися завершення опалювального сезону 2015-2016 року у місті Смілі, проведення чергового призову, заходів щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення, надання натуральної допомоги громадянам міста, захисту прав дітей, заходів з охорони та відновлення рибних запасів у водоймах міста.

 

 
Оголошено щорічну акцію «За чисте довкілля»
П'ятниця, 08 квітня 2016, 09:35

23 квітня у Смілі оголошено Днем благоустрою території міста, а квітень-травень місячником благоустрою. Таке рішення ухвалив міський виконавчий комітет Смілянської міської ради.

Затверджено штаб та перелік підприємств, установ, організацій та відповідальних осіб за проведення дня благоустрою на закріплених територіях.

 

Детальніше...
 
Смілянка відзначена у Всеукраїнському фестивалі –конкурсі «Учитель року»
П'ятниця, 08 квітня 2016, 07:56

24 – 25 березня 2016 року у Національному університеті «Острозька академія» відбувся XI Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Учитель року з предметів духовно – морального спрямування». Черкаську область представляли три педагоги. Серед них і вчитель історії, етики та правознавства Смілянського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15» Гладка Олена Миколаївна.

Детальніше...
 
Основний принцип проведення реформування медичної мережі міста
Четвер, 07 квітня 2016, 15:35

Коментар від влади надає заступник міського голови Людмила ОСЕЙКО.

Сьогодні одне з основних питань, яке хвилює смілян – це реформування медичної галузі міста. Необхідно наголосити, що базовий принцип, на який, перш за все, орієнтуємось при проведенні реформування та оптимізації медичної мережі міста – максимальна наближеність до пацієнта первинної медичної допомоги, яку буде забезпечено за рахунок збереження існуючих поліклінік, поліклінічних відділень та амбулаторій сімейних лікарів.

Детальніше...
 
Театр "Пілігрим" порадував глядачів прем`єрою вистави на англійській мові
Четвер, 07 квітня 2016, 13:21

У рамках року англійської мови в Україні в гімназії відбулася прем’єра вистави “Пінокіо. 10 років потому”. Улюблена казка усіх школярів ожила на гімназійній сцені завдяки шкільному дидактичному англомовному театру «Пілігрим». Герої знову боролися за вічні цінності: добро, гуманізм, любов і дружбу. Режисери, вчителі англійської мови Тетяна Василівна Шибанова та Ірина Трохимівна Музика, разом з акторами-аматорами втілили своє бачення продовження знайомої історії. У їхній уяві персонажі подорослішали на десять років. Пінокіо продовжує здобувати освіту. Мальвіна працює у кафе, а Тортила катається на роликах і продовжує роздавати мудрі поради. Одного разу шляхи усіх персонажів знову перетнулися, тож Базиліо з Алісою знову вдалися до підступних планів...

Детальніше...
 
Спорт та чисте довкілля – здорова нація
Четвер, 07 квітня 2016, 08:49

6 квітня у Малому залі міськвинкому відбулося засідання спортивного активу міста Сміли. В роботі засідання взяли участь заступник міського голови Людмила Олейко, начальник відділу молоді та спорту Наталія Маслюк. Одні з основних питань, які розглянули учасники зустрічі стосувалися проведення міського фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров’я», міського місячника «Спорт для всіх-спільна турбота», апеляції рішення спортивного активу щодо визначених «Героїв спортивного року-2015».

Детальніше...
 
7 квітня – Всесвітній день здоров’я
Четвер, 07 квітня 2016, 08:26

За рішенням Всесвітньої організації охорони здоровя (ВООЗ) в 2016 році цей день присвячений боротьбі з діабетом. Діабет є хронічним захворюванням, яке виникає у випадку, коли підшлункова залоза не виробляє достатньо інсуліну або коли організм не може ефективно використовувати вироблений ним інсулін. Інсулін – гормон підшлункової залози, який регулює рівень цукру в крові. Якщо інсулін не може потрапити в клітини, щоб бути спаленим в якості енергії, цукор накопичується в крові до небезпечного рівня.

Детальніше...
 
Рух заради здоров’я
Четвер, 07 квітня 2016, 08:19

Саме таку назву має всеукраїнський фестиваль ранкової зарядки, який проводиться традиційно щорічно 7 квітня до Всесвітнього Дня здоров’я, мета якого – формування усвідомлення потреби у дітей, молоді та широких верств населення до систематичних занять фізичною культурою і спортом, презентація ранкової зарядки як дієвого засобу покращення фізичного самопочуття та активізації захисних сил організму, заклик до збереження власного здоров’я й відношення до нього як до найціннішого стану, що докорінно визначає повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення.

Детальніше...
 
Муніципальний енергетичний форум
Середа, 06 квітня 2016, 11:04

19 квітня у рамках ІІІ національної спеціалізованої виставки-форуму "Незалежна теплоенергетика" відбудеться Муніципальний енергетичний форум. Цього року на обговорення винесено питання муніципальних стратегій та енергетичних планів міст, залучення населення до створення та реалізації енергоефективної стратегії міста, фінансування енергоефективних проектів, енергетичний аудит та менеджмент. На форумі очікуються виступи представників Держенергоефективності України, USAID МЕР, проектів GIZ «Енергоефективність у громадах», НЕФКО, Асоціації міст України, Асоціації «Енергоефективні міста України», Клуб мерів, Асоціації енергоефективності та енергозбереження, Асоціації енергоаудиторів, «Ощадбанку», «Укргазбанку», ГО «Муніципальна енергія».

Детальніше...
 
Учасники АТО можуть отримати кредит на будівництво житла у сільській місцевості
Середа, 06 квітня 2016, 10:13

У 2016 році в держбюджеті передбачено 40 млн. гривень на реалізацію програми «Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла» («Власний дім»). В місцевих бюджетах передбачено 63,8 млн. гривень на реалізацію цієї програми. Про це сказала директор департаменту державних програм та розвитку житлового будівництва Мінрегіону Наталія Козловська під час засідання Ради асоціації «Власний дім», яке відбулося 5 квітня за участі керівників обласних фондів підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Детальніше...
 
Визначено переможців конкурсу юних поетів «Тарасовими шляхами»
Середа, 06 квітня 2016, 09:58

Доброю традицією стало проведення щороку у березні міського конкурсу юних поетів «Тарасовими шляхами», метою якого є виявлення та розкриття літературних здібностей та обдарувань підростаючого покоління, підтримка творчо обдарованої молоді, вшанування пам’яті Великого Кобзаря, популяризація його творчої спадщини та утвердження духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, патріотичне виховання підростаючого покоління.

Детальніше...
 
Скасування штрафних санкцій
Середа, 06 квітня 2016, 09:38

У Мінюсті України зареєстровано 26.02.2016 р. за № 300/28430 наказ Мінфіну України від 10.02.2016 р. № 40 «Про затвердження Порядку скасування штрафних (фінансових) санкцій, нарахованих на суму податкового зобовязання, яку платник податків сплатив без оскарження податкового повідомлення-рішення».

Детальніше...
 
З 4 квітня реєстрацію місця проживання здійснюватимуть виконавчі органи місцевих громад
Середа, 06 квітня 2016, 08:46

У зв’язку з набранням чинності окремих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/888-19) в Україні змінюється система реєстрації місця проживання.

Детальніше...
 
«Гайдарівець» – серед найкращих
Середа, 06 квітня 2016, 08:24

Щороку Міністерством соціальної політики України проводиться всеукраїнський огляд-конкурс на кращий дитячий заклад оздоровлення та відпочинку, діяльність яких організовується згідно з Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» й направлена на забезпечення надання дітям і учнівській молоді оздоровчих і відпочинкових послуг, загартування, організацію змістовного дозвілля, якісного харчування, розвитку особистісних та творчих якостей, продовження виховної роботи.

Детальніше...
 
Зустрічі у трудових коллективах
Вівторок, 05 квітня 2016, 14:58

 

Кампанія декларування доходів громадян набирає обертів. Щоденно десятки платників особисто та on-line подають декларації про майновий стан та доходи. Але цьому передує велика роз’яснювальна робота. Працівники Смілянської ОДПІ за цей час провели не одну інформаційно-роз’яснювальну зустріч в трудових колективах, учбових закладах, з представниками підприємств, установ та організацій щодо декларування доходів та реалізації права платників на податкову знижку.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Наступна > Кінець >>

Сторінка 51 з 69