Днями у місті:

20 березня


14-00 - Фестиваль-конкурс

«Сузір’я таланті

в багатодітної сім’ї»

МБК


25 березня


09.00-Всеукраїнський

турнір із сучасних

танців «Open Storm battle»

МБК


10.00 – 18.00 -

Всеукраїнський

фестиваль сучасного

танцю

МБК


14.00 -Товариська зустріч

з футболу команди

ФК «Сміла»

Стадіон «Юність»


26 березня


16.00 - До Всеукраїнського

Дня театру. Вистава

народного

аматорського театру

«Перевесло» МБК

«Шельменко –денщик»

МБК


27 березня


12.00 - Музично-

театралізоване

свято « Театральне

мистецтво

у нас - дуже любить

кожен

клас!» до Міжнародного

дня театру

Центральна дитяча

бібліотека

Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Випадкове фото

  • р. Тясмин

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Міжнародна проектна діяльність
Вівторок, 04 серпня 2015, 11:46

Популяризація іноземних мов та культур як важливих елементів світової цивілізації, підтримка програм вивчення англійської, німецької, французької, чеської, польської, російської та молдовської мови, розвиток міжкультурного діалогу та зміцнення порозуміння між народами — мета міжнародних проектів, над якими працює колектив школи №3-колегіуму протягом  кількох років.

Детальніше...
 
У найближчий час значна частина вулиць Сміли змінить назви
Вівторок, 28 липня 2015, 14:49

У найближчі місяці значна частина вулиць Сміли має змінити назви. Перейменовуватимуть, в першу чергу, назви радянського змісту. Над цим питанням уже розпочала працювати спеціальна комісія.

Детальніше...
 
Легалізація заробітної плати!
Вівторок, 28 липня 2015, 14:11

Легалізації заробітної плати та виведенню заробітної плати з «тіні» був присвячений «круглий стіл» в.о. начальника Смілянської ОДПІ Костянтина Синьогуба.

Детальніше...
 
Здорове харчування – складова міцного здоров’я дітей
Понеділок, 27 липня 2015, 15:48

 

Ми завжди пам'ятаємо слова великого педагога Василя Олександровича Сухомлинського, який писав: “Я не боюсь ще раз повторити: турбота про здоров'я — це найважливіша праця вихователя. Від життєдіяльності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили. Якщо виміряти всі мої турботи й тривоги про дітей, то добра половина їх — про здоров'я”.

Детальніше...
 
У колі друзів
П'ятниця, 24 липня 2015, 14:39

22 липня 2015 року за ініціативи Смілянського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося чергове засідання учасників клубу молоді з особливими потребами «Нові друзі». День видався сонячним, учасники зібралися на березі річки Тясмин, де облаштоване місце для відпочинку та пікніку.

 

Детальніше...
 
Уряд спростував порядок реєстрації, перереєстрації безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб
П'ятниця, 24 липня 2015, 12:27

Уряд спростував порядок реєстрації, перереєстрації безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб. Відповідну постанову Кабінет Міністрів прийняв 8 липня 2015 року № 473 «Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу». Постанова спрямована на спрощення процедури набуття статусу зареєстрованого безробітного особами з числа внутрішньо переміщених, їх реєстрацію та перереєстрацію, а також взяття на облік як осіб, які шукають роботу в центрах зайнятості.

Детальніше...
 
Як запобігти кишковим інфекціям
П'ятниця, 24 липня 2015, 12:05

Влітку зростає небезпека зараження гострими кишковими інфекціями. Збудники цих інфекцій потрапляють в організм людини з водою та під час прийому їжі. Епідситуація з гострих кишкових захворювань в місті нестійка. В поточному році зареєстровано 39 гастроентероколітів, 14 сальмонельозу. Щоб убезпечити себе і оточуючих від захворювань гострими кишковими інфекціями необхідно дотримуватись таких правил:

Детальніше...
 
Смілянський міський РЕМ повідомляє!
П'ятниця, 24 липня 2015, 11:02

Шановні сміляни, надаємо перелік вулиць по м. Сміла, на яких буде відключена електроенергія у зв’язку з плановими ремонтними роботами у серпні 2015:

 

 

Детальніше...
 
Оголошується конкурс
П'ятниця, 24 липня 2015, 11:00

Відповідно до ст. 10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" виконавчий комітет Смілянської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: начальник відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи.

 

Детальніше...
 
Є можливість професійної підготовки та перепідготовки
Четвер, 23 липня 2015, 15:26

Питання профтехосвіти безробітних громадян залишається одним із головних напрямків державної служби зайнятості. На сьогоднішній день діють 7 державних центрів профтехосвіти в різних областях України. Смілянський міськрайонний центр зайнятості пропонує навчання безробітним в ЦПТО ДСЗ, де використовуються найсучасніші інноваційні методики та технології, що відповідають європейському рівню.

 

Детальніше...
 
Боротьба з вірусним гепатитом
Четвер, 23 липня 2015, 15:04

Проблема боротьби з вірусними гепатитами має світовий масштаб. Статистика останніх років показала, що Україна знаходиться в стані епідемії захворювання на вірусні гепатити В та С. Актуальні роз`яснення надає лікар-інфекціоніст Смілянської поліклініки для дорослих.

Детальніше...
 
Плідна співпраця зі службою зайнятості
Четвер, 23 липня 2015, 14:53

Серед активних заходів сприяння зайнятості населення, які здійснює служба зайнятості, вагоме місце посідають громадські та інші роботи тимчасового характеру. Ця форма тимчасової зайнятості має очевидну користь як для самого безробітного – дає можливість покращити власне матеріальне становище, а також пришвидшити процес працевлаштування, так і для роботодавців.

 

Детальніше...
 
Пам’ятка про небезпеку знаходження на електрифікованих лініях залізниць
Середа, 22 липня 2015, 14:22

Статистика нещасних випадків невиробничого характеру, що стались протягом 6 місяців 2015 року по Шевченківській дирекції залізничних перевезень свідчить про те, що деякі громадяни нехтують правилами переходу через залізничні колії, переходячи колії в неустановлених місцях, підіймаються на дахи вагонів, що знаходяться під контактною мережею високої напруги.

Детальніше...
 
Увага! Зона підвищеної небезпеки!
Середа, 22 липня 2015, 14:14

Шановні сміляни, протягом 2014 -2015 років у Черкаській області сталось 15 нещасних випадків травмування залізничним транспортом громадян України, з них 5 зі смертельними наслідками. Всі випадки виникли з приводу недотримання постраждалими «Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України».

Детальніше...
 
Заняття спортом – крок до успішного майбутнього
Вівторок, 21 липня 2015, 15:02

Учителями школи №3-колегіуму проводиться велика робота, зокрема розроблені шкільні програми, реалізація яких спрямована на зміцнення здоров’я учнівської молоді. В закладі організована робота спортивних секцій з волейболу, баскетболу, футболу, регбі, гуртка бально-спортивних танців (на фото). Восени, навесні та влітку організовуються туристичні походи стежками рідного краю, класними керівниками активно проводиться екскурсійна робота, а географія подорожей сягає далеко за межі області.

Детальніше...
 
Земельний податок для багатоквартирних будинків
Вівторок, 21 липня 2015, 14:51

Смілянська ОДПІ нагадує, що власники квартир (жилих приміщень) у багатоквартирних жилих будинках не є платниками земельного податку до бюджету за земельні ділянки під такими будинками. Разом з цим, вони відшкодовують сплачені суми земельного податку підприємствам, установам і організаціям, що здійснюють управління цими будинками, а також об’єднанням власників будинків, у складі сум за утримання будинків та прибудинкової території.

 

Детальніше...
 
Сміляни серед кращих
Понеділок, 20 липня 2015, 14:14

18 липня в Обухівському районі відбувся Абсолютний, відкритий чемпіонат з боротьби. Паралельно – відкрита дитячо-юнацька першість. В змаганнях взяли участь борці Київської, Черкаської областей та міст Києва, Обухова, Українки, Сміли, села Трипілля. Смілу представляв спортивний клуб «Вольнік». Дмитро Губанов (вагова категорія  - 27 кг.) зайняв І місце, Назар Зайцев (вагова категорія - 46 кг.) – І місце, Павло Губанов (вагова категорія - 52 кг.) – ІІ місце, Ростислав Боруц (вагова категорія -27 кг.) – ІІ місце, Михайло Губанов (вагова категорія – 58 кг.) – ІІІ місце. Тренер смілянських спортсменів - В`ячеслав Пономаренко, голова спортивного клубу «Вольнік» - Володимир Слюсаренко. Сміла пишається вами!

 

 
Купатися в річці Тясмин можна
П'ятниця, 17 липня 2015, 14:06

 

Доводимо до відома, що за результатами санітарно-мікробіологічного дослідження, вода у річці Тясмин відповідає санітарним нормам (результат дослідження від 13.07.2015 №637,295,635,293 Смілянського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Черкаській області). У зв’язку з цим, купатися в річці Тясмин в районі стадіону «Юність» в місці масового відпочинку, по вул.Косіора, 1 дозволено.

Детальніше...
 
Cоціальна пільга
Четвер, 16 липня 2015, 15:46

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради повідомляє в зв’язку з прийняттям Закону України від 28 грудня 2014р. № 76-VIII „Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України” та прийняття Постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 року №389 „Про затвердження порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї” з 01.07.2015 року пільги окремим категоріям громадян надаються з урахуванням рівня доходів сім’ї пільговика.

Детальніше...
 
Надходження коштів до бюджетів усіх рівнів за 6 місяців 2015 року
Середа, 15 липня 2015, 14:38

При зустрічі з платниками податків в.о. начальника Костянтин Синьогуб повідомив, що Смілянська ОДПІ за 6 місяців 2015 року до Зведеного бюджету України платниками податків Смілянського та Шполянського районів було перераховано 152 231,0 тис. грн. податків. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 24 300,0 тис. грн.

Детальніше...
 
Вода у річці Тясмин погіршилась
Середа, 15 липня 2015, 14:34

 

Шановні мешканці міста, доводимо до вашого відома, що за результатами санітарно-мікробіологічного дослідження, вода у річці Тясмин не відповідає санітарним нормам (результат дослідження від 06.07.2015 №624,275,622,273 Смілянського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Черкаській області). У зв’язку з цим, купатися в річці Тясмин в районі стадіону «Юність» в місці масового відпочинку, по вул.Косіора, 1 не рекомендується.

Детальніше...
 
Оголошення!
Понеділок, 13 липня 2015, 15:13

 
Відбулося засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради
П'ятниця, 10 липня 2015, 14:45

8 липня відбулося засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради. Основні питання, які були розглянуті на засіданні, стосувалися: реалізації спільного Проекту «Відкрите Місто: розширення участі громадян у здійсненні місцевого самоврядування» в місті Смілі, соціальної допомоги недієздатним особам, благоустрою міста.

 

 
На постійному контролі погашення заборгованості із виплати заробітної плати
П'ятниця, 10 липня 2015, 14:02

З метою постійного контролю за станом погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах м.Сміла, управління праці та соціального захисту виконавчого комітету Смілянської міської повідомляє:

Детальніше...
 
Чи потрібний державний фінансовий контроль?
Середа, 08 липня 2015, 14:56

В умовах реформування фінансових відносин посилюється необхідність налагодження зваженої системи формування та використання бюджетних коштів та управління державним майном для забезпечення сталого економічного розвитку України. Діяльність Смілянської об’єднаної державної фінансової інспекції спрямована на реалізацію державної політики у сфері фінансового контролю з метою забезпечення належного рівня фінансово-бюджетної дисципліни на території Смілянського, Шполянського, Кам’янського, Чигиринського та міста обласного підпорядкування - Сміла. У 2015 році до мережі входить близько 340 підконтрольних об’єктів.

Детальніше...
 
З 11 липня зростуть ціни на алкогольні напої
Середа, 08 липня 2015, 14:40

Державна податкова інспекція повідомляє, що в газеті «Урядовий кур‘єр» від 1 липня 2015 року № 116 (5490) опубліковано Постанову Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 426 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 р. № 957», яка набирає чинності через 10 днів з дня її опублікування. Цією Постановою затверджено розмір нових мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв.

 

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 51 52 53 Наступна > Кінець >>

Сторінка 51 з 53