Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • вечірня Юрова гора

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Паски для воїнів АТО
Четвер, 28 квітня 2016, 10:38

Напередодні Великодніх свят працівники Смілянської міської централізованої бібліотечної системи долучилися до випікання пасок для воїнів АТО. Завдяки активній організації та дружній праці було виготовлено понад 60 святкових смаколиків та понад 150 пиріжків, які волонтери передадуть для військових у зону АТО. Своєю роботою працівники бібліотек міста Сміла вклали у випічку частинку особистого тепла і любові.

 
Сучасний метод діагностування у ремонтному ДЕПО Т. Шевченка демонструє позитивний ефект
Четвер, 28 квітня 2016, 10:11

У ремонтному вагонному депо ім. Т. Шевченка огляд колісних пар колійної техніки йде за графіком. Про це цього тижня звітувала служба вагонного господарства регіональної філії ПАТ УЗ «Одеська залізниця». Планується, що у поточному році в умовах ремонтного депо буде проведено повний огляд з обточуванням і без обточування 100 колісних пар спеціального самохідного рухомого складу. Це дозволить отримати економічний ефект у розмірі 140 тис. грн., що на четверть більше, ніж торік, коли повний огляд з обточуванням та без обточування і звичайний огляд без обточування 92 колісних пар різних типів колійної техніки дозволило отримати економічний ефект у розмірі 109 тис. грн.

Детальніше...
 
Смілянські ОСББ ініціювали збір допомоги землякам в АТО
Четвер, 28 квітня 2016, 09:20

Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків в мікрорайоні Богдана протягом 25-26 квітня оголосили збір продуктів та речей для земляків, які зараз перебувають в зоні антитерористичної операції.

Детальніше...
 
28-квітня – Всесвітній день охорони праці
Середа, 27 квітня 2016, 15:20

За ініціативи Міжнародної організації праці з метою привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно 28 квітня, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці. Наша держава підтримала цю ініціативу і відповідно до Указу Президента визначила 28 квітня як День охорони праці в Україні.

Детальніше...
 
Допомога учасникам АТО
Середа, 27 квітня 2016, 14:32

26 квітня в сесійній залі Будинку рад відбулася зустріч представників Черкаського обласного центру допомоги учасникам АТО, міської та районної влади з учасниками АТО щодо допомоги учасникам АТО в лікуванні, реабілітації, соціальному захисті та адаптації, сім’ям загиблих учасників АТО. У своєму виступі заступник міського голови Людмила Осейко розповіла про роботу органів місцевого самоврядування щодо допомоги учасникам АТО. За даними міського центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді у минулому році вдалося оздоровити 30 дітей учасників АТО в оздоровчому таборі «Тимурівець». За даними управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста учасникам АТО та членів сімей загиблих учасників АТО надано земельні ділянки 11-ти особам, дозволи - 30-ти особам.

Детальніше...
 
30 річниця аварії на Чорнобильській АЕС. Пам'ятаємо... Віримо... Сподіваємося...
Середа, 27 квітня 2016, 12:46

Зі слізьми на очах переглядали юні ліцеїсти документальні кадри понівеченого енергоблоку Чорнобильської АЕС, спостерігали за героїчною роботою пожежних, що першими прибули до реактора, з болем та співчуттям порівнювали фотографії чудового міста Прип’яті до і після трагедії, що так болісно нині зветься містом-привидом. Особливо вразила ліцеїстів розповідь ліквідатора В’ячеслава Пилиповича Штрухацького, який поділився спогадами про своє перебування у зоні відчуження та про героїчний подвиг молодих чоловіків, які власним здоров’ям, а то й життям рятували світ від небезпеки.

Детальніше...
 
Інструкція про складання і застосування графіків погодинного відключення електроенергії
Середа, 27 квітня 2016, 09:08

Смілянський міський РЕМ інструктує стосовно складання і застосування графіків погодинного відключення електроенергії та надає графік погодинних відключень.

Детальніше...
 
Чорнобиль… Без права на забуття
Вівторок, 26 квітня 2016, 14:53

Чорнобиль… Це слово стало символом горя і страждань, покинутих домівок, розорених гнізд, здичавілих звірів. Чорнобильська трагедія... Сьогодні це вже історія України. Але у нас, людей, ці слова постійно викликають  тривогу.  Чи не повториться цей жах знову? Радіація – невидимий, і тому підступний ворог всього живого. А щоб не робити помилок у майбутньому, треба пам'ятати уроки минулого.

Детальніше...
 
До 30-ї річниці Чорнобильської трагедії
Вівторок, 26 квітня 2016, 14:22

Аварія на Чорнобильській АЕС - найбільша ядерна техногенна катастрофа в світі, яка сталася в ніч з 25 на 26 квітня 1986 року. Сьогодні у Смілі  до 30-ї річниці Чорнобильської трагедії відбулися заходи, які розпочалися з ходи-пам`яті, від центральної площі до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи. З невимовним болем у серцях згадали сміляни тих, хто поклав свої життя у боротьбі з ядерною смертю і подарував нам сьогоднішній день. Висловила глибоку вдячність мужнім учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і тим, хто нині продовжує виконувати складні й відповідальні завдання на станції та у зоні відчуження заступник міського голови Людмила Осейко. Слова глибокої шани та вдячності висловили заступник голови райдержадміністрації Людмила Абрамова, громадський діяч Станіслав Голубець. Закликав пам`ятати справжніх героїв, шанувати тих, хто у тому страшному пеклі втратив здоров‘я і потребує особливої уваги від держави і суспільства голова громадської міськрайонної організації «Чорнобиль» Валерій Демченко. Промовив молитву за всіх жертв Чорнобильської трагедії священослужитель Свято-Покровського храму отець Миколай. Біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи відбулася церемонія покладання квітів.

 
Світ відкриває кордони для гімназистів
Вівторок, 26 квітня 2016, 07:51

Світ відкриває кордони для гімназистів. Кілька років поспіль вони беруть участь у спільних проектах з учнями з Америки, Африки, Європи. На початку року у рамках Міжнародного проекту «Global Community» їхніми партнерами стали ровесники з Китаю. А нещодавно гімназисти вступили у спільні проекти з учнями школи мистецтв Леонардо да Вінчі з італійського міста Парма, що у провінції Емілія-Романья, а також з англійцями з Портсмуту (графство Хемпшир). Сьогодні ці проекти знаходяться у стадії знайомства учасників.

Детальніше...
 
І Обласний дебатний турнір зі сталого розвитку
Вівторок, 26 квітня 2016, 07:25

На даний час проходить І Обласний дебатний турнір зі сталого розвитку для старшокласників, організований Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Черкаським державним технічним університетом і Ресурсним центром зі сталого розвитку. Ідея і мета турніру полягає у тому, щоб активізувати громадську активність і залучити молодь до вирішення проблем.

Детальніше...
 
Чорнобиль і здоров'я
Понеділок, 25 квітня 2016, 15:02

 

Після Чорнобильської катастрофи фахівці наголошували, що її віддалені наслідки відгукнуться за кілька десятиліть значним погіршенням здоров'я потерпілих людей. А негативний вплив аварії відчуватимуть не лише нинішнє, а й майбутні покоління. Дійсно, перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо стверджувати: «Є у Чорнобиля початок, немає у Чорнобиля кінця». Наслідки трагедії відчуваємо і сьогодні, і ніхто не може запевнити, що вона не торкнеться наступних поколінь. Але наука не стоїть на місці, тож є надія. Сьогодні, як повідомляє фельдшер кабінету здорового способу життя Наталія Зінченко, науковці трохи заспокоюють: українська нація проживає на виступі гранітових порід, які найбільше вміщують радій. Тому його дочірній продукт, радон, українці отримують в 2-3 рази вище у порівнянні з іншими популяціями. Тож, організми пристосувались до підвищеної радіації.

Детальніше...
 
Низький уклін героям-ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС
Понеділок, 25 квітня 2016, 14:14

 

«Минуло вже 30 років, як сталася найбільша техногенна катастрофа ХХ століття. Чорнобиль перетворився на знак всесвітньої біди. Чорнобильське потрясіння зберігає і буде ще довго зберігати своє планетарне значення, як виклик усьому світу. Чорнобильська трагедія сколихнула весь світ і своєю величезною руйнівною силою, і мужністю тих, хто першими зіткнулися з її жахливими наслідками,» - зазначив перший заступник міського голови Олексій Гончаренко на урочистих заходах, які сьогодні відбулися у міському Будинку культури. Він наголосив, що сьогодні наш головний обов’язок спільними зусиллями, добром і милосердям гоїти рани, заподіяні українській землі, людським долям, подякував героям-ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС за наше сьогодні, від усіх смілян побажав міцного здоров`я, довголіття, злагоди, родинного затишку, достатку, любові, щастя і миру.

 

 

 
Повір у себе!
Понеділок, 25 квітня 2016, 14:08

21 квітня колегіанти зустрілися з волонтерами центру підтримки осіб з особливими потребами «Емаус» з міста Львова. Гості провели презентацію-тренінг «Відкриймо дар осіб з неповносправністю», на якому акцентували увагу на терплячому і толерантному ставленні до дітей з особливими потребами, говорили про те, що таким дітям вкрай необхідна наша ввічливість та духовна підтримка.

Детальніше...
 
Школа наступності
Понеділок, 25 квітня 2016, 13:14

Перехід дитини з дошкільного навчального закладу до школи є важливим етапом життя. Для когось із дітей ця мить - урочиста і піднесена, для інших – це величезний стрес, що супроводжується сумом за звичайним життям, страхом перед новим середовищем, новими вимогами. І дуже важливо, щоб педагоги і батьки допомогли дитині усвідомити, що дошкільний заклад і школа є ланками єдиної системи освіти і все, що чекає на дитину у школі, є продовженням того, чим вона займалася, що опанувала раніше. Тому одним із найважливіших завдань, які потребують комплексного вирішення, є створення єдиного освітнього процесу, який пов’язує дошкільні і шкільні роки.

Детальніше...
 
Сплата військового збору
Понеділок, 25 квітня 2016, 12:58

Смілянська ОДПІ звертає увагу, що доходи, отримані протягом календарного року фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність, оподатковуються військовим збором. Отже, за січень-березень 2016 року надходження від сплати військового збору склало 3 мільйона 205 тисяч гривень – про це повідомив начальник Смілянської ОДПІ Костянтин Іванович Синьогуб.

Детальніше...
 
Олімпіада з програмування 2016
Понеділок, 25 квітня 2016, 12:27

16 квітня відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування 2016 року, який проходив у м. Черкаси на базі Черкаського Національного університету ім. Б. Хмельницького. Команда студентів-програмістів Смілянського коледжу харчових технологій Національного університету харчових технологій здобула третє призове місце серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

Детальніше...
 
Фінішна пряма акції «Серце до серця» в Смілі відбулась з вітерцем!
Понеділок, 25 квітня 2016, 11:54

23 квітня, в рамках ХІ благодійної акції «Серце до серця», відбувся веломарафон, концерт та майстер-класи. До марафону долучилися активні жителі міста Сміли та району. Всі зібрані кошти Сміли та області підуть на закупівлю медичного обладнання в Черкаську обласну дитячу лікарню.

Детальніше...
 
Зустріч з майстром пера
П'ятниця, 22 квітня 2016, 12:47

До Центральної міської дитячої бібліотеки на зустріч «Майстри пера – найменшим» з учнями 2 – А та 2 – Б кл. НВК гімназії ім. В.Т. Сенатора завітала неймовірно талановита, весела та позитивна дитяча письменниця з м. Золотоноша - Наталія Бонь. Зустріч із Наталією Євгенівною подарувала нашим маленьким читачам щирі усмішки, радість та гарний настрій. Школярі з великим задоволенням слухали вірші та цікаві історії з життя Наталії Євгенівни. Діти також порадували гостю своїм майстерним декламуванням напам’ять її віршів, та веселими піснями, які неодноразово лунали у виконанні другокласників.На згадку кожен учасник заходу мав змогу придбати нову книгу письменниці з автографом автора. Гімназисти щиро подякували Наталі Бонь за подаровані позитивні емоції.

 
Всеукраїнське шоу талантів “Кожен спроможен” у Смілі 23 та 24 квітня
П'ятниця, 22 квітня 2016, 12:45

Всеукраїнський концертний тур від Всеукраїнського товариства «Кожен спроможен» два дві триватиме у Смілі. Концерний майданчик вже облаштовано у центрі міста. Тут виступатимуть учасники туру – гості нашої Сміли та місцеві талановиті виконавці. Окрім цього під час програми зі сцени розкажуть про відомих смілян, які зробили свій значний внесок у розвиток та історію міста, серед них спортсмен, залізничник, краєзнавець, музикант та ветерани війни. «Кожен спроможен» у Смілі 23 і 24 квітня.

 

 
Практичні навички із тактичної, медичної, вогневої, фізичної та стройової підготовки
П'ятниця, 22 квітня 2016, 12:37

На базі військово-патріотичного навчального центру «Паланка» проведено триденні навчально-польові збори для учнів 11 класів, у яких взяли участь 175 випускників, начальник ВПЦ «Паланка» Віктор Овчаренко, інструктори-волонтери, представники цивільного корпусу «Азов» та громадської організації «Січ». Упродовж трьох днів учні закріпили практичні навички із тактичної, медичної, вогневої, фізичної та стройової підготовки.

 

 
Творчий колектив "Родовід"
П'ятниця, 22 квітня 2016, 08:22

Дитяча та юнацька група творчого колективу «Родовід» клубу Гречківка виступила на обласному фестивалі «Мистецький дивограй». Виступ був яскравим, видовищним і, що саме цінне, високопрофесійним. Вдало виступила юнацька група «Родовід» клубу Гречківка з піснею «Поведи мене». Особливо натхненно і завзято виступили молодша та середня групи. В їх виконанні вокально-хореографічна композиція «Розпрягайте, хлопці, коней» та віночок народних пісень прозвучали з особливим драйвом і справили справжній фурор.

 
Вчилися діяти у нестандартних ситуаціях
П'ятниця, 22 квітня 2016, 12:07

Учні школи №3-колегіуму закріпили знання з правил поведінки у надзвичайних ситуаціях та відпрацювали уміння діяти у нестандартних ситуаціях так, щоб зберегти власне життя і здоров’я та допомогти оточуючим.

 

 

Детальніше...
 
В Смілі пройшов щорічний ХХІІІ фестиваль творчості "Повір у себе"
П'ятниця, 22 квітня 2016, 10:09

20 квітня пройшов ХХІІІ традиційний щорічний міський фестиваль творчості «Повір у себе». Дійство відбувалось в приміщенні Смілянського Будинку дитячої та юнацької творчості, фестиваль “Повір у себе” – свято особливе, до нього наполегливо готуються діти та молодь з особливими потребами з усієї Сміли. Звісно ж ні одне свято не розпочинається без привітань, цього року учасників фестивалю вітала заступник міського голови Людмила Осейко.

Детальніше...
 
Із засідання виконавчого комітету
Четвер, 21 квітня 2016, 17:11

Під головуванням першого заступника міського голови Олексія Гончаренка відбулося засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради. На засіданні було розглянуто 39 проектів рішень. З основного питання, щодо підготовки міського парку культури та відпочинку до роботи у весняно-літній період 2016 року, доповіла начальник відділу культури Ірина Бобошко.

Детальніше...
 
Родинне свято
Четвер, 21 квітня 2016, 14:45

Родина – це колиска людства, її майбутнього. Родина це те, що може і повинна мати кожна дитина,  це найголовніше, що дорослі можуть і мають дати дітям.
Безмежною любов’ю, гарячим серцем, родинним теплом зігрівають 84 опікуна і піклувальник 107 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в їх сім’ях. Переважна більшість опікунів та піклувальників (97%) є родичами цих дітей.
Виховання дитини - це складна, кропітка, щоденна праця. Щоб допомогти дитині пізнати себе та світ, зрозуміти правила життя в соціумі, знайти себе та визначити своє місце в суспільстві, опікуни та піклувальники долають тернистий шлях, що складається із дитячих хвороб, невиконаних бажань, різного роду непорозумінь та неприємностей; підліткового бажання швидше стати дорослими та доволі спілкуватися з друзями як на вулиці, так і в соціальних мережах, не прислухатися до порад, не виконувати вказівки, робити лише те, що подобається;  юнацького першого кохання та максималізму. По крихті збирають вони успіхи та досягнення своїх дітей і мріють про те, що в майбутньому їх діти стануть визнаними співаками, артистами, танцівниками, художниками, майстрами декоративно-прикладного мистецтва.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Наступна > Кінець >>

Сторінка 51 з 71