Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Частина мікрорайону

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Герої не вмирають!
Четвер, 18 лютого 2016, 17:34

До Дня Героїв Небесної Сотні у місті відбудуться заходи:

19 лютого

12.00 – Відкриття пам`ятної дошки на честь Героя Небесної Сотні Юрія Пасхаліна (Будинок де проживав герой)

16.00 – Мітинг, покладання квітів до памятника Героям Небесної Сотні (Площа біля Будинку рад)

20 лютого

18.00 – Хода пам`яті, від гімназії ім. В.Т. Сенатора до памятника Героям Небесної Сотні, мітинг

 

 
Вечір пам’яті “Приречені на перемогу”
Четвер, 18 лютого 2016, 16:48

Під такою назвою пройшов пам’ятний захід у центральній бібліотеці ім. О. Журливої. Молодь, активісти, смілянські майданівці та учасники подій на столичному Майдані зібралися, щоб вшанувати Героїв Небесної сотні. 18 лютого почався триденний штурм учасників мирного мітингу, який переріс в боротьбу із деспотичною владою і закінчився Революцією Гідності. Гості зустрічі вшанували полеглих на Майдані мітингувальників та поспілкувалися із автором відомої нині книги про Майдан “Приречені на перемогу”.

 

 
Тоталітарного минулого більше не буде у назвах вулиць Сміли
Четвер, 18 лютого 2016, 16:08

 

Під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулася позачергова сесія Смілянської міської ради сьомого скликання. Згідно Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» депутати проголосували за зміну назв вулиць, які втілювали у своїх назвах тоталітарне минуле злочинів проти людства і людяності.

 

 
Порядок оподаткування пенсій
Четвер, 18 лютого 2016, 15:16

Відповідно до підпункту 164.2.19 пункту 164.2 статті 164 Податкового кодексу України (ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються, зокрема, суми пенсій (включаючи суму їх індексації, нараховану відповідно до закону) або щомісячного довічного грошового утримання, отримуваних платником податку з Пенсійного фонду України чи бюджету згідно із законом, якщо їх розмір перевищує три розміри мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, – у частині такого перевищення, а також пенсій з іноземних джерел, якщо згідно з міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, такі пенсії підлягають оподаткуванню чи не оподатковуються в країні їх виплати.

Детальніше...
 
Сміляни отримали перші електронні паспорти
Четвер, 18 лютого 2016, 15:00

Смілянському районному відділі управління Державної міграційної служби України в Черкаській області 13 лютого урочисто вручили ID-картки замість традиційних паперових паспортів. Першими власниками нових документів у Смілі та Смілянському районі стали семеро юнаків та дівчат.

Детальніше...
 
Забезпечити ефективну роботу КП «ВодГео» та не допустити подальшої заборгованості із заробітної плати
Середа, 17 лютого 2016, 17:14

Напружена ситуація виникла в колективі комунального підприємства «ВодГео» через не виплату заробітної плати. Як пояснює ситуацію заступник директора КП «ВодГео» Ярослав Віталійович Шаблій, серед факторів, що вплинули на критичний стан підприємства - заборгованості за електроенергію, несвоєчасне відшкодування по пільгам та субсидіях і головний фактор - невідповідність тарифів на водопостачання та водовідведення, адже, до сьогодні, діяли тарифи, які були прийняті ще у 2009 році, і хоч Національна комісія НКРЕКП затвердила тариф 22 грн. 34 коп., минула влада, в силу певних політичних причин, не наважилась ввести тариф в дію. Після обрання на посаду міського голови Олексія Олександровича Цибка, він одразу вжив заходів з врегулювання даної ситуації на підприємстві. Оперативно було подано документи на перерахунок тарифу. І з 01.03.2016 року НКРЕКП для КП «ВодГео» затвердила новий (зменшений) тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, у розмірі 17 грн. 48 коп. з ПДВ для фізичних та юридичних осіб. Ці та інші заходи дадуть змогу підприємству повністю погасити заборгованість по заробітній платі, відновити ефективну роботу та не допустити виникнення подальшої заборгованості за електроенергію та по заробітній платі.

Детальніше...
 
Міський голова відкритий громаді
Середа, 17 лютого 2016, 17:02

17 лютого міський голова Олексій Цибко провів прийом громадян. Основні питання, з якими сміляни звернулися до міського голови, стосувалися плати податку за власні земельні ділянки, тарифів, забезпечення житлом, нарахування субсидій, надання матеріальної допомоги. Всі питання міський голова детально вивчив, надав пояснення щодо їх вирішення.

 

 
Зустріч з громадою
Середа, 17 лютого 2016, 12:30

16.02.2015 р. в клубі ім. Івана Франка в районі «Поштовий», відбулась зустріч міського голови та начальника поліції з жителями мікрорайону. Було багато запитань, як до представників органів провопорядку, так і до міського голови. Проблеми жителів були вислухані, записані та обговорені. Звичайно це освітлення, дороги, дорожні знаки, відсутність зупинок громадського транспорту і т.д. Олексій Олександрович наголосив громаді на те, що тільки разом можливо подолати всі труднощі в місті, адже один в полі не воїн.

Детальніше...
 
Шановні підприємці!
Середа, 17 лютого 2016, 12:24

ДП «Черкасистандартметрологія» 24 лютого 2016 року проводить семінар на тему «Важливі аспекти технічного регулювання в сучасних умовах при впровадженні правил Європейського Союзу».

Детальніше...
 
Зміни в поданні звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування
Середа, 17 лютого 2016, 08:32

З 1 січня 2016 року набрав чинності Закон України від 24 грудня 2015 року № 909-VIIІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» (далі – Закон № 909), яким, зокрема, внесено зміни Закону України від 8 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464).

Детальніше...
 
Соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей
Середа, 17 лютого 2016, 08:28

Частиною 3 статті 119 КЗпП передбачені гарантії для працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, а саме за такими працівниками зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб - підприємців, в яких вони працювали на час призову. Таким працівникам здійснюється виплата грошового забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України відповідно до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".

Детальніше...
 
Економія починається з малого
Вівторок, 16 лютого 2016, 10:20

За сприянням міського голови, в навчальних закладах міста проводиться заміна застарілих електроплит на нові. На сьогоднішній день сучасні плити встановлені в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 та дошкільних навчальних закладах №8, 21, 23. Це обладнання є досить енергоекономним.

Детальніше...
 
Забезпечимо правопорядок та захист прав і свобод громадян
Вівторок, 16 лютого 2016, 08:51

Шановні сміляни!

Нагадуємо про проведення зустрічей міського голови Олексія Олександровича Цибка та представників правоохоронних органів з громадою міста стосовно питань забезпечення правопорядку та захисту прав і свобод громадян.

16 лютого з 15.30 до 17.00 – БК ім. Франка

23 лютого з 15.30 до 17.00 – Клуб р-ну Гречківки

 
Низький уклін
Понеділок, 15 лютого 2016, 17:05

З нагоди святкування 27-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у місті відбулася святкова хода до пам`ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам. Слова вдячності і шани учасникам бойових дій на території інших держав, воїнам, які сьогодні захищають територіальну цілісність України висловили міський голова Олексій Цибко, голова Смілянської Спілки ветеранів війни в Афганістані Ігор Діденко. У міському Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт.

 

 
Play Your Part - cвято творчості
Понеділок, 15 лютого 2016, 11:51

8 лютого в актовій залі спеціалізованої школи №5 відбувся міський конкурс інсценізацій Play Your Part. Управлінням освіти молоді та спорту ініційовано проведення цього конкурсу з метою популяризації вивчення англійської мови серед учнів нашого міста.

Детальніше...
 
Обережно - тонка крига!
Понеділок, 15 лютого 2016, 11:44

Оскільки погодні умови сприяють таненню льоду та льодового покриву застерігаємо утриматися від виходу на водойми та здійснення рибальства. На даний час майже на усіх водних об’єктах міста немає надійної та міцної криги.

Детальніше...
 
В ОДА обговорили питання підвищення рівня оплати праці в контексті зниження ЄСВ
Понеділок, 15 лютого 2016, 11:25

Зниження єдиного соціального внеску дозволить роботодавцям підвищити заробітну плату своїм працівникам, а бізнесу – бути конкурентоспроможним. Про це говорили в обласній державній адміністрації на засіданні міжвідомчої комісії з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати під керівництвом першого заступника голови ОДА Віталія Коваля. Участь у ній взяли також представники Пенсійного фонду в області, органів ДФС, структурних підрозділів ОДА, органів місцевого самоврядування, підприємці. Йшлося, зокрема, про очікувані результати від зменшення податкового тиску на підприємництво.

Детальніше...
 
Бджола мала, а й та працює
Понеділок, 15 лютого 2016, 11:22

Споконвіку українському народу були притаманні працелюбність та прекрасні особистісні якості. Сучасні психолого-педагогічні дослідження і практика засвідчують: уже трирічна дитина прагне до самостійності, елементарної трудової діяльності, тому  дорослим важливо підтримувати це прагнення малюка, формуючи постійну потребу у діяльності, виховуючи інтерес до праці та до її результатів. Які саме засоби педагогічного впливу варто використати при цьому, обговорювали учасники методичного об'єднання вихователів молодших груп міста, чергове засідання якого відбулося на базі дошкільного навчального закладу №19 «Світлячок».

Детальніше...
 
Допоможи птахам взимку
Понеділок, 15 лютого 2016, 11:17

9 лютого в школі №3-колегіумі було весело та гамірно, адже учні початкових класів разом зі старшими друзями, одинадцятикласниками, вирушили до міського парку.

Детальніше...
 
День Святого Валентина
Понеділок, 15 лютого 2016, 11:11

Гарного настрою всім – учням, учителям, батькам, додав ярмарок, який вирував на великих перервах 12 лютого у школі №3-колегіумі, напередодні Дня Святого Валентина. Юні господині припрошували скуштувати пиріжки із різноманітними начинками, печиво, тістечка, торти, випечені власноруч або з допомогою мам та бабусь.

Детальніше...
 
ПИРІЖКИ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ ВІТЧИЗНИ
Понеділок, 15 лютого 2016, 11:08

Гімназисти продовжують співпрацювати зі Смілянським  товариством українських патріотів. Цього разу учні виконали замовлення волонтерів на збір консервації та овочів. Враховуючи, що українське сало для всіх, наче ліки, педагогічний колектив направив національний продукт для підтримки духу і підвищення імунітету бійців, які несуть службу у зоні АТО. Сюрпризом для воїнів стануть 660 пиріжків, спечених вчителями, батьками, учнями і наданих приватними підприємцями Мариною Голуб, Лідією Івановою, Олександром Нетесаним.

Детальніше...
 
Оголошення!
П'ятниця, 12 лютого 2016, 15:48

Шановні сміляни та гості міста!

З нагоди святкування 27-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15 лютого у місті відбудуться заходи:

10.00 – святкова хода від Будинку рад до скверу воїнів-інтернаціоналістів, мітинг, покладання квітів.

10.00 – відвідини поховань загиблих воїнів (автобус біля Будинку рад)

12.00 – богослужіння біля каплиці в сквері воїнів-інтернаціоналістів

13.30 – урочистості та святковий концерт (МБК)

 

 
Розпочався прийом заявок на участь у XV Всеукраїнському фестивалі сучасної пісні та популярної музики «Червона рута»
П'ятниця, 12 лютого 2016, 15:24

На виконання листа Секретаріату Кабінету міністрів України від 18.01.2016 №  49618/3/1-15 до листа Адміністрації Президента України від 14.01.2016 № 43-01/13 інформуємо, що у 2016 році проводиться XV Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута».

Детальніше...
 
Контроль за станом погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста
П'ятниця, 12 лютого 2016, 14:30

Виконавчим комітетом Смілянської міської ради ведеться постійний контроль щодо питання погашення боргів із заробітної плати та єдиного соціального внеску на підприємствах міста. Станом на 01.02.2016 загальна сума заборгованості із виплати зарплати по м. Сміла становить 6867,76 тис. грн., станом на 11.02.2016 – 6793,81 тис. грн.

 

Детальніше...
 
До уваги підприємців! Смілянський міськвиконком оголошує конкурс на право отримання коштів в 2016 році для здійснення підприємницької діяльності
П'ятниця, 12 лютого 2016, 14:07

 

Смілянський міськвиконком оголошує конкурс на право отримання коштів в 2016 році для здійснення підприємницької діяльності з Регіонального Фонду підтримки підприємництва.

Детальніше...
 
Стихійна торгівля – потенційна небезпека для споживачів
П'ятниця, 12 лютого 2016, 11:59

Молоко, м'ясо та продукти з них, постійно входять в наш раціон, а їх асортимент на прилавках супермаркетів взагалі шокує своїм розмаїттям, але треба пам`ятати, що придбаний у невстановленому місці товар у випадкової людини, в умовах, що не відповідають нормам його виготовлення та зберігання, у будь-який момент може обернутися великим лихом для покупця та його родини.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Наступна > Кінець >>

Сторінка 56 з 69