Днями у місті:

24 квітня

11.30 - Бесіда «Яка це

ввічлива людина?»

Спеціалізована

бібліотека філія для

25 квітня

10.00 -  Засідання клубу

любителів українського-

художнього слова»

Літ оксамит»

«Карикатури з натури

Павла Глазового»

Бібліотека Філія №2

13.00 - Тематичний вечір

до Дня трагедії на

Чорнобильській АЕС

«Чорнобиль – наш біль»

БК ім. Т. Шевченка

14.30 - Літературна світлиця

«Зачарований життям»

до 110 р. від дня народження

М.Трублаїні»

Центральна

дитяча бібліотека

16.30 – Звітний концерт

вихованців дитячої

музичної школи №2

ДМШ №2

26 квітня

10.00 – Хода та мітинг-реквієм

біля пам’ятного знаку

жертвам Чорнобильської

катастрофи

Міський парк

культури та відпочинку

12.00 - Екологічний відео-

календар «Лунає над

світом Чорнобиля дзвін»

Центральна

дитяча бібліотека

14.00 - Дискусія «Робітник -

звучить гордо»

Юнацький сектор

ЦМБ ім.О. Журливої

15.30 -  Учбово-практичні

заняття «Опанування

технікою «ТЕРРА» деку паж

Бібліотека Філія №2

16.30 – Звітний концерт

вихованців дитячої

школи мистецтв

ДШМ

27 квітня

12.30 - Бібліографічний огляд

«Мандруємо з дитячими

енциклопедіями»

Спеціалізована бібліотека

філія для дітей

ім. Т.Шевченка

16.00 - Зустріч з громадою

щодо підсумків роботи

управлінь і відділів

виконавчого комітету

Смілянської міської ради

за поточний місяць

Сесійна зала Будинку рад

19.00 – Концерт молодіжної

рок-групи

«Біла вежа»

МБК

28 квітня

12.00 – Вистава Черкаського

обласного академічного

драматичного театру

ім. Т. Г. Шевченка

для дітей «Троє поросят»

МБК

18.00 – Вистава Черкаського

обласного академічного

драматичного театру

ім. Т. Г. Шевченка

для дорослих

«Боінг -боінг»

МБК

30 квітня

16.00 – Звітний ювілейний

концерт народного

аматорського ансамблю

спортивного бального

танцю «Діамант»

міського Будинку культури

МБК

Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Виконавчий комітет

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

На постійному контролі погашення заборгованості із виплати заробітної плати
П'ятниця, 10 липня 2015, 14:02

З метою постійного контролю за станом погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах м.Сміла, управління праці та соціального захисту виконавчого комітету Смілянської міської повідомляє:

Детальніше...
 
Чи потрібний державний фінансовий контроль?
Середа, 08 липня 2015, 14:56

В умовах реформування фінансових відносин посилюється необхідність налагодження зваженої системи формування та використання бюджетних коштів та управління державним майном для забезпечення сталого економічного розвитку України. Діяльність Смілянської об’єднаної державної фінансової інспекції спрямована на реалізацію державної політики у сфері фінансового контролю з метою забезпечення належного рівня фінансово-бюджетної дисципліни на території Смілянського, Шполянського, Кам’янського, Чигиринського та міста обласного підпорядкування - Сміла. У 2015 році до мережі входить близько 340 підконтрольних об’єктів.

Детальніше...
 
З 11 липня зростуть ціни на алкогольні напої
Середа, 08 липня 2015, 14:40

Державна податкова інспекція повідомляє, що в газеті «Урядовий кур‘єр» від 1 липня 2015 року № 116 (5490) опубліковано Постанову Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 426 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 р. № 957», яка набирає чинності через 10 днів з дня її опублікування. Цією Постановою затверджено розмір нових мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв.

 

 

Детальніше...
 
Держфінінспекція в Черкаській області за шість місяців 2015 року забезпечила відшкодування втрат на суму 11,5 млн грн
Середа, 08 липня 2015, 14:34

Фахівці Держфінінспекції в Черкаській області протягом січня-червня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 11,5 млн грн. За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 34 управлінських рішень.

Детальніше...
 
Як оподатковується ПДФО вартості путівки на сімейний відпочинок
Вівторок, 07 липня 2015, 14:33

Згідно з п.165.1.35 статті 165 Податкового кодексу України до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу не включається вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування на території України платника податку та його дітей віком до 18 років, які надаються йому безоплатно або зі знижкою (у розмірі такої знижки) професійною спілкою, до якої зараховуються профспілкові внески платника податку – члена профспілки.

Детальніше...
 
На землі козацької слави
Понеділок, 06 липня 2015, 14:46

4 липня Смілянським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у рамках заходів до Дня молоді організовано екскурсійну подорож до с. Івківці Чигиринського району для молоді з особливими потребами. 26 молодих людей з особливими потребами - членів клубу спілкування «Нові друзі» цього дня відправились до найдовшого мальовничого села Черкащини, а також побувала на фестивалі «Холодний Яр – 2015. Нескорена нація», де учасники екскурсії відвідали ярмарок українських виробів, сповнились козацьким духом та насолодились музикою, яка лунала зі сцени.

Детальніше...
 
Запрошуємо на свято!
П'ятниця, 03 липня 2015, 14:26

 
Оголошується конкурс
П'ятниця, 03 липня 2015, 14:15

Відповідно до ст. 10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" виконавчий комітет Смілянської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: адміністратора відділу надання адміністративних послуг.

 

Детальніше...
 
Шануємо традиції народу
П'ятниця, 03 липня 2015, 14:00

Любити свій рідний край є природне почуття кожної людини. Країна, в якій ми народилися, де почули перші звуки рідної мови, ця країна стає нам найближчою, найдорожчою в цілому світі. Колектив школи-колегіуму виховує учнів патріотами рідної школи, міста, країни, які знають і шанують народні традиції та рідну мову.

Детальніше...
 
Оренда
П'ятниця, 03 липня 2015, 07:57

 

Перелік вільних приміщень об’єктів комунальної власності м.Сміла

станом на 01.07.2015, що можуть бути передані в оренду в 2015 році

Детальніше...
 
Звільняються від оподаткування ПДВ та ввізним митом імпортні товари, які використовуються у виробництві оборонної продукції
Четвер, 02 липня 2015, 15:56

Фахівці Смілянської ОДПІ акцентують увагу платників, що згідно Закону України від 23 квітня 2015 року №366-VIII „Про внесення зміни до статті 197 Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для забезпечення виконання державних контрактів з оборонного замовлення та договорів на постачання продукції оборонного призначення” від оподаткування податком на додану вартість звільняються операції із ввезення на митну територію України у митному режимі імпорту товарів

Детальніше...
 
У кожній родині – спортивна дитина
Четвер, 02 липня 2015, 15:40

У дошкільному навчальному закладі №18 «Чебурашка» проведено спортивно-музичну розвагу «У кожній родині – спортивна дитина». Участь взяли 2 команди: «Спортивна сімейка» (група №3) та «Щасливі разом» (група №6). До складу команд увійшли батьки з дітьми. Метою розваги було зміцнення родинних стосунків, пропаганда активного, здорового способу життя.

Детальніше...
 
Смілянський міський РЕМ попереджає!
Середа, 01 липня 2015, 15:43

Шановні громадяни, Смілянський міський РЕМ попереджає про небезпеку відпочинку та проведення робіт в місцях розташування електроустановок. Уздовж всіх повітряних та кабельних ліній електропередач, трансформаторних підстанцій встановлена охоронна зона у вигляді земельної ділянки та повітряного простору, обмежених вертикальними площинами.

Детальніше...
 
Боротьба з продажем алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім триває
Середа, 01 липня 2015, 08:55

Смілянська ОДПІ нагадує, відповідно статті Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” встановлені обмеження щодо продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів. Зокрема, забороняється продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особами, які не досягли 18 років. За продаж неповнолітнім алкоголю та тютюну до суб'єкта господарювання застосовується штраф у розмірі 6800 грн. Окрім того, працівник, який безпосередньо продав заборонений товар підліткові, притягується до адміністративної відповідальності і також сплачує штраф від 500 до 1700 гри. Водночас у такого підприємця анулюється ліцензія на продаж алкогольних та тютюнових виробів.

Детальніше...
 
Європейський тиждень сталої енергетики у Смілянському природничо-математичному ліцеї
Середа, 01 липня 2015, 08:38

Європейський тиждень сталої енергетики - це ініціатива ЄС, започаткована 2006 року. Відтоді до святкувань долучаються сотні учасників – як прості громадяни, так і організації, інституції. Тиждень сталої енергетики є частиною кампанії ЄС, спрямованої на збільшення джерел відновлюваної енергетики та покращення енергоефективності. Вони сприяють поширенню найкращих практик, надихають на нові ідеї та об’єднують задля досягнення завдань ЄС щодо енергетики та цілей, що пов’язані зі зміною клімату. Оскільки Тиждень є загальноукраїнською ініціативою, то ліцейна громада дуже активно взяла у ньому участь. Юні ліцеїсти розробили та провели власні заходи, що сприяють розвитку екологічних компетенцій.

Детальніше...
 
Мовний табір «Marry Gang»
Середа, 01 липня 2015, 08:27

У гімназії ім. В.Т. Сенатора протягом літньої зміни діяв пришкільний мовний табір «Marry Gang». Це можливість вдосконалити свої знання, дізнатися щось нове та цікаве для себе, просто відпочити та гарно провести час. На три тижні 17 вихованців опинилися в англомовному середовищі. Виховні, навчальні, спортивні заходи, екскурсії, конкурси та походи на природу – все супроводжувалося англійською мовою. Усі заняття проходили в ігровій формі.

Детальніше...
 
Запитуєте – відповідаємо!
Вівторок, 30 червня 2015, 15:18

Управління Пенсійного фонду України в місті Смілі та Смілянському районі Черкаської області надає відповіді на актуальні питання громадян щодо пенсійного забезпечення.

Детальніше...
 
Смілянський міський РЕМ повідомляє!
Вівторок, 30 червня 2015, 14:43

Шановні сміляни, надаємо графік відключень електроенергії по вулицях міста у зв’язку з плановими ремонтними роботами у липні 2015 року:

Детальніше...
 
Графік прийому громадян секретарем міської ради та заступниками міського голови у ЛИПНІ місяці 2015 року
П'ятниця, 26 червня 2015, 07:36

Березань  Ярослав  Григорович -секретар  міської  ради (в.о. міського  голови)

13.07.2015  з 14.00 до 16.00

27.07.2015 з  10.00 до  12.00

 

Шовкун Андрій Григорович – перший  заступник  міського  голови

07.07.2015 з 11.00 до 13.00

21.07.2015 з 11.00 до 13.00

 

Плюта  Олександр Петрович – заступник  міського голови

09.07.2015  з 10.00 до 12.00

30.07.2015 з 10.00 до 12.00

Детальніше...
 
День Конституции
Четвер, 25 червня 2015, 14:00

 
До уваги громадян, що отримують пільги!
Вівторок, 23 червня 2015, 15:28

В зв’язку з набуттям чинності Закону України „Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України” від 28 грудня 2014 року №76-VIII передбачені зміни у Законодавстві, яке регулює питання надання пільг та прийняття Постанови Кабінету Міністрів України  від 04.06.2015 року №389 „Про затвердження порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї” з 01.07.2015 року пільги окремим категоріям громадян надаються з урахуванням рівня доходів сім’ї пільговика.

Детальніше...
 
Шановні мешканці міста!
Вівторок, 23 червня 2015, 16:02

Доводимо до відома, що за результатами санітарно-мікробіологічного дослідження, вода на річці Тясмин не відповідає санітарним нормам (протокол дослідження від 16.06.2015 №486/217 Смілянського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Черкаській області).

У зв’язку з цим, купатися в річці Тясмин в районі стадіону «Юність» в місці масового відпочинку, по вул.Косіора, 1 тимчасово заборонено.

Детальніше...
 
До уваги громадян, що отримують пільги!
Понеділок, 22 червня 2015, 15:08

В зв’язку з набуттям чинності Закону України „Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України” від 28 грудня 2014 року №76-VIII передбачені зміни у Законодавстві, яке регулює питання надання пільг.

Детальніше...
 
Шевченківськими стежками
П'ятниця, 19 червня 2015, 11:13

Яскраві враження залишились у другокласників школи №3-колегіуму від поїздки на батьківщину Т.Г.Шевченка. Чудова природа, дивна душевна атмосфера, нові враження – все це за один насичений і цікавий день.

Детальніше...
 
«Yellow Submarine»
П'ятниця, 19 червня 2015, 11:11

З 2 по 19 червня в школі №3-колегіумі працював літній мовний табір, ініціатором створення якого стала директор школи Тетяна Анатоліївна Карло.  У роботі табору брали активну участь учні 6, 7, 8, класів  та четверо вожатих - учні 10 класу. Під час роботи табору учасники мали можливість в цікавих інтерактивних формах роботи вдосконалити знання англійської мови.

Детальніше...
 
Активні громадські ради. Польський досвід і українські реалії.
Четвер, 18 червня 2015, 08:20

Представники Громадських рад Черкаської області вивчали польський досвід співпраці влади і громадськості, під час навчальної поїздки до м. Варшава і Білосток.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 51 52 53 54 55 56 57 Наступна > Кінець >>

Сторінка 56 з 57