Днями у місті:

20 березня


14-00 - Фестиваль-конкурс

«Сузір’я таланті

в багатодітної сім’ї»

МБК


25 березня


09.00-Всеукраїнський

турнір із сучасних

танців «Open Storm battle»

МБК


10.00 – 18.00 -

Всеукраїнський

фестиваль сучасного

танцю

МБК


14.00 -Товариська зустріч

з футболу команди

ФК «Сміла»

Стадіон «Юність»


26 березня


16.00 - До Всеукраїнського

Дня театру. Вистава

народного

аматорського театру

«Перевесло» МБК

«Шельменко –денщик»

МБК


27 березня


12.00 - Музично-

театралізоване

свято « Театральне

мистецтво

у нас - дуже любить

кожен

клас!» до Міжнародного

дня театру

Центральна дитяча

бібліотека

Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Випадкове фото

  • Львів. Собор св. Юра

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Кожен повинен жити довго, але ніхто не повинен бути самотнім
Вівторок, 21 лютого 2017, 09:49

Час, у якому ми живемо, призвичаїв нас до того, що старість – це найменш бажана перспектива існування людини. Довкола нас старіють люди. Це наші близькі, рідні, знайомі й незнайомі. Зуміти відчути біль нужденних як власний, простягнути руку тим, хто опинився у скруті, хто страждає від хвороби чи байдужого оточення, можуть тільки люди з добрим, чуйним серцем. У місті Смілі таку місію виконують працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) УПСЗН ВК Смілянської міської ради. Працівники установи в роботі завжди коректні, пам'ятають, що мета їх дій - визначити інтереси клієнта, по відношенню до якого потрібно проявити гнучкість, чуйність, готовність допомогти.

Детальніше...
 
Урок пам’яті: «За честь, за долю, за українську волю!»
Вівторок, 21 лютого 2017, 09:21

У Центральній дитячій бібліотеці був проведений урок-пам’яті «За честь, за долю, за українську волю!». Бібліотекарі нагадали учням НВК гімназії ім. В.Т. Сенатора про події, які відбувалися на Майдані Незалежності під час Революції Гідності. Гімназисти уважно прослухали розповідь бібліотекарів та переглянули патріотичні відео, згадали Героїв Небесної Сотні віршованими рядками та вшанували пам’ять полеглих замляків хвилиною мовчання. Урочисто звучала в цей день пісня «Моїй Україні» у виконнні Аліни Хлівної, учениці ЗОШ № 5. Зустріч закінчилася покладанням квітів біля пам’ятника Небесній Сотні на Соборній площі, де пролунали вірші від учнів: 6-А класу та слова: «Слава Україні!!! Героям слава!!!»

 
Мова - вода з цілющого джерела
Вівторок, 21 лютого 2017, 09:03

В бібліотеці - філії №3 Смілянської міської ЦБС, відбулося засідання клубу "Гармонія": «Мова – вода з цілющого джерела». Всіх шанувальників об'єднала одна тема, присвячена Міжнародному дню рідної мови. Присутні на заході учні ЗОШ № 15 дізналися цікаві факти про мови світу, презентували свої улюблені мови, та написали свої враження та мрії на макеті Земної кулі.

 
Відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми
Понеділок, 20 лютого 2017, 16:37

У виконавчому комітеті Смілянської міської ради відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми. В роботі засідання координаційної ради взяла участь заступник міського голови Людмила Осейко. На засіданні були розглянуті питання, які стосувалися підведення підсумків роботи координаційної ради за 2016 рік, затвердження плану роботи на 2017 рік, шляхів взяємодії комунального закладу «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» Черкаської обласної ради з органами місцевого самоврядування, організації та проведення міського фестивалю-конкурсу «Сузір’я талантів багатодітної сім’ї».

 
Підступний лід
Вівторок, 21 лютого 2017, 08:47

З кожним днем, в зв’язку підвищенням температури навколишнього середовища, зменшується товщина льодового покрову водоймищ й виходити на нього стає вкрай небезпечно. Для того щоб уникнути небезпечних ситуацій на льоду, необхідно пам’ятати:

- безпечним вважається лід: для одного пішоходу – лід зеленуватого відтінку, товщиною не менше 7 сантиметрів; для обладнання ковзанки – не менше 10-12 сантиметрів (масове катання – 25 сантиметрів); масова переправа пішки може бути організована при товщині льоду не менше, ніж 15 сантиметрів.

Детальніше...
 
Афганістан болить у моїй душі
Вівторок, 21 лютого 2017, 08:05

В Смілянському краєзнавчому музеї спільно з відділом молоді та спорту для представників молодіжного громадського активу, з метою виховання у молодого покоління почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадської позиції, вшануванню подвигу воїнів-інтернаціоналістів, воїнів-афганців, яким судилось пройти вогняне горнило бойових дій, проведено захід «Афганістан болить в душі моїй».

Перед молоддю виступили і поділились своїми спогадами ветерани афганської війни: Віктор Резніченко, Микола Бойко та Олександр Нечуйвітер. Молодь почула розповідь про запеклі бої, мужність, взаємодопомогу, про нелегкі солдатські будні, вірність солдатській дружбі. Лектор-екскурсовод музею Лариса Петрушевець розповіла присутнім, що через афганську війну пройшло 620 тисяч солдат та офіцерів серед яких 457 смілян. П’ятеро з них загинули – Сергій Бойко, Василь Бондаренко, Уктамбай Джаманіязов, Володимир Куценко, Володимир Палій та один пропав безвісті. Більше тисячі ветеранів – афганців зараз захищають незалежність і єдність України на сході передаючи свій досвід молодим бійцям.

Учасники зустрічі переглянули документальний фільм «Останній солдат». На виставці були представлені експонати, фото, книги написані учасником бойових дій в Афганістані Валерієм Гогоренко, в яких зібрано матеріали, спогади про смілян - афганців.

 
Навчальний семінар вчителів історії
Понеділок, 20 лютого 2017, 16:46

На базі школи №4 відбувся навчальний семінар вчителів історії. Під час семінару обговорювалися питання національно-патріотичного виховання у контексті практичного використання краєзнавчого матеріалу на уроках історії України. Вчитель історії школи №4, сертифікований тренер Ірина Пелих провела тренінгові заняття «Подорож Золотою підковою Черкащини», які включили: вправу-знайомство «Я живу на Черкащині», вправу-аргументацію «Чи може Сміла стати туристичною Меккою», виготовлення та захист патріотичного кептарика «Національні символи України та створення міні-проекту «Мапа Черкаської області».

Детальніше...
 
Студентська молодь зі Смілянського промислово-економічного коледжу вшанувала Героїв Небесної Сотні
Понеділок, 20 лютого 2017, 16:45

В ці дні Україна вшановує Героїв Небесної Сотні, які три роки тому на Майдані відстоювали свободу та гідність українського народу. Полеглих активістів низкою заходів вшановують і в Смілі – згадують їх в офіційних заходах на рівні міста, на уроках та мітингах у освітніх, культурних та інших закладах нашого міста. До пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні покласти квіти та вшанувати полеглих активістів прийшли студенти Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ.

Детальніше...
 
Герої не вмирають!
Понеділок, 20 лютого 2017, 16:25

Громадськість Сміли, учнівська молодь зібралися сьогодні біля пам`ятного знаку Героям Небесної Сотні, щоб вклонитися і вшанувати героїв, які віддали своє життя під час революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи українського народу. Палкими словами згадали подвиг героїв та висловили слова глибокої шани Небесній Сотні заступник міського голови Людмила Осейко, голова райдержадміністрації Олександр Беззубий, представники від молоді, духовенства. Присутні вшанували героїв хвилиною мовчання, спільною молитвою за загиблими, запалили лампадки, поклали квіти до підніжжя пам`ятника.

Детальніше...
 
Вклонімося героям!
Понеділок, 20 лютого 2017, 11:56

Шановні сміляни!

20 лютого вся Україна вшановує подвиг учасників Революції Гідності та увічнює пам'ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Героїчна сотня, зробивши перший крок в боротьбі за свободу і гідність кожного із нас, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-охоронцями на небі. Українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.

У цей пам'ятний день низько вклоняємося героям Небесної Сотні та всім полеглим героям, які загинули на Сході України, адже вони йшли до спільної мети. Їх подвиг є неоціненним. Сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет ще продовжується. Та будь-яка подія має початок і має кінець. Ми повинні свято вірити, що на нашу українську землю скоро прийде мир, бо такий народ, як наш – добрий, щирий, відвертий, заслуговує на мир, злагоду та процвітання.

Хай світла пам`ять про Героїв Небесної Сотні і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – миру і добробуту України. Будуймо таку державу, в якій українці будуть господарями своєї землі, в якій будуть забезпечені права і свободи людини. Бажаю всім міцного здоров`я, миру і добра, єдності і братерства, віри в щасливе майбутнє нашої України!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою секретар міської ради

Віктор Федоренко

 
Смілянське ДП «Оризон-Навігація» одне з найбільших замовників «Укроборонпром» області
Понеділок, 20 лютого 2017, 11:20

Черкащина – одна з 19 областей, яка підписала Меморандум про співпрацю з ДК «Укроборонпром». У його рамках підприємствам області надали два номенклатурні видання продукції оборонного призначення, що потребує імпортозаміщення. З ними ознайомилися 24 керівники промислових підприємств області, 18 з яких, відповідно до спеціалізації, визначили напрямки можливої співпраці та надіслали пропозиції потенційним підприємствам-споживачам концерну.

Детальніше...
 
Допоможемо птахам взимку
Понеділок, 20 лютого 2017, 11:00

В рамках проекту «Допоможи птахам взимку», що проходить протягом січня-лютого в школі №3-колегіум, учні провели шкільну акцію «Годівничка» у міському парку культури та відпочинку. Колегіанти розвісили виготовлені годівнички на гілках дерев та кущів у міському парку і закликали всіх смілян приєднатися до акції та підгодовувати зимуючих в наших краях птахів.

 

 
У дитячому та акушерсько-гінекологічному відділеннях оновили медичне обладнання та апаратуру
П'ятниця, 17 лютого 2017, 16:09

Позитивні зміни завжди приємно відзначати. Особливо, якщо вони стосуються такої галузі як медицина. Перелік нового обладнання, що отримала Смілянська міська лікарня за сприяння міської влади досить великий.  Для відділення акушерства та гінекології придбали фетальний монітор-апарат нового покоління. Даний апарат має широкий спектр можливостей і дозволяє оперативно відстежувати серцебиття плоду до пологів. У дитячому відділені потурбувалися про матеріальну базу та про комфортність перебування маленьких пацієнтів. За кошти міського бюджету закуплено 5 ліжок для малюків, проведена заміна вікон, придбано інгалятор-небулайзер, що дає можливість цілодобово надавати допомогу дітям з обструктивним синдромом або з явищем бронхоспазма при бронхіальній астмі та бронхитах. Оновлено кисневий концентратор, що значно поліпшує процедуру насичення киснем та допомогає швидко, дієво та практично у будь-який час доби провести пацієнту кисневу терапію.

Детальніше...
 
Відбулося засідання комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків
П'ятниця, 17 лютого 2017, 16:03

У виконавчому комітеті міської ради відбулося засідання комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків. Засідання провела голова комісії Лариса Петрушевич. В роботі комісії взяв участь керуючий справами виконавчого комітету Олександр Головченко. Одне з основних питань, яке розглянули на засіданні, стосувалося колективного звернення громадян стосовно того, щоб вулицю Мазура назвати на честь Почесного громадянина Сміли, колишнього директора Смілянського радіоприладного заводу Юрія Олександровича Баннікова. Члени комісії одноголосно ухвалили рішення - розпочати процес громадського обговорення щодо присвоєння вулиці назвиви на честь Юрія Баннікова.

 
Опікунська рада
П'ятниця, 17 лютого 2017, 14:59

Під головуванням заступника міського голови Людмили Осейко відбулося засідання опікунської ради з питань опіки та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, дієздатність яких обмежена. Основне питання стосувалося розгляду звітів Смілянського дитячого будинку-інтернату з геріатричним відділенням та Смілянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням за 2016 рік, щодо захисту прав та інтересів повнолітніх недієздатніх осіб, яким не призначено опікунів, а обов`язки опікуна від імені держави виконує інтернат.

Детальніше...
 
Новий Регіональний сервісний центр МВС запрацював в обласному центрі
П'ятниця, 17 лютого 2017, 14:52

Новий Регіональний сервісний центр МВС запрацював в обласному центрі. Незалежно від місця реєстрації тут можна швидко та комфортно отримати посвідчення водія, зареєструвати авто, отримати довідку про несудимість тощо. Це вже п’ятнадцятий центр такого типу в Україні. Тут запроваджена найсучасніша система інформаційних технологій і комунікативного обладнання, працює електронна черга, така ж і «книга відгуків».

Детальніше...
 
У районах та містах працюють над програмами з підтримки родин контрактників
П'ятниця, 17 лютого 2017, 12:02

У районах та містах області нині працюють над розробкою програм, реалізація яких стане стимулом для черкащан вступати до лав Збройних сил за контрактом, та буде реальною підтримкою для їхніх родин. Про це поінформували очільники районів під час селекторної наради, яку провів заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв.

Детальніше...
 
Бібліотечні посиденьки: «Добрі слова для кожного любі»
П'ятниця, 17 лютого 2017, 11:19

16 лютого бібліотекарі сектору обслуговування організували для учнів гімназії ім. В.Т. Сенатора  бібліотечні посиденьки «Добрі слова для кожного любі», присвячені Дню спонтанної прояву доброти.

Детальніше...
 
Пряма мова. Юрій Ткаченко про пріоритети-2017
П'ятниця, 17 лютого 2017, 10:24

–  легалізація зайнятості населення

Жоден працівник не повинен отримувати зарплату, меншу за мінімальну. Саме легалізацію зайнятості населення ми визначили серед пріоритетів 2017 року. Бо від цього залежить наповнення бюджетів (зі сплачених податків) і можливості розвитку області в цілому. Наше завдання – підвищення зарплати працівникам і забезпечення надходження ПДФО.

Детальніше...
 
Смілян привітно зустріла Яремчанська школа
П'ятниця, 17 лютого 2017, 10:05

У місті Яремче, протягом тижня спілкувалися, набиралися досвіду, одержували безліч приємних вражень представники активу євроклубу «Горизонт» Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Ця поїздка стала логічним продовженням проекту «Об’єднаймо школи», який реалізується у двох навчальних закладах-партнерах – Смілянській ЗОШ № 1 та Яремчанській ЗОШ №1. Обидві школи мають перший номер, та не тільки це їх об’єднує.

Детальніше...
 
Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок
П'ятниця, 17 лютого 2017, 09:53

З 13 по 15 квітня 2017 року за підтримки Державного управління справами напередодні світлого свята Великодня в ДП «Український Дім» м. Київ відбудеться Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок. До участі запрошуються підприємства харчової та легкої промисловості, народні майстри, сувенірні компанії, осередки культурної творчості, які мають можливість у кращих українських традиціях продемонструвати підготовку до Великодніх свят. Під час Всеукраїнського благодійного Великоднього ярмарку відбудеться благодійний збір продуктів харчування та коштів для дитячих будинків.

 

Детальніше...
 
Пілотний проект "Шлюб за добу"
П'ятниця, 17 лютого 2017, 09:07

Проект передбачає відхід від старих бюрократичних радянських норм, які діють донині і примушують українців, подавши заяву, чекати щонайменше 30 днів. Мін’юст перед тим, як впровадити пілот, провів дослідження щодо того, який відсоток шлюбів реєструються за прискореною процедурою. Виявилось, що до 40%, залежно від регіону.

Детальніше...
 
Про грошову компенсацію колишнім радянським військовополоненим
П'ятниця, 17 лютого 2017, 08:59

 

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради інформує щодо можливості отримання грошової компенсації колишнім радянським військовополоненим. Федеральне Міністерство фінансів Федеративної Республіки Німеччина прийняло рішення про виплати одноразової грошової допомоги радянським військовослужбовцям, які перебували в полоні у роки Другої світової війни.

Детальніше...
 
Розвиток та регулювання земельних відносин
Четвер, 16 лютого 2017, 14:29

Перший заступник міського голови Олексій Гончаренко провів засідання «круглого столу» з представниками депутатського корпусу, міської ГО «Колегія підприємців», працівниками управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста щодо обговорення ключових питань законодавчої бази із започаткування земельної реформи в Україні. В роботі «круглого столу» взяв участь голова спілки землевпорядників центрального регіону України Олександр Манчук. Основне питання, яке обговорювали на засіданні стосувалося запровадження спрощеної системи передачі земельних ділянок, які є фактично-історично сформовані та розміщують садибно-житлові забудови, спрощення процедури оформлення у власність земельних ділянок, яка б передбачала мінімізувати візити громадянина до органів державної влади та всі бюрократичні процедури, пов’язані з оформленням землі.

 
Факультет правових знань
Четвер, 16 лютого 2017, 10:02

У Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ, в рамках роботи факультету правових знань, проведена година спілкування щодо особливостей кримінальної відповідальності неповнолітніх. Студентам було продемонстровано відеоматеріали розповідей неповнолітніх в’язнів, працівників правоохоронних органів у справах неповнолітніх, суддів та уповноваженого Президента України з прав дитини. Після перегляду відеоматеріалу, студентам було поставлено ряд проблемних запитань для обговорення і висловлення власної думки з даної проблематики.

Детальніше...
 
Вітаємо з перемогою!
Четвер, 16 лютого 2017, 12:28

У Черкасах пройшов ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських олімпіад із навчальних дисциплін. Команда Сміли була представлена 71 учнем загальноосвітніх навчальних закладів № 1,5,7,10,11,12,15,16, гімназії ім.В.Т.Сенатора, природничо-математичного ліцею та школи №3-колегіуму. Приємним є те, що цього року команда міста здобула 41 призове місце: 2 перших місць, 11 – других та 27 – третіх, що на 3 більше, ніж минулого.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 53