Днями у місті:

24 квітня

11.30 - Бесіда «Яка це

ввічлива людина?»

Спеціалізована

бібліотека філія для

25 квітня

10.00 -  Засідання клубу

любителів українського-

художнього слова»

Літ оксамит»

«Карикатури з натури

Павла Глазового»

Бібліотека Філія №2

13.00 - Тематичний вечір

до Дня трагедії на

Чорнобильській АЕС

«Чорнобиль – наш біль»

БК ім. Т. Шевченка

14.30 - Літературна світлиця

«Зачарований життям»

до 110 р. від дня народження

М.Трублаїні»

Центральна

дитяча бібліотека

16.30 – Звітний концерт

вихованців дитячої

музичної школи №2

ДМШ №2

26 квітня

10.00 – Хода та мітинг-реквієм

біля пам’ятного знаку

жертвам Чорнобильської

катастрофи

Міський парк

культури та відпочинку

12.00 - Екологічний відео-

календар «Лунає над

світом Чорнобиля дзвін»

Центральна

дитяча бібліотека

14.00 - Дискусія «Робітник -

звучить гордо»

Юнацький сектор

ЦМБ ім.О. Журливої

15.30 -  Учбово-практичні

заняття «Опанування

технікою «ТЕРРА» деку паж

Бібліотека Філія №2

16.30 – Звітний концерт

вихованців дитячої

школи мистецтв

ДШМ

27 квітня

12.30 - Бібліографічний огляд

«Мандруємо з дитячими

енциклопедіями»

Спеціалізована бібліотека

філія для дітей

ім. Т.Шевченка

16.00 - Зустріч з громадою

щодо підсумків роботи

управлінь і відділів

виконавчого комітету

Смілянської міської ради

за поточний місяць

Сесійна зала Будинку рад

19.00 – Концерт молодіжної

рок-групи

«Біла вежа»

МБК

28 квітня

12.00 – Вистава Черкаського

обласного академічного

драматичного театру

ім. Т. Г. Шевченка

для дітей «Троє поросят»

МБК

18.00 – Вистава Черкаського

обласного академічного

драматичного театру

ім. Т. Г. Шевченка

для дорослих

«Боінг -боінг»

МБК

30 квітня

16.00 – Звітний ювілейний

концерт народного

аматорського ансамблю

спортивного бального

танцю «Діамант»

міського Будинку культури

МБК

Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Світанок на Тясмині

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Робота, направлена на захист інтересів дітей
П'ятниця, 17 березня 2017, 15:34

16 березня відбулася комісія з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Смілянської міської ради. На комісії було розглянуто ряд питань, які стосуються захисту прав та законних інтересів дітей, зокрема, взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями щодо виконання індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту майнових прав дітей.

Детальніше...
 
У Cмілі здійснюють заходи з ліквідації стихійної торгівлі
П'ятниця, 17 березня 2017, 15:25

Щоб уникнути розповсюдження інфекційних захворювань, у Смілі здійснюють рейди з ліквідації стихійної торгівлі у невстановлених місцях. У результаті вжитих заходів інспекцією з благоустрою, екології та забудови міста призупинено роботу двох місць стихійної торгівлі. На винних накладено адміністративні стягнення за торгівлю у невстановлених місцях, без дозвільної документації. Нагадуємо, що законним місцем для торгівлі можуть бути лише ринки або ж спеціально відведені для цього місця, де є лабораторія ветеринарно-санітарної експертизи.

 
Повноваження відділів державної реєстрації актів цивільного стану щодо реєстрації місця проживання новонародженої дитини
П'ятниця, 17 березня 2017, 15:13

Кабінетом Міністрів України затверджено Правила реєстрації місця проживання. Відповідно до вказаного нормативного акта, за бажанням батьків чи одного з них документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини можуть бути подані через органи державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини.

Детальніше...
 
Вирішення актуальних питань - надання учасникам АТО земельних ділянок, створення реабілітаційно-оздоровчого комплексу, інвестиційна діяльність
П'ятниця, 17 березня 2017, 14:44

Проведено планове засідання комісії міської ради з питань земельних відносин, містобудування, екології та раціонального природокористування. На розгляд комісії було винесено 37 питань земельних відносин, зокрема 3 із них щодо надання учасникам АТО земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд. Також розглядались звернення КП "Муніципальна інвестиційно-фондова компанія" про ініціювання розробки плану забудови з розміщення реабілітаційно-оздоровчого комплексу на вул. Трипільській та передачі сільськогосподарських земель підприємству для планової інвестиційної діяльності на території перспективної забудови в здовж Кам'янського шосе. За пропозиціями комісії підготовлено 29 проектів рішень міської ради, які опубліковано на офіційному сайті міської ради та будуть винесені на розгляд чергової сесії.

 
18 березня - День працівника податкової та митної справи України
П'ятниця, 17 березня 2017, 12:38

Шановні працівники податкової та митної справи!

Вітаю вас з професійним святом! Формування іміджу України як сучасної, відкритої та конкурентоспроможної держави починається з працівників податкової та митної служби. Їх праця підпорядкована одній меті – забезпеченню національної безпеки, захисту фінансових та економічних інтересів країни, здоров’я та життя людей. Своєю повсякденною працею ви сприяєте наповненню бюджетів усіх рівнів. Ви забезпечуєте стале надходження податків, робите все для дотримання податкового законодавства, створення правового поля, яке стимулює бізнес, підвищення соціально-економічного розвитку країни і міста.

Впевнений, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян. Бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, сімейного затишку, миру і благополуччя, професійного визнання, динамічного руху до нових здобутків, успіхів у всіх починаннях, світлого майбутнього.

З повагою секретар міської ради

Віктор Федоренко

 
Зміни до деяких нормативно-правових актів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану
П'ятниця, 17 березня 2017, 12:19

28.02.2017 набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 21.02.2017 № 616/5 “Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22.02.2017 за № 242/30110. Детальніше зі змінами можна ознайомитись за посиланням zakon5.rada.gov.ua.

Детальніше...
 
Про підтримку проведення Всесвітньої кампанії Година Землі
П'ятниця, 17 березня 2017, 12:01

25 березня 2017 року Україна в черговий раз приєднається до всесвітньої екологічної ініціативи та проведе масштабну всеукраїнську соціально-екологічну кампанію Година Землі, яка покликана привернути увагу до проблем зміни клімату. Всесвітня кампанія Година Землі стартувала у 2007 році, її організатором виступає Всесвітній фонд природи (WWF).

Детальніше...
 
Майстри виробничого навчання визначили критерії оцінювання практичного туру Конкурсу
П'ятниця, 17 березня 2017, 08:46

Відбулось засідання творчої групи педагогічних працівників професій харчового напрямку на тему «Визначення завдань та критеріїв оцінювання Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кондитер»». У засіданні взяли участь представники державних навчальних закладів Черкаське вище професійне училище, Золотоніський професійний ліцей, Корсунь-Шевченківський професійний ліцей, Іркліївський професійно-аграрний ліцей, Білоцерківський центр професійної у Черкаській області», Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів, Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів.

Детальніше...
 
Відбулося засідання постійної комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції
Четвер, 16 березня 2017, 17:38

16 березня провів засідання постійної комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції голова комісії Володимир Примак. Основні питання, які розглянули на комісії стосувалися зменшення відсотків нарахувань премій секретарю міської ради та заступникам міського голови, внесення змін щодо структури та загальної чисельності міської ради та її виконавчих органів, затвердження положень окремих структурних підрозділів виконавчого комітету.

 
Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
Четвер, 16 березня 2017, 17:25

16 березня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності. Засідання провела голова комісії Ольга Нікітченко. Основні питання, які розглянули на комісії стосувалися доповнень до загального переліку об`єктів комунальної власності міста, що можуть бути передані в оренду в 2017 році, внесення змін до переліку об`єктів приватизації на 2017 рік, речових прав на комунальне майно, інше.

 

 
Вітання працівникам житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення
Четвер, 16 березня 2017, 17:09

З професійним святом особисто привітав працівників комунального підприємства «ВодГео» заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Олександр Риджаніч. Олександр Васильович подякував колективу за відповідальну і нелегку працю, побажав всіляких гараздів та нових трудових звершень. Трудовий колектив Будинку побуту привітали з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення працівників керуючий справами Олександр Головченко, помічниця народного депутата Сергія Рудика Лідія Зайва та голова галузевої профспілки Людмила Хоменко. Згідно з рішенням виконавчого комітету Смілянської міської ради про преміювання працівників підприємств житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, Олександр Євгенійович вручив премії працівникам підприємства та побажав гарного настрою, здоров’я, благополуччя.

 
У Смілі розпочато упорядкування автобусних зупинок
Четвер, 16 березня 2017, 14:37

Спеціалісти управління житлово-комунального господарства та управління архітектури обстежили автобусні зупинки міста з метою їх упорядкування, заміни або будівництво нових. В ході обстеження з`ясовано, що всі зупинки потребують оновлення. Більшість потребує встановлення дорожніх знаків - «Пункт зупинки автобуса» та «Пішохідний перехід». Комісія вирішила, що додатково зупинки будуть обладнані сміттєвими бачками та розкладами руху автобусів на кінцевих та проміжних центральних зупинках. Наразі спеціалістами управління ЖКГ визначено будівництво нових зупинок: ЦК Партія, ЗОШ №6, ЗОШ №15 - 2 шт., вул. Громова - 2 шт. та які підлягають поточному або капітальному ремонту: вул. Незалежності, вул. Соборна, вул. Трипільська, вул. Мазура, вул. Юрія Кондратюка.

 
Смілянська прокуратура перевірила як дотримуються права ув’язнених, засуджених та адмінарештованих осіб
Четвер, 16 березня 2017, 10:09

Відповідно до вимог ст. 26 Закону України «Про прокуратуру» щодо нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та застосування інших заходів примусового характеру, керівництвом Смілянської місцевої прокуратури із залученими фахівцями у сфері охорони здоров’я здійснено перевірку у спеціальних установах та інших відведених для цього приміщеннях Смілянського ВП Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Детальніше...
 
Конкурс краси "Міс весна"
Четвер, 16 березня 2017, 09:40

У Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ, прихід весни ознаменувався святом краси, жіночності та кохання. Дванадцять красунь змагалися за право одягнути корону. Все дійство супроводжувала дуже гарна музика. Міс весною стала студентка групи ВХК13 Олена Шатайло.

Детальніше...
 
У Смілі почали працювати перші відремонтовані у цьому році ліфти
Середа, 15 березня 2017, 16:43

З приводу того, в яких будинках нині у Смілі проводиться ремонт ліфтів, доповів керівник підприємства «Віанол Сервіс» Віктор Бондаренко на засіданні комісії з питань забезпечення сталого функціонування житлово-комунального господарства та енергетичного комплексу. Зокрема, піднімалося питання із перерахуванням коштів казначейством на цей ремонт. Нині здано ліфти по вулицях В’ячеслава Чорновола, 4 і Репіна, 43. У будинках по Репіна, 45 і В’ячеслава Чорновола, 44 тривають ремонтні роботи.

Детальніше...
 
Відеоуроки учителя Смілянського природничо-математичного ліцею - на ресурсі Фонду «Відкрита політика»
Середа, 15 березня 2017, 16:34

Забезпечення рівного доступу дітей до якісної наукової, мистецької, військової та спортивної освіти в Україні сьогодні є надзвичайно важливим завданням. ГО "Фонд Відкрита політика" спільно з громадськими, міжнародними організаціями та державними установами створили відкриту платформу дистанційного навчання по всій шкільній програмі. Приємно, що Смілянський природничо-математичний ліцей теж долучився до роботи на платформі. Учитель української мови та літератури Тетяна Береговенко разом з оператором Ярославом Пилунським записали відеоуроки з української мови та літератури, які вже розміщено на ресурсі Фонду "Відкрита політика" http://dostupnaosvita.com.ua.

Детальніше...
 
Найближчими місяцями Уряд презентує нову пенсійну систему України
Середа, 15 березня 2017, 15:42

Протягом найближчих місяців Уряд презентує нову пенсійну систему України, яка буде базуватися на справедливості, передбачатиме підвищення пенсій та дозволить скоротити дефіцит Пенсійного фонду. Про це сьогодні повідомив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання колегії Міністерства соціальної політики України, інформує прес- служба Прем’єра.

Детальніше...
 
Множимо культурні цінності
Середа, 15 березня 2017, 14:59

Щовівторка з метою оперативного вирішення питань в галузі культури у відділі культури виконавчого комітету проводяться наради з керівниками закладів культури. 14 березня таку нараду було проведено на базі центральної міської бібліотеки для дорослих ім. О. Журливої. Метою виїзної наради, окрім основних питань галузі, був обмін досвідом закладів культури та презентація головних досягнень бібліотечних закладів міста. Начальник відділу культури Ірина Бобошко розпочала нараду з аналізу проведених заходів за минулий тиждень та висловила подяку керівникам закладів культури за участь у виїзному обмінному концерті до міста-побратима Ватутіне та проведений цикл заходів з нагоди 203-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.

Детальніше...
 
Конкурс «Кращий у 3D-моделюванні»
Середа, 15 березня 2017, 12:19

У Смілянському коледжі харчових технологій в рамках декади комісії фахових дисциплін інженерної механіки відбувся конкурс «Кращий у 3D-моделюванні» серед студентів третього та четвертого курсів. Учні 9-х класів, які цього дня завітали до коледжу на День відкритих дверей, мали змогу поспілкуватись з конкурсантами. Вони на власні очі побачили, які завдання можуть виконувати студенти, з якими комп’ютерними програмами вони вміють працювати.

Детальніше...
 
Оголошення
Середа, 15 березня 2017, 10:11

 
15 березня в Україні відзначається Всесвітній День захисту прав споживачів
Середа, 15 березня 2017, 08:39

Відділ торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради,  у межах наданих повноважень, допомагає мешканцям нашого міста відстоювати свої права. Одне із головних завдань відділу  - це забезпечення своєчасного та повного розгляду звернень громадян,  надання їм кваліфікованої допомоги у вирішенні проблемних питань.

Детальніше...
 
Низький уклін українським добровольцям
Вівторок, 14 березня 2017, 16:27

До Дня українського добровольця у центрі міста на площі біля Будинку культури відбувся патріотичний флеш-моб. Вшанувати мужність та героїзм захисників-добровольців зібралися учні шкіл міста, на честь героїв вони розгорнули на площі великий прапор України. Слова шани і вдячності українським добровольцям висловили керуючий справами виконавчого комітету Олександр Головченко, воїн-доброволець Рамазан Таібов, голова учнівського самоврядування ЗОШ №4 Вікторія Чабан.

 
Учні підтримали українських лицарів-патріотів
Вівторок, 14 березня 2017, 15:48

У школі №3-колегіумі 14 березня проведено танцювальний флеш-моб, присвячений Дню українського добровольця. Учасники флеш-мобу дружним, яскравим, синхронним танком підтримали українських лицарів-патріотів, а наприкінці створили на шкільному подвір’ї великий прапор України із маленьких прапорців.

 
Патріотичний флешмоб смілянських учнів до Дня українського добровольця
Вівторок, 14 березня 2017, 12:32

14 березня у державному навчальному закладі «ДНЗ Смілянський ЦППРК» відбулися заходи до Дня українського добровольця. Вдягнувши українські вишиванки, учні активно долучились до проведення патріотичного флешмобу. Вони виконували Державний гімн України та виголошували патріотичні гасла, тримаючи жовто-блакитний прапор.

Детальніше...
 
Вшанування Шевченкового слова
Вівторок, 14 березня 2017, 12:25

Шевченко приходить до нас щороку навесні. Приходить щоразу новим, неповторним. Як весна оновлює природу, так і слово Великого Тараса оновлює наші душі, закликає палко любити свій народ, свою Україну. Справедливо Великого Кобзаря – народного мислителя та творця, вважають народним пророком. Не одне покоління українців формує свій світогляд на його творах.

Детальніше...
 
14 березня - День українського добровольця
Вівторок, 14 березня 2017, 11:43

Шановні земляки!

Цього року ми вперше відзначаємо День українського добровольця. Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників. Коли почалася агресія Росії проти України – тисячі відданих українських синів і дочок пішли добровольцями на фронт. Хтось в мирному житті був лікарем, хтось менеджером, кухарем, програмістом, хтось був студентом та кинув навчання. Їх подвиг врятував країну. Вони пройшли пекло найтяжчих бойових операцій: Широкине, Іловайськ, Мар’їнка, Донецький аеропорт…

Відзначаючи цей день, вклонімося тисячам воїнів, які загинули в битвах за волю та незалежність України, усім, хто сьогодні боронить честь і свободу рідної землі, хто у зоні бойових дій захищає наш народ від окупантів. Ми пишаємось нашими захисниками-добровольцями, адже вони відважні, надійні, мужні воїни, віддані патріоти, які сповідують основні людські цінності - честь, гідність, свобода. День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців. З нагоди свята бажаю усім міцного здоров`я, мирного неба, родинного затишку і благополуччя, невичерпної енергії, витримки і сили, віри в перемогу і щасливе мирне майбутнє.

З повагою секретар міської ради

Віктор Федоренко

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 57