Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Зима

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Відбулося засідання комісії стосовно розв'язання проблеми, що склалася з Медико-санітарною частиною № 14
П'ятниця, 02 червня 2017, 14:57

Голова комісії заступник міського голови Людмила Осейко запропонувала представникам державного закладу викласти свої пропозиції щодо вирішення проблем МСЧ №14. Були конструктивні пропозиції і від депутатів Анатолія Голуба, Володимира Примака, головного лікаря міської лікарні Ігора Іщенка, начальника відділу охорони здоров’я Миколи Стуженка. На сьогодні керівники МСЧ № 14 сподіваються на те, що народні депутати включать їх заклад до Держбюджету, проголосувавши за відповідний законопроект. Хочуть вони, щоб з місцевого бюджету виплатили борги по зарплаті та комунальних платежах, що за один квартал становить більше 4 млн.грн. Але як ще раз пояснила Людмила Осейко та начальник фінансового управління Галина Сватко, цей заклад є державним і фінансувати його з бюджета міста не можна. У підсумку було ухвалено рішення про наступне засідання комісії, на яке керівники МСЧ принесуть конкретні напрацювання їхнього бачення як саме буде далі існувати заклад, щоб міська влада могла підключитися і допомогти колективу вирішити всі питання у межах своїх повноважень.

Детальніше...
 
Сузір’я талантів багатодітної родини
П'ятниця, 02 червня 2017, 13:30

1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей в міському будинку культури за підтримки Управління освіти, молоді та спорту пройшов фестиваль «Сузір’я талантів багатодітної родини». На сцені діти демонстрували свої таланти у номінаціях: музичне виконання, хореографія, вокальне та образотворче мистецтво, художнє та авторське виконання, декоративно-прикладне мистецтво, оригінальний жанр. До вітального слова було запрошено керуючого справами Олександра Головченка. Олександр Євгенійович привітав усіх зі святом та побажав міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Під час фестивалю у фойє міського будинку культури працювала авторська фотовиставка практичного психолога Вікторії Кривошеї «Всі посмішки однакові».

 

Детальніше...
 
Стежками Холодного Яру подорожували юні сміляни
П'ятниця, 02 червня 2017, 11:47

За підтримки Смілянського міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, а також у рамках реалізації проекту «Крок до успіху» для категорійних учнів державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» було організовано екскурсійну подорож «Стежками Холодного Яру». У рамках екскурсійної подорожі учні відвідали: Мотронинський монастир у селі Мельники; дуб Максима Залізняка у хуторі Будда; «Залізнякову криницю» у селі Медведівка. По завершенню подорожі для учнів був організований пікнік у холодноярському лісі. Повертаючись додому учнів переповнювали позитивні емоції та незабутні враження.

 

Детальніше...
 
Про сплату податку на нерухомість у 2017 році
П'ятниця, 02 червня 2017, 08:35

Податок на нерухомість сплачується з житлової та нежитлової нерухомості, у тому числі з її часток. Об’єкти житлової нерухомості – це будівлі, віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду, дачні та садові будинки. Об’єкти нежитлової нерухомості – будівлі, приміщення, що не віднесені до житлового фонду, зокрема, промислові будівлі, склади, ресторани, магазини, гаражі та інше. Ставки та пільги з податку на нерухоме майно встановлюються за рішенням місцевих рад: сільських, селищних, міських та рад об’єднаних територіальних громад. Додатково оподатковуються об’єкти житлової нерухомості площа яких понад 300 кв. м для квартир і 500 кв. м для житлових будинків за ставкою 25000 грн. за кожен такий об’єкт житлової нерухомості (його частки).

Детальніше...
 
Довгоочікуваний відпочинок
Четвер, 01 червня 2017, 16:07

Завершився 2016-2017 навчальний рік у школах. Але розпочався наступний довгоочікуваний етап для учнів – літнє оздоровлення. Адже протягом канікул дітям потрібно відпочити та набратись сил, здоров’я, енергії. З метою гармонійного поєднання цих бажань та інтересів у школі № 3-колегіумі розпочав роботу пришкільний відпочинковий табір із денним перебуванням «Сонечко». Щороку учні з великим задоволенням відвідують його. Адже саме тут можна разом із своїми ровесниками не просто порадіти теплу, сонцю, яскравій зелені. А й весело провести час. Відбулось відкриття табірної зміни, яке діти відзначили святковим концертом та веселою дискотекою. А 1 червня всі разом відсвяткували День захисту дітей, відвідали заходи у міському парку, поласували морозивом.

Детальніше...
 
Зі святом привітали дітей Смілянського ЦППРК
Четвер, 01 червня 2017, 15:25

У перший літній день в Україні відзначають свято добра і надії – День захисту дітей. Це прекрасне свято не тільки для дітей, але й привід для дорослих ще раз нагадати про необхідність створення належних умов утримання та виховання підростаючого покоління, забезпечення прав та законних інтересів кожної дитини та головне - втілення цих завдань у конкретних діях. 1 червня кафе-бар «Атлантида» гостинно відкрила двері для 20 учнів Державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яких з нагоди Дня захисту дітей привітала начальник служби у справах дітей Ольга Шуригіна. Найкращі побажання дітям висловили також педагоги та вихователі закладу. Діти з задоволенням провели час у спілкуванні, поласували смаколиками, і сподіваємося, надовго запам’ятають день дитинства як чудову пору здійснення мрій та сподівань. Головне – ці діти відчувають постійну підтримку і турботу дорослих людей, які допоможуть, підтримують, захистять.

Детальніше...
 
Виїзний особистий прийом громадян
Четвер, 01 червня 2017, 15:02

30 травня у малому залі Будинку рад представники Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області за участю працівників відділу торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів Управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради провели особистий виїзний прийом громадян. Основні питання з якими звернулися сміляни стосувалися реалізації неякісних господарчих товарів та товарів побутової техніки на підприємствах торгівлі м. Сміла. За результатами прийому заявникам надано відповідні роз’яснення та рекомендації.

 
У міському парку культури та відпочинку влаштували свято до Дня захисту дітей
Четвер, 01 червня 2017, 14:05

У міському парку культури та відпочинку учасники пришкільних та позашкільних таборів Сміли зібралися на свято “Веселковий дивокрай” з нагоди міжнародного Дня захисту дітей. Присутніх привітали із початком літа керуючий справами Олександр Головченко, начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова та начальник відділу культури Ірина Бобошко. Творча молодь виступила із піснями і танцями. Також кожен табір отримав маршрутний лист, згідно з яким подорожували станціями по парку і виконували завдання. Розважальну програму підготував колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.


Детальніше...
 
Вітання з Днем захисту дітей!
Четвер, 01 червня 2017, 10:34

Дорогі сміляни!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисту дітей.

Діти – це квіти нашого життя! Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки їхнє майбутнє, а й майбутнє нашої країни.

Сьогодні чудова нагода нагадати, що кожна дитина має право на любов і піклування, має невід’ємне право на життя, на власну думку, на медичну допомогу, освіту, розвиток талантів та на національну самобутність, право на відпочинок, дозвілля та участь у культурному й творчому житті, право знати свої права, право на міжнародну допомогу.

Розуміючи свою роль у житті всієї планети, діти повинні дбати про своє здоров'я, добре навчатися, підвищувати загальну культуру, тому що тільки здорові та освічені люди зможуть будувати чудове мирне життя для себе і своїх нащадків.

А обов'язок влади та батьків в свою чергу захищати права дитини, піклуватись про їх добробут і безпеку, ураховувати їх інтереси та потреби.

Сьогодні, у День захисту дітей, бажаю юним друзям, їхнім батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

З повагою секретар міської ради

Віктор Федоренко

 
Зустріч із відомим джазовим музикантом
Четвер, 01 червня 2017, 08:10

Наприкінці травня двері школи №3-колегіуму відкрились для відомого джазового музиканта Девіда Фрізена, родичі якого у свій час навчались у цій школі. Уже вдруге Девід приїздить до Сміли і приходить у гості до школи, і кожна зустріч залишає приємні спогади у кожного її учасника.

 

Детальніше...
 
Одна з найстаріших шкіл Сміли відзначила ювілей (відео)
Середа, 31 травня 2017, 15:40

Однією із найстаріших у Смілі є школа №10. Цими днями десятій виповнилося сто десять. Колектив запропонував гостям історичний екскурс більш ніж віковою історією та розповів про здобутки сьогодення.

 

За матеріалами телестудії "Тясмин"

 
У Смілі здійснюється постійний контроль за станом погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах
Середа, 31 травня 2017, 15:26

Розпорядженням міського голови від 08.02.2016 № 26 р (зі змінами від 14.04.2017 № 56 р ) утворено тимчасову комісію з питань контролю за виплатою та погашенням заборгованості із заробітної плати, забезпечення своєчасної сплати страхових внесків до Пенсійного фонду, надходжень до бюджетів всіх рівнів. Протягом 5 місяців 2017 року проведено 6 засідань комісії. За результатами яких прийняті відповідні рішення.

Детальніше...
 
Особистий прийом громадян
Середа, 31 травня 2017, 08:58

Сьогодні з 15.00 год. до 17.00 год. особистий прийом громадян проведе заступник міського голови Олександр Васильович Риджаніч згідно з графіком прийому смілян. Запис на прийом проводиться у відділі діловодства, контролю та звернень громадян до 13.00 дня прийому (кабінет № 7,1 поверх). Запис на прийом по телефону не проводиться.

 
Черкащина піднялася у рейтингу Мінрегіону
Середа, 31 травня 2017, 08:33

На три позиції вище піднялася Черкаська область у рейтингу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Тепер, за результатами 2016 року, Черкащина посідає 7 місце з-поміж усіх областей України за рівнем соціально-економічного розвитку.

 

Детальніше...
 
Пізнавально-краєзнавча розвідка «Я своє місто знаю і люблю»
Середа, 31 травня 2017, 08:20

Відпочинок в літньому пришкільному таборі для учнів 3-4-х класів СШ №5 розпочався з пізнавальної краєзнавчої мандрівки рідним містом. Таку цікаву подорож для школярів провела керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості «Юні історики – краєзнавці» Алла Михайлова на прохання завідувача сектором 1-4 класів та дошкільної освіти Юлії Близнюк. Свій екскурсійний маршрут юні краєзнавці розпочали біля Свято-Покровської церкви, де дізнатися про історію її побудови. Далі школярі спустилися до нижньої частини парку культури, яка є одним із найулюбленіших місць відпочинку для смілян. Тут діти змогли насолодитися краєвидами парку та дізналися історію його створення. Потім юні дослідники побували біля дамби річки Тясмин, побачили місцевий водоспад. Такі екскурсії рідним містом допомагають маленьким смілянам дізнаватися багато цікавого про його історію, ознайомитися з архітектурними та культурними пам’ятками, та ще більше полюбити свій рідний край. 

 
У приміщенні міської ради відкрито фотовиставку
Вівторок, 30 травня 2017, 15:30

У холі виконавчого комітету Смілянської міської ради відкрито фотовиставку «Всі посмішки однакові». У відкритті заходу взяв участь секретар міської ради Віктор Федоренко. Фотовиставку діток з особливими потребами підготували Смілянський міський Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді спільно з громадською організацією «Спілка батьків дітей-інвалідів». В експозиції представлено близько 20-ти психологічних портретів, які розкривають повноту внутрішнього світу кожної дитини. Це чудова спроба за допомогою фотопортрета показати красу та внутрішній світ маленької людини, привернути увагу суспільства до проблем дітей з особливими потребами, допомогти їм стати повноцінним членом нашого суспільства, підкреслити, що не варто розділяти дітей залежно від стану здоров’я чи освітніх потреб, адже душі і серця у всіх нас однакові.

 
Сміляни привітали побратимів з Днем міста
Вівторок, 30 травня 2017, 14:28

Сміляни привітали місто-побратим Ватутіне з 70-ю річницею від дня його заснування. Делегація зі Сміли на чолі з керуючим справами виконавчого комітету Смілянської міської ради Олександром Головченком відвідали місто-побратим і передали ватутінцям, з нагоди свята, від смілян найкращі вітання, запашний коровай, символічні подарунки. Справжньою окрасою свята і незабутнім дарунком побратимам став виступ Смілянського народного ансамблю козацької пісні «Заграва».

 
Смілянські студенти серед переможців конкурсу «Кращий технік-технолог хлібопекарського та кондитерського виробництв»
Вівторок, 30 травня 2017, 13:10

Нещодавно в Національному університеті харчових технологій відбувся конкурс «Кращий технік-технолог хлібопекарського та кондитерського виробництв» серед студентів коледжів і технікумів спеціальності «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів». Студенти Смілянського коледжу харчових технологій показали себе якнайкраще. Результатом їхньої роботи є отримані переможні нагороди – дипломи та грамоти в усіх трьох номінаціях: «Високий рівень теоретичної підготовки», «Високий рівень практичної підготовки», «Найкраще домашнє завдання». Також переможцям конкурсу було запропоновано продовжити навчання в Національному університеті харчових технологій за скороченим терміном навчання починаючи з 3 курсу.

Детальніше...
 
А ми відпочиваємо, навчаючись...
Вівторок, 30 травня 2017, 12:50

29 травня гостинно відчинив двері для відпочинку та навчання в літній науковій школі пришкільний відпочинковий табір Смілянського природничо-математичного ліцею - "Паросток". Ліцеїсти мають змогу покращити свої знання з англійської в мовній школі, дізнатись багато цікавого та нового, здійснити певні дослідження в різних секціях літньої школи, проявити себе у театральних класах.

Детальніше...
 
До уваги місцевих виробників!
Вівторок, 30 травня 2017, 12:33

З метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу управлінню якістю, прийнято розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації № 313 від 01.07.2015 «Про проведення обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість».

Детальніше...
 
У Смілі перевіряють чи законно розміщені рекламні об’єкти на території міста
Понеділок, 29 травня 2017, 15:13

Розміщення та утримання зовнішньої реклами в м. Сміла повинно відповідати вимогам Закону України «Про рекламу», Типовим правилам розміщення зовнішньої реклами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067. Установка спеціальних конструкцій зовнішньої реклами на будинках, будівлях і спорудах, на відкритій місцевості, на міських вулицях (дорогах), майданах тощо, в зелених зонах, на елементах вуличного устаткування та інших об’єктах (місцях розміщення спеціальних конструкцій) незалежно від форм власності та підпорядкованості проводиться на підставі дозволів на розміщення зовнішньої реклами, які видаються в порядку, визначеному Правилами розміщення зовнішньої реклами в місті.

Детальніше...
 
Парад гімназійних зірок
Понеділок, 29 травня 2017, 11:23

Традиційно наприкінці навчального року відбувся Парад гімназійних зірок, під час якого більше 200 учнів отримали зірковий статус за академічні успіхи або вагомі досягнення в якійсь сфері діяльності: творчій, спортивній, громадській.  Їх нагороджено сертифікатами «Діамантової», «Золотої» і «Срібної» зірок і преміями.

 

Детальніше...
 
Контроль за дотриманням законодавства про працю
Понеділок, 29 травня 2017, 10:36

У виконавчому комітеті Смілянської міської ради відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. На засідання було запрошено 35 керівників підприємств, які виплатили в березні 2017 року працівникам заробітну плату менше мінімального рівня. Присутніх керівників заслухано та повідомлено, що у разі порушення ними законодавства про працю, до них будуть застосовуватись фінансові штрафні санкції.

Детальніше...
 
У СМІЛІ ЗАПРАЦЮВАЛА ЛІНІЯ СОРТУВАННЯ СМІТТЯ (ВІДЕО)
Понеділок, 29 травня 2017, 09:12

 


За матеріалами телестудії "Тясмин"

 
Запрошуємо на концерт Девіда Фрізена!
П'ятниця, 26 травня 2017, 14:59

Шановні сміляни та гості міста, 27 травня у Смілу завітає американський джазовий музикант і композитор зі світовим ім’ям - Девід Фрізен. Концерт Девіда Фрізена та Національного Академічного духового оркестру України відбудеться у міському Будинку культури о 18. 00 год. Вхід вільний.

Девід Фрізен народився 6 травня 1942 в містечку Тахома, штату Вашингтон, а виріс в Сіетлі. Починав грати на гавайській гітарі та акордеоні в 10 років, а в 16 років вже професійно грав на гітарі. Перше знайомство Фрізена з джазом відбулося в клубі "Slim Gaillard" в Лос-Анджелесі. Фрізен є одним з двох або трьох басистів в світі, які самостійно можуть тримати аудиторію під час сольного концерту. Виступав і виступає на території США, Канади, Великобританії, Швеції, Данії, Норвегії, Нідерландів, Франції, Іспанії, Португалії Італії, Австрії, Угорщини, Словаччини, Польщі, Туреччини, Японії, Австаліі, Південної Америки, а нині і України. Його альбом 1989 року "Other Times, Other Places" став хітом номер 11 в США в топ-чарті джазових альбомів Billboard.

Детальніше...
 
Увага! Обговорення проекту реконструкції центральної площі міста – майдану Слави
П'ятниця, 26 травня 2017, 14:15

Виконавчим комітетом міської ради пропонується для обговорення ескізний проект реконструкції з комплексним благоустроєм центральної площі міста - майдану Слави в м. Сміла. Запрошуються всі сміляни взяти безпосередню участь у виборі запропонованої концепції та долучитися до створення нової сучасної центральної площі для майбутніх поколінь. З проектом реконструкції можна ознайомитись на офіційному сайті Смілянської міської ради та у рубриці "Містобудування та архітектура". Пропозиції щодо проекту реконструкції майдану Слави приймаються в управлінні архітектури (бульвар графа О. Бобринського, 2, каб. 310). Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 4 05 13, 4 45 58.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 69