Днями у місті:

27 червня


10.00 – Урочистості

до Дня Конституції

України

на площі

біля Будинку рад


28 червня


10.00 - Шаховий турнір

до Дня Конституції України

Шаховий клуб «Маяк»


30 червня


17.00 – Випускний вечір

коледжу харчових

технологій

МБК


02 липня


15.00 – Вечір відпочинку

у клубі для людей

поважного віку

«Відпочинок»

МБК


19.00 – Концерт

симфонічного

шоу-оркестру

HARDI

«The best of roch ballads»

МБК

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Львів. Собор св. Юра

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Смілянський міськрайонний центр зайнятості пропонує для внутрішньо переміщених осіб:
Вівторок, 06 жовтня 2015, 15:05

Смілянський міськрайонний центр зайнятості пропонує для внутрішньо переміщених осіб: актуальні вакансії на постійну або тимчасову роботу, допомогу у виборі професії, навчання за найбільш актуальними професіями, навчання на замовлення роботодавців, отримання ваучера для перепідготовки, підвищення кваліфікації, сприяння в організації власного бізнесу, юридичну допомогу, формування навиків спілкування з роботодавцем, трудову та професійну адаптацію в колективі, тематичні семінари і тренінги. Усі послуги центр зайнятості надає безкоштовно, незалежно від місця проживання або перебування особи.

Детальніше...
 
Порядок розрахунку лікарняних та декретних виплат працівникам
Понеділок, 05 жовтня 2015, 14:40

Смілянська ОДПІ нагадує платникам податків, що 04.07.2015 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26.06.2015 р. № 439 згідно з якою оновлено порядок розрахунку лікарняних та декретних виплат працівникам.

Детальніше...
 
Змагалися спортивні родини
Понеділок, 05 жовтня 2015, 14:20

Відбулися регіональні змагання «Спортивна родина». Їх організатором є Черкаський обласний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Захід проводиться за сприяння відділу у справах сім’ї та молоді, фізкультури та спорту і має підтримку громадських організацій. Відбувся він у спортивній залі школи №3-колеігуму, яка вже кілька років поспіль є майданчиком для проведення цих змагань.

Детальніше...
 
Зі святом!
П'ятниця, 02 жовтня 2015, 14:14

Шановні працівники освіти!

Вітаю вас із професійним святом! Ваша благородна професія займає одне з чільних місць у нашому житті, адже на освітян покладене надзвичайно відповідальне й почесне завдання — навчання та виховання підростаючого покоління, формування нової генерації громадян. За часи незалежності ви виростили, виховали і навчили ціле покоління патріотів-українців, які сьогодні боронять нашу землю. Саме ви передаєте молоді свої знання і навички, духовні цінності та національні традиції, свою енергію до творення й розбудови незалежної Української держави.

Прийміть щиру вдячність за вірність благородному покликанню сіяти розумне, добре, вічне, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі! Бажаю вам успіхів, невичерпної енергії, натхнення й оптимізму, міцного здоров’я та злагоди, щастя і благополуччя. Хай найвищою нагородою для вас завжди будуть людська шана та подяка!

З повагою, секретар міської ради,

виконуючий обов`язки міського голови

Ярослав Березань

 
Смілянський технікум харчових технологій НУХТ готує висококваліфікованих фахівців інженерного напрямку
П'ятниця, 02 жовтня 2015, 14:07

Понад 50 років технікум готує висококваліфікованих фахівців інженерного напрямку за денною та заочною формами навчання. За ці роки підприємства України поповнились молодими, перспективними, кваліфікованими та відповідальними спеціалістами – машинобудівниками - випускниками технікуму.

Детальніше...
 
Ліцей серед найкращих шкіл України
П'ятниця, 02 жовтня 2015, 13:43

 

За результатами Всеукраїнського моніторингу якості освіти, яку оприлюднив Черкаський обласний інститут післядипломної освіти Смілянський природничо-математичний ліцей увійшов до 30 кращих шкіл області за результатами ДПА у формі ЗНО, посівши 15-16 місця. Що підкреслює високий рівень підготовки ліцеїстів. А з 7264 шкіл України ліцей посів 382 позицію.

 

 
Держфінінспекція в Черкаській області за 8 місяців 2015 року забезпечила відшкодування втрат на понад 22 мільйонів гривень.
П'ятниця, 02 жовтня 2015, 13:30

 

Фахівці Держфінінспекції в Черкаській області протягом січня – серпня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 22,5 млн грн. За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 71 управлінське рішення.

Детальніше...
 
До уваги юридичних та фізичних осіб, споживачів Смілянського міського РЕМ
Середа, 30 вересня 2015, 14:15

Шановний споживач!

На виконання вимог пунктів 34 та 35 розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 № 809-р "Про затвердження плану заходів з підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2015/2016 року та його проходження" та враховуючи напружену ситуацію з поставками палива на теплові електростанції, питання зниження електроспоживання споживачами Черкаської області, особливо в денні та вечірні години доби, залишається пріоритетним на весь осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

Детальніше...
 
ШАНОВНІ СМІЛЯНИ!
Вівторок, 29 вересня 2015, 08:41

Управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради пропонує Вам прийняти участь у формуванні Плану реалізації Стратегії розвитку міста.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку свого міста надсилати свої ідеї та пропозиції  нам на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Оголошується конкурс
Понеділок, 28 вересня 2015, 11:13

Відповідно до ст. 10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" виконавчий комітет Смілянської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: головного спеціаліста відділу земельних відносин управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста.

Детальніше...
 
Роз′яснення законодавства!
Понеділок, 28 вересня 2015, 10:54

15 липня 2015 року набрав законної сили новий Закон України «Про прокуратуру». Даний закон суттєво змінив функції, які виконує прокуратура, в тому числі і у сфері розгляду звернень громадян.

Детальніше...
 
Смілянський міський РЕМ повідомляє!
П'ятниця, 25 вересня 2015, 14:47

Шановні сміляни, надаємо графік відключень електрики по вулицях міста у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт у жовтні:

 

Детальніше...
 
«Осіннє рандеву» в гімназії
П'ятниця, 25 вересня 2015, 14:42

Три роки тому у рамках всеукраїнського експерименту зі створення психолого-педагогічних умов самореалізації особистості для активізації співпраці з батьками, підвищення рівня мотивації учнів та створенню позитивного іміджу навчального закладу директор гімназії ім.В.Т.Сенатора Олена Олегівна Дзевульська ініціювала проведення щорічних педагогічних фестивалів «Осіннє рандеву».

Детальніше...
 
День здоров’я
П'ятниця, 25 вересня 2015, 14:36

День здоров’я в школі №3-колегіумі – це завжди весело та корисно для дитини проведений час, який подобається всім школярам. Традиційно він проходить в нижній частині міського парку серед ароматів трав, на свіжому осінньому повітрі.

 

 

Детальніше...
 
Смілянський центр зайнятості інформує:
Четвер, 24 вересня 2015, 16:16

Смілянський центр зайнятості повідомляє підприємствам, організаціям, установам, приватним підприємцям, що 17 вересня 2015 року до Закону України «Про Державний бюджет на 2015 рік» внесені зміни. Зокрема: Стаття 8. Установити у 2015 році мінімальну заробітну плату:

-у місячному розмірі з 1 січня – 1218 гривень, з 1 вересня – 1378 гривень;

-у погодинному розмірі: з 1 січня – 7, 29 гривні, з 1 вересня – 8, 29 гривні.

 

 
Залізнична колія – зона підвищеної небезпеки
Четвер, 24 вересня 2015, 16:00

З метою попередження випадків травматизму на залізничному транспорті адміністрація станції ім. Тараса Шевченка звертається до всіх мешканців та гостей міста Сміли щодо дотримання ними правил особистої безпеки на залізничних коліях.

Детальніше...
 
Тиждень фізичної культури і спорту
Вівторок, 22 вересня 2015, 16:01

З метою пропагування здорового способу життя, ставлення до власного здоров’я як до найвищої цінності, в школі №3-колегіумі на початку вересня пройшов тиждень фізичної культури і спорту, який був присвячений Дню фізичної культури і спорту України.

Детальніше...
 
Збагатилась гімназійна родина
Вівторок, 22 вересня 2015, 15:50

Традиційно у вересні до дружної гімназійної родини вливаються п’ятиклашки. Аби допомогти їм адаптуватися у нових умовах, старшокласники радо зустрічають молодших друзів, розповідають про навчальний заклад і вчителів, знайомлять із правилами, яких потрібно дотримуватися, діляться своїми спостереженнями і враженнями.

 

Детальніше...
 
Оголошення про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги
Понеділок, 21 вересня 2015, 14:35

 

На виконання наказу Міністерства юстиції України від 19 серпня 2015 року N 224/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги», Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області повідомляє про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, у Черкаській області.

Детальніше...
 
Підсумкова сесія для учасників Міжнародної зеленої школи
Понеділок, 21 вересня 2015, 14:29

На підсумкову літню сесію до Києва запросили ліцеїстів – учасників Міжнародної зеленої школи. Ліцеїсти мали чудову нагоду прослухати лекції співробітників інституту теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова, кандидата фізико-математичних наук Д.Якубовського «Сучасний погляд на проблему темної матерії» та В.Кравчука «Сучасні магнітні наноматеріали», а такгож відвідати багато цікавих заходів.

Детальніше...
 
Смілянська міська виборча комісія повідомляє:
П'ятниця, 18 вересня 2015, 15:02

25 жовтня 2015 року відбудуться чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, до вашої уваги реквізити для внесення застави.

Смілянська міська виборча комісія з виборів депутатів місцевих рад та міського голови

(Черкаська область)

Реквізити для внесення застави

Отримувач: Смілянська міська виборча комісія

Розрахунковий рахунок: 37320070091828

Банк: Смілянське УДКСУ Черкаської області

МФО: 854018

ЄДРПОУ: 40001827

Розмір застави:

Виборчого списка кандидатів в депутати міськрад = 2593 грн.

Кандидатів на посаду міського голови = 2593 грн.

 

 

 
Історія одного прапора
П'ятниця, 18 вересня 2015, 10:45

У гімназії доброю традицією є зустрічі з учасниками бойових дій у зоні антитерористичної операції, а також благодійна діяльність на користь воїнів АТО. Під час однієї із зустрічей діти подарували бійцям прапор, на якому написали слова Т.Шевченка: “... І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син і буде мати, і буде правда на землі”. Подарунок став оберегом для солдат батальйону ім.генерала С.Кульчицького. Один із бійців розповідав, що лише їхній танк вийшов з-під обстрілу неушкодженим, бо на ньому було встановлено саме цей прапор.

Детальніше...
 
До уваги юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців споживачів Смілянського міського РЕМ
П'ятниця, 18 вересня 2015, 10:30

 

Шановний cпоживач!

Смілянський міський РЕМ розпочав роботу по узгодженню договірних величин споживання електричної енергії на 2016 рік. Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до вимог розділу 4 Правил користування електричною енергією (ПКЕЕ) та умов Договору про постачання електричної енергії (Договір), для визначення договірних величин споживання електричної енергії на 2016 р., споживач повинен надати Смілянському міському РЕМ відомості про обсяги очікуваного споживання електричної енергії.

Детальніше...
 
У Смілі є досвід співпраці з волонтерськими організаціями
Середа, 16 вересня 2015, 17:02

 

З метою якісного та оперативного інформування вимушених переселенців про послуги служби зайнятості та гарантії їхнього соціального захисту, службою зайнятості налагоджена тісна співпраця з різними волонтерськими групами. З початку року за ініціативи Смілянського міськрайонного центру зайнятості здійснено 12 виїздів мобільної групи з комплексного вирішення проблем переселенців з метою надання допомоги особам, які перемістилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО.

Детальніше...
 
Неоформлені трудові відносини, неофіційна зарплата позбавляє частки пенсії в майбутньому
Середа, 16 вересня 2015, 16:59

На превеликий жаль, відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства. На сьогодні влаштуватися на роботу без укладання трудового договору можна без проблем. Але через таку зайнятість, яку практикують в основному підприємці, соціально незахищеними залишаються, в першу чергу, наймані працівники. Неформальна зайнятість позбавляє частину найманих працівників багатьох соціальних прав, передбачених Конституцією України і Кодексом законів про працю України:

Детальніше...
 
Міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді надає послуги учасникам АТО
Середа, 16 вересня 2015, 16:49

Відповідно до міської комплексної програми, щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки, міським центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді надаються такі послуги:

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 Наступна > Кінець >>

Сторінка 61 з 65