Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Залізничний вокзал

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

До уваги громадян, що отримують пільги!
Понеділок, 22 червня 2015, 15:08

В зв’язку з набуттям чинності Закону України „Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України” від 28 грудня 2014 року №76-VIII передбачені зміни у Законодавстві, яке регулює питання надання пільг.

Детальніше...
 
Шевченківськими стежками
П'ятниця, 19 червня 2015, 11:13

Яскраві враження залишились у другокласників школи №3-колегіуму від поїздки на батьківщину Т.Г.Шевченка. Чудова природа, дивна душевна атмосфера, нові враження – все це за один насичений і цікавий день.

Детальніше...
 
«Yellow Submarine»
П'ятниця, 19 червня 2015, 11:11

З 2 по 19 червня в школі №3-колегіумі працював літній мовний табір, ініціатором створення якого стала директор школи Тетяна Анатоліївна Карло.  У роботі табору брали активну участь учні 6, 7, 8, класів  та четверо вожатих - учні 10 класу. Під час роботи табору учасники мали можливість в цікавих інтерактивних формах роботи вдосконалити знання англійської мови.

Детальніше...
 
Активні громадські ради. Польський досвід і українські реалії.
Четвер, 18 червня 2015, 08:20

Представники Громадських рад Черкаської області вивчали польський досвід співпраці влади і громадськості, під час навчальної поїздки до м. Варшава і Білосток.

Детальніше...
 
ВІДПОЧИВАЮЧИ ВЛІТКУ БІЛЯ ВОДОЙМИЩ, НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ!
Вівторок, 16 червня 2015, 14:35

Уміння триматися на воді – запорука безпеки купання у морі, річці та ставку! Вода є не тільки джерелом життя, здоров'я та задоволення, але й джерелом небезпеки для життя людини. Зазвичай гинуть ті, хто порушує правила безпеки на воді. Уміння триматися на ній – запорука безпеки!

Детальніше...
 
ЗАХИСТ РІДНОЇ ЗЕМЛІ – НАЙВИЩЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ЛЮДИНИ !
Вівторок, 16 червня 2015, 08:49

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ – ЗАПОРУКА МОГУТНЬОЇ ТА НЕЗАЛЕЖНОЇ ДЕРЖАВИ!

Смілянсько – Кам`янський військовий комісаріат запрошує Вас, шановні чоловіки, для проходження служби за мобілізацією в Збройних Силах України.

Призовний вік:

- для чоловіків, що проходили строкову службу від 20 до 60 років

- для тих, хто не проходив строкову службу – від 25 до 60 років.

Проходження військово – лікарської комісії обов`язкове для усіх категорій громадян.

Яка різниця між добровольцем та військовозобов'язаним призваним за мобілізацією?

-  Доброволець сам з’явився до військкомату та заявив про своє бажання захищати Батьківщину.

Решта військовообов`язаних викликаються повісткою.

 

В подальшому різниці між добровольцем та призваним за повісткою немає (пільги, грошові винагороди) для них вирішуються на загальних підставах. Всі вони призиваються за мобілізацією.

Детальніше...
 
Страхування в Смілі
П'ятниця, 12 червня 2015, 13:19

Ще одна страхова компанія вирішила допомогти смілянам в скорішому вирішенні питання по медицині в місті. Після зустрічі з першим заступником міського голови Андрієм Шовкуном, представники компанії надали свої пропозиції і бачення страхування в Смілі.

Детальніше...
 
Перелік доріг комунальної власності в місті Сміла для проведення поточного ремонту на 2015 рік.
П'ятниця, 12 червня 2015, 09:34

11 червня на засіданні виконавчого комітету Смілянської міської ради, було прийнято рішення щодо ремонту доріг на 2015 рік. Перший заступник міського голови Андрій Шовкун зазначив, що зробить все можливе для прозорості і відкритості даних ремонтів. Він запрошує представників громадських організацій міста, активістів, для контролю над виконанням цих робіт. Адже, як показала практика, це питання вимагає великого контролю та нагляду не тільки з боку влади.

Детальніше...
 
Герої Сміли
Четвер, 11 червня 2015, 07:09

Сьогодні, 10 червня, на площі нашого міста, жителі з прапорами України, квітами зустрічали 17 демобілізованих бійців смілянщини, які були призвані більше року назад і увесь цей час воювали на Донбасі. Повернувшись додому, ступивши на рідну землю, вони почали звикати до мирного життя.

Детальніше...
 
ЗВІТ СМІЛЯНСЬКОГО КООРДИНАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ СПРИЯННЯ АТО
Вівторок, 09 червня 2015, 15:48

Надходження коштів за травень 2015 року: 14765 грн. + залишок 1908,64 грн.

в т.ч. від:

- підприємців та покупців ринку «Центральний» (через Литвина В.К.) – 4752 грн;

- творчого колективу аматорського театру «Перевесло» міського БК – 2450 грн;

- Костянтинівська СР – 1750 грн;

- жителів міста через скриньки в закладах торгівлі (відповідальна ГО «Громадський контроль») – 825 грн;

- аптеки міста;

- фізичних осіб: Вівчарик М.С., Наумової О.П., Науменко Р.Т., Носова М., Беценка О.М., Дериземлі О.І., Горової Р., Селезень;

- ГО «Територія гідності».

Детальніше...
 
Звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2015року
Вівторок, 09 червня 2015, 15:43

СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ, LXVIІІ СЕСІЯ, РІШЕННЯ від 29.05.2015 № 68-1/VІ

Відповідно до пункту 23 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997р. № 280/97-ВР із змінами та доповненнями та заслухавши інформацію міськвиконкому «Про звіт про виконання міського бюджету за І квартал  2015 року» міська рада відмічає, що протягом звітного періоду структурними підрозділами міськвиконкому проведена відповідна робота по виконанню бюджету, поліпшенню соціально-економічної ситуації в місті.

Детальніше...
 
Страхова медицина
Четвер, 04 червня 2015, 13:20

За сприянням першого заступника міського голови Андрія Шовкуна та у зв’язку з ситуацією по медицині в місті, виникла велика необхідність кардинально змінити положення в Смілі на краще. Тому, керуючись досвідом по Україні в цілому, Андрій Григорович хоче запровадити страхову медицину, що надасть змогу покращити надання медичних послуг та зберегти кошти громадян міста. В понеділок 8 червня відбудеться зустріч з керівниками страхової компанії «Нафтагазстрах», яка вже працює з Залізничною лікарнею Сміли не один рік.

Страхова компанія «Нафтагазстрах» є лідируючою компанією у сфері добровільного медичного страхування (ДМС) на Україні.

За 20 років діяльності на страховому ринку Компанія набула авторитету і визнання з боку клієнтів і партнерів. Надійність та чесність роботи Компанії підтверджена багатьма перемогами у  Всеукраїнських конкурсах «Лідер страхового ринку» в основних номінаціях по добровільному медичному страхуванню за підсумками діяльності компанії в 2011, 2012, 2013,2014 роках.

Детальніше...
 
Нагородження переможців
Четвер, 04 червня 2015, 07:20

26 травня 2015 року у сесійній залі обласного Будинку рад за участю голови обласної ради Валентини Коваленко, заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Віталія Коваля, директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерія Данилевського, заступника директора Оксани Сімушіної, ректора обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталії Чепурної, голови обкому Профспілки працівників освіти і науки України Ольги Жалдак, відбулося нагородження переможців предметних олімпіадах та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук всеукраїнського рівня.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 61 Наступна > Кінець >>

Сторінка 61 з 61