Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • р. Тясмин

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Якщо для призначення пенсії не вистачає стажу
Вівторок, 01 вересня 2015, 14:46

Через неможливість знайти хоча б якусь роботу, чимало наших громадян виїхало у пошуках кращої долі за кордон. Більша частина з тих, що залишилася, працюють неофіційно, отримуючи “заробітну плату в конвертах”. Тож і виходить, що ні ті, ні інші, швидше за все, не набудуть необхідного мінімального страхового стажу для призначення пенсій за віком.

Детальніше...
 
У школу з радістю
Вівторок, 01 вересня 2015, 13:43

До Дня знань Служба у справах дітей виконавчого комітету Смілянської міської ради у співпраці з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Смілянської міської ради, відділом сім’ї та молоді управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради влаштували свято для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів і дітей з багатодітних сімей - майбутніх першокласників, у міському парку культури та відпочинку на літній терасі розважального комплексу «Гранд Парк». З вітальним словом до дітей звернулася керуюча справами виконавчого комітету Смілянської міської ради Тетяна Карпечева. Вона побажала дітям міцного здоров’я, незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу.

Детальніше...
 
Забезпечення конституційних прав і свобод громадян
П'ятниця, 28 серпня 2015, 13:37

Одним із найважливіших напрямів діяльності органів Державної фіскальної служби є забезпечення та охорона конституційних прав і свобод людини. Налагодження партнерських стосунків між органами Державної фіскальної служби та громадянами сприяє підвищенню податкової культури населення та обізнаності суб’єктів підприємницької діяльності з діючим податковим законодавством.

Детальніше...
 
Школи до нового навчального року готові на “відмінно”
Четвер, 27 серпня 2015, 15:52

Щорічно останні тижні літа у навчальних закладах кипить робота по підготовці шкіл, дитсадків та навчально-виховних комплексів до нового навчального року. Як підготувалися освітяни до зустрічі із школярами, в якому стані їх матеріальна база перевіряє комісія із управління освіти, молоді та спорту. У Смілі більше 30 навчальних закладів. На відміну від минулих років їх готовність до початку навчання здійснювали поетапно.

Детальніше...
 
За перше півріччя ЦОПи Смілянської ОДПІ надали понад 28000 адміністративних послуг
Вівторок, 25 серпня 2015, 15:30

 

Протягом січня-липня поточного року фахівцями Центрів обслуговування платників Смілянської ОДПІ надано 28940 адміністративних послуг, про це повідомила заступник начальника Вікторія Шевченко.

Детальніше...
 
Живи і процвітай, Україно!
Вівторок, 25 серпня 2015, 15:07

День Незалежності та Державного Прапора України сміляни зустріли різноманіттям святкових заходів. 23 серпня на площі біля Будинку рад в урочистій обстановці був піднятий Державний Прапор України, вручено паспорти та пам’ятні подарунки повнолітній молоді, проведено флешмоб «Ми одна родина - єдина Україна», відбулося відкриття парку мікрорайону №49. 24 серпня центральними вулицями міста пройшов парад вишиванок, у різних куточках міста відбулися святкові концерти.

 
Юні сміляни – переможці обласного фотоконкурсу
Вівторок, 25 серпня 2015, 13:13

Напередодні Дня Незалежності України в Черкасах відбувся урочистий захід з нагородження переможців обласного фотоконкурсу «Молоде обличчя України – 2015», що проводився за сприяння Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та обласного молодіжного ресурсного центру.

Детальніше...
 
Держфінінспекція в Черкаській області за 7 місяців 2015 року забезпечила відшкодування втрат на понад 14 млн. грн.
Вівторок, 25 серпня 2015, 13:07

 

Фахівці Держфінінспекції в Черкаській області протягом січня – липня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 14,4 млн грн.

Детальніше...
 
Медсанчастина отримала від держави 9 мільйонів гривень
П'ятниця, 21 серпня 2015, 13:42

 

Кілька місяців поспіль зусиллями міської влади, депутатів та за участі медпрацівників ведеться боротьба за те, щоб розв’язати проблему, яка склалася навколо медичних закладів. Сміла стала одним з міст, яким рішенням Кабінету Міністрів було виділено додаткове фінансування для вирішення нагальних гострих питань, зокрема пов’язаних з охороною здоров’я. Так, рішенням Кабміну Смілянська МСЧ-14 отримає 9 мільйонів гривень для вирішення усіх проблем закладу та переходу до комунальної власності міста, а це і борги по заробітній платі, енергоносії і т.д. Куди будуть витрачені ці кошти і яка подальша доля медсанчастини, пояснив секретар міської ради Ярослав Березань:

Детальніше...
 
Смілянський міський РЕМ повідомляє!
П'ятниця, 21 серпня 2015, 13:31

Шановні сміляни, надаємо графік відключень електрики на вулицях міста у зв’язку з проведенням ремонтних робіт.

 

 

Детальніше...
 
Презентація ТОВ «Кондитерська фабрика «Меркурій» у Смілі дала можливість шукачам роботи ознайомитися з роботою підприємства, вимогами до майбутньої професії
П'ятниця, 21 серпня 2015, 13:04

Одним із найважливіших пріоритетів діяльності служби зайнятості є тісна взаємодія з роботодавцями, оскільки саме роботодавець є основним партнером у реалізації державної політики зайнятості. Саме нові форми співпраці з роботодавцями такі, як організація «Днів відкритих дверей на виробництві», «Презентації роботодавця» дають можливість шукачеві роботи ознайомитися безпосередньо з роботою підприємства, вимогами до майбутньої професії, а роботодавцеві підібрати кандидатуру на заміщення вакантної посади. Так, 18 серпня 2015 року Смілянським міськрайонним центром зайнятості було проведено захід «Презентація роботодавця» на ТОВ «Кондитерська фабрика «Меркурій» для безробітних громадян.

Детальніше...
 
Досягнення та перемоги – поштовх до нових злетів
Понеділок, 17 серпня 2015, 11:33

Забезпечення сучасної якості навчання і виховання, зміцнення розумового, фізичного, естетичного розвитку дитини - основні завдання, які розв’язуються у системі навчально-виховної роботи школи №3-колегіуму, тому робота закладу побудована на міцній методичній основі, із впровадженням сучасних інноваційних технологій, з використанням комп'ютерної та мультимедійної підтримки на уроках, та широких можливостей ІНТЕРНЕТУ.

 

Сьогодні ми хочемо згадати наші досягнення та перемоги, які колектив школи №3-колегіуму здобував протягом минулого навчального року.

Детальніше...
 
Державна служба зайнятості України
П'ятниця, 07 серпня 2015, 13:23

Актуальні вакансії станом на 05.08.2015 (для  учасників АТО, вимушено переселених осіб, молоді, мешканців міста і району)

 

Роботодавець

Посада

Смілянський ливарний завод

Електрогазозварник. Підсобний робітник. Маляр. Машиніст крана

Детальніше...
 
ІНФОРМАЦІЯ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ЩОДО СИСТЕМИ НАДАННЯ ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
Вівторок, 04 серпня 2015, 11:48

Міністерство соціальної політики України – є національним координатором у сфері протидії торгівлі людьми; відповідає за формування та реалізацію державної політики у сфері протидії торгівлі людьми, викорінення передумов торгівлі людьми, зокрема щодо попередження насильства в сім'ї та дискримінації за ознакою статі, підвищення рівня обізнаності щодо протидії торгівлі людьми, координацію та контроль за діяльністю закладів допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми тощо.

Детальніше...
 
Міжнародна проектна діяльність
Вівторок, 04 серпня 2015, 11:46

Популяризація іноземних мов та культур як важливих елементів світової цивілізації, підтримка програм вивчення англійської, німецької, французької, чеської, польської, російської та молдовської мови, розвиток міжкультурного діалогу та зміцнення порозуміння між народами — мета міжнародних проектів, над якими працює колектив школи №3-колегіуму протягом  кількох років.

Детальніше...
 
У найближчий час значна частина вулиць Сміли змінить назви
Вівторок, 28 липня 2015, 14:49

У найближчі місяці значна частина вулиць Сміли має змінити назви. Перейменовуватимуть, в першу чергу, назви радянського змісту. Над цим питанням уже розпочала працювати спеціальна комісія.

Детальніше...
 
Легалізація заробітної плати!
Вівторок, 28 липня 2015, 14:11

Легалізації заробітної плати та виведенню заробітної плати з «тіні» був присвячений «круглий стіл» в.о. начальника Смілянської ОДПІ Костянтина Синьогуба.

Детальніше...
 
Здорове харчування – складова міцного здоров’я дітей
Понеділок, 27 липня 2015, 15:48

 

Ми завжди пам'ятаємо слова великого педагога Василя Олександровича Сухомлинського, який писав: “Я не боюсь ще раз повторити: турбота про здоров'я — це найважливіша праця вихователя. Від життєдіяльності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили. Якщо виміряти всі мої турботи й тривоги про дітей, то добра половина їх — про здоров'я”.

Детальніше...
 
У колі друзів
П'ятниця, 24 липня 2015, 14:39

22 липня 2015 року за ініціативи Смілянського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося чергове засідання учасників клубу молоді з особливими потребами «Нові друзі». День видався сонячним, учасники зібралися на березі річки Тясмин, де облаштоване місце для відпочинку та пікніку.

 

Детальніше...
 
Уряд спростував порядок реєстрації, перереєстрації безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб
П'ятниця, 24 липня 2015, 12:27

Уряд спростував порядок реєстрації, перереєстрації безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб. Відповідну постанову Кабінет Міністрів прийняв 8 липня 2015 року № 473 «Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу». Постанова спрямована на спрощення процедури набуття статусу зареєстрованого безробітного особами з числа внутрішньо переміщених, їх реєстрацію та перереєстрацію, а також взяття на облік як осіб, які шукають роботу в центрах зайнятості.

Детальніше...
 
Як запобігти кишковим інфекціям
П'ятниця, 24 липня 2015, 12:05

Влітку зростає небезпека зараження гострими кишковими інфекціями. Збудники цих інфекцій потрапляють в організм людини з водою та під час прийому їжі. Епідситуація з гострих кишкових захворювань в місті нестійка. В поточному році зареєстровано 39 гастроентероколітів, 14 сальмонельозу. Щоб убезпечити себе і оточуючих від захворювань гострими кишковими інфекціями необхідно дотримуватись таких правил:

Детальніше...
 
Смілянський міський РЕМ повідомляє!
П'ятниця, 24 липня 2015, 11:02

Шановні сміляни, надаємо перелік вулиць по м. Сміла, на яких буде відключена електроенергія у зв’язку з плановими ремонтними роботами у серпні 2015:

 

 

Детальніше...
 
Оголошується конкурс
П'ятниця, 24 липня 2015, 11:00

Відповідно до ст. 10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" виконавчий комітет Смілянської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: начальник відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи.

 

Детальніше...
 
Є можливість професійної підготовки та перепідготовки
Четвер, 23 липня 2015, 15:26

Питання профтехосвіти безробітних громадян залишається одним із головних напрямків державної служби зайнятості. На сьогоднішній день діють 7 державних центрів профтехосвіти в різних областях України. Смілянський міськрайонний центр зайнятості пропонує навчання безробітним в ЦПТО ДСЗ, де використовуються найсучасніші інноваційні методики та технології, що відповідають європейському рівню.

 

Детальніше...
 
Боротьба з вірусним гепатитом
Четвер, 23 липня 2015, 15:04

Проблема боротьби з вірусними гепатитами має світовий масштаб. Статистика останніх років показала, що Україна знаходиться в стані епідемії захворювання на вірусні гепатити В та С. Актуальні роз`яснення надає лікар-інфекціоніст Смілянської поліклініки для дорослих.

Детальніше...
 
Плідна співпраця зі службою зайнятості
Четвер, 23 липня 2015, 14:53

Серед активних заходів сприяння зайнятості населення, які здійснює служба зайнятості, вагоме місце посідають громадські та інші роботи тимчасового характеру. Ця форма тимчасової зайнятості має очевидну користь як для самого безробітного – дає можливість покращити власне матеріальне становище, а також пришвидшити процес працевлаштування, так і для роботодавців.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 68 з 71