Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Львів. Латинський кафедральний собор св.Марії

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

До уваги громадян, що отримують пільги!
Понеділок, 22 червня 2015, 15:08

В зв’язку з набуттям чинності Закону України „Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України” від 28 грудня 2014 року №76-VIII передбачені зміни у Законодавстві, яке регулює питання надання пільг.

Детальніше...
 
Шевченківськими стежками
П'ятниця, 19 червня 2015, 11:13

Яскраві враження залишились у другокласників школи №3-колегіуму від поїздки на батьківщину Т.Г.Шевченка. Чудова природа, дивна душевна атмосфера, нові враження – все це за один насичений і цікавий день.

Детальніше...
 
«Yellow Submarine»
П'ятниця, 19 червня 2015, 11:11

З 2 по 19 червня в школі №3-колегіумі працював літній мовний табір, ініціатором створення якого стала директор школи Тетяна Анатоліївна Карло.  У роботі табору брали активну участь учні 6, 7, 8, класів  та четверо вожатих - учні 10 класу. Під час роботи табору учасники мали можливість в цікавих інтерактивних формах роботи вдосконалити знання англійської мови.

Детальніше...
 
Активні громадські ради. Польський досвід і українські реалії.
Четвер, 18 червня 2015, 08:20

Представники Громадських рад Черкаської області вивчали польський досвід співпраці влади і громадськості, під час навчальної поїздки до м. Варшава і Білосток.

Детальніше...
 
ВІДПОЧИВАЮЧИ ВЛІТКУ БІЛЯ ВОДОЙМИЩ, НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ!
Вівторок, 16 червня 2015, 14:35

Уміння триматися на воді – запорука безпеки купання у морі, річці та ставку! Вода є не тільки джерелом життя, здоров'я та задоволення, але й джерелом небезпеки для життя людини. Зазвичай гинуть ті, хто порушує правила безпеки на воді. Уміння триматися на ній – запорука безпеки!

Детальніше...
 
ЗАХИСТ РІДНОЇ ЗЕМЛІ – НАЙВИЩЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ЛЮДИНИ !
Вівторок, 16 червня 2015, 08:49

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ – ЗАПОРУКА МОГУТНЬОЇ ТА НЕЗАЛЕЖНОЇ ДЕРЖАВИ!

Смілянсько – Кам`янський військовий комісаріат запрошує Вас, шановні чоловіки, для проходження служби за мобілізацією в Збройних Силах України.

Призовний вік:

- для чоловіків, що проходили строкову службу від 20 до 60 років

- для тих, хто не проходив строкову службу – від 25 до 60 років.

Проходження військово – лікарської комісії обов`язкове для усіх категорій громадян.

Яка різниця між добровольцем та військовозобов'язаним призваним за мобілізацією?

-  Доброволець сам з’явився до військкомату та заявив про своє бажання захищати Батьківщину.

Решта військовообов`язаних викликаються повісткою.

 

В подальшому різниці між добровольцем та призваним за повісткою немає (пільги, грошові винагороди) для них вирішуються на загальних підставах. Всі вони призиваються за мобілізацією.

Детальніше...
 
Страхування в Смілі
П'ятниця, 12 червня 2015, 13:19

Ще одна страхова компанія вирішила допомогти смілянам в скорішому вирішенні питання по медицині в місті. Після зустрічі з першим заступником міського голови Андрієм Шовкуном, представники компанії надали свої пропозиції і бачення страхування в Смілі.

Детальніше...
 
Перелік доріг комунальної власності в місті Сміла для проведення поточного ремонту на 2015 рік.
П'ятниця, 12 червня 2015, 09:34

11 червня на засіданні виконавчого комітету Смілянської міської ради, було прийнято рішення щодо ремонту доріг на 2015 рік. Перший заступник міського голови Андрій Шовкун зазначив, що зробить все можливе для прозорості і відкритості даних ремонтів. Він запрошує представників громадських організацій міста, активістів, для контролю над виконанням цих робіт. Адже, як показала практика, це питання вимагає великого контролю та нагляду не тільки з боку влади.

Детальніше...
 
Герої Сміли
Четвер, 11 червня 2015, 07:09

Сьогодні, 10 червня, на площі нашого міста, жителі з прапорами України, квітами зустрічали 17 демобілізованих бійців смілянщини, які були призвані більше року назад і увесь цей час воювали на Донбасі. Повернувшись додому, ступивши на рідну землю, вони почали звикати до мирного життя.

Детальніше...
 
ЗВІТ СМІЛЯНСЬКОГО КООРДИНАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ СПРИЯННЯ АТО
Вівторок, 09 червня 2015, 15:48

Надходження коштів за травень 2015 року: 14765 грн. + залишок 1908,64 грн.

в т.ч. від:

- підприємців та покупців ринку «Центральний» (через Литвина В.К.) – 4752 грн;

- творчого колективу аматорського театру «Перевесло» міського БК – 2450 грн;

- Костянтинівська СР – 1750 грн;

- жителів міста через скриньки в закладах торгівлі (відповідальна ГО «Громадський контроль») – 825 грн;

- аптеки міста;

- фізичних осіб: Вівчарик М.С., Наумової О.П., Науменко Р.Т., Носова М., Беценка О.М., Дериземлі О.І., Горової Р., Селезень;

- ГО «Територія гідності».

Детальніше...
 
Звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2015року
Вівторок, 09 червня 2015, 15:43

СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ, LXVIІІ СЕСІЯ, РІШЕННЯ від 29.05.2015 № 68-1/VІ

Відповідно до пункту 23 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997р. № 280/97-ВР із змінами та доповненнями та заслухавши інформацію міськвиконкому «Про звіт про виконання міського бюджету за І квартал  2015 року» міська рада відмічає, що протягом звітного періоду структурними підрозділами міськвиконкому проведена відповідна робота по виконанню бюджету, поліпшенню соціально-економічної ситуації в місті.

Детальніше...
 
Страхова медицина
Четвер, 04 червня 2015, 13:20

За сприянням першого заступника міського голови Андрія Шовкуна та у зв’язку з ситуацією по медицині в місті, виникла велика необхідність кардинально змінити положення в Смілі на краще. Тому, керуючись досвідом по Україні в цілому, Андрій Григорович хоче запровадити страхову медицину, що надасть змогу покращити надання медичних послуг та зберегти кошти громадян міста. В понеділок 8 червня відбудеться зустріч з керівниками страхової компанії «Нафтагазстрах», яка вже працює з Залізничною лікарнею Сміли не один рік.

Страхова компанія «Нафтагазстрах» є лідируючою компанією у сфері добровільного медичного страхування (ДМС) на Україні.

За 20 років діяльності на страховому ринку Компанія набула авторитету і визнання з боку клієнтів і партнерів. Надійність та чесність роботи Компанії підтверджена багатьма перемогами у  Всеукраїнських конкурсах «Лідер страхового ринку» в основних номінаціях по добровільному медичному страхуванню за підсумками діяльності компанії в 2011, 2012, 2013,2014 роках.

Детальніше...
 
Нагородження переможців
Четвер, 04 червня 2015, 07:20

26 травня 2015 року у сесійній залі обласного Будинку рад за участю голови обласної ради Валентини Коваленко, заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Віталія Коваля, директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерія Данилевського, заступника директора Оксани Сімушіної, ректора обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталії Чепурної, голови обкому Профспілки працівників освіти і науки України Ольги Жалдак, відбулося нагородження переможців предметних олімпіадах та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук всеукраїнського рівня.

Детальніше...
 
Депутатські слухання
П'ятниця, 19 травня 2017, 15:06

19 травня, під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка, відбулися  депутатські слухання, на яких депутати розглянули проекти рішень, що будуть виноситися на розгляд чергової сесії міської ради. Проекти рішень стосувались затвердження Цільової програми підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які уклали контракт у 2017 році та членів їх сімей, затвердження Програми фінансової підтримки міських громадських організацій інвалідів та ветеранів на 2017-2021 роки, безоплатної передачі транспортних засобів на баланс СКП «Комунальник», внесення зміни до рішення міської ради від 23.12.2016 №33-11/VII «Про затвердження програми з утримання та розвитку зовнішнього освітлення міста», затвердження Статуту КП «Водгео», внесення змін до міського бюджету на 2017 рік, правил акредитації працівників засобів масової інформації, незалежних журналістів та технічних працівників при міській раді та її виконавчих органах, виділення матеріальної допомоги громадянам, які потрапили в скрутне становище та ряду інших питань.

 
Всі ми родом з дитинства
Понеділок, 22 травня 2017, 08:35

Команда «Креативні колегіанти» школи №3-колегіуму завершує втілення своїх ідей щодо благоустрою парку в рамках всеукраїнського проекту «Відкривай Україну». За ініціативи учнівської команди і творчого наставника були створені креативні напрацювання. Основною складовою проекту учнівської молоді стало встановлення високого табурету на території міського парку, який матиме особливе значення як для дітей, так і для дорослих. 17 травня  в міському парку відбулось урочисте відкриття  арт-об'єкту під назвою «Всі ми родом з дитинства». На відкритті були присутні заступник міського голови Людмила Осейко, спонсор ідеї колегіантів, смілянський підприємець Олександр Ніколаєв.

Детальніше...
 
РЕМОНТ ДОРІГ У СМІЛІ ТРИВАЄ (ВІДЕО)
Понеділок, 22 травня 2017, 15:24

 


За матеріалами студії "Тясмин" 

 
В Європу з Україною в серці
Понеділок, 22 травня 2017, 15:53

19 травня в школі №3-колегіумі було проведено цикл заходів, приурочених до Дня Європи в Україні. Цей день проходив під гаслом «В Європу з Україною в серці». Всі учні готувалися до дійства заздалегідь.  Відкриття свята розпочалося під звуки гімну Європейського Союзу. Для учнів було наголошено, що цей день став символом початку нового, вільного та мирного шляху, мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтуэться на спільних цінностях та спільних інтересах, миру, солідарності, демократії, добробуту людей та верховенства права.

Детальніше...
 
Бульвар Бобринського стане справжньою окрасою міста
Понеділок, 22 травня 2017, 16:02

Під щоденним контролем секретаря Смілянської міської ради Віктора Федоренка відбуваються роботи з реконструкції бульвару Бобринського. Віктор Антонович особисто перевіряє процес укладання тротуарної плитки та слідкує за якістю виконання робіт. На сьогодні особливо привабливим вимальовується той відрізок бульвару, який виконується з дотриманням усіх необхідних технологій і правил. Тож, секретар міської ради поставив задачу – переробити ту частину шляху, де кілька років назад розпочався процес творення бульвару, але, враховуючи неякісний матеріал та допущені помилки в роботі, результат вийшов незадовільний. Віктор Антонович вважає, що треба виправити недоліки  і зробити бульвар Бобринського справжньою окрасою міста і гордістю смілян.

 
У Смілі провели заняття для майбутніх пенсіонерів
Вівторок, 23 травня 2017, 08:05

У Смілянському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Черкаської області проведено заняття в «Школі майбутнього пенсіонера». Такі заняття проводяться для поліпшення якості обслуговування, забезпечення відкритості в роботі управління, вільного доступу кожного до об’єктивної і своєчасної інформації. Заняття проводила головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Антоніна Коломієць. «Школу майбутнього пенсіонера» відвідало чотири особи, які набудуть права виходу на пенсію найближчим часом, інформують в управлінні.

Детальніше...
 
Відбувся чемпіонат міста з веслування на байдарках і каное
Вівторок, 23 травня 2017, 08:14

20 травня на річці Тясмин відбувся чемпіонат міста з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь більше 50 спортсменів, вихованців дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та дитячо-юнацького спортивного клубу «Локомотив». Головний суддя змагань – Дмитро Гусєв.  Змагання проводилися на двох дистанціях - 500 і 200 метрів. Переможці змагань: Олександр Васильєв, Олександра Михайленко (тренер – Дмитро Гусєв), Євген Палій, Богдан Грязнов, Назар Петренко (тренер – Тетяна Пристайлова), Антон Шуляченко, Владислав Синегуб, Тетяна Пархоменко, Ліда Кузьміна (тренер – Юрій Кириленко).

Детальніше...
 
У КРОПИВНИЦЬКОМУ СМІЛЯНСЬКИЙ “ЯВІР” ВИБОРОВ ПЕРЕМОГУ
Вівторок, 23 травня 2017, 12:01

У сусідній із Черкащиною області відбувся юнацький турнір, у якому взяли участь чотири наші команди. У VIII Всеукраїнському футбольному турнірі«КУБОК МРІЙ-2017» серед юнаків 2006-2007 р.н. за перемогу вели боротьбу 12 команд, серед яких «Явір» (Сміла), «Олімп» (Сміла), «Юність» (Умань) та «Юність-2» (Умань). Найкраще серед усіх учасників турніру зіграли футболісти команди «Явір» (Сміла) і вибороли 1 місце, інформує Черкаський Спорт. Вітаємо наших хлопців!

Детальніше...
 
У підготовці до сесії міської ради
Вівторок, 23 травня 2017, 15:53

23 травня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності. Засідання провела голова комісії Ольга Нікітченко. В роботі комісії взяв участь секретар міської ради Віктор Федоренко. Основні питання, які розглянули на комісії, стосувалися підсумків роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2016-2017 років та завдань з підготовки наступного опалювального сезону, вивчення питання щодо приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів».

 
Відбулося засідання виконавчого комітету
Вівторок, 23 травня 2017, 16:11

Відбулося засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради. Засідання провів секретар міської ради Віктор Федоренко. Основні питання, які розглянули члени виконавчого комітету, стосувалися освітнього процесу у навчальних закладах міста, ходу підготовки до проведення оздоровчої кампанії дітей міста у 2017 році, захисту прав дітей, житлового забезпечення громадян.

 
Отримати свідоцтво про народження тепер можливо безпосередньо в закладі охорони здоров’я, де приймаються пологи
Середа, 24 травня 2017, 09:56

З метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини у комунальному закладі «Смілянська міська лікарня Черкаської області» запроваджено новий сервіс, який передбачає прийняття працівниками Смілянського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного управління юстиції у Черкаській області документів, необхідних для  проведення державної реєстрації народження дитини, та видачу свідоцтва про народження дитини.

Детальніше...
 
Новий польсько-німецько-український проект «Вода не має кордонів»
Середа, 24 травня 2017, 10:09

Чотири роки поспіль у травні ліцеїсти вирушають у навчальну подорож до Європи, щоб зустрітися з однолітками та разом реалізовувати завдання цікавих проектів, у яких працюють протягом року у своїх школах. З 15 по 19 травня 2017 року у місті Рена, що в Німеччині, відбулася чергова зустріч за програмою тристороннього учнівського обміну, у якій взяли участь учні та вчителі публічної гімназії з міста Чарнкова (Польща), регіональної школи імені Каті Кольвіц з міста Рена (Німеччина) та Смілянського природничо-математичного ліцею (Україна). Цього року тема проекту – «Вода не має кордонів».

Детальніше...
 
Дружина пораненого захисника дякує небайдужим людям
Середа, 24 травня 2017, 12:03

Добру справу зробили смілянські ветерани Афганістану, коли вирішили підтримати родину пораненого захисника, воїна АТО, Юрія Міхєєва, який зараз знаходиться в госпіталі. Дружина нашого земляка-смілянина Юрія Міхєєва передає велику вдячність міській спілці ветеранів війни в Афганістані та членам ансамблю "Дозор" за зібрані під час концертів і перераховані кошти, а це близько 8900 грн., для лікування та реабілітації Юрія.

 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 Наступна > Кінець >>

Сторінка 68 з 69