Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • станція Бобринська

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

У Смілі за ініціативою Смілянського центру зайнятості провели День поліції
Середа, 05 квітня 2017, 07:50

«Процес відбору до Національної поліції України регламентований Законом України «Про національну поліцію» та відповідним наказом Міністерства внутрішніх справ України», - так розпочав свою розповідь на відкритому заході інспектор відділу кадрів Смілянського відділу поліції Євген Клименко.

Детальніше...
 
Контролюйте свій страховий стаж!
Вівторок, 04 квітня 2017, 14:59

Згідно зі ст.24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Детальніше...
 
Вихованці БДЮТ серед переможців фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості “Штурм″
Вівторок, 04 квітня 2017, 14:08

Завершився III Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості “Штурм – 2017″. Журі високо оцінило виступи вихованців Смілянського Будинку дитячої та юнацької творчості. У номінації «Вокал» 1 місце виборола Анжеліка Федорченко (Зразковий художній колектив вокальна студія «Юність», керівник Ірина Бородій); 3 місце - Зразковий художній колектив фольклорно-етнографічний ансамбль «Придніпряни», керівник Ірина Бородій.

Детальніше...
 
Зміни в законодавстві щодо фінансування пенсії, призначеної відповідно до Закону України «Про наукову та науково-технічну діяльність»
Вівторок, 04 квітня 2017, 11:40

зміни З 1 січня 2017 року набрали чинності положення частини 6 статті 37 Закону України від 26.11.2015 № 848 «Про наукову та науково-технічну діяльність» (далі – Закон № 848) в частині фінансування різниці між сумою пенсії, призначеної відповідно до цього Закону, та сумою пенсії із солідарної системи, обчисленої згідно із ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», на яку має право науковий працівник.

Детальніше...
 
Про результати конкурсу на право оренди комунального майна
Вівторок, 04 квітня 2017, 11:29

Управління економічного розвитку повідомляє, що 27 березня відбувся конкурс на право оренди комунального майна нежитлового приміщення на першому поверсі Смілянської міської поліклініки для дорослих загальною площею 40,6 кв.м по вул. Героїв Холодноярців, 82 а, яке знаходиться на балансі відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Смілянської міської ради. Переможцем конкурсу визнано ТОВ «Фармацевтична фірма «Ваше здоров’я». Мета оренди - розміщення аптечного пункту. Орендна плата за базовий місяць оренди (березень 2017) - 10400,00 грн. без ПДВ (стартова орендна плата – 2598,33грн. без ПДВ).

 
Відбулося засідання міської комісії з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та розрахунків
Вівторок, 04 квітня 2017, 10:41

У малій залі Будинку рад відбулося засідання міської комісії з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та розрахунків. Засідання провів заступник міського голови Олександр Риджаніч. В роботі комісії взяли участь представники житлово-комунальної галузі міста, профспілки. Основні питання, які розглянули на засіданні стосувалися початку проведення ремонту доріг, забезпечення освітлення вулиць міста, встановлення лічильників теплової енергії, включення міського фонтану, крадіжок люків.

 
Відбувся прийом громадян у заступника міського голови
Понеділок, 03 квітня 2017, 15:33

3 квітня заступник міського голови Олександр Васильович Риджаніч за участю представників структурних підрозділів, самостійних управлінь та відділів виконавчого комітету Смілянської міської ради провів прийом громадян з особистих питань. Основні питання з якими звернулися сміляни стосувалися виділення житла, надання в оренду приміщення для адвокатської діяльності, освітлення вулиці. З порушених громадянами питань дано доручення фахівцям відповідних управлінь та відділів міськвиконкому. Заявникам надано консультації та роз’яснення.

 
Сміляни долучились до загальноміської толоки
Понеділок, 03 квітня 2017, 13:53

31 березня працівники всіх структурних підрозділів, самостійних управлінь та відділів виконавчого комітету Смілянської міської ради виїхали на толоку міста. Загалом до весняної акції долучились понад 200 працівників. Вони упорядкували парки міста, сквери, території прилеглих до шкільних і дошкільних навчальних закладів, установ.

Детальніше...
 
Роботодавець повинен нарахувати зарплату в сумі не менш ніж 3200 гривень
Понеділок, 03 квітня 2017, 10:42

Смілянське об’єднане управління Пенсійного фонду України Черкаської області повідомляє, що з 1 січня 2017 року роботодавець повинен нарахувати зарплату в сумі не менш ніж 3200 грн. ― якщо виконана місячна (годинна) норма праці. Дотримання цієї норми є обов’язковим незалежно від того, яка система оплати праці використовується (ч. 4 ст. 3 Закону про оплату праці). У разі коли зарплата нарахована в меншому розмірі ніж 3200 грн. (без урахування виплат, передбачених ч. 2 ст. 31 Закону про оплату праці), потрібно здійснити доплату до розміру мінімальної заробітної плати.

Детальніше...
 
У Смілі розпочалася масштабна весняна акція "За чисте довкілля"
Понеділок, 03 квітня 2017, 09:02

31 березня, саме із прибирання розпочався робочий день у багатьох трудових колективах. За кожною установою, закладом, підприємством чи організацією закріплено території. Щороку активну участь в акції беруть заклади освіти, управління освіти, молоді та спорту. Масштабну територію взялися прибрати  керівництво міста, депутати міської ради, члени виконкому, працівники управлінь, відділів та закладів культури Вони працювали у нижній частину міського парку культури та відпочинку.

Детальніше...
 
Про законодавчі зміни до деяких законодавчих актів у сфері загальнообов'язкового державного страхування
Понеділок, 03 квітня 2017, 08:44

З 1 січня 2017 року набрали чинності законодавчі зміни до деяких нормативно-правових актів у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Набрав чинності Закон України від 06.12.2016 № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»(далі закон № 1774), яким, внесено зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464).

Детальніше...
 
Пам'яті Василя Сенатора
Понеділок, 03 квітня 2017, 08:21

Учні восьмих класів відвідали парк-меморіал Вічної Слави у місті Луцьк, де поховано Героя Радянського Союзу, випускника школи Василя Трохимовича Сенатора, ім’я якого присвоєно гімназії у 1965 році. Гвардії капітан Василь Сенатор до серпня 1943 року здійснив 246 бойових вильотів на бомбардування військово-промислових об’єктів у тилу ворога, знищення живої сили і техніки. 29 вересня 1944 року загинув у Луцьку.

Детальніше...
 
До уваги учасників антитерористичної операції!
П'ятниця, 31 березня 2017, 09:58

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 179 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку). Відповідно до зазначеного порядку, учасники АТО за бюджетні кошти  можуть пройти навчання з підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів за категоріями: «В», «С», «СЄ».

Детальніше...
 
Члени виконкому розглянули питання про завершення опалювального сезону у Смілі
П'ятниця, 31 березня 2017, 09:36

Під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка відбулося засідання виконавчого комітету Смілянської  міської ради. Основне питання, яке розглянули члени виконкому, стосувалося завершення опалювального сезону 2016-2017 років в м.Сміла 1 квітня 2017 року.

 
Із сесії міської ради
Четвер, 30 березня 2017, 16:13

30 жовтня, під головуванням секретаря Смілянської міської ради Віктора Федоренка, відбулася 41 чергова сесія міської ради сьомого скликання. В роботі сесії взяли участь 34 депутати. На початку сесії Віктор Антонович вручив подяки від командування війської частини та всього особового складу за моральну та матеріальну підтримку в обороні нашої країни Смілянському осередку партії «Укроп» та депутату міської ради Ользі Дериземлі. Також, було вручено стипендії міського голови творчо обдарованим дітям та молоді міста. Основні питання, які розглянули на засіданні стосувалися підсумків виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 2016 рік; злиття Смілянської спеціалізованої школи I-III ступенів № 5 та Смілянського природничо-математичного ліцею; приєднання Смілянської ЗОШ I-III ступенів № 16 до Смілянської ЗОШ I-III ступенів № 10; виділення матеріальної допомоги; створення комунального підприємства «Варта»; затвердження бюджетної Програми «Реалізації заходів щодо інвестиційного розвитку території міста на 2017 рік»; внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 № 33-16/VІІ «Про міський бюджет на 2017 рік»; земельних питань.

 
Знову зустрічаємо гостей!
Четвер, 30 березня 2017, 09:15

29 березня школа №3-колегіум знову гостинно зустрічала гостей. Цього разу завітали адміністрація та педагогічний колектив Звенигородської спеціалізованої школи №3, з якими зародилася дружба ще у 2010 році, з часу спільної участі у міжнародному українсько-польському проекті.

Детальніше...
 
Особистий прийом громадян
Четвер, 30 березня 2017, 08:02

Сьогодні з 15.00 год. до 17.00 год. особистий прийом громадян проведе заступник міського голови Люмила Семенівна Осейко згідно з графіком прийому смілян. Запис на прийом проводиться у відділі діловодства, контролю та звернень громадян до 13.00 дня прийому (кабінет № 7,1 поверх). Запис на прийом по телефону не проводиться.

 
Музично - поетичний вечір "Сторінки життя"
Четвер, 30 березня 2017, 07:32

28 березня в центральній міській бібліотеці ім.О.Журливої за участю поета Олексія Юріна, акторки Черкаського музично - драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка Анни Куриленко та музиканта Олексія Швеця відбувся музично - поетичний вечір під назвою "Сторінки життя". Поезія, музика та чудова українська пісня, як одне ціле, протягом години лунали в читальному залі. Тривалими оплесками нагородили  зачаровані прекрасними виступами митців, відвідувачі заходу.

 
Відбулося засідання координаційної ради з питань профілактики правопорушень та запобігання злочинності серед дітей
Середа, 29 березня 2017, 16:06

У малому залі Будинку Рад відбулося засідання координаційної ради з питань профілактики правопорушень та запобігання злочинності серед дітей, яке провела начальник служби у справах дітей Ольга Шуригіна. У засіданні взяли участь представники служби у справах дітей, Смілянського ВП ГУНП України в Черкаській області, управління освіти, молоді та спорту, Смілянського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, управління праці та соціального захисту населення, міської дитячої поліклініки та неповнолітні правопорушники, їх батьки та родичі.

Детальніше...
 
Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції
Середа, 29 березня 2017, 13:35

28 березня провів засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції голова комісії Володимир Примак. Основні питання, які розглянули на комісії стосувалися скасування рішення виконавчого комітету «Про створення комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, інших міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків»; колективного звернення депутатів щодо добровільного об’єднання територіальних громад;

Детальніше...
 
Для майбутніх випускників Смілянського коледжу харчових технологій організовано Ярмарок вакансій
Середа, 29 березня 2017, 13:18

Перше робоче місце - це надважливо для кожного молодого фахівця, а особливо для студентів Смілянського коледжу харчових технологій Національного університету харчових технологій, які незабаром закінчують навчання. Тому вже традиційно у стінах коледжу з метою допомоги у успішному працевлаштуванні відбувся Ярмарок вакансій, який зібрав в одному місці студентів - випускників СКХТ та роботодавців з усієї України.

Детальніше...
 
У підготовці до сесії міської ради
Середа, 29 березня 2017, 12:16

28 березня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, роботи базових галузей народного господарства та розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, торговельного і побутового обслуговування, виробництва товарів народного споживання. На розгляд комісії було винесено основні питання, які стосувалися внесення змін до рішення міської ради «Про затвердження Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Сміла на 2017-2020 роки», щодо здійснення експертної оцінки технічного стану ліфтів за рахунок коштів міського бюджету; внесення змін до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2017 рік»; аналізу по заробітній платі інших підрозділів виконавчих служб, інше.

 
Задумайтесь! Чи варто палити траву?
Середа, 29 березня 2017, 12:00

Звісно‚ добрий господар завжди піклується про чистоту власного обійстя. Зазвичай зі старим мотлохом люди розправляються за допомогою вогню. Проте інколи такі дії призводять до сумних наслідків. Майже не щодня, надходять повідомлення про горіння трави на численних ділянках міста Сміли та Смілянського району.

Детальніше...
 
Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
Середа, 29 березня 2017, 11:24

28 березня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності. Засідання провела голова комісії Ольга Нікітченко. Основні питання, які розглянули на комісії стосувалися передачі у державну власність незавершеного будівництва нежитлових будівель; затвердження рівня розміру кошторисної заробітної плати, замовником яких є бюджетні організації міста; створення комунального підприємства «Варта»; затвердження бюджетної програми про реалізацію заходів щодо інвестиційного розвитку території міста на 2017 рік; внесення змін до рішення міської ради «Про затвердження Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Сміла на 2017-2020 роки».

 
Про порушення трудового законодавства
Середа, 29 березня 2017, 08:09

Питання легалізації заробітної плати та підвищення її рівня були і залишаються найважливішими напрямами роботи фіскальної служби, адже працюючи легально працівники отримують не тільки заробітну плату, а й соціальні гарантії, - наголошують фахівці Смілянської ОДПІ.

Детальніше...
 
Смілянські рятувальники попереджають - випалювання сухої трави небезпечно для життя та здоров’я
Вівторок, 28 березня 2017, 15:11

З настанням теплої та сухої погоди часто доводиться бачити, як люди спалюють листя, гілки дерев та інше сміття біля житлових будинків, на присадибних ділянках, городах, дачах. Виникає небезпека пожежі. Залишене без нагляду вогнище, при наявності вітру та легкозаймистих матеріалів, в лічені хвилини може стати господарем у вашій оселі.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 62