Днями у місті:

24 квітня

11.30 - Бесіда «Яка це

ввічлива людина?»

Спеціалізована

бібліотека філія для

25 квітня

10.00 -  Засідання клубу

любителів українського-

художнього слова»

Літ оксамит»

«Карикатури з натури

Павла Глазового»

Бібліотека Філія №2

13.00 - Тематичний вечір

до Дня трагедії на

Чорнобильській АЕС

«Чорнобиль – наш біль»

БК ім. Т. Шевченка

14.30 - Літературна світлиця

«Зачарований життям»

до 110 р. від дня народження

М.Трублаїні»

Центральна

дитяча бібліотека

16.30 – Звітний концерт

вихованців дитячої

музичної школи №2

ДМШ №2

26 квітня

10.00 – Хода та мітинг-реквієм

біля пам’ятного знаку

жертвам Чорнобильської

катастрофи

Міський парк

культури та відпочинку

12.00 - Екологічний відео-

календар «Лунає над

світом Чорнобиля дзвін»

Центральна

дитяча бібліотека

14.00 - Дискусія «Робітник -

звучить гордо»

Юнацький сектор

ЦМБ ім.О. Журливої

15.30 -  Учбово-практичні

заняття «Опанування

технікою «ТЕРРА» деку паж

Бібліотека Філія №2

16.30 – Звітний концерт

вихованців дитячої

школи мистецтв

ДШМ

27 квітня

12.30 - Бібліографічний огляд

«Мандруємо з дитячими

енциклопедіями»

Спеціалізована бібліотека

філія для дітей

ім. Т.Шевченка

16.00 - Зустріч з громадою

щодо підсумків роботи

управлінь і відділів

виконавчого комітету

Смілянської міської ради

за поточний місяць

Сесійна зала Будинку рад

19.00 – Концерт молодіжної

рок-групи

«Біла вежа»

МБК

28 квітня

12.00 – Вистава Черкаського

обласного академічного

драматичного театру

ім. Т. Г. Шевченка

для дітей «Троє поросят»

МБК

18.00 – Вистава Черкаського

обласного академічного

драматичного театру

ім. Т. Г. Шевченка

для дорослих

«Боінг -боінг»

МБК

30 квітня

16.00 – Звітний ювілейний

концерт народного

аматорського ансамблю

спортивного бального

танцю «Діамант»

міського Будинку культури

МБК

Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Нижній парк

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Законотворці мають прислухатися до думки практиків
Вівторок, 14 березня 2017, 10:39

У розширеному засіданні парламентського Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти також в засіданні робочої групи по ст. 20 "Спеціалізована освіта" законопроекту "Про освіту" взяла участь директор Смілянського природничо-математичного ліцею Софія Гнідая. Освітяни-практики мали можливість висловити свою думку під час обговорення надзвичайно значимих для освітньої галузі питань.

Детальніше...
 
Семінар-практикум з художньої культури
Вівторок, 14 березня 2017, 10:08

Нещодавно на базі школи №3 – колегіуму відбувся семінар учителів художньої культури на тему: «Проектна діяльність на уроках художньої культури». Про систему діяльності закладу на початку семінару розповіла заступник директора Олена Золотоверха. З лекцією-консультацією виступила методист міського методичного кабінету Лариса Петряк. Учителі школи-колегіуму Світлана Волошина та Наталія Калашник провели майстер-клас для учасників семінару.

Детальніше...
 
Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно
Понеділок, 13 березня 2017, 15:04

Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області повідомляє, що відповідно до частини 1 статті 37-1 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі - Закон) контроль у сфері державної реєстрації прав здійснюється Міністерством юстиції України, у тому числі шляхом моніторингу реєстраційних дій у Державному реєстрі прав з метою виявлення порушень порядку державної реєстрації прав державними реєстраторами, уповноваженими особами суб’єктів державної реєстрації прав.

Детальніше...
 
Студентка зі Сміли – призер Всеукраїнського конкурсу з української мови
Понеділок, 13 березня 2017, 11:19

У день народження Великого Кобзаря в Шевченківському коледжі Уманського НУС проводився ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів 2 курсів ВНЗ І-ІІ р.а. Черкаської області. Серед призерів олімпіади – студентка Смілянського коледжу харчових технологій – Юлія Чеснюк. Смілянка виборола 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів 2 курсів.

Детальніше...
 
Оподаткування спадщини
Понеділок, 13 березня 2017, 11:01

Вартість будь-якого об’єкта спадщини, що успадковується спадкоємцями, які не є членами сім’ї спадкодавця першого ступеня споріднення, оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 5%. При цьому членами сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення вважаються її батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені.

 

Детальніше...
 
У Смілі стартувала акція «Серце до серця»
Понеділок, 13 березня 2017, 10:13

10 березня в Смілі стартувала ХІІ акція Всеукраїнського благодійного фонду “СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ” під гаслом “Я ХОЧУ БАЧИТИ ЖИТТЯ”. Метою якої є збір коштів на обладнанням офтальмологічних дитячих відділень України. В приміщенні міського Будинку культури відбувся круглий стіл, присвячений старту акції. Разом зі спеціалістами ЦСССДМ, волонтери обговорили діяльність Фонду, минулорічні досягнення акції в місті та подальший план дій, отримали скриньки та ідентифікатори.

Детальніше...
 
Делегація нашого міста відвідала Батьківщину Тараса Шевченка
П'ятниця, 10 березня 2017, 11:38

До 203-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка делегація нашого міста взяла участь в заходах з нагоди вшанування пам’яті Великого Кобзаря. Пам’ятні заходи пройшли в Моринцях і Шевченковому, що на Звенигородщині. В рамках святкування відбулися урочистості та покладання квітів до пам’ятника поета та могили батька Т.Г.Шевченка - Григорія Івановича Шевченка.

 
До гімназистів їде волонтер з Великобританії
П'ятниця, 10 березня 2017, 10:56

За результатами відбору гімназисти єдині в місті Сміла стали фіналістами міжнародного конкурсу «GoСamp», ініційованого Британською Радою. Учні під керівництвом вчителя іноземних мов Ірини Трохимівни Музики виконали креативне завдання, де у короткому відеоролику розповіли про гімназію і своє місто. Після перегляду матеріалів було обрано фіналістів. А потім волонтери з Великобританії обрали колективи, з якими працюватимуть в літніх мовних таборах відпочинку.

Детальніше...
 
Делегація зі Сміли завітала до ватутінців
П'ятниця, 10 березня 2017, 10:24

В переддень Міжнародного жіночого дня, з приємним подарунком - святковим концертом для ватутінців, до міста-побратима Ватутіне завітала делегація нашого міста, яку очолила начальник відділу культури Ірина Бобошко. Творчі колективи Сміли підготували для громади міста запальні танці, влучні гуморески, високомайстерне виконання вокальних номерів – все це супроводжувалось гучними оплесками вдячних глядачів. По  завершенню заходів міський голова Ватутіне подякував  смілянам за неповторне свято, побажав творчих успіхів та висловив сподівання, що відродження традиції обміну мистецькими концертами буде продовжено і надалі.

 
Декларуємо доходи, отримані протягом 2016 року!
П'ятниця, 10 березня 2017, 08:39

Смілянська ОДПІ нагадує, що Кампанія «Декларування 2017» розпочалася з 1 січня 2017 та буде тривати до  3 травня 2017 року. Працівники податкової інспекції проводять семінари – тренінги для громадян по заповненню декларації.

Детальніше...
 
Вклонилися Кобзареві
Четвер, 09 березня 2017, 17:44

До 203-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря у місті відбулися святкові заходи. Урочистості розпочалися зі святкового концерту у Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка. Усіх присутніх зі знаменною подією привітала заступник міського голови Людмила Осейко. По завершенню заходу святковою ходою громада пройшла до пам'ятника Т.Г. Шевченка, де відбувся мітинг та церемонія покладання квітів. 

 
Творчі заходи на честь Кобзаря
Четвер, 09 березня 2017, 17:13

У спеціалізованій бібліотеці - філії для дітей ім. Т.Г. Шевченка відбулися творчі заходи: вечір - присвята «Піснею до серця, серцем до народу» та голосні читки «Читаємо твори Т.Г.Шевченка». На захід завітали учні ЗОШ №10. Бібліотекар розповіла школярам про життєві стежини нашого славного земляка, його найвідоміші поезії, а діти прочитали вже знайомі їм вірші Т.Г. Шевченка. Про те як цінують і шанують творчість Великого Кобзаря у всьому світі розповіла відеопрезентація. Закінчився захід оглядом книг про Тараса Шевченка написаних для дітей.

 
Громадське обговорення!
Четвер, 09 березня 2017, 17:20

Шановні сміляни, повідомляємо про проведення громадського обговорення з перейменування вулиці Мазура на вулицю Юрія Баннікова у м. Сміла. Свої пропозиції, із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, ви можете надсилати в письмовій формі електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або на адресу: м. Сміла, вул. Незалежності, буд. 37, відділ організаційної роботи виконавчого комітету Смілянської міської ради (каб. 210), тел. 4-24-63, 4-30-27.

Детальніше...
 
«Дитяча бібліотека у Шевченківському гаю»
Четвер, 09 березня 2017, 16:53

Сьогодні у центральній дитячій бібліотеці пройшов захід до Дня народження Великого Кобзаря. Для учнів гімназії ім. В.Т. Сенатора було проведено поетичну веселку «Дитяча бібліотека у Шевченківському гаю». Гімназисти уважно переглянули інсценізації та поетичні виступи у виконанні своїх однокласників. Розповіді бібліотекарів доповнило відео, присвячене дитячим рокам Тараса Шевченка. Подарунком для присутніх  став міні-концерт від вихованців дитячої школи мистецтв під керівництвом талановитих викладачів. Діти підготували чудові інструментальні номери за творами Т.Г. Шевченка.

 
Відбулося засідання виконавчого комітету
Четвер, 09 березня 2017, 16:19

9 березня під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка відбулося засідання виконавчого комітету. Основні питання, які розглянули члени виконкому, стосувалися захисту прав дітей, висунення кандидатури до присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», квартирного обліку та затвердження складу громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, погодження місць розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердження переліку доріг комунальної власності в місті Смілі для проведення поточного ремонту на 2017 рік.

 
«Напиши листа солдату...»
Четвер, 09 березня 2017, 14:33

У Смілянському коледжі харчових технологій вже традиційними стали зустрічі студентів з волонтерами та бійцями АТО, адже навчальний заклад є активним учасником волонтерського руху. Але ця зустріч відрізнялася від усіх попередніх. «Напиши листа солдату» - таку назву мав виховний захід,  у якому взяли участь студентки груп ВХК14 та ВХК15. Тема заходу актуальна, адже кожна волонтерська передача коледжу супроводжується листами підтримки.

Детальніше...
 
Особливості діяльності Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області
Четвер, 09 березня 2017, 09:43

Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області (далі - комісія) є постійно діючим колегіальним консультативно-дорадчим органом при Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області, що в межах повноважень, визначених Законами України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (далі - Закони), Порядком розгляду скарг у сфері державної реєстрації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1128 (далі - Порядок), забезпечує розгляд скарг у сфері державної реєстрації.

Детальніше...
 
Про внесення змін до статті 8 Закону України „Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні”
Четвер, 09 березня 2017, 09:02

У зв’язку із набранням чинності з 01.01.2016 Закону України „Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації” (далі - Закон № 917-VIII) від 24.12.2015 № 917-VIII внесено зміни до статті 8 Закону України „Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні”, зокрема, доповнено статтю новою частиною, якою передбачено...

Детальніше...
 
Зі святом!
Вівторок, 07 березня 2017, 16:20

Дорогі, любі, жінки! Щиро вітаю вас з прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем!

Не випадково воно припадає на весну – час розквіту природи, час любові, нового життя. Усе найсвітліше – весна, радість, благополуччя – пов’язане з жінкою! Образ жінки завжди був символом світу, життя, любові, сердечності і доброти, радості і тепла, сімейного благополуччя, чистоти, ніжності і краси. Саме на українській землі жінку називають берегинею. Завдяки її таланту, волі, розуму, любові в домівках панує затишок і щастя. Заради неї чоловіки здійснюють героїчні вчинки, подвиги. Ви, дорогі жінки, головне багатство нашого міста, його душа, його майбутнє. Вам притаманні внутрішня краса, доброта, стійкість. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях. При цьому залишаєтеся берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей. Щиро дякую вам за ту роль, яку ви відіграєте у розвитку нашого міста, за підтримку, душевну щедрість і безмежне терпіння. Без вашої щоденної праці неможливе створення сильної і квітучої Сміли. Від усієї душі бажаю вам міцного здоров’я, миру і добра, прекрасних, наповнених позитивними емоціями і гармонією днів! Нехай кожна мить вашого життя буде осяяна любов`ю, турботою близьких, новими враженнями, яскравими емоціями, дарує радість, приємні несподіванки і душевний комфорт. Хай здійсняться всі ваші заповітні мрії. Нехай з вами буде все найдорожче, що може дарувати Господь Бог!

З повагою секретар міської ради

Віктор Федоренко

 

 
Із сесії міської ради
Вівторок, 07 березня 2017, 16:16

7 березня у міському Будинку культури відбулася 40 позачергова сесія Смілянської міської ради. За вимогою громадських активістів на розгляд сесії виносилося одне рішення «Про дострокове припинення повноважень секретаря Смілянської міської ради Федоренка В.А.» Депутати більшістю своїх голосів не підтримали дострокове припинення повноважень секретаря Смілянської міської ради Віктора Федоренка.

 

 
Як отримати копії документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної, фізичної особи – підприємця?
Вівторок, 07 березня 2017, 14:23

Порядком надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5 (далі – Порядок), встановлено, що документи, які містяться в реєстраційній справі, у паперовій формі надаються за запитом про надання документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної, фізичної особи - підприємця, заявника, шляхом звернення до центру надання адміністративних послуг, утвореного при суб’єкті державної реєстрації, що відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (далі – Закон) уповноважений зберігати реєстраційні справи у паперовій формі.

Детальніше...
 
Знання англійської мови – реальна необхідність
Вівторок, 07 березня 2017, 13:49

2 березня Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко передали сертифікат Благодійного Фонду Петра Порошенка на виплату стипендій вчителям – учасникам проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін», в якому взяла участь і вчитель англійської мови Смілянської ЗОШ №3-колегіум Наталія Голоднюк.

Детальніше...
 
Пілотний проект з реєстрації шлюбу за добу майже у всіх регіонах України
Вівторок, 07 березня 2017, 10:54

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 502-р «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу», Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.07.2014 № 228, та з метою апробацій європейських стандартів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, забезпечено реалізацію гарантованого державою права на шлюб, зокрема для учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб.

Детальніше...
 
SMS-інформування власників нерухомості про будь-які реєстраційні дії, які вчиняються з їхньою нерухомістю
Вівторок, 07 березня 2017, 10:38

У питанні незаконного заволодіння майном принциповим моментом є час, тому чим швидше законний власник зреагує на захоплення майна, тим більше має шансів повернути вкрадене без втрат. За законом власник об’єкта нерухомого майна має можливість накласти заборону на проведення реєстраційних дій терміном до 10 діб, аби протягом цього періоду мати можливість звернутись до суду і зупинити незаконні дії.

Детальніше...
 
Куди звертатись та які необхідно оформити документи, коли трапилось невідворотне
Вівторок, 07 березня 2017, 10:10

На сьогоднішній день трапляються випадки, коли громадяни, перебуваючи в горі, чи зо спіху, та не усвідомлюючи тієї важливості, забувають своєчасно зареєструвати смерть близьких їм осіб та родичів у встановлений законодавством термін та проводять поховання без відповідного свідоцтва про смерть.

Детальніше...
 
Метеостанція Сміли про погоду у святкові дні
Понеділок, 06 березня 2017, 16:49

Як повідомляє метеостанція Сміли: із початком календарної весни, стараннями атлантичних циклонів, що переміщуються по півночі Європи, у наш регіон хлинуло тепло, формуючи температурний режим, який на місяць випереджає календар. Однак, у ранні весни, як правило, стрімкого і дружнього наростання тепла не буває. Погодні умови Смілянщини у суботу визначав виступ антициклону з півдня, у неділю – улоговина циклону з північного заходу.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 57