Днями у місті:

20 березня


14-00 - Фестиваль-конкурс

«Сузір’я таланті

в багатодітної сім’ї»

МБК


25 березня


09.00-Всеукраїнський

турнір із сучасних

танців «Open Storm battle»

МБК


10.00 – 18.00 -

Всеукраїнський

фестиваль сучасного

танцю

МБК


14.00 -Товариська зустріч

з футболу команди

ФК «Сміла»

Стадіон «Юність»


26 березня


16.00 - До Всеукраїнського

Дня театру. Вистава

народного

аматорського театру

«Перевесло» МБК

«Шельменко –денщик»

МБК


27 березня


12.00 - Музично-

театралізоване

свято « Театральне

мистецтво

у нас - дуже любить

кожен

клас!» до Міжнародного

дня театру

Центральна дитяча

бібліотека

Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Випадкове фото

  • Львів. Латинський кафедральний собор св.Марії

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

У Смілі призначили стипендії творчообдарованим дітям та молоді
Четвер, 16 лютого 2017, 12:11

Доброю традицією в нашому місті є відзначення юних талановитих смілян – переможців наукових олімпіад, конкурсів, фестивалів і змагань міжнародного й всеукраїнського рівнів – стипендією, що призначається як фінансова підтримка за досягнуті високі результати, вагомий внесок у розвиток міста та молодіжного руху, формування позитивного іміджу молодіжного лідера з високими морально – етичними якостями й патріотичними почуттями.

Детальніше...
 
Активні громадяни
Четвер, 16 лютого 2017, 11:14

Три дні, вчителі, учні та батьки ЗОШ № 1 брали участь в  тренінгу під назвою «Ми активні громадяни». “Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував у 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

Детальніше...
 
Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області повідомляє:
Четвер, 16 лютого 2017, 10:10

Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2016 року №990 затверджено Порядок здійснення контролю у сфері державної реєстрації, який визначає процедуру здійснення Мін’юстом відповідно до Законів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Детальніше...
 
Захист прав дітей
Четвер, 16 лютого 2017, 09:20

Питання захисту прав та законних інтересів дітей є серед пріоритетних завдань, яким приділяють належну увагу виконавчий комітет та міська рада. 14 лютого на засіданні постійної комісії з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації  під головуванням Людмили Скороход депутати заслухали інформацію начальника служби у справах дітей Ольги Шуригіної про проведену у 2016 році роботу щодо захисту прав та інтересів дітей, взаємодії структурних підрозділів виконавчого комітету в цьому напрямку. Депутати обговорили перспективи виконання міської програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, в частині реконструкції приміщення комунальної власності міста під гуртожиток для цієї категорії осіб.

 

 
Цінуємо і пам’ятаємо!
Середа, 15 лютого 2017, 18:01

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у міському Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт. За героїзм і мужність вклонилася воїнам-інтернаціоналістам заступник міського голови Людмила Осейко, вона побажала усім воїнам міцного здоров`я, родинного затишку, благополуччя, добра і миру. За рішенням президії Української спілки ветеранів війни в Афганістані голова Смілянської спілки ветеранів війни в Афганістані Ігор Діденко та заступник міського голови Людмила Осейко нагородили воїнів-афганців медалями за заслуги другого ступеня та за звитягу, почесними грамоти Черкаської обласної Спілки ветеранів Афганістану. На заході продемонстрували відеофільми про афганські події, лунали пісні творчих колективів та вокально-інструментальної групи «Дозор» ветеранів-прикордонників міста Сміли.

 
Низький уклін!
Середа, 15 лютого 2017, 15:35

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

У ці лютневі дні ми віддаємо особливу шану мужності та героїзму воїнів-інтернаціоналістів, які виконували свою складну місію в більш як двадцяти країнах світу. Пекельна війна в Афганістані назавжди буде невиліковною раною в наших душах, в серцях тих, хто не діждався своїх синів, кому більше не судилося обійняти своїх коханих, батьків, рідних, друзів, хто пройшов вогненними гірськими стежками. Плин часу не затьмарив спогадів про війни. Сьогодні ми схиляємо голову в скорботі за тими, хто не повернувся з «гарячих точок» планети. Світла пам’ять тим, хто загинув на чужій землі, хто помер, повернувшись до рідної домівки. Низько вклоняємося перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру.

На жаль, сьогодні Україна, не по своїй волі, опинилася в жахливій ролі “гарячої точки”. Східні рубежі захищають хоробрі та мужні герої. І зараз ми особливо опираємося на вашу мудрість та виваженість, на ваші поради та знання, шановні воїни-інтернаціоналісти. Маємо об’єднатися і всі разом іти вперед, долати труднощі й негаразди. У нас у всіх спільна мета – мирна, сильна і незалежна Україна. Цінуємо і пам’ятаємо подвиг кожного з вас. Саме вам, як нікому іншому, є що сказати молодим людям. Ваші цінності – братерство, єдність, патріотизм – пройшли перевірку випробуваннями та часом. Бажаю усім воїнам міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя і добра, впевненості в завтрашньому дні, віри в щасливе майбутнє, миру і процвітання!

З повагою секретар міської ради

Віктор Федоренко

 

 
15 лютого – Міжнародний день онкохворої дитини
Середа, 15 лютого 2017, 15:07

Основною метою цього дня є привернення уваги громадськості до дітей, що страждають від онкологічних захворювань. Рання діагностика і лікування дітей з онкологічною патологією – одна з актуальних проблем на сьогодні в світі. У дитячій поліклініці нашого міста на обліку перебуває 10 дітей з цього приводу. У 2016 році узято на облік 1 дитину. Проблема пізньої діагностики онкологічних захворювань у дітей зумовлена пізнім зверненням батьків зі скаргами до медпрацівників. Нагадуємо, що при появі блідості шкірних покривів, збільшенні лімфатичних вузлів, живота, появі різного роду утворень, зміні форми грудної клітки, необхідно відразу звернутись до дільничного педіатра, який направить до необхідного фахівця.

Детальніше...
 
Контроль за станом погашення заборгованості із виплати заробітної плати
Середа, 15 лютого 2017, 14:39

Виконавчим комітетом Смілянської міської ради приділяється постійна увага питанню погашення боргів із заробітної плати та єдиного соціального внеску на підприємствах міста. Щомісячно на засіданнях тимчасової комісії з питань контролю за погашенням заборгованості із заробітної плати та забезпеченню своєчасної сплати страхових внесків до Пенсійного фонду, надходжень до бюджетів всіх рівнів розглядаються питання погашення заборгованості із сплати єдиного внеску до Пенсійного фонду України, погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста та виплати заробітної плати менше законодавчо встановленого рівня. Протягом січня-лютого 2017 року проведено 2 засідання, за результатами яких прийняті відповідні рішення.

Детальніше...
 
Сміляни відзначають День вшанування учасників бойовий дій на території інших держав
Середа, 15 лютого 2017, 12:40

Сьогодні Сміла та вся Україна відзначає День вшанування учасників бойовий дій на території інших держав. На площі біля Будинку рад зібралися представники міської та районної влади, учасники війни в Афганістані, їх військові побратими із повітряно-десантних військ та прикордонної служби та інші небайдужі сміляни. Урочисту програму розпочали із вшанування Героїв Небесної Сотні. Ходою учасники зібрання пройшли вулицями міста до скверу, де стоїть пам’ятник воїнам війни в Афганістані. Словами глибокої шани воїнам-інтернаціоналістам висловили заступники міського голови Людмила Осейко, заступник голови РДА Людмила Абрамова, голова Смілянської спілки ветеранів війни в Афганістані Ігор Діденко. На завершення мітингу присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника воїнам війни в Афганістані.

Детальніше...
 
Придбання житла учасникам АТО та членам їх сімей
Вівторок, 14 лютого 2017, 16:08

Питання придбання житла учасникам АТО та членам їх сімей на даний час є актуальним. Шляхи вирішення цього питання обговорювали на робочій нараді у відділі обліку, приватизації житла виконавчого комітету за участю першого заступника міського голови Олексія Гончаренка. Відповідно до Програми забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом, учасникам АТО пропонується придбати житло на умовах пільгового кредитування. Фінансування програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету (90%) та обласного бюджету (10%). Оплата першого внеску у розмірі 20% вартості житла здійснюється за рахунок бюджетних коштів шляхом надання безповоротної фінансової допомоги.

Детальніше...
 
Смілянський студент став призером Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу
Вівторок, 14 лютого 2017, 15:43

Вже стало традицією, що студенти Смілянського коледжу харчових технологій є активними учасниками різнорівневих конкурсів та змагань. Ось і в цьому році студенти І-ІІ  курсів здобули призові місця у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок осінній – 2016», повідомляє прес-центр навчального закладу.

Детальніше...
 
Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно є відкритою і доступною
Вівторок, 14 лютого 2017, 10:16

Відповідно до Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” (далі - Закон) Державний реєстр речових прав на нерухоме майно - єдина державна інформаційна система, що забезпечує обробку, збереження та надання відомостей про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження, про об’єкти та суб’єктів таких прав.

Інформація про зареєстровані права на нерухоме майно та їх обтяження, що міститься у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, є відкритою та загальнодоступною.

Детальніше...
 
Вимоги щодо нотаріального посвідчення підписів на документах визначені Законом України „Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань”
Вівторок, 14 лютого 2017, 09:39

Законом України „Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань” встановлено, що обов’язковим є нотаріальне посвідчення підписів на документах у наступних випадках:

1) На рішенні уповноваженого органу управління юридичної особи яким вносяться зміни до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі.

Детальніше...
 
Смілянську районну державну адміністрацію очолив Олександр Борисович Беззубий
Понеділок, 13 лютого 2017, 16:05

Сьогодні у сесійній залі Будинку рад голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Олегович Ткаченко офіційно представив громаді нового голову Смілянської районної державної адміністрації - Олександра Борисовича Беззубого. Юрій Олегович привітав Олександра Борисовича з призначенням та побажав успіхів на відповідальній посаді. Слова вітань висловили Народний депутат України Сергій Ярославович Рудик, секретар міської ради Віктор Антонович Федоренко, голова районної ради Володимир Володимирович Грошев.

 

 
Графік планових відключень електромережі цього тижня
Понеділок, 13 лютого 2017, 15:46

Перелік вулиць по місту, на яких будуть відключати електроенергію у зв’язку з плановими ремонтними роботами:• 13.02.17р.- вул. Жигулівська, вул. Молокова (2-66;1-15), пров. Сонячний.• 14.02.17р.- вул. Молокова (21-31;70-78), вул. Садова (4-14,1-19), пров. Садовий, вул. Незалежності (77, 79).

Детальніше...
 
«Не в землі він лежить – над землею стоїть, як з граніту, так, що як не дивися, а видно його всьому світу».
Понеділок, 13 лютого 2017, 15:07

У комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся фінальний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка. Концертну програму для переможців ІІІ  та учасників фінального етапу доручено було представити смілянам. У підготовці концертної програми активну участь взяв колектив Будинку дитячої та юнацької творчості. Змістовними і високопрофесійними були виступи міських танцювальних колективів «Колорит» і «Ладенс». Зачарували своїм співом вихованці навчальних закладів міста.

Детальніше...
 
Звернення зі скаргою – дієвий механізм захисту порушення прав
Понеділок, 13 лютого 2017, 12:24

При Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області діє Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області (далі – Комісія). Комісія розглядає скарги на рішення (крім рішення про державну реєстрацію прав та рішення, згідно з яким проведено реєстраційну дію), дії або бездіяльність державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації, які здійснюють діяльність у межах Черкаської області.

Детальніше...
 
У бібліотеці мандрували країною любові
Понеділок, 13 лютого 2017, 11:52

Напередодні свята всіх закоханих – Дня Святого Валентина – бібліотека-філія №4 зібрала під своїм дахом учасниць жіночого клубу «Любисток» на музично-поетичний вечір з промовистою назвою «Я обіймаю серцем образ твій». Бібліотекарі Валентина Головіна та Ліна Горбівненко розповіли про історію свята, традиції його відзначення різними народами світу.

Детальніше...
 
Встановлено термінальне обладнання для оплати адміністративних послуг з використанням платіжних карток
Понеділок, 13 лютого 2017, 11:13

В міському центрі надання адміністративних послуг кожному адміністратору ЦНАП встановлено термінальне обладнання для оплати адміністративних послуг з використанням платіжних карток, що значно спрощує процес надання адміністративної послуги. За всі платні адміністративні послуги, які надаються в ЦНАП, можна здійснити оплату не відходячи від вікна адміністратора. Обладнання встановлено відділенням АТ»Ощадбанк», комісія банку – 3% від суми платежу, незалежно якого банку платіжна картка клієнта.

Детальніше...
 
Особливості державної реєстрації прав на земельні ділянки державної та комунальної власності
Понеділок, 13 лютого 2017, 10:57

Статтею 28 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» визначено, що під час проведення державної реєстрації права користування (постійне користування, оренда, користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій), сервітут) земельними ділянками державної чи комунальної власності, право власності на які не зареєстровано в Державному реєстрі прав, державний реєстратор одночасно з проведенням такої реєстрації проводить також державну реєстрацію права власності на такі земельні ділянки без подання відповідної заяви органами, які згідно із статтею 122 Земельного кодексу України передають земельні ділянки у власність або у користування.

Детальніше...
 
Для здійснення державної реєстрації шлюбу на території України, громадяни з інших держав мають підтвердити легальність свого перебування в Україні
Понеділок, 13 лютого 2017, 09:36

Відповідно до Наказу Міністерства юстиції України від 02.12.2016 № 3447/5 "Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України з питань державної реєстрації актів цивільного стану", для здійснення державної реєстрації шлюбу в Україні, іноземці та особи без громадянства повинні пред'явити паспортний документ або документ, що посвідчує особу без громадянства та посвідку на постійне чи тимчасове проживання або інший документ, що підтверджує законність перебування іноземця чи особи без громадянства на території України.

Детальніше...
 
Відбулося засідання молодіжного громадського активу міста
П'ятниця, 10 лютого 2017, 15:06

Сьогодні у міському Будинку культури відбулося чергове засідання молодіжного громадського активу міста, на якому розглядалися питання щодо проведення заходів до Дня Святого Валентина та до Дня вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав. Під час засідання проведено нагородження переможців міської виставки-конкурсу робіт дитячої та юнацької творчості «Сміла непереможна» до Дня визволення Сміли від фашистських загарбників та їх творчих керівників. Загалом у конкурсі взяли участь 47 осіб.

 

 
Смілянська команда «Явір-Олімп» стала володарем Кубку України
П'ятниця, 10 лютого 2017, 14:22

У місті Хмельницькому відбувся Кубок України з футзалу серед юнаків 2006-2007 років народження, в якому взяли участь 16 команд з міст та районів України. Сміла була представлена збірною командою «Явір-Олімп» Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та футбольного клубу «Явір» (тренери Прудніков В.М. та Коломієць В.А.). Юні футзалісти з нашого міста виграли груповий етап, півфінальну та фінальну гру, стали володарями Кубку України у своїй віковій категорії.

 

 
Сьогодні Сміла прощається з Почесним громадянином міста, ветераном Другої світової війни Володимиром Георгійовичем Годкевичем
П'ятниця, 10 лютого 2017, 11:51

Він пішов у засвіти 8 лютого на 92-му році життя, залишивши по собі добру пам’ять. Війну розвідник Годкевич пройшов з 1942 року і до переможного травня 1945-го, про його мужність, відвагу, солдатську доблесть свідчать численні бойові нагороди.

По війні Володимир Георгійович пройшов довгий трудовий шлях на Смілянському електромеханічному заводі, де очолював «гарячий» ковальсько-ливарний цех, потім працював інженером у бюро. Багато років очолював заводську ветеранську організацію. Завжди вважав своїм найпершим обов’язком турботу про людей, багато уваги приділяв громадській роботі, патріотичному вихованню молодого покоління, за що його поважали колеги по роботі, молодь, друзі, бойові товариші, громада міста.

Світла пам’ять про Володимира Георгійовича Годкевича завжди житиме у наших серцях.

Міська рада. Виконавчий комітет. Рада ветеранів.

Редакція газети «Сміла» і телестудії «Тясмин

 

 
Смілянські туристи здобули золотий кубок та медалі
П'ятниця, 10 лютого 2017, 11:29

З третього по п’яте лютого збірні команди туристів м.Сміли брали участь у відкритих обласних змаганнях з пішохідного туризму у закритих приміщеннях у Каневі. Нашим чемпіонам пощастило протистояти не тільки командам нашої області, а й достойним суперникам з Кіровоградської та Київської області. Та це не завадило ні старшій ні молодшій команді вибороти І місце та повернутися додому з золотими кубками та медалями. Вітаємо наших чемпіонів: Яременко Діану, Карпенко Марію, Омельченко Анастасію, Ратушну Євгенію, Єлисєєву Єлизавету, Бриндака Євгена, Голубця Ярослава, Шагурського Данила. Бажаємо їм подальших перемог і натхнення.

Детальніше...
 
Профілактика ГРВІ у дітей
П'ятниця, 10 лютого 2017, 11:23

ГРВІ вважаються найпоширенішими інфекційними захворюваннями, і щорічно нагадують про себе в холодну пору року. Так, з початку цьогорічного епідсезону в нашому місті захворіло 4330 дітей, з яких госпіталізовано 166. На жаль, універсальних засобів для захисту дитини від будь-якого вірусного захворювання не існує, проте існує цілий ряд заходів, здатних зменшити ризик розвитку захворювання:

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 53