Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Гроза

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Тренінг з ненасильницького спілкування
Четвер, 15 червня 2017, 07:48

У Києві відбувся семінар-тренінг Еви Рамбали (Угорщина) з ненасильницького спілкування (ННС). Було подано 74 заявки для отримання стипендії на участь у ньому, а отримали її лише 9 вчителів та шкільних психологів із Києва, Білої Церкви, Сміли, Житомира, Кагарлика та Львова. Серед щасливчиків опинилася вчитель гімназії Наталія Власик.

Детальніше...
 
Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції
Четвер, 15 червня 2017, 07:38

14 червня відбулося засідання постійної комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції. Засідання провів голова комісії Володимир Примак. Основні питання, які розглянули на комісії стосувалися плану роботи міської ради ІІ півріччя 2017 року, розгляду звернень, заяв. Крім основних, комісія розглянула ще ряд інших питань.

 
Із сесії міської ради
Середа, 14 червня 2017, 15:54

Сьогодні під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка відбулася 45 позачергова сесія Смілянської міської ради сьомого скликання. В роботі сесії взяв участь народний депутат України Сергій Рудик. На розгляд сесії винесено один проект рішення. Після детального обговорення та аналізу депутати прийняли рішення, яке стосувалося внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 №33-16/VІІ «Про міський бюджет на 2017 рік», а саме виділення додаткових планових призначень на капітальний ремонт спортивної зали будівлі Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 у сумі 428 279 гривень на умовах співфінансування проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (що складає 30%) та на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі вул. Трипільська.

 
Цікавий світ навколо нас
Середа, 14 червня 2017, 08:13

Цікаву екскурсію для учнів 8-А класу школи №3-колегіуму під час роботи відпочинкового табору «Сонечко» провела працівник міського краєзнавчого музею Лариса Петрушевець. Ще на своєму шкільному подвір’ї восьмикласники дізнались про історію давніх будівель, що знаходились раніше на території закладу. Але найбільша увага екскурсовода була приділена зеленим насадженням біля навчального закладу. Тому учні дізнались про історію озеленення і міського парку.

Детальніше...
 
Всесвітній день донора крові
Середа, 14 червня 2017, 07:52

Щомиті в усьому світі у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові за життєвими показаннями. Визнаючи неоціненний дар людей, які добровільно і безкоштовно дають кров для збереження здоров’я або й самого життя інших людей щорічно проводиться Всесвітній день донора крові 14 червня.

Детальніше...
 
Відбулося засідання громадської ради
Вівторок, 13 червня 2017, 16:47

13 червня у виконавчому комітеті відбулося засідання громадської ради. Провела засідання голова громадської ради Лариса Ратійова. В роботі засідання взяли участь секретар міської ради Віктор Федоренко, заступник міського голови Людмила Осейко, керуючий справами Олександр Головченко, керівник КП «Водгео» Олександр Коваленко. Основні питання, які підняли на засіданні стосувалися графіку подачі води, ситуації та подальшої долі Державного закладу «СМСЧ-14». З озвучених питань учасники засідання надали чіткі відповіді. Зокрема, директор водоканалу пояснив, що подача води в місті зупинилася через аварію, що виникла на високовольтному кабелі в селі Білозір’я. Тому, поки проводилися відновлювальні роботи, майже весь запас питної води закінчився. Наразі водопостачання в місті здійснюється згідно з графіком подачі води.

 
Відбулося засідання міської комісії з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та розрахунків
Вівторок, 13 червня 2017, 11:55

У малій залі Будинку рад відбулося засідання міської комісії з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та розрахунків. Засідання провів заступник міського голови Олександр Риджаніч. В роботі комісії взяли участь представники житлово-комунальної галузі міста, представники депутатського корпусу, профспілки. Основні питання, які розглянули на засіданні стосувалися ремонту ліфтів, підготовки житлових будинків до опалювального сезону 2017-2018 років, що обслуговуються КП «Наш дім», режиму подачі води споживачам міста, встановлення світлофорів на пішохідних переходах міста, встановлення лічильників теплової енергії та інше.

 
Літо – яскрава пора для відпочинку!
Вівторок, 13 червня 2017, 07:44

Літо – це пора для відпочинку, нових вражень, пора нового яскравого життя. Джерелом позитивних емоцій, дружби, доброти та здоров’я став час, проведений у літньому пришкільному таборі «Сонечко» учнів 5-Б класу. Під час перебування в таборі діти не лише відпочивають на природі, вони мають можливість розкрити свої творчі здібності, позбавитися комплексів та страхів, навчаються працювати в команді, пізнають один одного краще. Адже дитина – це скринька з фантазією, талантом, упевненістю в собі, її просто потрібно вчасно відкрити.

 

Детальніше...
 
До гімназистів завітав гость із Великобританії
Вівторок, 13 червня 2017, 07:34

В гімназію для роботи в мовному пришкільному таборі за Міжнародною програмою «GoCamp» прибув волонтер з Великобританії Робін Форкін. Студент, уродженець Манчестера, навчається у музичному коледжі в місті Лідс. У Смілі проживатиме в родині координатора проекту по гімназії вчителя іноземних мов Ірини Трохимівни Музики. Як носій англійської мови спілкуватиметься з учнями, створюючи для них мовне середовище і знайомлячи їх з культурою і традиціями Англії.

 

Детальніше...
 
У Смілі відбувся турнір з міні-футболу
Понеділок, 12 червня 2017, 13:20

10 – 11 червня в ФСК «Локомотив» відбувся турнір з міні – футболу. Організаторами змагань виступили Управління освіти, молоді та спорту спільно з Федерацією футболу м. Сміла. У змаганнях брали участь 5 команд: ФСК «Локомотив», ТОВ «Смілаенергопромтранс», «Виконавчий комітет міської ради», «АТО» та команда «ВодГео». Капітаном-тренером команди «Виконавчий комітет міської ради» був перший заступник міського голови Олексій Гончаренко. Підтримували команду міськвиконкому секретар міської ради Віктор Федоренко та його заступники. У запеклій боротьбі перше місце на турнірі посіла команда ФСК «Локомотив», друге – команда ТОВ «Смілаенергопромтранс», третє – команда «Виконавчий комітет міської ради». За результатами змагань, були визначені кращі гравці турніру у різних номінаціях. 1. Кращий гравець турніру: Віталій Поліщук від команди ФСК «Локомотив». 2. Кращий нападаючий: Віктор Кучерук від команди ТОВ «Смілаенергопромтранс». 3. Кращий воротар: Сергій Цаподой від команди «Виконавчий комітет міської ради». По завершенню матчів відбулась офіційна церемонія нагородження команд, в якій взяв участь Віктор Антонович. Переможців турніру нагороджено медалями та Кубком, команди – грамотами.

 
Що робити платникам податків, якщо електронний ключ пошкоджено
Понеділок, 12 червня 2017, 10:08

Смілянська ОДПІ нагадує, якщо при підписанні документу виникає помилка «Невірний пароль або ключ пошкоджено» платник в першу чергу має перевірити який ключ електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) використовується першим, — рекомендують податківці. Варто пам’ятати, вірна послідовність підписів для податкової звітності наступна: бухгалтер- директор-електронна печатка.

 

Детальніше...
 
У Черкаській області розпочата пілотна інспекційна кампанія щодо виявлення фактів незадекларованої праці
Понеділок, 12 червня 2017, 09:24

Протягом двох місяців фахівці Держпраці відвідуватимуть всі підприємства сільського господарства та заклади торгівлі без попереджень. Мета їх візиту – інформувати керівників про розмір штрафних санкцій за виявлені факти «тіньової» зайнятості. Потім підприємства інспектуватимуть до вересня.

Детальніше...
 
Семінар для голів квартальних комітетів Сміли
Понеділок, 12 червня 2017, 08:41

У малому залі Будинку рад відбувся семінар голів квартальних комітетів міста. Основним питанням якого була підготовка до перевірки інформаційно-довідкової роботи квартальних комітетів щодо дій населення в надзвичайних ситуаціях. Ця перевірка запланована найближчим часом. Як голови кварткомів повинні проводити роботу з роз’яснення інформації з нестандратних ситуацій, як повинні забезпечувати заходи цивільного захисту на території кварткомів на інше, проінформував фахівець відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи виконавчого комітету Смілянської міської ради Юрій Дорошенко.

 

Детальніше...
 
Виховання свідомих еко-лідерів
П'ятниця, 09 червня 2017, 13:09

Учні та вчителі школи №3-колегіуму завжди пам’ятають слова відомого німецького письменника Йоганна Вольфганга Гете, який свого часу писав: «Хто не знає іноземних мов, той нічого не розуміє і в своїй рідній мові». Тому початок роботи мовного табору «Eco-leaders Camp» є справжнім святом для його учасників, адже іноземну мову діти хочуть знати так добре, як і рідну українську.

 

Детальніше...
 
Про сплату податку на землю, якщо ділянка у власності дитини
П'ятниця, 09 червня 2017, 07:54

Смілянська ОДПІ надає роз’яснення з приводу того, хто є платником земельного податку, якщо ділянка знаходиться у власності неповнолітньої особи. Так, відповідно до ст.ст. 269 та 270 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні, та земельні частки (паї), які перебувають у власності.

Детальніше...
 
Відкриваємо таємниці рідного краю
Четвер, 08 червня 2017, 14:39

У школі №3-колегіумі ведеться велика робота у напрямку громадянського–патріотичного виховання, формування національно–історичної свідомості учнів. Найкраще цьому сприяють екскурсії-подорожі дітей мальовничими куточками рідної землі, які стали традиційними у житті школи. А під час відпочинку у пришкільному таборі «Сонечко» діти полюбляють подорожувати стежками рідного краю, відкриваючи для себе все більше цікавинок та таємниць Черкащини.

Детальніше...
 
Про результати конкурсу
Четвер, 08 червня 2017, 13:56

7 червня 2017 року в управлінні освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради Черкаської області відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Смілянського навчально-виховного комплексу «Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» Смілянської міської ради Черкаської області. Переможцем конкурсу стала Гнідая Софія Анатоліївна, директор Смілянського природничо-математичного ліцею.

 
Привітали колектив газети "Сміла" з 20-річчям
Четвер, 08 червня 2017, 13:16

7 червня у малій залі міського будинку культури відбулися урочистості з нагоди 20-річчя регіональної газети «Сміла». Зі славним ювілеєм привітати колектив редакції газети «Сміла» зібралися представники міської влади, районної влади, депутатського корпусу, освітніх та культурних закладів міста, почесні громадяни міста, читачі. Найкращі побажання, теплі слова вдячності лунали під час свята на адресу колективу. Вручали ювілярам дипломи, почесні грамоти, квіти та подарунки. Приємним сюрпризом для колективу редакції став подарунок від виконавчого комітету Смілянської міської ради – ноутбук. Не менш приємними дарунками були щирі і проникливі пісні творчих колективів міста. Під час урочистостей у святковій залі були представлені творчі доробки читачів та шанувальників газети «Сміла» із редакційної світлиці. Серед цих безцінних експонатів-вишивки, вироби з дерева, паперу, кісток риби, книги та багато іншого.

 
Пам’ятка-інструкція для осіб, які бажають виїхати з України за правилами безвізового режиму
Четвер, 08 червня 2017, 08:43

Ключові елементи:

1. Безвіз поширюється лише на власників біометричних! паспортів.

2. Передбачає короткотермінове перебування в 30 європейських країнах до 90 днів протягом 180 днів.

При перетині кордону слід мати при собі документи, які підтверджують: мету поїздки, наявність місця проживання/бронювання готелю,  достатніх фінансових засобів (не менше 50 євро на добу), зворотний квиток, поліс медстрахування.

3. На триваліший час перебування в ЄС – необхідно оформити візу.

4. Безвіз не означає права на оформлення дозволів на проживання, працевлаштування або навчання в ЄС.

5. Порушення терміну перебування в ЄС тягне за собою подальшу заборону в’їзду.

Детальніше...
 
Подорожуємо по безвізу: запитання - відповідь
Четвер, 08 червня 2017, 08:31

11 травня рада Євросоюзу  схвалила рішення щодо безвізового режиму з Україною. Наступним кроком буде підписання та публікація відповідного рішення.

Через 20 днів з моменту публікації рішення про запровадження безвізового режиму в «Офіційному журналі ЄС» громадяни України зможуть подорожувати до держав-учасниць Шенгенської угоди без необхідності отримання в’їзної візи держави призначення.

Представляємо до уваги мешканців Сміли відповіді на найбільш часті питання щодо запровадження ЄС безвізового режиму для України.

 

Детальніше...
 
Очільник області роз'яснює ситуацію, що склалася з «Черкасиобленерго»
Середа, 07 червня 2017, 16:00

Питанню «Черкасиобленерго» на тижні присвятив найбільше часу. Хоч конфлікт господарський, однак ідеться про долі кількох тисяч черкащан, які там працюють, про енергопостачання всієї області, тому й надалі задіюю всі важелі впливу, що маю. Минулого вівторка це питання розглядали на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Узяв у ньому участь разом із нашими нардепами Сергієм Рудиком і Антоном Яценком, заступником голови облради Вадимом Гайовичем, депутатами від фракцій облради. Перемовини були вкрай напружені. Але про все по черзі.

Детальніше...
 
Свято "Вернісаж талантів" зібрало талановитих учнів Сміли
Середа, 07 червня 2017, 15:17

На початку літа свято «Вернісаж талантів» зібрало у малій залі міського будинку культури найкращих учнів навчальних закладів Сміли. Це призери предметних обласних олімпіад, конкурсів, захисту робіт Малої академії наук, конкурсів імені Петра Яцика і Тараса Шевченка. Як зазначила завідувач методичного кабінету Валентина Руденко, 2016-2017 рік приніс 41 перемогу на обласному рівні з предметних олімпіад, 27 перемог на обласному етапі конкурсу з захисту наукових робіт, 2 перемоги у конкурсі імені Петра Яцика, 5 перемог у конкурсі імені Тараса Григоровича Шевченка. З вітальним словом до учасників «Вернісаж талантів» звернулися керуючий справами Олександр Головченко та начальник управління освіти молоді та спорту Наталія Незнанова.  Найталановитіших школярів нагородили  дипломами.

 
Газеті «Сміла» - 20 років!
Середа, 07 червня 2017, 09:25

Вітаю колектив редакції газети «Сміла» і всіх її читачів зі славним ювілеєм улюбленого видання! 20 років разом з нами крокує по життю і описує цей життєвий шлях, часто стає справжнім співрозмовником і порадником, другом і наставником - наша газета «Сміла». Видання стало яскравим літописом рідного  краю.

Талановитий і творчий колектив редакції здобув для газети всеукраїнське визнання і репутацію одного з найцікавіших і найінтелектуальніших видань області. Багато змін відбулося за роки існування «Сміли». Але незмінне одне: газета завжди була і залишається близькою читачеві, їй довіряють, її читають, вона розповідає про головні події, про людей, які прославляють наше місто. Вона об`єднує усіх нас навколо основних цінностей - добро, братерство, взаємопідтримка, чесність, мир і любов.

Дякую вам за вашу самовіддану працю, за небайдужість, об’єктивність та патріотизм, за ваші гарячі серця та щире бажання спільно з громадою змінити життя на краще. У цей святковий день бажаю газеті «Сміла» великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, завжди разом, пліч-о-пліч зі смілянською громадою, йти по життєвому шляху. Усім працівникам редакції бажаю міцного здоров'я, миру, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

Секретар міської ради

Віктор Федоренко

 
Перемога гімназистів у півфіналі проекту «Відкривай Україну»
Вівторок, 06 червня 2017, 14:30

Перемога гімназистів у півфіналі проекту «Відкривай Україну». Півфінал проекту інноваційної освіти «Відкривай Україну» відбувся одночасно у 9 містах України. Гімназійна команда «Сонце в долонях» вирушила у Вінницю. Волонтери розповідали про створення середовища для розвитку підлітків, де вони набувають необхідних вмінь та отримують можливість реалізувати власну командою ідею у школі, у місті.

Детальніше...
 
Відбудеться виїзний прийом громадян з питань охорони здоров'я
Вівторок, 06 червня 2017, 14:15

Шановні жителі міста!

7 червня з 10.00 до 13.00 проводитиме виїзний особистий прийом громадян з питань охорони здоров’я заступник начальника управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації Кошова Лариса Миколаївна. Прийом проводитиметься у приміщенні відділу охорони здоров’я, за адресою: м.Сміла, вул. Соборна, 61.

На прийом запрошуються усі бажаючі мешканці міста!

 
Шановні любителі міні-футболу!
Вівторок, 06 червня 2017, 14:04

Управління освіти, молоді та спорту, Федерація футболу м.Сміла, Фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив» запрошують команди аматорів, підприємтв, установ, закладів взяти участь у змаганнях з міні-футболу, які відбудуться 10 – 11 червня 2017 року на спортивній арені «Локомотив» за адресою: вул. Північновокзальна – 2а. За детальною інформацією звертатися за тел. 5-35-34; 5-30-98; 4-50-96

О Р Г К О М І Т Е Т

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 71