Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Львів. Собор св. Юра

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Ярмарок вакансій для випускників Смілянського промислово-економічного коледжу
Середа, 17 травня 2017, 08:37

На початку травня, за ініціативою Смілянського центру зайнятості, в Смілянському промислово-економічному коледжі Черкаського державного технологічного університету відбувся ярмарок вакансій для випускників навчального закладу. Метою даного заходу було інформування студентів-випускників щодо можливостей державної служби зайнятості у пошуку роботи, ознайомлення з наявними вакансіями та роботодавцями, які проваджують економічну діяльність, за напрямками, за якими здійснюється фахова підготовка студентів навчального закладу.

Детальніше...
 
117 років виповнилося Смілянській школі №13
Середа, 17 травня 2017, 08:03

Щороку у квітні педагогічний та учнівські колективи Смілянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №13 відзначають День школи, свято, яке традиційно, вже 17 рік поспіль відзначається за ініціативою директора школи Казимира Раймондовича Антоневича. День школи – це незвичайне свято, це день, коли до рідної школи на гостину приїжджають її випускники. Цього року школі виповнилося 117 років.

Детальніше...
 
У Смілі тривають ремонтні роботи доріг
Вівторок, 16 травня 2017, 15:23

Тривають ремонтні роботи доріг Сміли. Сьогодні особливо кипіла робота з ремонту дорожнього покриття на центральних вулицях міста. Сміляни висловлюють подяку працівникам, які виконують роботи, та міській владі за те, що роботи активно продовжуються, безпосередньо, за сприятливих погодних умов і сподіваються, що дорожникам вдасться відновити якісно та якомога більше автодорожніх шляхів міста.

 
Смілянські студенти учасники Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч»
Вівторок, 16 травня 2017, 14:07

 

Вже стала традиційною участь студентів Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч». Як правило, до конкурсу залучаються студенти першого і другого курсів, які відповідають віковій категорії 10 – 11 класів. І кожного року кількість учасників зростає. Цього разу 36 студентів навчального закладу підтримали Всеукраїнський проект. Вони продемонстрували високий рівень знань і гідно представили  коледж. Першокурсники групи ПСК16 Артем Артеменко і Владислав Костишин нагороджені бронзовими сертифікатами.

Детальніше...
 
До уваги громадян: про монетизацію частини невикористаної субсидії
Вівторок, 16 травня 2017, 11:10

Кабінет Міністрів України постановою від 26 квітня 2017 року №300 прийняв рішення провести монетизацію частини зекономлених субсидій. Сума невикористаної субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150кВт/г електричної енергії, перераховуватиметься на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватиметься через відділення поштового зв’язку ПАТ  «Укрпошта».

Детальніше...
 
Скасування печаток
Вівторок, 16 травня 2017, 10:35

19.04.2017 року опубліковано Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними-особами підприємцями», який удосконалює державне регулювання використання печаток у господарській діяльності. Цей закон набуде чинності 19.07.2017 року.

Детальніше...
 
За програмою обміну FLEX
Вівторок, 16 травня 2017, 10:16

Щороку гімназисти беруть участь у Програмі обміну майбутніх лідерів FLEX. Це програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, яка адмініструється в Україні організацією Американські Ради з міжнародної освіти за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Вона надає можливість нашим учням навчатися в американській школі й жити в американській сім'ї протягом одного навчального року.

Детальніше...
 
В області дали старт збору проектних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку регіону на 2018-2020 роки
Вівторок, 16 травня 2017, 10:09

Пріоритети регіонального розвитку області, актуальність розробки Плану реалізації Стратегії розвитку регіону на 2018 - 2020 рр. обговорили 12 травня в облдержадміністрації за участі представників Черкаської агенції регіонального розвитку, Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА та місцевих ЗМІ і громадськості під час прес-конференції. Тут також повідомили про початок збору проектних ідей до Плану реалізації Стратегії.

Детальніше...
 
Визначено переможців Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
Вівторок, 16 травня 2017, 09:54

З 03.05.2017 до 05.05.2017 на базі навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15» проведено триденний міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який зібрав близько 120 учасників із 15 закладів міста.

Детальніше...
 
Вітаємо відмінника захисту Вітчизни!
Вівторок, 16 травня 2017, 09:39

Днями на базі Навчального центру Державної прикордонної служби України у с. Оршанець відбулося урочисте вручення почесних відзнак «Відмінник захисту Вітчизни» за участі голови обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка. В урочистій атмосфері юнаки та дівчата отримали почесні відзнаки «Відмінник захисту Вітчизни» та полотнища Прапора України. Цього року серед нагороджених – знову учень 11 класу школи №3-колегіуму Віталій Чукін.

Детальніше...
 
Смілянські школярі стали призерами обласного дебатного турніру зі сталого розвитку
Вівторок, 16 травня 2017, 09:06

За ініціативою Черкаського технологічного державного університету (факультет економіки та управління) другий рік проводиться дебатний турнір зі сталого розвитку. Участь у цьогорічному ІІ Обласному дебатному турнірі взяли 47 команд з Черкаської області. Смілянський НВК «Дошкільний навчальний заклад – ЗОШ І-ІІІ ступенів №15» представляли дві команди учнів 9 класу:

Детальніше...
 
У Будинку рад привітали родини батьків-вихователів та прийомні сім’ї
Вівторок, 16 травня 2017, 08:54

У малу залу Будинку рад з нагоди двох травневих свят – Дня матері та Дня сім’ї запросили родини батьків-вихователів, прийомні сім’ї та їх дітей. Привітати їх прийшли заступник міського голови Людмила Осейко та працівники відділу у справах дітей. У Смілі нині росте 28 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. В цих сім’ях зростають веселі, здорові, талановиті діти – від учнів молодших класів до студентів. Підтвердженням обдарованості цих дітей цьому є результати участі у творчих конкурсах, де юнь показує свою креативність, зокрема, у традиційному конкурсі «Світ дитячої фантазії». Їм заступник міського голови Людмила Осейко та працівники відділу у справах сім’ї вручили солодкі подарунки.

Детальніше...
 
Координаційна рада з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді
Понеділок, 15 травня 2017, 16:16

Під головуванням заступника міського голови Людмили Осейко відбулося засідання координаційної ради з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді. Під час якого розглянуто основні питання, що регламентують організацію роботи навчальних закладів міста влітку 2017 року, зокрема - хід підготовки до літньої оздоровчої кампанії дітей 2017 року, організація роботи пришкільних таборів з денним перебування, літніх мовних таборів, профільних тематичних змін у позашкільних закладах освіти, підготовка дитячих оздоровчих таборів «Тимурівець» та «Гайдарівець» до роботи влітку, цільова операція «Літо-2017» з метою подолання безпритульності і бездогляності дітей, профілатктики правопорушень та підліткової злочинності влітку.

 
Для нових перемог смілянських веслувальників
Понеділок, 15 травня 2017, 15:38

В неділю, 14 травня, секретар міської ради Віктор Федоренко завітав на тренування дитячо-юнацького спортивно-оздоровчого клубу «Локомотив» (тренер – Юрій Кириленко). Віктор Антонович вручив вихованцям клубу дуже цінний подарунок - новий човен (олімпійського класу) – каное та весла, що вдалося придбати завдяки його підтримці та сприяння депутатів міської ради за кошти місцевого бюджету. Він побажав юним спортсменам нових перемог, пообіцяв, що для вдосконалення їх майстерності, міська рада подарує їм ще три новітніх човни. Батьки, спортсмени та директор клубу Валентин Зеленецький, які були присутні під час вручення, щиро подякували секретарю міської ради Віктору Федоренку за вагомий внесок у розвиток веслувального спорту у Смілі.

 
У пологовому відділенні Смілянської лікарні привітали жінок із днем матері
Понеділок, 15 травня 2017, 15:32

Привітання новоспечених мам у пологовому відділенні – для нашого міста багаторічна традиція. Щороку з вітаннями та подарунками приїздять сюди  працівники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. До участі в акції долучають доброчинців – дитячі магазини та благодійний фонд.  Вони передають речі, які неодмінно згодяться крихіткам та їх матусям.

Детальніше...
 
Змагалися команди першої ліги
Понеділок, 15 травня 2017, 15:22

Похмура погода недільного дня не зашкодила справжнім футболістам провести блискучий матч, на якому, як завжди, був присутнім та надихнув спортсменів на перемогу президент футбольного клубу «Сміла» Віктор Антонович Федоренко. 14 травня на стадіоні «Авангард» відбувся ІІ тур Першості Черкаської області з футболу 2017 року серед команд першої ліги. Зустрічалися команди ФК «Сміла» м. Сміла і ФК «Городище» м. Городище. Переконливу перемогу з рахунком 4:0  здобула команда ФК «Сміла». Тренер команди – Володимир Поделяка.

 
Контроль за станом погашення заборгованості із виплати заробітної плати
Понеділок, 15 травня 2017, 14:30

Виконавчим комітетом Смілянської міської ради приділяється постійна увага питанню погашення боргів із заробітної плати та єдиного соціального внеску на підприємствах міста. Щомісячно на засіданнях  тимчасової комісії з питань контролю за погашенням заборгованості із заробітної плати та забезпеченню своєчасної сплати страхових внесків до Пенсійного фонду, надходжень до бюджетів всіх рівнів розглядаються питання погашення заборгованості із сплати єдиного внеску до Пенсійного фонду України, погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста та виплати заробітної плати менше законодавчо встановленого рівня. Протягом 4 місяців 2017 року проведено 5 засідань комісії. За результатами  яких прийняті відповідні рішення.

Детальніше...
 
Стежками Холодного Яру
Понеділок, 15 травня 2017, 14:34

Цікавою та незабутньою видалася екскурсія,  яку здійснили 13 травня учні школи №3-колегіуму. Школярі відвідали музей  Богдана Хмельницького у Чигирині, єдиний в своєму роді музей великого гетьмана. Подивилися на відновлену резиденцію Хмельницького. Із Замкової гори чарувалися справжньою красою величної України, її природою.

Детальніше...
 
У центрі Сміли організували виставку дитячих малюнків «Я малюю маму»
Понеділок, 15 травня 2017, 13:55

Неподалік дитячого майданчика у центрі міста працівники Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували виставку дитячих робіт «Я малюю маму», присвячений Дню матері. Хоча сама виставка традиційна і проводиться щороку, вперше роботи маленьких учасників вивісили на вуличній виставці. Автори, яким від 4 до 7 років зобразили якою вони бачать свою маму, загалом більше 100 робіт, які надіслали вихованці дошкільних навчальних закладів міста.

Детальніше...
 
Обережно – захворювання на сказ!
Понеділок, 15 травня 2017, 13:58

Захворювання на сказ серед тварин в області набуло епізоотичного поширення, яке триває більше десяти років. Випадки сказу тварин реєструються в усіх районах та великих містах області. В Смілі будуть проводитись заходи відповідно до плану локалізації та ліквідації осередка сказу тварин.

Детальніше...
 
Родинне свято: «Завітайте на сімейний вогник»
Понеділок, 15 травня 2017, 11:37

15 травня в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день сім’ї. Цей день — прекрасна нагода згадати про своїх близьких людей, та зустрітися зі своєю родиною в дружньому колі.

Детальніше...
 
Свято посмішки для смілянських школярів
Понеділок, 15 травня 2017, 10:59

Днями в школі №3-колегіумі відбулося традиційне  свято «Посмішки». Цього дня  діти мандрували країною мрій, добра, краси. Починаючи з першої зупинки, «Світ танцю», вони втілювали в життя свої креативні ідеї, рухаючись під ритмічну музику. На другій зупинці, в «Майстерні виготовлення посмішок», мали можливість віддати  частинку свого серця, своєї доброти, зображуючи на листі паперу всі свої емоції та переживання, знаючи, що всі створені дітьми Посмішки, виготовлені плакати будуть передані воїнам в зону АТО.

Детальніше...
 
Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
Понеділок, 15 травня 2017, 10:32

Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності. Засідання провела голова комісії Ольга Нікітченко. Основні питання, які розглянули на комісії, стосувалися безоплатної передачі транспортних засобів на баланс СКП «Комунальник», надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м.Сміла квартири, надання дозволу СКП «Наш дім» на списання з балансу одноповерхових багатоквартирних житлових будинків, списання багатоквартирних будинків з балансу СКП «Наш дім» та передачу їх в управління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, внесення зміни до рішення міської ради від 23.12.2016 №33-11/VII «Про затвердження програми з утримання та розвитку зовнішнього освітлення міста» та затвердження переліку вулиць, на яких планується провести реконструкцію зовнішнього освітлення міста, затвердження Статуту КП «Водгео».

 
Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції
Понеділок, 15 травня 2017, 09:03

Відбулося засідання постійної комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції. Засідання провів голова комісії Володимир Примак. Основні питання, які розглянули на комісії стосувалися правил акредитації працівників засобів масової інформації, незалежних журналістів та технічних працівників при міській раді та її виконавчих органах, розгляду звернення, заяв. Крім основних, комісія розглянула ще ряд інших питань.

 
Перемоги «Славних козаків»
П'ятниця, 12 травня 2017, 14:44

З 3 по 5 травня у Смілі було проведено І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), у якій взяли 15 команд загальноосвітніх навчальних закладів міста. Програма змагань була дуже насиченою і включала чимало конкурсів.

Детальніше...
 
Підвищення розміру пенсійних виплат з 1 травня 2017 року
П'ятниця, 12 травня 2017, 11:16

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік » від 21.12.2016 № 1801 проведено заплановане підвищення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність з 1247 до 1312 гривень. Відповідно зросли і складові розмірів пенсій, які визначаються, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, а саме розмір пенсії, який визначався на рівні мінімальної пенсії за віком для осіб, які мали повний страховий стаж для призначення такої пенсії, доплата за понаднормативний стаж, підвищення ветеранам війни, інвалідам – ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, шахтарям, непрацездатним утриманцям загиблих військовослужбовців, пенсії за особливі заслуги перед Україною та інші доплати і надбавки, крім надбавки почесним донорам, розмір якої становить 10 відсотків затвердженого прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 69