Днями у місті:

20 березня


14-00 - Фестиваль-конкурс

«Сузір’я таланті

в багатодітної сім’ї»

МБК


25 березня


09.00-Всеукраїнський

турнір із сучасних

танців «Open Storm battle»

МБК


10.00 – 18.00 -

Всеукраїнський

фестиваль сучасного

танцю

МБК


14.00 -Товариська зустріч

з футболу команди

ФК «Сміла»

Стадіон «Юність»


26 березня


16.00 - До Всеукраїнського

Дня театру. Вистава

народного

аматорського театру

«Перевесло» МБК

«Шельменко –денщик»

МБК


27 березня


12.00 - Музично-

театралізоване

свято « Театральне

мистецтво

у нас - дуже любить

кожен

клас!» до Міжнародного

дня театру

Центральна дитяча

бібліотека

Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Випадкове фото

  • Львів. Оперний театр

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Ярмарок вакансій з виходом на виробництво
П'ятниця, 10 лютого 2017, 11:01

У Смілянському центрі зайнятості досить часто організовуються та проводяться ярмарки вакансій. Чергова ярмарка була проведена 7 лютого з виходом на виробництво, зокрема, у кафе «Мрія». Присутні мали можливість ознайомитися з вимогами до посад бухгалтера, бармена, офіціанта, які уже сьогодні потрібні роботодавцю.

 

Детальніше...
 
Відбулося засідання виконавчого комітету
Четвер, 09 лютого 2017, 17:29

Під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка відбулося засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради. Основні питання, які розглянули на засіданні стосувалися призначення стипендії творчо обдарованим дітям та молоді на період з січня по червень 2017 року, затвердження Плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя - здорова нація», відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, створення комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, інших міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків, затвердження складу опікунської ради з питань опіки та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами дієздатність, яких обмежена, надання одноразової матеріальної допомоги жителям міста, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 
Депутати обласної ради не підтримали звернення про створення Смілянського госпітального округу
Четвер, 09 лютого 2017, 16:53

На сесії Черкаської обласної ради, що відбулася 8 лютого, депутати не підтримали звернення до Міністерства охорони здоров’я Укаїни про створення Смілянського госпітального округу. Депутати фракції від ВО «Свобода» не голосували в повному складі. Заступник міського голови, яка курує галузь медицини Людмила Осейко зазначила, що боротьба за округ продовжується, і керівники міста не втрачають надію зберегти потужний медичний потенціал Сміли.

 

 
Студенти Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ зустрілися із потенційним роботодавцем
Четвер, 09 лютого 2017, 16:22

7 лютого уже за традицією став для Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ днем зустрічі студентів - випускників з потенційними роботодавцями, з метою сприяння працевлаштуванню випускників. На зустріч до студентів 4-х курсів, спеціальностей «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва», «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв», «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях» завітали: головний механік, начальник виробництва та спеціаліст з підбору персоналу одного з провідних підприємств, а саме ТОВ «Разек Черкаси».

Детальніше...
 
Безпека в ІНТЕРНЕТІ
Четвер, 09 лютого 2017, 16:07

Інтернет надає дітям та молоді неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. Сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної. У зв'язку з цим виникає проблема безпеки дітей в Інтернеті. В рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету, з метою поширення знань про відповідальне і позитивне використання комп’ютерних та мобільних технологій, у школі №3-колегіумі була проведена низка заходів:

Детальніше...
 
Увага! Шановні підприємці!
Четвер, 09 лютого 2017, 14:16

Всеіндійська асоціація промисловості запрошує взяти участь у 6-му Міжнародному економічному саміті, який проходитиме у період з 27 по 29 березня 2017 р. в м. Мумбаї (Республіка Індія). Тематикою заходу є «Розширення прав і можливостей жінок: підприємництво, інновації та розвиток потенціалу».

Детальніше...
 
Відбулося засідання громадської ради
Четвер, 09 лютого 2017, 10:43

8 лютого у виконавчому комітеті відбулося засідання громадської ради. Провела засідання голова громадської ради Лариса Ратійова. В роботі засідання взяли участь секретар міської ради Віктор Федоренко, заступник міського голови Олександр Риджаніч, керуючий справами Олександр Головченко, представники депутатського корпусу міської ради, виконавчого комітету. З основного питання щодо проекту наставництва для дітей сиріт виступив головний спеціаліст Смілянського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Максим Пархоменко.

Детальніше...
 
У мікрорайоні Богдана Хмельницького запрацювала нова лінія освітлення
Середа, 08 лютого 2017, 16:07

У 53-му мікрорайоні Сміли, мікрорайоні Богдана Хмельницького, запрацювала нова лінія освітлення. Її опори та нові світильники вздовж пішохідної доріжки від зупинки біля заправної станції до багатоповерхівок та на так званій “народній стежці”, якою багато мешканців мікрорайону ходить, зокрема, до школи №7 встановили наприкінці минулого року. Досі тут не було освітлення. Зараз працює близько 15 світильників. Тож із п’ятниці ходити тут стало безпечніше.

Детальніше...
 
Смілянську міську лікарню очолив Ігор Васильович Іщенко
Середа, 08 лютого 2017, 11:14

Смілянську міську лікарню очолив Ігор Васильович Іщенко. В урочистій обстановці секретар міської ради Віктор Антонович Федоренко особисто вручив Ігорю Васильовичу розпорядження про призначення його на посаду головного лікаря Смілянської міської лікарні. Ігор Васильович довгий час працював завідувачем травматологічного відділення Смілянської міської лікарні, є кандидатом медичних наук, лікарем ортопед-травматологом вищої категорії, його поважають колеги і пацієнти за високу професійну майстерність, компетентність та самовідданість в праці. Віктор Федоренко підкреслив, що посада керівника медичного закладу сьогодні є надзвичайно відповідальною, вимагає особливих знань як в галузі медицини, так і лідерських задатків для реформування та розбудови медичної галузі, і всі ці якості є у Ігоря Васильовича. Висловили найкращі побажання Ігорю Іщенку і заступник міського голови Людмила Осейко, начальник відділу охорони здоров`я Микола Стуженко, колеги.

 
Смілянський центр зайнятості інформує про нове – електронну чергу
Середа, 08 лютого 2017, 10:42

Відтепер необов’язково відвідувати центри зайнятості аби записатися на прийом до фахівців державної служби зайнятості. З 13 січня 2017 року запрацював новий сучасний сервіс для осіб, що шукають роботу та безробітних – «ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА». За допомогою Інтернету можна самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатися на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості з метою отримання консультацій з питань: сприяння працевлаштуванню; вибору професії; профнавчання; профорієнтації; тимчасової зайнятості; юридичних аспектів у сфері зайнятості, реєстрації у центрі зайнятості тощо.

Детальніше...
 
Інформація до відома!
Середа, 08 лютого 2017, 10:20

За оперативними даними ГУ ДФС у м. Сміла кількість новозареєстрованих суб’єктів господарської діяльності міста на 1 лютого 2017 року становила 361, у т.ч. 23 юридичних осіб та 274 фізичних осіб – підприємців.

Детальніше...
 
Увага! Штормове попередження!
Вівторок, 07 лютого 2017, 14:48

За інформацією Черкаського обласного центру з гідрометеорології: штормове попередження про небезпечне гідрометеорологічне явище погоди № 3 по Черкаській області, вночі та вранці 8 лютого по місту та області очікуються пориви вітру 15-20 м/с, сніг, місцями по області хуртовини.

 

 
Сміляни відстоюють право мати свій госпатальний округ з центром у місті Смілі
Вівторок, 07 лютого 2017, 11:15

Створення госпітального округу з центром у місті Смілі стало основним питанням, яке обговорювали на черговій нараді секретаря міської ради Віктора Федоренка з представниками медичної галузі міста. В обговоренні взяли участь заступники міського голови, представники депутатського корпусу міської ради, медичні працівники. Учасники наради наводили переконливі аргументи, що підтверджували необхідність створення Смілянського госпітального округу, який, нажаль, при поділі Черкащини на чотири госпітальних округи, не передбачений. Один з аргументів: податкова, поліція, прокуратура, ДСНС, станція швидкої допомоги — усе базується в місті Смілі, враховуючи методику створення госпітального округу, береться населений пункт не менше 40 тисяч населення, а Сміла має 68 тисяч плюс Смілянського району — 32 500 осіб, отже, логічно і правильно зробити Смілянський госпітальний округ.  У Смілі дві сильні лікарні – міська та районна, які можна об`єднати в одну потужну лікарню інтенсивної терапії та планового лікування, поліклініки перетворити на новітній консультативно-діагностичний центр. Місто має розгалужену і зручну мережу шляхів сполучення. Якщо госпітальний округ буде в Черкасах, то, наприклад, добиратися туди з того ж Кам’янського району буде дуже складно. Віктор Антонович наголосив, що треба докласти усіх зусиль, щоб відстояти право громади мати свій госпатальний округ з центром у місті Смілі.

Детальніше...
 
Шестикласниця зі Сміли – фіналістка Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Вівторок, 07 лютого 2017, 11:05

У комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» підбили підсумки фінального етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У числі фіналістів змагань – учениця 6 класу Смілянського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15» Смілянської міської ради Черкаської області – Юлія Зайва. Про це повідомили у комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Детальніше...
 
Феєрверк нових ідей
Вівторок, 07 лютого 2017, 10:16

Досягнення учнем життєвого успіху є одним з пріоритетних напрямків роботи учителів іноземних мов школи №3-колегіуму. Їх мета - виховати нове, всебічно розвинене та освічене покоління свідомих громадян України, здатних до навчання впродовж життя; надихати учнів вільно володіти іноземними мовами та бути відкритими до інших культур і досвідів. Саме тому, протягом тижня іноземних мов, який пройшов у навчальному закладі у січні, максимально ретельно було підібрано активності, які забезпечать розвиток життєвих компетентностей учня та суттєво поліпшать результати його діяльності.

Детальніше...
 
На часі - скрайбінг
Вівторок, 07 лютого 2017, 09:58

Скрайбінг - новітня техніка презентації, де мова ілюструється "на льоту" малюнками фломастером на білій дошці, виходить ніби "ефект паралельного проходження". У другому Всеукраїнському фестивалі скрайбінг-роликів взяли участь двоє гімназистів: Артем Колесніченко і Руслан Брюзгін. Вони створили ролики на тему «Покоління мобільного Інтернету», за що разом із вчителем інформатики Миколою Володимировичем Танцюрою отримали дипломи «За винятковий креатив та прагнення до інновацій».

Детальніше...
 
Родина – це колиска людства, її майбутнього
Вівторок, 07 лютого 2017, 09:54

Родина – це колиска людства, її майбутнього. Родина це те, що може і повинна мати кожна дитина. У місті в 85 сім’ях опікунів і піклувальників виховується 103 дитини-сироти і дитини, позбавлені батьківського піклування. Переважна більшість опікунів та піклувальників (97%) є родичами дітей. Протягом січня 2017 року опікуни та піклувальники подавали до служби у справах дітей звіти про свою діяльність за 2016 рік. Аналіз звітів показав, що опікуни та піклувальники належним чином виконують покладені на них обов’язки.

Детальніше...
 
Смілянсьий міський РЕМ повідомляє! Тарифи (для населення) на період з 01 березня 2017 року (5-й етап)
Понеділок, 06 лютого 2017, 16:49

26 лютого 2015 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), згідно з Постановою № 220 затвердила поетапне підвищення тарифів на електроенергію для населення з 01 квітня 2015 року. Підвищення тарифів національний регулятор розбив на 5 етапів: 1 квітня 2015 – 31 серпня 2015, 1 вересня 2015 – 29 лютого 2016, 1 березня 2016 – 31 серпня 2016, 1 вересня 2016 – 28 лютого 2017, з 1 березня 2017.

Детальніше...
 
Система привілеїв та пільг для резервістів, які будуть залучені на навчальні збори з резервістами
Понеділок, 06 лютого 2017, 15:59

 

Смілянський об`єднаний міський військовий комісаріат інформує щодо системи привілеїв та пільг для резервістів, які будуть залучені на навчальні збори з резервістами (до 3 місяців на рік).

Детальніше...
 
Сміляни серед трійки лідерів командного чемпіонату з легкої атлетики у приміщенні
П'ятниця, 03 лютого 2017, 15:29

У Черкасах відбувся відкритий командний чемпіонат області з легкої атлетики у приміщенні, в якому взяли участь 4 вихованці Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» (тренер-викладач Катерина Чернявська). Сміляни посіли ІІ загальнокомандне місце. Результати їх виступів:

Детальніше...
 
Всесвітній день боротьби проти раку
П'ятниця, 03 лютого 2017, 13:08

Всесвітній день боротьби проти раку відзначається щорічно 4 лютого. Мета цього дня - підвищення обізнаності людей про рак - найстрашніше захворювання нашої сучасної цивілізації. По нашому місту протягом 2016 року виявлено 252 хворих (25% при профоглядах). З них 16 % - молочної залози, 11% - шкіри, 8% - передміхурової залози, 6%- шлунку, 5% - лейкози, 5%- трахеї, легень і бронхів, 4% - прямої кишки, решта - враження інших локалізацій. Померло від злоякісних новоутворень 83 чоловіків (з них 19% від пухлин легеневої системи та 16 % - шлунку) та 58 жінок (24 % від новоутворень молочної залози). На даний момент вже відомо, що виникнення 43% ракових захворювань можна було б запобігти, дотримуючись наступних порад здорової поведінки:

Детальніше...
 
Випускники цього року обов’язково складатимуть ЗНО з української мови та історії або математики
П'ятниця, 03 лютого 2017, 12:16

Реєстрація на ЗНО-2017 стартує о 10:00 6 лютого, а адміністрації шкіл не можуть впливати на вибір предметів. Про це повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій. Для випускників 2017 року першим обов’язковим предметом для ЗНО стане українська мова та література. Другий потрібно буде обрати з-поміж математики та історії. Третій – із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування 2017-го: математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія. Тобто, за бажання випускник зможе скласти ЗНО і з історії України, і з математики.

Детальніше...
 
Служба за контрактом – престижно та актуально
П'ятниця, 03 лютого 2017, 09:49

Питання обороноздатності країни нині актуальне, як ніколи. Саме тому з початку року військовослужбовці отримуватимуть значно більшу заробітну плату: рядові, які укладуть контракти, – більше 7 тис. грн, сержантський склад – більше 8 тис. грн, а офіцери – більше 9 тис. грн. За участь в операціях в зоні проведення АТО виплачується грошова доплата в 4300 гривен.

Детальніше...
 
Активне довголіття
Четвер, 02 лютого 2017, 14:36

При територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради з 2013 року працює „Університет ІІІ віку”. Працівники територіального центру спрямовують свою роботу на продовження активного довголіття самотніх непрацездатних людей похилого віку, інвалідів, ветеранів шляхом отримання знань та навичок в користуванні комп’ютером, оволодінні сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями. З 1 лютого на базі центральної міської бібліотеки продовжує роботу факультет „Основи користування персональним комп’ютером”. Викладачами факультету на волонтерських засадах є працівники центральної бібліотеки.

Детальніше...
 
Регіональний турнір FIRST LEGO League
Четвер, 02 лютого 2017, 13:18

28 січня на базі Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми відбувся регіональний турнір FIRST LEGO League (FLL), ініційований Управлінням освіти і науки Черкаської облдержадміністрації та комунальним навчальним закладом «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» за сприяння програми FIRST LEGO в Україні. У змаганнях взяли участь 10 команд області. Наше місто на турнірі представляла команда «Robo Test» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, керівник команди – учитель інформатики Криворучко В.В. Підтримкою та найкращими вболівальниками команди нашого міста були заступник міського голови Людмила Осейко та начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова.

Детальніше...
 
Благодійна вистава
Четвер, 02 лютого 2017, 11:01

28 січня у міському Будинку культури уже другий рік поспіль у рамках новорічно-різдвяних святкувань відбулася благодійна вистава на різдвяну тематику «Подорож до Ісуса». Яскраві декорації, якісна гра дорослих і зовсім маленьких акторів, удало підібраний музичний супровід створили святковий настрій усім присутнім. Упродовж години юні сміляни не лише переглянули всім добре відому історію народження Божого сина, але й отримали неочікуваний сюрприз. По закінченню театралізованого дійства організаторами свята проведено акцію «Діти Європи – дітям України», під час якої понад 900 дітей обміняли свої запрошення на подарункові набори, підготовлені однолітками з Великої Британії. За створення гарного настрою та святкові подарунки дякуємо організаторам заходу в особі Віктора Володимировича Кусюмова.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 53