Днями у місті:

24 квітня

11.30 - Бесіда «Яка це

ввічлива людина?»

Спеціалізована

бібліотека філія для

25 квітня

10.00 -  Засідання клубу

любителів українського-

художнього слова»

Літ оксамит»

«Карикатури з натури

Павла Глазового»

Бібліотека Філія №2

13.00 - Тематичний вечір

до Дня трагедії на

Чорнобильській АЕС

«Чорнобиль – наш біль»

БК ім. Т. Шевченка

14.30 - Літературна світлиця

«Зачарований життям»

до 110 р. від дня народження

М.Трублаїні»

Центральна

дитяча бібліотека

16.30 – Звітний концерт

вихованців дитячої

музичної школи №2

ДМШ №2

26 квітня

10.00 – Хода та мітинг-реквієм

біля пам’ятного знаку

жертвам Чорнобильської

катастрофи

Міський парк

культури та відпочинку

12.00 - Екологічний відео-

календар «Лунає над

світом Чорнобиля дзвін»

Центральна

дитяча бібліотека

14.00 - Дискусія «Робітник -

звучить гордо»

Юнацький сектор

ЦМБ ім.О. Журливої

15.30 -  Учбово-практичні

заняття «Опанування

технікою «ТЕРРА» деку паж

Бібліотека Філія №2

16.30 – Звітний концерт

вихованців дитячої

школи мистецтв

ДШМ

27 квітня

12.30 - Бібліографічний огляд

«Мандруємо з дитячими

енциклопедіями»

Спеціалізована бібліотека

філія для дітей

ім. Т.Шевченка

16.00 - Зустріч з громадою

щодо підсумків роботи

управлінь і відділів

виконавчого комітету

Смілянської міської ради

за поточний місяць

Сесійна зала Будинку рад

19.00 – Концерт молодіжної

рок-групи

«Біла вежа»

МБК

28 квітня

12.00 – Вистава Черкаського

обласного академічного

драматичного театру

ім. Т. Г. Шевченка

для дітей «Троє поросят»

МБК

18.00 – Вистава Черкаського

обласного академічного

драматичного театру

ім. Т. Г. Шевченка

для дорослих

«Боінг -боінг»

МБК

30 квітня

16.00 – Звітний ювілейний

концерт народного

аматорського ансамблю

спортивного бального

танцю «Діамант»

міського Будинку культури

МБК

Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Міський пляж

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Особлива увага галузі культури
Понеділок, 06 березня 2017, 14:47

Цьогоріч, як і минулого року, міська влада приділяє особливу увагу галузі культури. Нещодавно завершено ремонт покрівлі над приміщенням Смілянського міського краєзнавчого музею. Турботу відчули і творчі колективи міста. Для танцювального колективу «Сміляночка» дитячої школи мистецтв було придбано сценічні костюми. Крім цього, кошти з місцевого бюджету виділені на підписку періодичних видань для міських бібліотек, на придбання садово-паркового інвентарю в міський парк культури та відпочинку, клуб Яблунівка та на догляд за зеленими насадженнями.

 
В міському парку культури та відпочинку збудовано громадську вбиральню
Понеділок, 06 березня 2017, 14:37

За численними проханнями громадян в міському парку культури та відпочинку збудували громадську вбиральню. Вбиральня розташована за автобусною зупинкою біля приміщення колишнього тиру. Приміщення має естетичний вигляд, просторе, обладнане сучасною технікою. До будівлі підведено водопостачання, водовідведення, електропостачання. Також подбали, щоб в приміщенні було тепло. Вбиральня зручна і для людей з особливими потребами, для яких є спеціальна кабінка та пандус. Поряд з вбиральнею збудували господарське приміщення.

 
З відкритим серцем до дітей
Понеділок, 06 березня 2017, 14:20

Відбулося засідання клубу матерів-вихователів і прийомних матерів «З відкритим серцем до дітей!». Оскільки засідання відбувалося на передодні Міжнародного Жіночого Дня, служба у справах дітей виконавчого комітету Смілянської міської ради запросила матерів-вихователів та прийомних матерів, одну прийомну бабусю до кафе-піцерії «Атлантида». До участі в роботі засідання була запрошена головний педіатр міста Валентина Кулікова.

Детальніше...
 
Податківці нагадують про сучасне онлайн декларування
Понеділок, 06 березня 2017, 12:29

Смілянська ОДПІ нагадує, що триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом минулого року.Подати декларацію про майновий стан і доходи можна особисто платником або уповноваженою на це особою; надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення або засобами електронного зв’язку.

Детальніше...
 
Графік планових відключень електромережі цього тижня
Понеділок, 06 березня 2017, 09:42

Під час проведення планових робіт відключатимуть світло:06.03.2017 – вул. Незалежності (3-29,2- 4); вул. Мічуріна (4-8,11-17); вул. Ш.Алейхема (3-11); вул. В. Чорновола (3-29, 2-28); вул. Незалежності (16-18);вул. Житомирська,10; бульв. гр. Бобринського,8. 10.03.2017 – пров. Першодрукаря І.Федорова (2-30), вул.Павлова (22-44,44а;31-33)

Детальніше...
 
Навчання спеціалістів цивільного захисту
Понеділок, 06 березня 2017, 09:26

Відповідно до плану основних заходів цивільного захисту на 2017 рік під головуванням начальника відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи Юрія Лагунова відбувся навчально-методичний семінар з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання. Спеціалісти відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи ознайомили присутніх щодо основних напрямків планування заходів цивільного захисту на суб’єктах господарювання відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту, як у мирний час так і у період оголошення особливого періоду.

Детальніше...
 
Звіт влади перед громадою
П'ятниця, 03 березня 2017, 18:18

У сесійній залі Будинку рад відбувся звіт секретаря міської ради Віктора Федоренка, керівників управлінь і окремих відділів про роботу міської ради та виконавчого комітету за 2016 рік. Нагадуємо, що звіт вже був опублікований у грудні 2016 року в газеті «Сміла» та на офіційному сайті міської ради. Але за вимогою ультимативного звернення окремих громадських організацій, які на минулій сесії Смілянської міської ради, погрожуючи страйком, висунули вимоги до влади. Одна з вимог – звіт секретаря міської ради Віктора Федоренка та виконавчого комітету за 2016 рік безпосередньо з трибуни. Віктор Антонович задля не допущення конфліктних ситуацій у місті, прозвітував з трибуни, надавши можливість керівникам структурних підрозділів більш детально розповісти про виконану роботу та кожному присутньому в залі задати питання і висловити пропозиції.

Детальніше...
 
Надання висококваліфікованої допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю методами замісної ниркової терапії (гемодіаліз) може стати реальністю у Смілі
П'ятниця, 03 березня 2017, 14:46

За ініціативи народного депутата Сергія Рудика, голови ОДА Юрія Ткаченка, секретаря міської ради Віктора Федоренка, керівників райдержадміністрації було створено спеціальну комісію, яка сьогодні відвідала відділкову лікарню ст. ім. Тараса Шевченка з метою обстеження лікарні щодо придатності закладу для відкриття на його базі  клініки гемодіалізу. Тобто, надання висококваліфікованої допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю методами замісної ниркової терапії (гемодіаліз) може стати реальністю у Смілі.

 

 
У Смілі відбулися фінальні змагання з баскетболу
П'ятниця, 03 березня 2017, 11:22

На базі Смілянської ЗОШ №5 відбулися міські фінальні змагання з баскетболу у залік ХХІІІ міських комплексних навчально-виховних заходів. У цей день зустрілися переможці зональних змагань між Смілянською та Шевченківською зонами, команди юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів №1,11 (тренери - вчителі фізичної культури Анатолій Левченко, Юрій Зайцев та тренер БДЮТ Іван Петренко). У напруженій грі перемогу здобули і хлопці, і дівчата ЗОШ № 1, які будуть представляти наше місто на обласних зональних змаганнях.

Детальніше...
 
До уваги підприємців!
П'ятниця, 03 березня 2017, 10:58

Грецька компація «Vegre Global Trading» шукає постачальників соняшникової олії українського виробництва. У разі зацікавленсті щодо зазначеної пропозиції пропонуємо звернутись до Генерального директора компанії Х.Каливаса (Chrysostomos Kalyvas, Chief Executive Officer, Agiou Konstantinou 40, Marousi, «Aithrio» Shopping Centre, +30-2155518235, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , www.vegre.gr). Детальніша інформація на офіційному веб-сайті Ради експортерів та інвесторів при МЗС України.

 
Квітковий ярмарок
П'ятниця, 03 березня 2017, 10:18

Шановні підприємці!

Враховуючи ваші численні прохання, з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 Березня та з метою задоволення потреб населення квітами в святкові дні, з 3 по 12 березня у місті Смілі буде організовано торгівлю квітами та квітковою продукцією. Бажаючі здійснювати торгівлю можуть звертатися за додатковою інформацією у відділ торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів кабінет № 212, ІІ поверх готелю «Сміла» за телефоном 4-43-61.

 
Метеостанція Сміли: березень в цілому очікується теплішим ніж звичайно та з опадами
П'ятниця, 03 березня 2017, 09:50

За даними метеостанції Сміла календарна зима 2016-2017 років в цілому, на Смілянщині видалась з температурним фоном в межах норми та з кількістю опадів менше від норми. Середня температура повітря за зиму становила 3,7° морозу.За прогнозом синоптиків березень, в цілому, очікується тепліше звичайного із кількістю опадів у межах норми. Середня температура повітря за місяць прогнозується +3,0° при нормі +0,4°, кількість опадів 32 мм, при нормі 33 мм. Середня температура повітря перших 10 днів березня на Смілянщині перевищить кліматичну норму на 8-10º.

Детальніше...
 
У Смілі розпочато реконструкцію зовнішнього освітлення пішохідних переходів
Четвер, 02 березня 2017, 17:51

Освітлення пішохідних переходів є дуже важливою складовою безпеки руху. Відповідно до програми з утримання та розвитку зовнішнього освітлення міста затвердженої міською радою в кінці грудня 2016 року передбачено реконструкцію та побудову установок зовнішнього освітлення пішохідних переходів. В лютому місяці для тестування було встановлено два LED-ліхтарі на пішохідних переходах по вулиці Соборні (навпроти музею, біля пожежної частини) та два модулі, які освітлюють пішохідний перехід та застерігають водіїв сигналом світлофора, по вулиці Незалежності (пішохідний перехід навпроти прохідної машинобудівного заводу) та по вулиці Мазура (пішохідний перехід напроти «Універсаму»). Третій тестовий модуль планується встановити на пішохідний перехід по вулиці Шевченка. Вразі проходження тестових випробувань дані моделі ліхтарів та модулів будуть встановлюватися на пішохідних переходах міста.

Детальніше...
 
Смілянські студенти вшанували пам’ять Лесі Українки
Четвер, 02 березня 2017, 16:29

У Смілянському коледжі харчових технологій стало традицією вшановувати пам’ять Лесі Українки до Дня народження української поетеси. Цьогоріч відкритий захід «Я маю в серці те, що не вмирає» підготувала викладач української мови та літератури Олійник Олена Леонідівна, ведучими на святі були студентки групи ВЦР-15 Холоденко Заряна та Король Світлана. Захід розпочався переглядом документального фільму «Леся Українка», потім звучали вірші поетеси.

Детальніше...
 
Вирішення проблем з безпритульними тваринами
Четвер, 02 березня 2017, 14:54

У всьому світі ставлення до найменш захищених є мірилом цивілізованості суспільства. Сьогодні найменш захищеними членами нашого суспільства є тварини. За ставленням до них визначається й наша людяність. Усвідомлюючи актуальність проблеми безпритульних тварин у місті, Смілянська міська рада в лютому місяці 2017 року. затвердила Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у м. Сміла на 2017-2020 роки. В основу програми закладено метод «Відлов-стерилізація-повернення на місце». В рамках програми передбачено створення карантинно-стерилізаційного пункту безпритульних тварин для карантинування, стерилізації, вакцинації від сказу та ідентифікації у місті Сміла, до складу якого входить операційна та приміщення для перетримки. Міська рада вишукує можливість фінансування даної програми, залучення коштів інвесторів та небайдужих громадян.

 

Детальніше...
 
«У мене й народу мого українська є мова чудова»
Четвер, 02 березня 2017, 12:12

Бібліотекарі філії №4 провели мовознавчу годину «У мене й народу мого українська є мова чудова» присвячену Міжнародному дню рідної мови. Учасники заходу дізналися про історію виникнення цього свята та значення мови в житті кожної людини. Діти ділилися своїми знаннями про найцінніший скарб нашого народу – українську мову, розповідали вірші, пригадували приказки про мову, розгадували загадки, проявили свою ерудицію під час гри «У чарівному світі мови». Захід пройшов весело і цікаво та надихнув юних користувачів на читання хороших книг. 

 
Зустріч із мужнім воїном
Четвер, 02 березня 2017, 11:35

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни, на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

До школи №3-колегіуму завітав гість, який вже встиг побувати не на одній  війні. Це людина сильної волі, міцного характеру, впевнений у собі, справжній чоловік, патріот України, учасник АТО Богдан Заболотній. Він поділився своїми спогадами із учнями 4-Б та 10 класів, розповів про те, що пережив за час, проведений в зоні АТО.

Детальніше...
 
«На хресті слова розіп’ятий…»
Четвер, 02 березня 2017, 10:51

В рамках засідань Клубу любителів українського художнього слова «Літоксамит» бібліотеки філії № 2 Смілянської міської ЦБС, що працює при Смілянській первинній територіальній організації УТОС, відбулася година поезії «На хресті слова розіп’ятий…», присвячена 120-річчю від дня народження талановитого українського поета-емігранта, публіциста, літературного критика і культоролога Євгена Маланюка.

Детальніше...
 
Комп’ютерні ігри бувають небезпечними!
Середа, 01 березня 2017, 15:31

Служба у справах дітей стурбована тим, що в соціальних мережах набуває загрозливої популярності серед підлітків гра під назвою «Синій кит». У смертельної гри багато назв: «Тихий дім», «Море китів», «Розбуди мене о 4:20», але результат завжди однаковий – самогубство дитини. Багато українських підлітків вже постраждали від суворих умов цієї гри. За правилами, дитина повинна виконувати різноманітні квести, що пов’язані із заподіянням собі шкоди. Це «смертельні ігри», які становлять загрозу для життя дитини.Звертаємось до батьків підлітків, з проханням звернути особливу увагу на зміну психологічного стану дитини, коло її спілкування, акаунти дитини в соціальних мережах та групи до яких вона входить, контролювати фото і відео в гаджетах.

Детальніше...
 
Конкурсу бізнес-планів в номінації «Студентські ініціативи»
Середа, 01 березня 2017, 14:47

У Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ відбулося відкрите засідання гуртку «Клуб менеджерів» – презентація бізнес-планів студентів спец. «Організація виробництва» в номінації «Студентські ініціативи». Вже стало традицією проведення під час декади комісії фахових дисциплін економічного циклу конкурсу бізнес-планів в номінації «Студентські ініціативи» серед талановитої молоді.

Детальніше...
 
Надання електронних послуг для контролю за сплатою роботодавцем єдиного соціального внеску та отримання інформації щодо зарахованого страхового стажу
Середа, 01 березня 2017, 12:55

Однією з головних і найважливіших умов соціального страхування, яка стосується включення періодів трудової діяльності кожної людини до її страхового стажу, є щомісячна сплата роботодавцями єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів Державної фіскальної служби України. Важливо не тільки скільки років людина працювала, а й протягом якого періоду вона сплачувала страхові внески до Пенсійного фонду і з якого заробітку сплачувались ці внески.

Детальніше...
 
У Смілі популяризують наставництво для дітей
Середа, 01 березня 2017, 09:26

У малій залі міського будинку культури Смілянський центр соціальних служб представив для громадсьої спільноти  міста проект "Наставництво". Мета проекту - пошук, відбір і підготовка майбутніх наставників для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають в закладах інституційного догляду.

Детальніше...
 
Відбулося засідання Громадської ради
Вівторок, 28 лютого 2017, 19:11

У виконавчому комітеті відбулося засідання Громадської ради. Для роз`яснення ситуації, що склалася навколо ультимативного звернення окремих громадських організацій, які на минулій сесії Смілянської міської ради звернулися до міської влади з вимогами, одні з яких – звіт секретаря міської ради Віктора Федоренка за 2016 рік, розпуск виконавчого комітету, позачергові вибори міського голови, інше.., в разі не виконання яких, активісти погрожували розпочати безстрокову акцію протесту під Будинком рад, голова Громадської ради Лариса Ратійова запросила заявників на засідання. В засіданні Громадської ради взяли також участь секретар міської ради Віктор Федоренко, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету. По кожному пункту зазначеного звернення Віктор Антонович надав чіткі відповіді. Нагадав, що звіт секретаря міської ради, в. о. міського голови про роботу міської ради та виконавчого комітету за 2016 рік, який вимагають активісти, був наданий громаді і зараз є публічним і доступним для кожного - розміщується на сторінках газети «Сміла» та на офіційному сайті міської ради. Він також підкреслив, що готовий  будь-якого часу деталізувати звіт і озвучити його разом з керівниками управлінь і відділів виконавчого комітету, якщо громада хоче почути звіт з трибуни.

Детальніше...
 
"Я – жінка. Я – Богом запалена свічка…"
Вівторок, 28 лютого 2017, 12:35

До Міжнародного жіночого дня 8 Березня, з 2 березня у виставковій залі міського відділу культури за адресою вул. Соборна,83, відкривається виставка картин «Портрети жінок митців різних епох» та працюватиме мистецький салон «Я – жінка. Я – Богом запалена свічка…»

 
Пенсійний фонд повідомляє
Вівторок, 28 лютого 2017, 11:45

Смілянське об’єднане управління Пенсійного фонду України Черкаської області інформує громадян щодо зміни в законодавстві при сплаті збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій.

Детальніше...
 
Діяльність сервісу "Пульс"
Вівторок, 28 лютого 2017, 11:16

Дбаючи про платників податків Смілянської ОДПІ, співробітники податкової в черговий раз нагадують про телефонну лінію «Пульс». Ефективний сервіс «Пульс» (044) 284-00-07 створений для оперативного реагування та вирішення проблем, з якими звертаються платники до органів ДФС України.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 57