Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Центр міста

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Урядова програма «Доступні ліки»
Вівторок, 28 березня 2017, 14:19

З 1 квітня 2017 року стартує Урядова програма «Доступні ліки». Пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. В Міністерстві oхoрoни здoрoв’я рoз’яснили, хтo і як мoже oтримaти медичні препaрaти зa прoгрaмoю «Дoступні ліки». Інформaція оприлюдненa нa сaйті МОЗ.

 
Сміляни вибороли третє місце на чемпіонаті області
Вівторок, 28 березня 2017, 11:34

26 березня на базі Черкаської ЗОШ № 25 пройшов відкритий чемпіонат Черкас з традиційного карате. Організаторами змагань виступили члени Черкаської ШТК «ОКІНАВА» за підтримки Федерації традиційного карате України в Черкаській області та департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. У чемпіонаті взяли участь спортсмени КТК м. Черкаси, ШТК «ОКІНАВА», ДЮСШ «ОЛІМП», СК «СПАРТА», які розіграли 9 комплектів нагород. За підсумками отриманих нагород перше місце виборола команда ШТК «ОКІНАВА», друге – команда ДЮСШ «ОЛІМП», третє виборола команда СК «СПАРТА» м. Сміла.

Детальніше...
 
Ставки оподаткування спадщини
Вівторок, 28 березня 2017, 10:56

Громадянам, які у 2016 році отримали спадщину не від родичів першого ступеня спорідненості та не сплатили податок до нотаріального оформлення об’єктів спадщини, необхідно подати декларацію та сплатити податок. При оподаткуванні успадкованого майна передбачено три види ставок для податку на доходи фізичних осіб – нульова, 5 відсотків та 18 відсотків.

Детальніше...
 
До уваги смілянських пенсіонерів!
Вівторок, 28 березня 2017, 08:14

З 1 квітня 2017 року Пенсійний фонд України призупиняє фінансування ПАТ «Сбербанк», ПАТ «ВіЕс Банк», ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», ПАТ «ВТБ БАНК», банків з російським державним капіталом. Таке рішення було прийнято 15 березня 2017 року Радою національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» та затверджено указом Президента України.

Детальніше...
 
Наближається проведення загальноміської толоки
Вівторок, 28 березня 2017, 07:45

31 березня в Смілі розпочинається Всеукраїнська акція «За чисте довкілля». Квітень-травень оголошено місячником благоустрою та проведення загальноміської толоки. Особлива увага буде приділятися облаштуванню братських могил, військових поховань, обелісків і пам’ятників загиблим воїнам, парків, скверів. За період проведення місячника благоустрою планується: - упорядкувати та прибрати близько 452,3 тис. м. кв. прибудинкових територій; 3 парки та 7 скверів загальною площею 71 тис. м. кв.; 217,6 тис. м. кв. проїжджої частини доріг та тротуарів, 147 дитячих, 34 спортивних, 80 господарських майданчиків загальною площею – 25,6 тис. м. кв.

Детальніше...
 
Графік планових відключень електромережі цього тижня
Понеділок, 27 березня 2017, 09:28

27.03.17 р. – вул. І. Франка (8-24); вул. Ржевська 2, пров. Курчатова(4-8, 3-9), вул. Кольцова (1-20). 28.03.17 р. – вул. Соборна 90, вул. Кольцова (23-42), вул. Бонівура (1-14). 29.03.17 р. – вул. І. Мазепи (41 – 59, 48 – 62), вул. Котляревского (18-22, 19а), пров. Котляревського, вул. Абрикосова. 30.03.17 р. – вул. Кармелюка (35-53, 50, 56-62), вул. Клубна (1-9, 15-37), вул. Котляревского (3-13а, 2-16), вул. Станіславського (1-23, 2-20), пров. Станіславського, вул. Канарського (1-13/а, 14-29), вул. Незалежності (22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36), вул. Ковальська (9-16), вул. П.Орлика (5-21), вул. Папаніна (14-53)

Детальніше...
 
Міністерством юстиції України здійснюється контроль у сфері державної реєстрації
Понеділок, 27 березня 2017, 08:21

Статтею 37-1 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та статтею 341 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» передбачено, що Мін’юстом здійснюється контроль у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – державна реєстрація), у тому числі шляхом моніторингу реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (далі – Державний реєстр прав), Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр) з метою виявлення порушень порядку державної реєстрації державними реєстраторами, уповноваженими особами суб’єктів державної реєстрації.

Детальніше...
 
День пам'яті Євгенія Войцехівського
Понеділок, 27 березня 2017, 07:27

Гімназисти відзначили День пам'яті випускника Євгенія Войцехівського, який загинув у місті Щастя на Луганщині, відстоюючи незалежність і суверенітет України. Учні організували товариську зустріч з волейболу пам'яті Героя, випустили стіннівки. За традицією у гімназію завітали батьки Жені, дружина, діти, військові побратими, учасники Революції Гідності. Згадували його дитинство, роки навчання і бойовий шлях. Учні створили електронну презентацію з його фотографій та документів від дитинства до моменту загибелі.

Детальніше...
 
26 березня - День Національної гвардії України
П'ятниця, 24 березня 2017, 14:41

Шановні земляки! Щиро вітаю вас з Днем Національної гвардії України!

Ми відзначаємо цей день зі скорботою за тими, хто віддав своє життя за незалежність України, і з гордістю за тих, хто нині боронить її на Сході. Бійці Національної гвардії в перших рядах стали на захист територіальної цілісності, суверенітету та недоторканості країни, вони учасники доленосних для України подій, що здобули повагу та вдячність усього українського народу та визнання міжнародної спільноти.

Уклін і вічна пам’ять захисникам, які віддали своє життя за єдність країни та встановлення миру і спокою на рідній землі. Низько вклоняємося усім бійцям, які сьогодні зустрічають цей день на передовій. Ви є символом національної гідності, чесності та благородства. Ви виконуєте священну місію – захищаєте рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу.

Висловлюю глибоку вдячність ветеранам, волонтерам, членам сімей військовослужбовців за витримку та підтримку. Щиро бажаю всім воїнам Національної гвардії  міцного здоров’я, родинного благополуччя, мирного неба, високого професіоналізму, Божого благословення. Віримо, що разом ми захистимо нашу незалежність і в Україні  запанує мир!

З повагою секретар міської ради

Віктор Федоренко

 
Обласний семінар директорів гімназій, ліцеїв, колегіумів
П'ятниця, 24 березня 2017, 14:22

Кожній дитині потрібно дати доступ до якісної освіти, адже вона має право на успіх в житті, на максимальне розкриття власних здібностей. Ці слова міністра освіти і науки України Лілії Гриневич стали епіграфом до проведення обласного семінару директорів гімназій, ліцеїв, колегіумів, який пройшов 22 березня в школі №3-колегіумі. Розпочалась робота семінару із виступу директора школи Тетяни Карло, яка розповіла гостям про впровадження інноваційних технологій та перспективи розвитку нової української школи в закладі з метою формування життєвих компетентностей, виховання високоосвіченого, конкурентоспроможного випускника. Присутніх привітали заступник міського голови Людмила Осейко та начальник відділу освіти Марія Яцина.

Детальніше...
 
Контроль за станом погашення заборгованості із виплати заробітної плати
П'ятниця, 24 березня 2017, 12:02

Виконавчим комітетом Смілянської міської ради приділяється постійна увага питанню погашення боргів із заробітної плати та єдиного соціального внеску на підприємствах міста. Щомісячно на засіданнях  тимчасової комісії з питань контролю за погашенням заборгованості із заробітної плати та забезпеченню своєчасної сплати страхових внесків до Пенсійного фонду, надходжень до бюджетів всіх рівнів розглядаються питання погашення заборгованості із сплати єдиного внеску до Пенсійного фонду України, погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста та виплати заробітної плати менше законодавчо встановленого рівня. Протягом січня-березня 2017 року проведено 4 засідання, за результатами яких прийняті відповідні рішення.

Детальніше...
 
Отримання документів про державну реєстрацію актів цивільного стану із країн СНД та Балтії
П'ятниця, 24 березня 2017, 14:10

Громадяни України та особи без громадянства, які проживають в Україні, мають право витребувати документи на підтвердження фактів реєстрації актів цивільного стану, здійснених компетентними органами іноземної держави. Надання правової допомоги та витребування документів про державну реєстрацію актів цивільного стану не втрачає своєї актуальності, особливо для держав колишнього Радянського Союзу.

Детальніше...
 
Продовжується приватизація державного житлового фонду
П'ятниця, 24 березня 2017, 11:27

Згідно з нормами Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду", до об'єктів приватизації належать квартири багатоквартирних будинків, одноквартирні будинки, житлові приміщення в гуртожитках (кімнати, житлові блоки, секції). Також можна приватизувати кімнати в квартирах та одноквартирних будинках, де проживають двоє і більше наймачів.

Детальніше...
 
Реєстрація права на нерухомість
П'ятниця, 24 березня 2017, 11:15

Де можна зареєструвати права на нерухомість чи зареєструвати бізнес, які розташовані або місцезнаходження/місце проживання яких є території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, а також тимчасово окупованої території Донецької та Луганської областей?» Державна реєстрація права власності та інших речових прав на нерухоме майно, що розташоване в межах території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, а також тимчасово окупованої території Донецької та Луганської областей, проводиться незалежно від місцезнаходження такого майна.

Детальніше...
 
25 березня - День служби безпеки України
П'ятниця, 24 березня 2017, 11:13

Шановні працівники та ветерани Служби безпеки України! Вітаю вас з професійним святом!

Ви люди честі, самовіддані та сміливі. На вас лежить благородна місія - захищати суверенітет, конституційний лад та територіальну цілісність держави. Служба безпеки України здійснює велику роботу у напрямку перебудови держави, укріплення її обороноздатності і економічного потенціалу. Особливу вдячність висловлюю Смілянському колективу управління Служби безпеки, який докладає максимум зусиль в підтриманні загальнодержавної злагоди, громадянського миру та консолідації суспільства, ветеранам СБУ, які залишились українськими патріотами і зараз допомагають відроджувати дійсно повноцінну та сильну структуру. Впевнений, що працівники Служби безпеки України завжди залишатимуться зразком гідності й відданості своєму народові та надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності та справедливості.

З  нагоди професійного свята бажаю всім військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров’я, миру і добра, щастя і благополуччя, родинного затишку, пошани і нових професійних успіхів, віри в щасливе і мирне майбутнє.

З повагою секретар міської ради

Віктор Федоренко

 
У Смілі вперше провели семінар для безробітних спільно із Координаційним центром з надання правової допомоги
П'ятниця, 24 березня 2017, 10:16

Про захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей і правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад, спільнот та про механізм надання допомоги розповів Сергій Громов, виконуючий обов’язки керівника Координаційного центру з надання правової допомоги у місті Смілі. Учасники семінару задавали різні запитання представникам центру щодо правил надання консультацій, доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції,  щодо запобігання порушень прав людини та її захисту.

Детальніше...
 
У Смілі оновлюються дитячі майданчики
П'ятниця, 24 березня 2017, 09:42

За ініціативи і підтримки міської влади у мікрорайоні Богдана Хмельницького сьогодні з’явиться новий дитячий майданчик. Його встановлює «ЗЕТ компані» – підрядник, який у грудні минулого року виграв тендер на розміщення 10 нових ігрових комплексів – це гойдалки, місточки, каруселі та інше.

Детальніше...
 
Смілянський центр зайнятості звертається до ОСББ щодо робіт тимчасового характеру
П'ятниця, 24 березня 2017, 09:34

З настанням весни виникає потреба у прибиранні прибудинкових територій, під’їздів, тому акцентуємо увагу роботодавців на таких перевагах проведення тимчасових робіт:

- з працівниками укладаються строкові трудові договори (на період проведення певних обсягів робіт);

- під час участі у таких роботах особи, які зареєстровані у центрі зайнятості як безробітні, продовжують перебувати на обліку у центрі зайнятості, за ними зберігаються статус безробітної особи та право на виплату допомоги по безробіттю у встановлених розмірах.

Для більш детальнішої інформації та для подання вакансії звертайтеся до Смілянського міськрайонного центру зайнятості: вул. Соборна, 68 або за телефоном (04733) 4-11-89.

 
Смілянський міський РЕМ повідомляє!
П'ятниця, 24 березня 2017, 09:28

Шановні сміляни, надаємо перелік вулиць по місту, на яких будуть відключати електроенергію в зв’язку з плановими  ремонтними роботами у квітні 2017 року:

 

Детальніше...
 
До відома громади міста!
Четвер, 23 березня 2017, 17:24

Починаючи з квітня 2017 року, в останній четвер місяця о 16.00 год. в сесійній залі Будинку рад буде проводитися зустріч з громадою щодо щомісячних підсумків роботи управлінь і відділів виконавчого комітету Смілянської міської ради.

 
Відбулося засідання виконавчого комітету
Четвер, 23 березня 2017, 17:08

Під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка відбулося засідання виконавчого комітету Смілянської  міської ради. На засіданні члени виконкому розглянули 20 рішення. Основні – стосувалися  виконання Програми економічного та соціального розвитку міста за 2016 рік, переліків контингентів та графіка профілактичних медичних оглядів населення міста на 2017 рік, внесення змін до рішення виконавчого комітету щодо складу міської комісії з питань роботи транспорту, проведення в місті щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

 
До відома депутатів міської ради та жителів міста
Четвер, 23 березня 2017, 16:37

30 березня 2017 року скликається чергова сесія міської ради сьомого скликання. На розгляд сесії виносяться питання: «Про стан реалізації міських заходів щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і свобод жителів міста», «Про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста за 2016 рік», розгляд земельних питань, інше. Початок роботи сесії о 11.00 год. Реєстрація депутатів у вестибюлі сесійної зали Будинку рад з 10.30 год.

 
Долучись до акції з благоустрою
Четвер, 23 березня 2017, 15:52

З метою упорядкування територій населених пунктів до Великодня та травневих свят оголошено акцію з благоустрою населених пунктів Черкаської області у березні - квітні 2017 року, інформує Смілянський центр зайнятості. Запрошуємо клієнтів центру зайнятості протягом березня - квітня взяти участь у благоустрої населених пунктів, упорядкуванні пам’ятників загиблим воїнам, обелісків, братських могил, кладовищ. Більш детальну інформацію вам нададуть працівники Смілянського центру зайнятості.

 
На шляху до запровадження послуги патронатного виховання над дитиною
Четвер, 23 березня 2017, 14:59

Сміла є учасником державного експерименту з запровадження послуги патронатного виховання, мета якої - тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Детальніше...
 
Смілянський міськрайонний центр зайнятості інформує про направлення на навчання
Четвер, 23 березня 2017, 14:29

Черкаський обласний центр зайнятості організовує курси підвищення кваліфікації за навчальною програмою «Підприємництво та бізнес-планування». Орієнтовний запуск групи планується 3 квітня. Вимоги до претендентів на навчання: демобілізовані учасники АТО, безробітні з числа внутрішньо - переміщених осіб, які знаходяться на обліку у центрі зайнятості. За більш детальною інформацією звертатися до Смілянського центру зайнятості: вул. Соборна, 68 та за тел.:(04733) 4-25-26

 
Літературно-поетичний вечір «Там, де живуть музи»
Четвер, 23 березня 2017, 14:10

У читальному залі центральної міської бібліотеки ім. О.Журливої відбувся літературно-поетичний вечір «Там, де живуть музи». Як приходять музи, що надихає на творчість, розповів вже знайомий смілянам поет, драматург, перекладач Олексій Юрін. Із захопленям слухали присутні вірші та розповіді талановитого автора.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 62