Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Смілянська залізниця

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Смілянські комунальники розпочали заходи за чисте довкілля
Четвер, 23 березня 2017, 10:38

З настанням теплої погоди з усією гостротою постала необхідність прибирання нашого міста, його вулиць, скверів, парків, зелених зон, проїжджої частини доріг, ліквідації накопиченого сміття, проведення санітарної очистки територій будинковолодінь та їх благоустрій. Управлінням ЖКГ виконавчого комітету міської ради розроблений відповідний план заходів з прибирання. Генеральне прибирання доріг, тротуарів та зелених зон працівники підприємства СКП «Комунальник» розпочали з центральної частини міста – Майдану Слави, вулиць Незалежності та Соборна. Вже за вісім днів у місті прибрано більше восьми кілометрів прибордюрної частини доріг, 10,3 тисячі метрів кв. проїжджої частини доріг, 1,4 тис. м. кв. тротуарів, 45,4 тис. м. кв. зелених зон, 11 зупинок міського транспорту. Зібрано та вивезено на полігон побутових відходів 468 метрів куб. вуличного змету, сміття, опалого листя, гілля.

Детальніше...
 
Відбулися депутатські слухання
Середа, 22 березня 2017, 17:25

Під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка відбулися депутатські слухання щодо обговорення проектів рішень, які будуть виноситися на чергову сесію міської ради. Депутати розглянули більше 80 рішень. Основні стосувалися виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 2016 рік, здійснення електронних закупівель товарів, робіт та послуг у системі ProZorro, реорганізації Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 та Смілянського природничо-математичного ліцею шляхом злиття та реорганізації Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 шляхом приєднання до Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10, реалізації заходів щодо інвестиційного розвитку території міста на 2017 рік, інше.

 
Ліцей не стоїть осторонь життя міської громади
Середа, 22 березня 2017, 16:43

21 березня на базі ЧОІПОПП відбувся семінар учасників Всеукраїнського проекту «Соціальна згуртованість суб’єктів навчально-виховного процесу». Учасники проекту з різних куточків Черкащини ділилися досвідом своєї роботи в ході реалізації заходів на співпрацю з громадою, батьками, учителями та учнями, радилися, як зробити навчальне середовище комфортним для його учасників. Ліцей, як учасника проекту, на зібранні представляла практичний психолог Валентина Коваленко.

Детальніше...
 
Новий порядок переміщення товарів до/з району проведення АТО
Середа, 22 березня 2017, 14:24

04.03.2017 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 року № 99, якою затверджено Порядок переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції. Цей Порядок визначає правовий режим переміщення товарів, у тому числі тих, що визнані в установленому порядку гуманітарною допомогою, до району або з району проведення антитерористичної операції (через лінію зіткнення та/або в її межах) та поширюється на фізичних осіб і суб'єктів господарювання, які здійснюють такі переміщення.

Детальніше...
 
500-річчя Реформації
Середа, 22 березня 2017, 11:12

В рамках декади комісії та Всеукраїнських заходів щодо святкування 500-річчя Реформації відбулася зустріч студентів Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ з викладачем історії Вадимом Куратом Черкаського інституту після дипломної освіти педагогічних працівників. Він ознайомив присутніх з історичними подіями 500-річної давнини, які стали початком реформування Європи.

Детальніше...
 
Вітаємо переможців Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2017»
Середа, 22 березня 2017, 11:08

16-18 березня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва проходила Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». Організаторами виставки була компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Детальніше...
 
Робоча нарада освітян
Середа, 22 березня 2017, 10:09

Питання виховання дітей школярів, їх соціального захисту, постійно стоїть на контролі управління освіти, молоді та спорту. В управлінні спільно із службою у справах дітей, проведено нараду з керівниками, практичними психологами та соціальними педагогами загальноосвітніх навчальних закладів.

Детальніше...
 
У Смілі відбулися семінарські заняття для начальників караулів пожежно-рятувальних частин області
Середа, 22 березня 2017, 10:08

21 березня на базі ДПРЧ-12 у Смілу на навчально-практичний семінар зібралися начальники караулів із пожежно-рятувальних частин Кам’янки, Чигирина, Сміли, Корсуня, загалом більше 30 осіб. Такі заняття проводяться згідно затвердженого плану в два етапи. Перша частина занять включала в себе теоретичну підготовку особового складу, а друга практично проводилась під час тренування начальницьким складом в засобах індивідуального захисту та відпрацьовувались нормативи зі спеціальної фізичної підготовки.

Детальніше...
 
У підготовці до сесії міської ради
Вівторок, 21 березня 2017, 18:22

Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, роботи базових галузей народного господарства та розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, торговельного і побутового обслуговування, виробництва товарів народного споживання за участю членів комісії з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації. Представники обох комісій розглянули актуальні питання, які стосувалися реорганізації Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 та Смілянського природничо-математичного ліцею шляхом злиття та реорганізації Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 шляхом приєднання до Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10. Одні з основних питань, які також проаналізували депутати, стосувалися підсумків виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 2016 рік, внесення змін до рішення міської ради щодо структури та загальної чисельності міської ради та її виконавчих органів, внесення змін до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2017 рік», інше. Загалом депутати розглянули більше 30 питань.

 

 
Зустріч за "круглим столом" задля припинення протистояння та недопущення загострення конфліктної ситуацій
Вівторок, 21 березня 2017, 18:10

Сьогодні відбулася зустріч за "круглим столом" секретаря міської ради, в.о. міського голови Віктора Федоренка, представників виконавчого комітету, депутатського корпусу з організаторами акції протесту. Ультимативні вимоги і пропозиції до міської влади озвучив голова ГО «Територія гідності» Анатолій Терещенко. Задля припинення протистояння та недопущення загострення конфліктної ситуацій,  по кожній із вимог секретар міської ради запропонував шляхи вирішення. Безпосередньо, за його клопотанням вже на найближчій сесіі міської ради депутати розглянуть рішення про зменшення розміру його заробітної плати, Віктор Антонович запропонував започаткувати щомісячні публічні звіти про виконану роботу усіх управлінь і відділів виконавчого комітету. Запропонував також громадським активістам долучатися до роботи виконавчого комітету та відповідних комісій, закликав громадських активістів до конструктивного діалогу та припинення протистояння і початку спільної праці на благо розвитку Сміли і комфортного життя смілян.

 

 
«Моя майбутня спеціальність у сучасному суспільстві»
Вівторок, 21 березня 2017, 16:55

В рамках декади комісії філологічно-гуманітарних дисциплін викладачі іноземної мови коледжу підготували і провели цікавий пізнавальний захід «Моя майбутня спеціальність у сучасному суспільстві». Для молоді дуже важливо добре навчатися і отримати якісну освіту. У доросле життя і юнакам і дівчатам слід входити добре підготовленими, з глибокими ґрунтовними знаннями. В умовах жорсткої конкуренції тільки кваліфіковані фахівці із сучасним науковим світоглядом мають шанс на успіх.

Детальніше...
 
XII акція Всеукраїнського Благодійного фонду «Серце до серця»
Вівторок, 21 березня 2017, 16:24

Уже багато років поспіль Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить благодійні акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в обласні дитячі лікарні України. Щороку школа №3-колегіум бере участь в акції «Серце до серця», і в цьому році продовжує свою традицію.

Детальніше...
 
З 31 березня у Смілі розпочинається загальноміська толока
Вівторок, 21 березня 2017, 15:34

Щоб впорядкувати вулиці, сквери, площі, парки, прибудинкові території з 31 березня у Смілі розпочинається загальноміська толока з благоустрою. Запрошуємо усіх долучитися до акції і зробити наше місто чистішим.

 

 
Комунальники Сміли прибирають місто
Вівторок, 21 березня 2017, 16:32

Активно взялися за прибирання Сміли комунальники. Сьогодні дообіду вони працювали на вулицях Незалежності та Севастопольська.

Детальніше...
 
Семінар учителів предмету «Захист Вітчизни»
Вівторок, 21 березня 2017, 09:52

Нещодавно у школі №3-колегіумі пройшов міський семінар вчителів предмету «Захист Вітчизни». Семінар розпочався з виступу шкільного хору, що виконав патріотичну пісню «Нам треба захищати». Перед присутніми виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Золотоверха із презентацією роботи школи-колегіуму та його досягненнями під керівництвом директора Тетяни Карло.
Досвідом роботи із національно-патріотичного виховання у закладі поділилася заступник директора з виховної роботи Світлана Гаращенко. Вона розповіла, що вся робота в закладі направлена на виховання в учнів патріотизму, відданості своїй рідній Україні. Кожен урок, виховний захід, що проводиться у школі, наповнений глибокою любов’ю до свого міста, школи, родини.

Детальніше...
 
Стратегічний план в дії
Понеділок, 20 березня 2017, 18:29

Відбулося засідання робочої групи щодо реалізації Стратегічного плану економічного та соціального розвитку міста. Інформуємо, що згідно з рішенням Смілянської міської ради від 09.06.2016 р. № 19-8/VII у місті діє Стратегічний план економічного та соціального розвитку міста Сміла до 2020 року. Стратегічний план є узагальненою довгостроковою програмою досягнення поставлених завдань, спрямованих на стабільне поліпшення якості життя усіх жителів міста, підвищення рівня життя населення шляхом стимулювання соціально-економічного розвитку за допомогою посилення спільної діяльності усіх зацікавлених сторін у державному і приватному секторах щодо інвестування в пріоритетні галузі економіки, розвитку малого підприємництва, розширення співробітництва з європейськими партнерами, підвищення інвестиційного і управлінського потенціалу. Кожен смілянин може ознайомитися з детальним Стратегічним планом економічного та соціального розвитку міста Сміли на офіційному сайті Смілянської міської ради у рубриці «Економіка міста».

 
Відбувся прийом громадян у секретаря міської ради
Понеділок, 20 березня 2017, 16:38

У секретаря міської ради Віктора Федоренка відбувся прийом громадян. Основні питання з якими звернулися сміляни стосувалися виділення житла, ліквідації стихійної торгівлі, земельних питань. По зазначеним проблемам, пояснення надали фахівці відповідних управлінь та відділів міськвиконкому. Віктор Антонович, детально вивчивши питання, надав чіткі відповіді щодо шляхів вирішення проблемних питань громадян.

 
Обговорили актуальні питання
Понеділок, 20 березня 2017, 16:04

20 березня не відбулося засіданні постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації через відсутність кворуму. Але присутні депутати разом з громадськістю обговорили питання, які виносилися на порядок денний і стосувалися реорганізації Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 та Смілянського природничо-математичного ліцею шляхом злиття та реорганізації Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 шляхом приєднання до Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10. Наступне засідання відбудеться 21 березня.

 

 
Графік планових відключень електромережі цього тижня
Понеділок, 20 березня 2017, 14:22

20.03.2017 вул. О. Вишні (2,2а,3-5), вул.Курчатова (2-6), вул. Лесі Українки (2-26,1-21), вул. Тургенєва (2-26,25-47), пров. Тургенєва, вул.Уманська (1,5,4,6), вул. Уманська (4-34,25-31), пров. Уманський (9,10-14). 21.03.2017вул. 40 р. Перемоги (14, 16), пров. Уманський (1-5,2-8). 22.03.2017 вул.Павлова 46; вул. Ю. Пасхаліна (41 , 43, 45); вул. Філатова 6, вул. Кольцова (2-6,3-7), вул. Курчатова (8-48,3-35), вул. Лесі Українки (23-41, 28-44), вул. Нечуй-Левицького, вул. Тургенєва (36-46,55-71), пров. Сахарний. 23.03.2017 вул. Ворошилова, пров. Курчатова (14,37а), 24.03.2017 вул. Курчатова (34-78,37-53), вул. Тургенєва (73-93,48-80).

 
У Cмілянській міській лікарні триває масштабна програма щодо заміни вікон
Понеділок, 20 березня 2017, 12:05

У міській лікарні триває масштабна програма щодо заміни вікон. За підтримки міської влади вперше за багато років тут оновлять вікна, двері та фасад по усьому приміщенні. Міська лікарня отримала чергову партію нових склопакетів - це перший етап модернізації, що дасть значну економію, - зазначив головний лікар міської лікарні Ігор Іщенко. Вікна та двері вирішують проблему з протягами, підвищують температурний режим, комфорт пацієнтів, особливо тих, хто перебуває тут тривалий час. Це однозначно добре, оцінює зміни Ігор Васильович.

Детальніше...
 
Колегіанти зібрали подарунки для Верхньоторецької школи
Понеділок, 20 березня 2017, 10:57

Протягом тижня у школі-колегумі проходив благодійний збір солодощів, листівок, малюнків і подарунків для учнів Верхньоторецької загальноосвітньої школи I-III ступенів. Акція на підтримку дітей пройшла за ініціативи адміністрації, педагогічного колективу та учнів. До збору активно долучилися небайдужі батьки школярів. Як розповіла Тетяна Карло, директор школи №3-колегіуму, така ініціатива дала змогу кожному долучитися до доброї справи.

Детальніше...
 
Залізничники Шевченківської дирекції провели змагання з настольного тенісу
Понеділок, 20 березня 2017, 10:53

17 березня в спортивному залі фізкультурно-спортивного клубу відбулися змагання з настільного тенісу, результати яких увійшли до заліку Спартакіади Шевченківського регіону – 2017. 30 спортсменів – залізничників змагалися між собою у трьох групах. Знову приємно здивував успішний виступ представників Христинівської дистанції колії (ПЧ-5). Тенісисти підтримали переможний старт  своїх шахістів, які змагалися минулого місяця, одержавши перемогу у першій групі.

Детальніше...
 
Золота весна гімназії
Понеділок, 20 березня 2017, 10:49

Ця весна для гімназії ім В.Т. Сенатора стала золотою, адже на Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017», що відбулася за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України заклад удостоєно золотої медалі. Оцінено узагальнений інноваційний досвід роботи педагогів гімназії. Цьогоріч на виставці було представлено майже 800 навчальних закладів освіти України і 14 країн світу. Черкащину представляли 21 заклад, вісім з яких стали переможцями і призерами.

 

 
Про забезпечення дотримання сезону тиші
Понеділок, 20 березня 2017, 10:39

Відповідно до статті 39 Закону України «Про тваринний світ», Закону України від 09.04.2015 № 322-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою: пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобів. Звертаємо увагу на необхідність неухильного виконання вимог ч. 5 ст. 39 Закону України «Про тваринний світ» підприємствами, установами, організаціями і громадянами при здійснення будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу.

 
Смілянська школа №3-колегіум нагороджена дипломом та Золотою медаллю!
Понеділок, 20 березня 2017, 09:03

Початок весни приніс колективу школи №3-колегіуму не лише гарний весняний настрій, а й нові здобутки та перемоги. 16 березня відбулось урочисте відкриття Восьмої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та П’ятої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu». Організатори виставок – компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, народний депутат України Віталій Курило.

Детальніше...
 
19 березня - День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення
П'ятниця, 17 березня 2017, 15:44

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Щиро вітаю вас із професійним святом. Завдяки вашій праці у домівках смілян тепло і затишно. Саме ви забезпечуєте людей найнеобхіднішим - водою, газом, світлом, різноманітними побутовими послугами. Щоденно користуючись цими послугами, ми сприймаємо їх як належне, часто навіть не замислюючись над тим, що за звичними зручностями стоїть ваша цілодобова, самовіддана праця будь-якої пори року, в будні та свята. Сьогодення ставить перед нами нові завдання. Вони полягають у тому, щоб рівень послуг, які надаються населенню, відповідав сучасним європейським стандартам. Глибоко переконаний, що ці завдання вам під силу. Ми разом повинні докласти усіх зусиль для поліпшення виробничих умов працівників, сприяти стабільному розвитку галузі житлово-комунального господарства, забезпечити її повноцінне й неперервне функціонування.

Бажаю вам, шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, міцного здоров’я і родинного затишку, миру і добробуту, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, віри в щасливе майбутнє, душевного тепла та нових професійних здобутків.

З повагою секретар міської ради

Віктор Федоренко

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 62