Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Юрова гора

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

До уваги місцевих виробників!
Вівторок, 30 травня 2017, 12:33

З метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу управлінню якістю, прийнято розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації № 313 від 01.07.2015 «Про проведення обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість».

Детальніше...
 
У Смілі перевіряють чи законно розміщені рекламні об’єкти на території міста
Понеділок, 29 травня 2017, 15:13

Розміщення та утримання зовнішньої реклами в м. Сміла повинно відповідати вимогам Закону України «Про рекламу», Типовим правилам розміщення зовнішньої реклами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067. Установка спеціальних конструкцій зовнішньої реклами на будинках, будівлях і спорудах, на відкритій місцевості, на міських вулицях (дорогах), майданах тощо, в зелених зонах, на елементах вуличного устаткування та інших об’єктах (місцях розміщення спеціальних конструкцій) незалежно від форм власності та підпорядкованості проводиться на підставі дозволів на розміщення зовнішньої реклами, які видаються в порядку, визначеному Правилами розміщення зовнішньої реклами в місті.

Детальніше...
 
Парад гімназійних зірок
Понеділок, 29 травня 2017, 11:23

Традиційно наприкінці навчального року відбувся Парад гімназійних зірок, під час якого більше 200 учнів отримали зірковий статус за академічні успіхи або вагомі досягнення в якійсь сфері діяльності: творчій, спортивній, громадській.  Їх нагороджено сертифікатами «Діамантової», «Золотої» і «Срібної» зірок і преміями.

 

Детальніше...
 
Контроль за дотриманням законодавства про працю
Понеділок, 29 травня 2017, 10:36

У виконавчому комітеті Смілянської міської ради відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. На засідання було запрошено 35 керівників підприємств, які виплатили в березні 2017 року працівникам заробітну плату менше мінімального рівня. Присутніх керівників заслухано та повідомлено, що у разі порушення ними законодавства про працю, до них будуть застосовуватись фінансові штрафні санкції.

Детальніше...
 
У СМІЛІ ЗАПРАЦЮВАЛА ЛІНІЯ СОРТУВАННЯ СМІТТЯ (ВІДЕО)
Понеділок, 29 травня 2017, 09:12

 


За матеріалами телестудії "Тясмин"

 
Запрошуємо на концерт Девіда Фрізена!
П'ятниця, 26 травня 2017, 14:59

Шановні сміляни та гості міста, 27 травня у Смілу завітає американський джазовий музикант і композитор зі світовим ім’ям - Девід Фрізен. Концерт Девіда Фрізена та Національного Академічного духового оркестру України відбудеться у міському Будинку культури о 18. 00 год. Вхід вільний.

Девід Фрізен народився 6 травня 1942 в містечку Тахома, штату Вашингтон, а виріс в Сіетлі. Починав грати на гавайській гітарі та акордеоні в 10 років, а в 16 років вже професійно грав на гітарі. Перше знайомство Фрізена з джазом відбулося в клубі "Slim Gaillard" в Лос-Анджелесі. Фрізен є одним з двох або трьох басистів в світі, які самостійно можуть тримати аудиторію під час сольного концерту. Виступав і виступає на території США, Канади, Великобританії, Швеції, Данії, Норвегії, Нідерландів, Франції, Іспанії, Португалії Італії, Австрії, Угорщини, Словаччини, Польщі, Туреччини, Японії, Австаліі, Південної Америки, а нині і України. Його альбом 1989 року "Other Times, Other Places" став хітом номер 11 в США в топ-чарті джазових альбомів Billboard.

Детальніше...
 
Увага! Обговорення проекту реконструкції центральної площі міста – майдану Слави
П'ятниця, 26 травня 2017, 14:15

Виконавчим комітетом міської ради пропонується для обговорення ескізний проект реконструкції з комплексним благоустроєм центральної площі міста - майдану Слави в м. Сміла. Запрошуються всі сміляни взяти безпосередню участь у виборі запропонованої концепції та долучитися до створення нової сучасної центральної площі для майбутніх поколінь. З проектом реконструкції можна ознайомитись на офіційному сайті Смілянської міської ради та у рубриці "Містобудування та архітектура". Пропозиції щодо проекту реконструкції майдану Слави приймаються в управлінні архітектури (бульвар графа О. Бобринського, 2, каб. 310). Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 4 05 13, 4 45 58.

Детальніше...
 
Передзвін останнього дзвоника лунав у Смілі
П'ятниця, 26 травня 2017, 13:24

Сьогодні пролунав останній дзвоник у всіх школах міста. День видався теплий і сонячний, тож радісне і водночас сумне свято останнього дзвоника було незабутнє. Кожна школа відсвяткувала його урочисто і по-особливому. Привітати вчителів, учнів та їхніх батьків з традиційним шкільним святом прийшли керівники міста, представники органів місцевого самоврядування, народний депутат. Вони дякували вчителям за нелегку працю, за подаровані учням знання, за незабутні уроки добра, чесності та справедливості, любові до Батьківщини. Особливі вітання  висловлювали одинадцятикласникам, адже передзвін останнього дзвінка відкриває їм нову сторінку життя. Випускникам бажали нових перемог у здійсненні заповітних мрій, знайти власну життєву стежину, міцного здоров`я, мирного неба, віри, надії, любові. Усім дітям бажали чудового літнього відпочинку, цікавих пригод, вражаючих подорожей, справжніх друзів, яскравих миттєвостей, миру, сонця і радості!

Детальніше...
 
Особливе свято останнього дзвоника!
П'ятниця, 26 травня 2017, 12:43

Свято останнього дзвінка радісне і хвилююче. Всі найкращі почуття виливаються у щирі напутні слова та численні побажання. У колективи навчальних закладів приходить чимало гостей. У школу №6 завітав секретар міської ради Віктор Федоренко. Віктор Антонович тут і як керівник міста, і як депутат свого округу мікрорайону Загребля, і як батько дітей, які тут вчилися. Випускникам він побажав сповнену успіхів подальшу життєву дорогу, радості та щастя, а тим, хто 1 вересня продовжить навчання – гарного відпочинку та яскравих вражень від літніх канікул. Програма свята останнього дзвінка завжди яскрава з нагородами, подяками, квітами і подарунками. Творчих кольорів додають юні таланти танцями, співами, віршами. Найбільш щемлива мить, звичайно прощання випускників зі школою.

Детальніше...
 
Смілянський міський РЕМ повідомляє!
П'ятниця, 26 травня 2017, 11:19

Шановні сміляни, надаємо перелік вулиць по місту, на яких будуть відключати електроенергію в зв’язку з плановими  ремонтними роботами у червні 2017 року:

Детальніше...
 
Попередити захворюваність на кір
П'ятниця, 26 травня 2017, 11:13

Всесвітня організація охорони здоров`я прогнозує підйом захворюваності на кір в Україні у 2017 році. Кір – висококонтагіозна інфекційна хвороба, для якої характерна сезонність і періодичність підйомів захворюваності кожні  6-7 років.

Детальніше...
 
Зустріч з громадою
Четвер, 25 травня 2017, 17:33

25 травня в сесійній залі Будинку рад відбулася запланована щомісячна зустріч з громадою щодо підсумків роботи управлінь і відділів виконавчого комітету Смілянської міської ради за травень місяць. В засіданні взяли участь секретар міської ради Віктор Федоренко, його заступники. І хоч цього разу зацікавлених у звіті громадян було мало, для всіх бажаючих детально про роботу фінансового управління виконавчого комітету міської ради прозвітувала начальник управління Галина Сватко. Доповів про виконану роботу начальник управління соціально-економічного розвиту Олександр Плакса, інші керівники структурних підрозділів виконкому. Присутні мали можливість ознайомитися з роботою усіх галузей міста,  задати запитання, висловити свої поради, пропозиції.

 
Із сесії міської ради
Четвер, 25 травня 2017, 17:01

25 травня відбулася 44 сесія Смілянської міської ради сьомого скликання. Засідання сесії провів секретар міської ради Віктор Федоренко. На початку роботи Віктор Антонович урочисто вручив творчо-обдарованим дітям міста спеціальну стипендію. Основні питання, які розглянули депутати  стосувалися підсумків роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2016-2017 років та завдань з підготовки наступного опалювального сезону.

Детальніше...
 
Зміна тарифу на послуги з вивезення побутових відходів
Четвер, 25 травня 2017, 16:19

Шановні сміляни! З 1 липня 2017 року відповідно до рішення виконавчого комітету Смілянської міської ради від 23.05.2017 № 231 змінюються тарифи Смілянського комунального підприємства «Комунальник» на послуги з вивезення побутових відходів.

Детальніше...
 
Шановні жителі міста!
Четвер, 25 травня 2017, 16:10

Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області 30.05.2017 о 10-00 в малому залі міськвиконкому проводить безкоштовний виїзний особистий прийом громадян з питань захисту прав споживачів. На прийом запрошуються усі бажаючі мешканці міста!

Детальніше...
 
Честь і слава нашому ветерану!
Четвер, 25 травня 2017, 15:33

Сьогодні у малій залі Будинку рад відбулися урочистості з нагоди 90-річчя відважного воїна,  учасника Другої світової війни, нашого земляка – Миколи Васильовича Кізюна. Зі славним ювілеєм привітав ветерана секретар міської ради Віктор Федоренко. Він зазначив, що такі люди, як Микола Васильович – це гордість нашого міста, ми пишаємось, що поряд з нами живе справжній чоловік воїн, який завжди є прикладом честі, гідності, порядності, мужності, який завжди надихає своєю силою духу, бадьорістю і оптимізмом. Побажав Миколі Васильовичу довголіття, здоров`я, родинного щастя та ще довго-довго заряджати усіх нас своєю силою і енергією. Вручив ювіляру грамоту, квіти та подарунки. Теплі слова вітань адресували Миколі Васильовичу заступник міського голови Людмила Осейко, воїн-афганець В’ячеслав Штурхаський, голова Ради ветеранів міста Микола Якушенко та донька ювіляра – Лідія.

Детальніше...
 
Відзначили юних науковців Сміли
Четвер, 25 травня 2017, 15:23

Днями у малому залі міського Будинку культури відбулася підсумкова конференція Смілянського територіального відділення Малої академії наук. Мала академія наук є структурним підрозділом Смілянського природничо-математичного ліцею, і її робота спрямовується на виявлення та підтримку обдарованої учнівської молоді, залучення її до наукових досліджень та створення умов для самореалізації творчої особистості. З вітальним словом до присутніх звернулись начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова, завідувач міським методичним кабінетом Валентина Руденко.  Вони нагородили МАНівців грамотами та дипломами. Долучилась до привітань і помічник народного депутата Верховної Ради України Сергія Рудика Лідія Зайва. Приємні сюрпризи вручили наставникам учнів-МАНівців директор ліцею, голова МАН, Софія Гнідая та голова профспілки освітян міста Сміли  Наталія Сташенко.

Детальніше...
 
Акція «Випускник-2017»
П'ятниця, 19 травня 2017, 15:03

Традиційно навесні серію профорієнтаційних заходів для школярів Смілянщини продовжили спеціалісти Смілянського міськрайонного центру зайнятості. Протягом квітня – травня для учнів загальноосвітніх шкіл міста та Смілянського району відбулися різні заходи, а саме: профорієнтаційні уроки, профінформаційні групові заходи для молоді в т.ч. учнівської, групові консультації із застосуванням психологічного тестування,  «Виїзні акції центру зайнятості», акція «Випускник - 2017», День відкритих дверей ЦЗ, квести «Моя професія». Метою низки акцій «Випускник-2017» є допомога старшокласникам у виборі майбутнього професійного шляху. На заходах діти ознайомились зі складовими вибору майбутньої професії, класифікацією професій за предметом праці, отримали орієнтири у професійному визначенні.

Детальніше...
 
Міжнародний день музеїв відзначили і на станції імені Тараса Шевченка
П'ятниця, 19 травня 2017, 13:36

У Міжнародний день музеїв, 18 травня, у регіональній філії «Одеська залізниця» ПАТ УЗ для всіх відвідувачів відкрили свої двері музей історії Одеської залізниці та вузлові музеї філії на станціях ім. Т. Шевченка та Помічна, а також у локомотивному депо Одеса-Сортувальна, локомотивному депо Знам’янка і експлуатаційному вагонному депо Подільськ.

Детальніше...
 
Вирішували актуальні питання громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
П'ятниця, 19 травня 2017, 13:14

17 травня в сесійній залі виконавчого комітету Смілянської міської ради відбулось засідання спеціалістів сектору по роботі з постраждалими внаслідок аварії на ЧАЕС управління праці та соціального захисту населення з інвалідами-чорнобильцями та лікарями. На засіданні спеціалістами управління праці були надані роз’яснення щодо змін в законодавстві по санаторно-курортному лікуванні для інвалідів-чорнобильців та розглянуте питання щодо медичного обслуговування.

 

Детальніше...
 
Через Смілу на свята курсуватиме додатковий поїзд
П'ятниця, 19 травня 2017, 10:58

У зв’язку зі святкуванням православними християнами свята Трійці призначено додаткові потяги, повідомляє прес-служба «Укрзалізниці» .  З 2 по 5 червня курсуватимуть такі додаткові поїзди: №207 Київ – Ужгород (з Києва 2, 4 червня, з Ужгорода 3, 5 червня), №249/250 Київ – Івано-Франківськ – Чернівці (з Києва 2, 4 червня, з Чернівців 3, 5 червня), №179 Дніпро – Київ (з Дніпра та Києва 3, 5 червня) через Смілу, №231 Дніпро – Івано-Франківськ(із Дніпра 2, 4 червня, з Івано-Франківська 3, 5 червня). Квитки на ці поїзди вже доступні в продажу.

Детальніше...
 
Щодо виплати одноразової грошової допомоги сім'ям загиблих і постраждалим під час Євромайдану
П'ятниця, 19 травня 2017, 09:46

Кабінет Міністрів України вирішив вдвічі збільшити одноразову грошову допомогу сім'ям загиблих і постраждалим під час Євромайдану.  Відповідно до постанови "Про виплату у 2017 році одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 р., осіб, яким посмертно присвоєно звання Герой України за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народові, виявлені під час Революції гідності, та особам, які отримали тяжкі, середньої тяжкості та легкі тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі у зазначених акціях" передбачено:

Детальніше...
 
Українська вишиванка - наша національна святиня
Четвер, 18 травня 2017, 18:00

Центральна площа міста сьогодні розквітала українськими вишиванками. Сміляни у національних костюмах зібралися на площі, щоб разом відзначити День вишиванки. Усіх присутніх привітали з цим прекрасним святом заступник міського голови Людмила Осейко, помічник народного депутата України Сергія Рудика Лідія Зайва. У своєму виступі Людмила Семенівна підкреслила, що українська вишиванка - це наша національна святиня, символ багатогранної культури України, який оберігає наші душі та серця. Вона побажала, щоб цей символ патріотизму завжди єднав українців між собою  нитками любові до рідної землі, до України. На честь свята, на центральній площі, сміляни утворили справжній живий ланцюг єднання, який у серці кожного пробудив відчуття гордості за великий український народ. Особливим святковим піднесенням надихнули усіх присутніх флеш-моби за участі загальноосвітніх шкіл міста, виступи дитячих колективів та виконавців шкіл естетичного виховання, виставки старовинних вишивок та майстер-клас від майстрів вишивки.

Детальніше...
 
Сміляни відзначають свято національної єдності – День Вишиванки!
Четвер, 18 травня 2017, 17:00

Цей травневий ранок був особливо прекрасний – його весняну красу доповнили неперевершені українські вишиванки, в які сьогодні одяглися сміляни - і діти, і дорослі. День Вишиванки розпочали святкувати на шкільних майданчиках усіх навчальних закладів міста. Центральну площу біля Будинку рад першими акордами свята та різнобарв`ям вишивок наповнили студенти Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ. Вони подарували присутнім свої щирі виступи, юнацький запал і святковий настрій. Організували спільну вишивку «Любімо Україну», до вишивання якої долучилися заступник міського голови Людмила Осейко, керуючий справами виконавчого комітету Олександр Головченко. Проникливими словами Людмила Семенівна привітала усіх присутніх зі святом національної єдності – Днем Вишиванки!

Детальніше...
 
Кипить робота на дорогах міста
Четвер, 18 травня 2017, 15:32

Щодня секретар Смілянської міської ради Віктор Федоренко цікавиться процесом ремонту дорожнього покриття, він особисто відвідує ремонтні бригади, вникає в хід робіт, які тривають на шляхах міста. Сьогодні під пильним керівництвом Віктора Антоновича кипіла робота на центральних вулицях Сміли, він подякував дорожникам за нелегку і відповідальну працю і висловив сподівання, що процес ремонту і надалі буде відбуватися оперативно і пауз між фрезуванням дорожнього покриття та подальшим асфальтуванням не буде.

 
Збільшено розмір добових та витрат при відрядженні
Четвер, 18 травня 2017, 15:28

З 19 квітня 2017 року сума добових витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів, установлена в розмірі 60 грн. (раніше така сума становила 30 грн.).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 71