Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Водограй

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Податківці відповідають на актуальні питання підприємців
П'ятниця, 14 липня 2017, 13:43

Чи вважаються доходом ФОП та оподатковуються кошти, що надійшли на його рахунок у вигляді поворотної позики/кредиту? – відповідь на це та ще 8 актуальних запитань підприємців

Пропонуємо традиційну підбірку питань – відповідей для фізичних осіб – підприємців. Тема: визначення об’єкту оподаткування в окремих випадках та сплата податків ФОП. Питання – відповіді взяті з бази «ЗІР», категорія 104.04, 104.07. Адреса розміщення ресурсу: http://zir.sfs.gov.ua

 

Детальніше...
 
Необхідні працівники:
П'ятниця, 14 липня 2017, 13:38

Смілянський центр зайнятості надає інформацію щодо потреби у працівниках: арматурник, бетоняр, монтажник, тесля.

Детальніше...
 
Вихованці Смілянського інтернату перемогли на Міжнародному футбольному турнірі в Польщі
П'ятниця, 14 липня 2017, 10:14

Команда Смілянського дитячого будинку-інтернату виборола першість в групі В на Міжнародному футбольному турнірі SENI CUP 2017. Змагання проходили в Польщі в м. Торунь 10-12 липня, в яких взяли участь представники 31 команди з 10 країн Європи, зокрема Чехії, Словаччини, Німеччини та ін.

Детальніше...
 
У підготовці до сесії міської ради
Четвер, 13 липня 2017, 16:04

13 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, роботи базових галузей народного господарства та розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, торговельного і побутового обслуговування, виробництва товарів народного споживання. Провів засідання голова комісії Антон Кривко. В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Віктор Федоренко, заступники міського голови, працівники структурних підрозділів виконавчого комітету. Основні проекти рішень, які розглянули члени комісії, стосувалися звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2017 року та внесення змін до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2017 рік».

 
Працівники комунальної служби оновлили дорожні розмітки на перехрестях та вулицях Сміли
Четвер, 13 липня 2017, 14:59

СКП «Комунальник» продовжує активний процес оновлення дорожньої розмітки на перехрестях та вулицях міста. На сьогоднішній день робочі нанесли розмітку на площі 1000 кв.м. на перехресті вулиць Соборної та Перемоги, від перехрестя вулиць Соборної та Перемоги до швейної фабрики, на перехресті вулиць Соборної та Незалежності, від перехрестя вулиць Незалежності та Соборної до перехрестя вулиці родини Бобринських, від перехрестя вулиць Незалежності та Соборної до магазину «Сріблянка», від перехрестя вулиць Соборної та Перемоги до перехрестя вулиць Незалежності та Соборної, перехрестя вулиці Соборної з Ротондівською.

 
Відбулося засідання виконавчого комітету
Четвер, 13 липня 2017, 14:49

13 липня відбулося засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради. Засідання провів секретар міської ради Віктор Федоренко. В ході засідання Віктор Антонович озвучив приємну новину, завдячуючи спільним зусиллям депутатів усіх рівнів, обласній адміністрації, міській владі, Кабінет Міністрів ухвалив рішення, відповідно до якого в Черкаській області буде сформовано 5 госпітальних округів, один із яких буде в Смілі.

Основні питання, які розглянули члени виконавчого комітету, стосувалися затвердження фінансових планів на 2018 рік Смілянських комунальних підприємств «Світоч», «Кобзар», «Архітектурно-планувальне бюро», організації ярмарки з реалізації баштанових культур у літньо-осінній період 2017 року, захисту прав дітей, надання одноразової матеріальної допомоги жителям міста Сміла та особам, що тимчасово проживають в місті Сміла, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 
Щодо оформлення права на землю
Четвер, 13 липня 2017, 14:38

До відома громадян, які отримали дозволи на розробку проектів землеустрою, але не подали їх на затвердження міській раді, або які звернулись за отриманням вихідних даних на відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в мікрорайоні «Довжик» м. Сміла і які не звернулись з клопотанням до міської ради про передачу цих земельних ділянок на підставі відповідних проектів землеустрою.

 

Детальніше...
 
Створення агентських пунктів
Четвер, 13 липня 2017, 13:15

Повідомляємо, що з метою підвищення рівня якості та створення сервісу обслуговування громадян, на базі Березняківської сільської ради та Балаклеївської сільської ради створено агентські пункти Смілянського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області.

Детальніше...
 
Обережно! Блискавка!
Четвер, 13 липня 2017, 10:28

Ураження блискавкою досить не часте явище, але від нього ніхто не застрахований. Саме в літні місяці блискавка може становити серйозну небезпеку для людини, її майна. Від ударів блискавки гинуть люди, виникають пожежі, стаються інші нещастя. Захиститися від блискавок дуже важко, але знизити ймовірність ураження блискавкою – все-таки можна.

Детальніше...
 
У Смілянській міській лікарні підтримують хворих дітей клоуни
Четвер, 13 липня 2017, 10:16

У Смілі набирає обертів волонтерський проект "Лікарняні клоуни", який започаткували небайдужі учні міської гімназії імені В.Т. Сенатора в рамках Всеукраїнського освітнього проекту "Відкривай Україну". Мета цього проекту – підтримати хворих дітей, які перебувають на лікуванні в дитячому відділенні міської лікарні, забезпечивши їх іграшками, книжками, канцтоварами. Також волонтери-клоуни відвідують маленьких пацієнтів у лікарняних палатах, розважають їх та підтримують, даючи можливість їхнім мамам хоч трішки перепочити.

Детальніше...
 
У підготовці до сесії міської ради
Середа, 12 липня 2017, 14:44

12 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації. Засідання провела голова комісії Людмила Скороход. Основні питання, які розглянули на комісії стосувалися Програми розвитку веслувального спорту в м. Сміла на 2018-2020 роки, статутів Смілянської міської лікарні, ЗОШ №10, виділення матеріальної допомоги громадянам, які потрапили у скрутне становище та ряду інших питань.

 
Порядок оподаткування операцій з продажу (обміну) об’єктів нерухомого майна
Середа, 12 липня 2017, 13:23

Порядок оподаткування операцій з продажу (обміну) об’єктів нерухомого майна встановлений статтею 172 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Дохід від продажу об’єкта нерухомості визначається виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості такого об’єкта, розрахованої органом, уповноваженим здійснювати таку оцінку відповідно до закону (пункт 172.3 статті 172 ПКУ).

Детальніше...
 
Купатися у невідведених місцях – ЗАБОРОНЕНО!
Середа, 12 липня 2017, 11:06

Відділ з питань цивільного захисту та оборонної роботи виконавчого комітету Смілянської міської ради нагадує громадянам, що при ігноруванні попередження про заборону купання у невідведеному для цього місці, ви наражаєтеся на небезпеку:

Детальніше...
 
Смілянська школа №3-колегіум серед чотирьох шкіл області, на базі яких розпочнеться впровадження нової парадигми сучасної початкової освіти
Середа, 12 липня 2017, 09:10

У Черкасах стартував тренінг для шкіл-учасниць всеукраїнського пілотного проекту «Нова українська школа», повідомляє прес-служба Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Попередньо чотири школи області вибороли право такої участі, а саме: Черкаська гімназія № 9, Смілянська школа №3-колегіум, Золотоніська гімназія ім. С.Д.Скляренка та Золотоніська школа № 2 інформаційних технологій. В Україні таких навчальних закладів визначено 100. Саме на їхній базі розпочнеться впровадження та апробація нової парадигми сучасної початкової освіти.

Детальніше...
 
Навчання з майбутніми пенсіонерами
Вівторок, 11 липня 2017, 14:16

11 липня в Смілянському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Черкаської області проведено заняття в «Школі майбутнього пенсіонера».  Учасники заходу мали можливість почути роз’яснення щодо умов призначення різних видів пенсій. Головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Юлія Шевчук, яка провела заняття, наголосила на можливості завчасно подавати документи, необхідні для призначення пенсії, з метою проведення їх правової перевірки, акцентувала увагу на можливості отримувати інформацію з питань пенсійного забезпечення за телефоном «гарячої» лінії та через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Завчасне звернення до органів Пенсійного фонду допоможе забезпечити призначення і виплату пенсії у найкоротший строк після досягнення пенсійного віку.

 
Сміла пишається!
Вівторок, 11 липня 2017, 13:46

Сьогодні у малій залі Будинку рад привітали зі славним ювілеєм почесного громадянина міста, срібного призера Олімпійських ігор у Сеулі, неодноразового чемпіона світу, заслуженого майстра спорту СРСР з веслування на байдарках Олександра Олексійовича Мотузенка. Слова шани та вдячності за прославлення міста і країни, виховання юного покоління висловили ювіляру секретар міської ради Віктор Федоренко,  заступники міського Олексій Гончаренко, Людмила Осейко, вручили Олександру Олексійовичу почесну грамоту виконавчого комітету, квіти. Подяку від президента Національного комітету України Сергія Бубки, пам’ятну медаль та сувенір чемпіону світу вручили голова відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області  Андрій Більда  та його заступник Іван Урста. До вітань долучилися представники виконавчого комітету, управління освіти, молоді та спорту, керівники спортивних та освітніх закладів міста. Ювіляру бажали щастя, міцного здоров’я, сімейного затишку, добробуту та здійснення мрій. Музичним дарунком для Олександра Олексійовича став виступ творчого колективу «Вербиченька».

 
Україна розпочала дискусію щодо запровадження Плану дій з набуття членства в НАТО, – Президент
Вівторок, 11 липня 2017, 10:23

Україна чітко визначила своє політичне безпекове майбутнє. Верховна Рада проголосувала Закон, який ставить за мету наше майбутнє членство в НАТО – мету нашої міжнародної безпекової політики. Про це сказав Президент Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з Генеральним секретарем НАТО. Глава держави нагадав, що підписав цей Закон і він вступив в дію, повідомляють на офіційному інтернет-представництві Президента.

Детальніше...
 
Будьте обережні на воді!
Вівторок, 11 липня 2017, 09:25

З початком купального сезону, люди масово вирушають на відпочинок до водойм. Досить часто громадяни нехтують елементарними правилами безпеки, що стає причиною трагічних наслідків. Більшість нещасних випадків сталися внаслідок купання відпочивальників в місцях не обладнаних для купання та купання у стані алкогольного сп’яніння. Окрему групу становлять нещасні випадки з дітьми внаслідок купання без нагляду дорослих.

Детальніше...
 
Особистий прийом громадян
Вівторок, 11 липня 2017, 08:19

Сьогодні з 15.00 год. до 17.00 год. особистий прийом громадян проведе заступник міського голови Люмила Семенівна Осейко згідно з графіком прийому смілян. Запис на прийом проводиться у відділі діловодства, контролю та звернень громадян до 13.00 дня прийому (кабінет № 7,1 поверх). Запис на прийом по телефону не проводиться.

 
У містах-побратимах з дружнім візитом побували делегації зі Сміли
Понеділок, 10 липня 2017, 16:31

У малій залі Будинку рад відбулася прес-конференція за участю представників виконавчого комітету, депутатського корпусу на якій учасники смілянських делегацій поділилися враженнями від поїздок до міст-побратимів Йонава (Литва) та Ковель (Україна). Цікаву і грунтовну презентацію поїздки до Ковеля представили заступник міського голови Людмила Осейко та депутат міської ради Валентина Зборівська.

Детальніше...
 
Чи потрібно платити земельний податок багатодітній сім’ї
Понеділок, 10 липня 2017, 16:04

Платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування — земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні, та земельні частки (паї), які перебувають у власності (статті 269, 270 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)). Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру (п. 286.1 ст. 286 ПКУ).

Детальніше...
 
У Смілянській міській поліклініці запрацював новий, сучасний флюорограф
Понеділок, 10 липня 2017, 14:35

У Смілянській міській поліклініці запрацював новий, сучасний флюорограф. Завідувач поліклінікою Валентина Покотиленко подякувала міській владі, депутатському корпусу за те, що допомогли придбати саме такий флюорограф, адже він значно поліпшить якість надання медичної допомоги. Для нового апарата необхідно було обладнати належним чином приміщення. Сьогодні вже до послуг смілян флюорограф встановлено у сучасному кабінеті. Подивитися і оцінити, як все працює приїздив до міської поліклініки секретар міської ради Віктор Федоренко. Віктор Антонович підкреслив, що сміляни повинні отримувати найкращі послуги і бути здоровими.

Завідувач поліклінікою розповіла про численні новації щодо оновлення обладнання, матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я, які вдалося здійснити цього року. З радістю поділилася новиною про те, що міська влада виділила кошти і на закупівлю сучасного гематологічного аналізатора. Прилад призначений для проведення кількісних досліджень клітин крові в клініко-діагностичних лабораторіях. За допомогою аналізатора можна робити швидкі та точні аналізи крові.

 
Вдруге у Смілі волонтери з США організували мовно-спортивний табір «Таємна місія»
Понеділок, 10 липня 2017, 09:10

І знову на подвір’ї школи №3-колегіуму чути веселі жарти, дитячий сміх, пісні та радісні вигуки. Вдруге у місті Смілі, у школі №3-колегіумі, волонтери зі Сполучених Штатів Америки організували мовно-спортивний табір «Таємна місія». Діти з будь-якої школи міста могли стати учасниками пригод. Цьогоріч робота табору була організована у дві зміни: у першій половині дня – для дітей віком від 7 до 11 років, у другій половині дня – для дітей від 12 до 15 років. Ініціатором організації роботи цього табору стала директор школи №3-колегіуму Тетяна Карло за підтримки заступника міського голови Людмили  Осейко.

Детальніше...
 
Графік планових відключень електромережі цього тижня
Понеділок, 10 липня 2017, 08:31

Перелік вулиць по місту, на яких будуть відключати електроенергію у зв’язку з плановими ремонтними роботами у липні 2017 року:

10.07.17 р.- вул. Незалежності (77, 79), пров. Аптекарський(1-9), пров. Червоний, вул. Черкаська(27-29), вул. Дніпровська (19 – 61,18 – 32).

12.07.17 р.- вул. Берегова (1-30); вул. Г. Сковороди (1-23 А);  вул. Калинова (1-9); вул. Кармелюка (1-38); вул. С. Ковалевської (1-24); вул. Пирогова (34-38); вул. Рилєєва (33-37); вул. Ювілейна (4-26); пров. Кармелюка 1-22А, вул. Б. Хмельницького (38-46).

14.07.17 р.- вул. Захисників України(13-23)   Диспетчер Смілянського МРЕМ тел.: 4-25-19,  4-32-13.

 
Особистий прийом громадян
Понеділок, 10 липня 2017, 08:10

Сьогодні з 15.00 год. до 17.00 год. особистий прийом громадян проведе заступник міського голови Олександр Васильович Риджаніч згідно з графіком прийому смілян. Запис на прийом проводиться у відділі діловодства, контролю та звернень громадян до 13.00 дня прийому (кабінет № 7,1 поверх). Запис на прийом по телефону не проводиться.

 
На базі Смілянської міської лікарні ім. Т. Шевченка збираються обладнати відділення з гемодіалізу
П'ятниця, 07 липня 2017, 15:07

У майбутньому тут зможуть обслуговувати до 60 пацієнтів. Про реалізацію задуманого говорили під час зустрічі заступника голови ОДА Ярослава Березаня з в. о. міського голови Сміли Віктором Федоренком. Інвестуватиме у створення гемодіалізного відділення у Смілі компанія Фрезеніус. Безпосередньо виконуватимуть роботи представники фірми «Діасервіс плюс». Вони повністю реконструюють діюче терапевтичне відділення. Крім того, установлять 10 сучасних апаратів для гемодіалізу та обладнання з водоочищення.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 69