Днями у місті:

24 квітня

11.30 - Бесіда «Яка це

ввічлива людина?»

Спеціалізована

бібліотека філія для

25 квітня

10.00 -  Засідання клубу

любителів українського-

художнього слова»

Літ оксамит»

«Карикатури з натури

Павла Глазового»

Бібліотека Філія №2

13.00 - Тематичний вечір

до Дня трагедії на

Чорнобильській АЕС

«Чорнобиль – наш біль»

БК ім. Т. Шевченка

14.30 - Літературна світлиця

«Зачарований життям»

до 110 р. від дня народження

М.Трублаїні»

Центральна

дитяча бібліотека

16.30 – Звітний концерт

вихованців дитячої

музичної школи №2

ДМШ №2

26 квітня

10.00 – Хода та мітинг-реквієм

біля пам’ятного знаку

жертвам Чорнобильської

катастрофи

Міський парк

культури та відпочинку

12.00 - Екологічний відео-

календар «Лунає над

світом Чорнобиля дзвін»

Центральна

дитяча бібліотека

14.00 - Дискусія «Робітник -

звучить гордо»

Юнацький сектор

ЦМБ ім.О. Журливої

15.30 -  Учбово-практичні

заняття «Опанування

технікою «ТЕРРА» деку паж

Бібліотека Філія №2

16.30 – Звітний концерт

вихованців дитячої

школи мистецтв

ДШМ

27 квітня

12.30 - Бібліографічний огляд

«Мандруємо з дитячими

енциклопедіями»

Спеціалізована бібліотека

філія для дітей

ім. Т.Шевченка

16.00 - Зустріч з громадою

щодо підсумків роботи

управлінь і відділів

виконавчого комітету

Смілянської міської ради

за поточний місяць

Сесійна зала Будинку рад

19.00 – Концерт молодіжної

рок-групи

«Біла вежа»

МБК

28 квітня

12.00 – Вистава Черкаського

обласного академічного

драматичного театру

ім. Т. Г. Шевченка

для дітей «Троє поросят»

МБК

18.00 – Вистава Черкаського

обласного академічного

драматичного театру

ім. Т. Г. Шевченка

для дорослих

«Боінг -боінг»

МБК

30 квітня

16.00 – Звітний ювілейний

концерт народного

аматорського ансамблю

спортивного бального

танцю «Діамант»

міського Будинку культури

МБК

Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Гроза

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

У підготовці до сесії міської ради
Вівторок, 18 квітня 2017, 15:43

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, роботи базових галузей народного господарства та розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, торговельного і побутового обслуговування, виробництва товарів народного споживання. Провів засідання голова комісії Антон Кривко. В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Віктор Федоренко, заступники міського голови, працівники структурних підрозділів виконавчого комітету. Основні проекти рішень, які розглянули депутати, стосувались звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2017 року, вуличного освітлення міста, міських цільових соціальних програм «Цукровий діабет» на 2017 – 2019 роки, протидії ВІЛ – інфекції/СНІДу, імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2017 – 2019 роки, питання щодо затвердження ставок земельного податку, розміру орендної плати та пільг зі сплати земельного податку, інше.

 
Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
Вівторок, 18 квітня 2017, 15:38

18 квітня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності. Засідання провела голова комісії Ольга Нікітченко. Основні питання, які розглянули на комісії, стосувалися доповнень до загального переліку об`єктів комунальної власності міста, що можуть бути передані в оренду в 2017 році, затвердження статуту комунального підприємства «Муніципальна інвестиційно-фондова компанія», затвердження Програми підтримки та розвитку комунального підприємства «Муніципальна інвестиційно-фондова компанія» на 2017 рік, інше.

 
Доступні ліки
Вівторок, 18 квітня 2017, 09:58

З метою забезпечення населення міста Сміли якісними, ефективними та безпечними лікарськими засобами для лікування серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та цукрового діабету ІІ типу за доступними цінами виконавчий комітет Смілянської міської ради прийняв рішення щодо затвердження аптечних мереж м. Сміла, які звернулися та братимуть участь в урядовій програмі «Доступні ліки».

Детальніше...
 
Мирний атом: «за» і «проти»
Вівторок, 18 квітня 2017, 09:44

Нещодавно в школі №3-колегіум пройшла конференція на тему «Мирний атом: за і проти», під час якої учні розглядали різні питання використання атомної енергії, визначали користь або пагубний вплив атомної енергетики на навколишнє середовище. Одинадцятикласники розповідали про жахливу Чорнобильську катастрофу, про використання мічених атомів в медицині, промисловості та сільському господарстві.

Детальніше...
 
Посвята у програмісти у Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ
Вівторок, 18 квітня 2017, 07:46

Закінчилась декада фахової комісії інформатики і комп’ютерної технологій, яка традиційно бурхливо проходить навесні у Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ. Протягом двох  тижнів серед майбутніх програмістів – студентів відділення автоматизації і комп’ютерних систем коледжу проводились змагання.

Детальніше...
 
Семінар-практикум керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів
Вівторок, 18 квітня 2017, 07:27

На минулому тижні в школі №3-колегіумі відбувся семінар-практикум керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів на тему «Компетентнісно орієнтований урок у початковій школі. Відхід від шаблонів чи дотримання стандартів щодо структури уроків?»

Детальніше...
 
З Великоднем!
П'ятниця, 14 квітня 2017, 15:14

Дорогі сміляни, сердечно вітаю вас зі світлим Христовим Воскресінням!

Великдень – це свято любові та відродження, символ життя і нашого спасіння, величного подвигу Спасителя, який Він здійснив для перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою. Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе у світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще бути добрішими, милосерднішими, терплячішими один до одного. У цей день ми спільно молимо Бога наповнити наші серця благословенням та радістю, просимо Всевишнього захистити Україну, дарувати щастя та впевненість у майбутньому. Молимося за кожного, хто береже наш спокій у Великодню ніч,  хто в святковий день стоїть на сторожі миру, хто віддав своє життя за нашу віру і свободу. Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю.  Тож давайте спрямуємо наші зусилля на добрі справи, світлі помисли, відродження нашої рідної Сміли. Нехай Великдень стане святом духовного очищення і добра. Подарує радість кожній людині, наповнить душу і серце надією, вірою і любовю.

З повагою секретар міської ради

Віктор Федоренко

 
Смілянський дует «Диво» отримав кубок «Голосу Країни»
П'ятниця, 14 квітня 2017, 14:41

Вокальний дует у складі Еліни Погорілої а Марії Бойко школи №5 дебютували на Всеукраїнській музичній олімпіаді “Голос Країни” у Києві. Ці талановиті юні смілянки виступили на столичній сцені в концертній залі Університету імені Бориса Грінченка. Еліна та Марія виконали народну пісню «Полетів Іван», під бурхливі овації отримали кубок та диплом престижної олімпіади. На це творче змагання приїхали 696 учасників з 119 населених пунктів 21 області України та м. Києва.

Детальніше...
 
За чисте довкілля!
П'ятниця, 14 квітня 2017, 14:26

Напередодні Великодня представники депутатського корпусу, працівники виконавчого комітету Смілянської міської ради продовжили весняну акцію «За чисте довкілля»  - в центральній частині міста висадили зелені саджанці  верби, ялини, декоративних кущів.

 
Через відсутність кворуму засідання депутатської комісії не відбулося
П'ятниця, 14 квітня 2017, 14:17

Сьогодні, 14 квітня, повинно було відбутися засідання постійної комісії з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації. Проте, через відсутність кворуму (в березні це повторювалося двічі) засідання провести не вдалося. На порядок денний комісії виносилися надзвичайно важливі для громади міста питання, безпосередньо -  про міську цільову соціальну програму «Цукровий діабет» на 2017 – 2019 роки, про програму протидії ВІЛ – інфекції/СНІДу, про програму «Імунопрофілактика та захист населення від інфекційних хвороб на 2017 – 2019 роки», виділення матеріальної допомоги тяжкохворим.

Детальніше...
 
Наближається Всесвітній день охорони праці
П'ятниця, 14 квітня 2017, 11:52

У квітні разом із Всесвітнім  днем  охорони  праці відзначається і День охорони праці в Україні. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

 

Детальніше...
 
Треті роковини початку антитерористичної операції на сході України
П'ятниця, 14 квітня 2017, 10:17

Сьогодні сміляни провели мітинг з нагоди третіх роковин початку антитерористичної операції у східній частині України. Три роки тривають бойові дії на сході України, причиною яких стала агресія Росії. Безпринципна війна Кремля проти українського народу кожного дня забирає життя наших земляків. Жертви вже рахуються тисячами. Слова шани всім воїнам, які віддали своє життя за нашу свободу, які сьогодні боряться за Україну висловили керівники міста, району, учасники АТО. «Подвиг героїв завжди буде у наших серцях!» - наголосила заступник міського голови Людмила Осейко. Сердечні слова подяки, підтримки і побажання скорішого закінчення війни висловили своїм побратимам голова спілки ветеранів АТО Сергій Водяний, перший заступник голови спілки ветеранів АТО Сергій Долотенко, радник голови спілки ветеранів АТО Олександр Байда, волонтер Олександр Парахневич. До пам`ятного знаку «Героям Небесної Сотні»  та загиблих воїнів АТО сміляни поклали квіти.

Детальніше...
 
Відбулося засідання виконавчого комітету
Четвер, 13 квітня 2017, 16:46

Відбулося засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради. Засідання провів секретар міської ради Віктор Федоренко. Основні питання, які розглянули члени виконавчого комітету стосувалися підготовки міського парку культури та відпочинку до роботи у весняно-літній період 2017 року, затвердження аптечних мереж м. Сміла, які братимуть участь в урядовій програмі  «Доступні ліки»,  заходів з охорони та відновлення рибних запасів у водоймах міста в 2017 році, організації літнього відпочинку населення міста на водних об`єктах у 2017 році, квартирного обліку громадян, захисту прав дітей, інше.

 
Відбулося засідання координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення міста
Четвер, 13 квітня 2017, 12:57

Під головуванням заступника міського голови Людмили Осейко відбулося засідання координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення міста. Основні питання, які розглянулися на координаційній раді стосувалися виконання комплексних заходів профілактики та зниження рівня травматизму при використанні газу у побуті по м. Сміла на 2016-2020 роки за І квартал 2017 року, стану виробничого травматизму за І квартал 2017 року, організації та проведення тижня охорони праці в місті, тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах міста, стану санітарно-епідемічної ситуації в місті.

 
Родинне свято
Четвер, 13 квітня 2017, 11:31

У міському Будинку культури відбулося родинне свято для опікунів та піклувальників. У заході взяла участь заступник міського голови Людмила Осейко, яка від імені міської влади подякувала опікунам та піклувальникам за те, що кожен із них створив родину для дитини, своєю щоденною турботою за життя і здоров'я, виховання дітей плекає майбутнє покоління нашої країни. Начальник служби у справах дітей Ольга Шуригіна проаналізувала випадки виникнення проблем у взаємовідносинах опікун-дитина, окреслила шляхи їх подолання. Справжньою окрасою родинного свята стали виставка робіт дітей та їх творчі виступи.

Детальніше...
 
Із сесії міської ради
Четвер, 13 квітня 2017, 11:27

13 квітня відбулася 42 позачергова сесія Смілянської міської ради сьомого скликання. Сесію провів секретар міської ради Віктор Федоренко. Головне питання стосувалося прийняття необхідного рішення, яке б надало можливість державному закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 14» залишитися на фінансуванні Міністерства охорони здоров`я України за рахунок державного бюджету, що забезпечить виплату заробітної плати працівникам МСЧ №14. Також депутати проголосували за рішення щодо виділення коштів людям, які потрапили в скрутне становище.

 
Сміляни зустрілися з письменником, лауреатом Національної премії імені Т.Г. Шевченка Мирославом Дочинцем
Четвер, 13 квітня 2017, 09:01

Днями у центральній бібліотеці ім. О. Журливої Сілянської міської ЦБС відбулася зустріч популярного українського письменника, лауреата Національної премії ім. Т.Г. Шевченка Мирослава Дочинця із шанувальниками його творчості. Дві години спілкування промайнули як декілька хвилин, не залишивши жодного байдужого у залі.

 
Батьківські уроки безпеки
Четвер, 13 квітня 2017, 08:53

Станція імені Тараса Шевченка, що у нашому місті, добре відома як потужний залізничний вузол. Але мало хто знає, що серед пасажирських та вантажних потягів на станції є ще один — спеціального призначення. «Курсують» ним лише пожежники. Під час великих пожеж така техніка просто незамінна, адже потяг набагато потужніший за машини.

Детальніше...
 
У Смілі продовжують поширювати проект наставництва над дітьми
Четвер, 13 квітня 2017, 08:22

У виконавчому комітеті відбулась робоча зустріч заступника міського голови Людмили Осейко з директорами закладів де виховуються посиротілі діти та діти з кризових сімей з метою поширення проекту наставництва над дитиною. Зустріч ініційована міським ЦСССДМ, на яку запрошено регіонального координатора, тренера ГО “Одна Надія” Вікторію Андросову. Представники закладів мали можливість озвучити свої питання та перестороги і знайти відповіді щодо впровадження наставництва.

 

Детальніше...
 
Учнівська молодь Сміли влаштувала прибирання зеленої зони по вулиці Мазура
Четвер, 13 квітня 2017, 08:03

Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів провів екологічну акцію «Зробимо Україну чистою разом!» В рамках акції учнями було проведено прибирання зеленої зони по вулиці Мазура. Як зізналися учасники, захід показав їм, як можна власними руками допомогти рідному місту ставати красивішим і чистішим, а напередодні Великодня це особливо приємно.

 
Сміляни вшанували видатного українського вченого, новатора світової космонавтики
Середа, 12 квітня 2017, 14:58

12 квітня вся світова спільнота відзначає день першого польоту людини в космос. Враховуючи значний внесок працівників ракетно-космічної галузі України у наукові дослідження, створення сучасної ракетно-космічної техніки та впровадження високих космічних технологій в народне господарство, цього дня відзначається професійне свято працівників ракетно-космічної галузі України. Зі Смілою пов'язане ім'я піонера світової космонавтики Олександра Гнатовича Шаргея (Юрія Кондратюка). На початку XX століття Юрій Кондратюк розрахував оптимальну траєкторію польоту до Місяця. Ці розрахунки були використані NASA у місячній програмі «Аполлон». Запропонована Шаргеем траєкторія була згодом названа «трасою Кондратюка». На честь видатного науковця у Смілі названо вулицю, встановлено меморіальну дошку на будинку де з 1919 р. – 1921р. проживав Юрій Кондратюк. Сьогодні представники депутатського корпусу, виконавчого комітету на чолі із секретарем міської ради Віктором Федоренком відвідали пам`ятне місце, вшанували вченого зі світовим ім`ям, поклали до меморіальної дошки квіти.

 
Оголошення
Середа, 12 квітня 2017, 14:50

Шановні сміляни, запрошуємо вас на мітинг з нагоди третіх роковин від початку проведення антитерористичної операції на сході України. Мітинг відбудеться на площі біля Будинку рад 14 квітня о 9.00 год.

 
Презентація першої книги Назарія Вівчарика "П'ятеро як один "
Середа, 12 квітня 2017, 13:16

В центральній міській бібліотеці ім. О. Журливої Смілянської міської ЦБС відбулася презентація першої книги молодого журналіста, письменника Назарія Вівчарика "П'ятеро як один ". Разом з автором на захід завітала його родина та представниця видавництва "Мандрівець" міста Тернопіль, яка розповіла про спільний шлях автора та видавця до нової книги. Зустріч відбулася у теплій, дружній обстановці, а молодому автору присутні гості пожали нових творчих доробків.

 
У гості до смілянських школярів приїхали поліція, медики, рятувальники та енергетики
Середа, 12 квітня 2017, 09:26

Цього тижня у навчальних закладах міста проводяться заходи щодо цивільного захисту населення. Школярам нагадують основні правила безпеки життя, проводять виставки робіт на відповідну тему, виховні години тощо. Одним із практичних заходів під час тижня цивільного захисту є показові виступи основних служб, які надають допомогу населенню.

Детальніше...
 
Колегіанти дбають про навколишній світ
Середа, 12 квітня 2017, 09:05

За ініціативи шкільного парламенту та директора школи Тетяни Анатоліївни Карло у  школі №3-колегіумі стартував новий екопроект «РОЗ-ДІЛ-ЯЙ». Було вирішено реалізувати ідею за сприяння компаній «Українська макулатурна компанія» та ТзОВ «Папір-Мал».

Детальніше...
 
У Смілі висадили 100 саджанців горобини
Середа, 12 квітня 2017, 08:17

Більше 100 саджанців горобини висадили вчора на вулиці Тараса Шевченка. Особливо активною була молодь,  із завзяттям попрацювали учні ЗОШ №10. До акції долучилися депутати міської ради Валентина Зборівська, Володимир Собко, керівники ОСББ прилеглих будинків, працівники СКП “Комунальник”.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 57