Днями у місті:

20 березня


14-00 - Фестиваль-конкурс

«Сузір’я таланті

в багатодітної сім’ї»

МБК


25 березня


09.00-Всеукраїнський

турнір із сучасних

танців «Open Storm battle»

МБК


10.00 – 18.00 -

Всеукраїнський

фестиваль сучасного

танцю

МБК


14.00 -Товариська зустріч

з футболу команди

ФК «Сміла»

Стадіон «Юність»


26 березня


16.00 - До Всеукраїнського

Дня театру. Вистава

народного

аматорського театру

«Перевесло» МБК

«Шельменко –денщик»

МБК


27 березня


12.00 - Музично-

театралізоване

свято « Театральне

мистецтво

у нас - дуже любить

кожен

клас!» до Міжнародного

дня театру

Центральна дитяча

бібліотека

Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Випадкове фото

  • Водограй

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

У підготовці до сесії міської ради
Вівторок, 21 березня 2017, 18:22

Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, роботи базових галузей народного господарства та розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, торговельного і побутового обслуговування, виробництва товарів народного споживання за участю членів комісії з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації. Представники обох комісій розглянули актуальні питання, які стосувалися реорганізації Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 та Смілянського природничо-математичного ліцею шляхом злиття та реорганізації Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 шляхом приєднання до Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10. Одні з основних питань, які також проаналізували депутати, стосувалися підсумків виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 2016 рік, внесення змін до рішення міської ради щодо структури та загальної чисельності міської ради та її виконавчих органів, внесення змін до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2017 рік», інше. Загалом депутати розглянули більше 30 питань.

 

 
Зустріч за "круглим столом" задля припинення протистояння та недопущення загострення конфліктної ситуацій
Вівторок, 21 березня 2017, 18:10

Сьогодні відбулася зустріч за "круглим столом" секретаря міської ради, в.о. міського голови Віктора Федоренка, представників виконавчого комітету, депутатського корпусу з організаторами акції протесту. Ультимативні вимоги і пропозиції до міської влади озвучив голова ГО «Територія гідності» Анатолій Терещенко. Задля припинення протистояння та недопущення загострення конфліктної ситуацій,  по кожній із вимог секретар міської ради запропонував шляхи вирішення. Безпосередньо, за його клопотанням вже на найближчій сесіі міської ради депутати розглянуть рішення про зменшення розміру його заробітної плати, Віктор Антонович запропонував започаткувати щомісячні публічні звіти про виконану роботу усіх управлінь і відділів виконавчого комітету. Запропонував також громадським активістам долучатися до роботи виконавчого комітету та відповідних комісій, закликав громадських активістів до конструктивного діалогу та припинення протистояння і початку спільної праці на благо розвитку Сміли і комфортного життя смілян.

 

 
«Моя майбутня спеціальність у сучасному суспільстві»
Вівторок, 21 березня 2017, 16:55

В рамках декади комісії філологічно-гуманітарних дисциплін викладачі іноземної мови коледжу підготували і провели цікавий пізнавальний захід «Моя майбутня спеціальність у сучасному суспільстві». Для молоді дуже важливо добре навчатися і отримати якісну освіту. У доросле життя і юнакам і дівчатам слід входити добре підготовленими, з глибокими ґрунтовними знаннями. В умовах жорсткої конкуренції тільки кваліфіковані фахівці із сучасним науковим світоглядом мають шанс на успіх.

Детальніше...
 
XII акція Всеукраїнського Благодійного фонду «Серце до серця»
Вівторок, 21 березня 2017, 16:24

Уже багато років поспіль Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить благодійні акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в обласні дитячі лікарні України. Щороку школа №3-колегіум бере участь в акції «Серце до серця», і в цьому році продовжує свою традицію.

Детальніше...
 
З 31 березня у Смілі розпочинається загальноміська толока
Вівторок, 21 березня 2017, 15:34

Щоб впорядкувати вулиці, сквери, площі, парки, прибудинкові території з 31 березня у Смілі розпочинається загальноміська толока з благоустрою. Запрошуємо усіх долучитися до акції і зробити наше місто чистішим.

 

 
Комунальники Сміли прибирають місто
Вівторок, 21 березня 2017, 16:32

Активно взялися за прибирання Сміли комунальники. Сьогодні дообіду вони працювали на вулицях Незалежності та Севастопольська.

Детальніше...
 
Семінар учителів предмету «Захист Вітчизни»
Вівторок, 21 березня 2017, 09:52

Нещодавно у школі №3-колегіумі пройшов міський семінар вчителів предмету «Захист Вітчизни». Семінар розпочався з виступу шкільного хору, що виконав патріотичну пісню «Нам треба захищати». Перед присутніми виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Золотоверха із презентацією роботи школи-колегіуму та його досягненнями під керівництвом директора Тетяни Карло.
Досвідом роботи із національно-патріотичного виховання у закладі поділилася заступник директора з виховної роботи Світлана Гаращенко. Вона розповіла, що вся робота в закладі направлена на виховання в учнів патріотизму, відданості своїй рідній Україні. Кожен урок, виховний захід, що проводиться у школі, наповнений глибокою любов’ю до свого міста, школи, родини.

Детальніше...
 
Стратегічний план в дії
Понеділок, 20 березня 2017, 18:29

Відбулося засідання робочої групи щодо реалізації Стратегічного плану економічного та соціального розвитку міста. Інформуємо, що згідно з рішенням Смілянської міської ради від 09.06.2016 р. № 19-8/VII у місті діє Стратегічний план економічного та соціального розвитку міста Сміла до 2020 року. Стратегічний план є узагальненою довгостроковою програмою досягнення поставлених завдань, спрямованих на стабільне поліпшення якості життя усіх жителів міста, підвищення рівня життя населення шляхом стимулювання соціально-економічного розвитку за допомогою посилення спільної діяльності усіх зацікавлених сторін у державному і приватному секторах щодо інвестування в пріоритетні галузі економіки, розвитку малого підприємництва, розширення співробітництва з європейськими партнерами, підвищення інвестиційного і управлінського потенціалу. Кожен смілянин може ознайомитися з детальним Стратегічним планом економічного та соціального розвитку міста Сміли на офіційному сайті Смілянської міської ради у рубриці «Економіка міста».

 
Відбувся прийом громадян у секретаря міської ради
Понеділок, 20 березня 2017, 16:38

У секретаря міської ради Віктора Федоренка відбувся прийом громадян. Основні питання з якими звернулися сміляни стосувалися виділення житла, ліквідації стихійної торгівлі, земельних питань. По зазначеним проблемам, пояснення надали фахівці відповідних управлінь та відділів міськвиконкому. Віктор Антонович, детально вивчивши питання, надав чіткі відповіді щодо шляхів вирішення проблемних питань громадян.

 
Обговорили актуальні питання
Понеділок, 20 березня 2017, 16:04

20 березня не відбулося засіданні постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації через відсутність кворуму. Але присутні депутати разом з громадськістю обговорили питання, які виносилися на порядок денний і стосувалися реорганізації Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 та Смілянського природничо-математичного ліцею шляхом злиття та реорганізації Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 шляхом приєднання до Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10. Наступне засідання відбудеться 21 березня.

 

 
Графік планових відключень електромережі цього тижня
Понеділок, 20 березня 2017, 14:22

20.03.2017 вул. О. Вишні (2,2а,3-5), вул.Курчатова (2-6), вул. Лесі Українки (2-26,1-21), вул. Тургенєва (2-26,25-47), пров. Тургенєва, вул.Уманська (1,5,4,6), вул. Уманська (4-34,25-31), пров. Уманський (9,10-14). 21.03.2017вул. 40 р. Перемоги (14, 16), пров. Уманський (1-5,2-8). 22.03.2017 вул.Павлова 46; вул. Ю. Пасхаліна (41 , 43, 45); вул. Філатова 6, вул. Кольцова (2-6,3-7), вул. Курчатова (8-48,3-35), вул. Лесі Українки (23-41, 28-44), вул. Нечуй-Левицького, вул. Тургенєва (36-46,55-71), пров. Сахарний. 23.03.2017 вул. Ворошилова, пров. Курчатова (14,37а), 24.03.2017 вул. Курчатова (34-78,37-53), вул. Тургенєва (73-93,48-80).

 
У Cмілянській міській лікарні триває масштабна програма щодо заміни вікон
Понеділок, 20 березня 2017, 12:05

У міській лікарні триває масштабна програма щодо заміни вікон. За підтримки міської влади вперше за багато років тут оновлять вікна, двері та фасад по усьому приміщенні. Міська лікарня отримала чергову партію нових склопакетів - це перший етап модернізації, що дасть значну економію, - зазначив головний лікар міської лікарні Ігор Іщенко. Вікна та двері вирішують проблему з протягами, підвищують температурний режим, комфорт пацієнтів, особливо тих, хто перебуває тут тривалий час. Це однозначно добре, оцінює зміни Ігор Васильович.

Детальніше...
 
Колегіанти зібрали подарунки для Верхньоторецької школи
Понеділок, 20 березня 2017, 10:57

Протягом тижня у школі-колегумі проходив благодійний збір солодощів, листівок, малюнків і подарунків для учнів Верхньоторецької загальноосвітньої школи I-III ступенів. Акція на підтримку дітей пройшла за ініціативи адміністрації, педагогічного колективу та учнів. До збору активно долучилися небайдужі батьки школярів. Як розповіла Тетяна Карло, директор школи №3-колегіуму, така ініціатива дала змогу кожному долучитися до доброї справи.

Детальніше...
 
Залізничники Шевченківської дирекції провели змагання з настольного тенісу
Понеділок, 20 березня 2017, 10:53

17 березня в спортивному залі фізкультурно-спортивного клубу відбулися змагання з настільного тенісу, результати яких увійшли до заліку Спартакіади Шевченківського регіону – 2017. 30 спортсменів – залізничників змагалися між собою у трьох групах. Знову приємно здивував успішний виступ представників Христинівської дистанції колії (ПЧ-5). Тенісисти підтримали переможний старт  своїх шахістів, які змагалися минулого місяця, одержавши перемогу у першій групі.

Детальніше...
 
Золота весна гімназії
Понеділок, 20 березня 2017, 10:49

Ця весна для гімназії ім В.Т. Сенатора стала золотою, адже на Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017», що відбулася за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України заклад удостоєно золотої медалі. Оцінено узагальнений інноваційний досвід роботи педагогів гімназії. Цьогоріч на виставці було представлено майже 800 навчальних закладів освіти України і 14 країн світу. Черкащину представляли 21 заклад, вісім з яких стали переможцями і призерами.

 

 
Про забезпечення дотримання сезону тиші
Понеділок, 20 березня 2017, 10:39

Відповідно до статті 39 Закону України «Про тваринний світ», Закону України від 09.04.2015 № 322-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою: пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобів. Звертаємо увагу на необхідність неухильного виконання вимог ч. 5 ст. 39 Закону України «Про тваринний світ» підприємствами, установами, організаціями і громадянами при здійснення будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу.

 
Смілянська школа №3-колегіум нагороджена дипломом та Золотою медаллю!
Понеділок, 20 березня 2017, 09:03

Початок весни приніс колективу школи №3-колегіуму не лише гарний весняний настрій, а й нові здобутки та перемоги. 16 березня відбулось урочисте відкриття Восьмої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та П’ятої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu». Організатори виставок – компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, народний депутат України Віталій Курило.

Детальніше...
 
19 березня - День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення
П'ятниця, 17 березня 2017, 15:44

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Щиро вітаю вас із професійним святом. Завдяки вашій праці у домівках смілян тепло і затишно. Саме ви забезпечуєте людей найнеобхіднішим - водою, газом, світлом, різноманітними побутовими послугами. Щоденно користуючись цими послугами, ми сприймаємо їх як належне, часто навіть не замислюючись над тим, що за звичними зручностями стоїть ваша цілодобова, самовіддана праця будь-якої пори року, в будні та свята. Сьогодення ставить перед нами нові завдання. Вони полягають у тому, щоб рівень послуг, які надаються населенню, відповідав сучасним європейським стандартам. Глибоко переконаний, що ці завдання вам під силу. Ми разом повинні докласти усіх зусиль для поліпшення виробничих умов працівників, сприяти стабільному розвитку галузі житлово-комунального господарства, забезпечити її повноцінне й неперервне функціонування.

Бажаю вам, шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, міцного здоров’я і родинного затишку, миру і добробуту, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, віри в щасливе майбутнє, душевного тепла та нових професійних здобутків.

З повагою секретар міської ради

Віктор Федоренко

 
Робота, направлена на захист інтересів дітей
П'ятниця, 17 березня 2017, 15:34

16 березня відбулася комісія з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Смілянської міської ради. На комісії було розглянуто ряд питань, які стосуються захисту прав та законних інтересів дітей, зокрема, взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями щодо виконання індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту майнових прав дітей.

Детальніше...
 
У Cмілі здійснюють заходи з ліквідації стихійної торгівлі
П'ятниця, 17 березня 2017, 15:25

Щоб уникнути розповсюдження інфекційних захворювань, у Смілі здійснюють рейди з ліквідації стихійної торгівлі у невстановлених місцях. У результаті вжитих заходів інспекцією з благоустрою, екології та забудови міста призупинено роботу двох місць стихійної торгівлі. На винних накладено адміністративні стягнення за торгівлю у невстановлених місцях, без дозвільної документації. Нагадуємо, що законним місцем для торгівлі можуть бути лише ринки або ж спеціально відведені для цього місця, де є лабораторія ветеринарно-санітарної експертизи.

 
Повноваження відділів державної реєстрації актів цивільного стану щодо реєстрації місця проживання новонародженої дитини
П'ятниця, 17 березня 2017, 15:13

Кабінетом Міністрів України затверджено Правила реєстрації місця проживання. Відповідно до вказаного нормативного акта, за бажанням батьків чи одного з них документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини можуть бути подані через органи державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини.

Детальніше...
 
Вирішення актуальних питань - надання учасникам АТО земельних ділянок, створення реабілітаційно-оздоровчого комплексу, інвестиційна діяльність
П'ятниця, 17 березня 2017, 14:44

Проведено планове засідання комісії міської ради з питань земельних відносин, містобудування, екології та раціонального природокористування. На розгляд комісії було винесено 37 питань земельних відносин, зокрема 3 із них щодо надання учасникам АТО земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд. Також розглядались звернення КП "Муніципальна інвестиційно-фондова компанія" про ініціювання розробки плану забудови з розміщення реабілітаційно-оздоровчого комплексу на вул. Трипільській та передачі сільськогосподарських земель підприємству для планової інвестиційної діяльності на території перспективної забудови в здовж Кам'янського шосе. За пропозиціями комісії підготовлено 29 проектів рішень міської ради, які опубліковано на офіційному сайті міської ради та будуть винесені на розгляд чергової сесії.

 
18 березня - День працівника податкової та митної справи України
П'ятниця, 17 березня 2017, 12:38

Шановні працівники податкової та митної справи!

Вітаю вас з професійним святом! Формування іміджу України як сучасної, відкритої та конкурентоспроможної держави починається з працівників податкової та митної служби. Їх праця підпорядкована одній меті – забезпеченню національної безпеки, захисту фінансових та економічних інтересів країни, здоров’я та життя людей. Своєю повсякденною працею ви сприяєте наповненню бюджетів усіх рівнів. Ви забезпечуєте стале надходження податків, робите все для дотримання податкового законодавства, створення правового поля, яке стимулює бізнес, підвищення соціально-економічного розвитку країни і міста.

Впевнений, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян. Бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, сімейного затишку, миру і благополуччя, професійного визнання, динамічного руху до нових здобутків, успіхів у всіх починаннях, світлого майбутнього.

З повагою секретар міської ради

Віктор Федоренко

 
Зміни до деяких нормативно-правових актів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану
П'ятниця, 17 березня 2017, 12:19

28.02.2017 набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 21.02.2017 № 616/5 “Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22.02.2017 за № 242/30110. Детальніше зі змінами можна ознайомитись за посиланням zakon5.rada.gov.ua.

Детальніше...
 
Про підтримку проведення Всесвітньої кампанії Година Землі
П'ятниця, 17 березня 2017, 12:01

25 березня 2017 року Україна в черговий раз приєднається до всесвітньої екологічної ініціативи та проведе масштабну всеукраїнську соціально-екологічну кампанію Година Землі, яка покликана привернути увагу до проблем зміни клімату. Всесвітня кампанія Година Землі стартувала у 2007 році, її організатором виступає Всесвітній фонд природи (WWF).

Детальніше...
 
Майстри виробничого навчання визначили критерії оцінювання практичного туру Конкурсу
П'ятниця, 17 березня 2017, 08:46

Відбулось засідання творчої групи педагогічних працівників професій харчового напрямку на тему «Визначення завдань та критеріїв оцінювання Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кондитер»». У засіданні взяли участь представники державних навчальних закладів Черкаське вище професійне училище, Золотоніський професійний ліцей, Корсунь-Шевченківський професійний ліцей, Іркліївський професійно-аграрний ліцей, Білоцерківський центр професійної у Черкаській області», Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів, Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 53