Днями у місті:

20 березня


14-00 - Фестиваль-конкурс

«Сузір’я таланті

в багатодітної сім’ї»

МБК


25 березня


09.00-Всеукраїнський

турнір із сучасних

танців «Open Storm battle»

МБК


10.00 – 18.00 -

Всеукраїнський

фестиваль сучасного

танцю

МБК


14.00 -Товариська зустріч

з футболу команди

ФК «Сміла»

Стадіон «Юність»


26 березня


16.00 - До Всеукраїнського

Дня театру. Вистава

народного

аматорського театру

«Перевесло» МБК

«Шельменко –денщик»

МБК


27 березня


12.00 - Музично-

театралізоване

свято « Театральне

мистецтво

у нас - дуже любить

кожен

клас!» до Міжнародного

дня театру

Центральна дитяча

бібліотека

Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Випадкове фото

  • вул. Жовтнева

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Відбулося засідання постійної комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції
Четвер, 16 березня 2017, 17:38

16 березня провів засідання постійної комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції голова комісії Володимир Примак. Основні питання, які розглянули на комісії стосувалися зменшення відсотків нарахувань премій секретарю міської ради та заступникам міського голови, внесення змін щодо структури та загальної чисельності міської ради та її виконавчих органів, затвердження положень окремих структурних підрозділів виконавчого комітету.

 
Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
Четвер, 16 березня 2017, 17:25

16 березня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності. Засідання провела голова комісії Ольга Нікітченко. Основні питання, які розглянули на комісії стосувалися доповнень до загального переліку об`єктів комунальної власності міста, що можуть бути передані в оренду в 2017 році, внесення змін до переліку об`єктів приватизації на 2017 рік, речових прав на комунальне майно, інше.

 

 
Вітання працівникам житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення
Четвер, 16 березня 2017, 17:09

З професійним святом особисто привітав працівників комунального підприємства «ВодГео» заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Олександр Риджаніч. Олександр Васильович подякував колективу за відповідальну і нелегку працю, побажав всіляких гараздів та нових трудових звершень. Трудовий колектив Будинку побуту привітали з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення працівників керуючий справами Олександр Головченко, помічниця народного депутата Сергія Рудика Лідія Зайва та голова галузевої профспілки Людмила Хоменко. Згідно з рішенням виконавчого комітету Смілянської міської ради про преміювання працівників підприємств житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, Олександр Євгенійович вручив премії працівникам підприємства та побажав гарного настрою, здоров’я, благополуччя.

 
У Смілі розпочато упорядкування автобусних зупинок
Четвер, 16 березня 2017, 14:37

Спеціалісти управління житлово-комунального господарства та управління архітектури обстежили автобусні зупинки міста з метою їх упорядкування, заміни або будівництво нових. В ході обстеження з`ясовано, що всі зупинки потребують оновлення. Більшість потребує встановлення дорожніх знаків - «Пункт зупинки автобуса» та «Пішохідний перехід». Комісія вирішила, що додатково зупинки будуть обладнані сміттєвими бачками та розкладами руху автобусів на кінцевих та проміжних центральних зупинках. Наразі спеціалістами управління ЖКГ визначено будівництво нових зупинок: ЦК Партія, ЗОШ №6, ЗОШ №15 - 2 шт., вул. Громова - 2 шт. та які підлягають поточному або капітальному ремонту: вул. Незалежності, вул. Соборна, вул. Трипільська, вул. Мазура, вул. Юрія Кондратюка.

 
Смілянська прокуратура перевірила як дотримуються права ув’язнених, засуджених та адмінарештованих осіб
Четвер, 16 березня 2017, 10:09

Відповідно до вимог ст. 26 Закону України «Про прокуратуру» щодо нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та застосування інших заходів примусового характеру, керівництвом Смілянської місцевої прокуратури із залученими фахівцями у сфері охорони здоров’я здійснено перевірку у спеціальних установах та інших відведених для цього приміщеннях Смілянського ВП Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Детальніше...
 
Конкурс краси "Міс весна"
Четвер, 16 березня 2017, 09:40

У Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ, прихід весни ознаменувався святом краси, жіночності та кохання. Дванадцять красунь змагалися за право одягнути корону. Все дійство супроводжувала дуже гарна музика. Міс весною стала студентка групи ВХК13 Олена Шатайло.

Детальніше...
 
У Смілі почали працювати перші відремонтовані у цьому році ліфти
Середа, 15 березня 2017, 16:43

З приводу того, в яких будинках нині у Смілі проводиться ремонт ліфтів, доповів керівник підприємства «Віанол Сервіс» Віктор Бондаренко на засіданні комісії з питань забезпечення сталого функціонування житлово-комунального господарства та енергетичного комплексу. Зокрема, піднімалося питання із перерахуванням коштів казначейством на цей ремонт. Нині здано ліфти по вулицях В’ячеслава Чорновола, 4 і Репіна, 43. У будинках по Репіна, 45 і В’ячеслава Чорновола, 44 тривають ремонтні роботи.

Детальніше...
 
Відеоуроки учителя Смілянського природничо-математичного ліцею - на ресурсі Фонду «Відкрита політика»
Середа, 15 березня 2017, 16:34

Забезпечення рівного доступу дітей до якісної наукової, мистецької, військової та спортивної освіти в Україні сьогодні є надзвичайно важливим завданням. ГО "Фонд Відкрита політика" спільно з громадськими, міжнародними організаціями та державними установами створили відкриту платформу дистанційного навчання по всій шкільній програмі. Приємно, що Смілянський природничо-математичний ліцей теж долучився до роботи на платформі. Учитель української мови та літератури Тетяна Береговенко разом з оператором Ярославом Пилунським записали відеоуроки з української мови та літератури, які вже розміщено на ресурсі Фонду "Відкрита політика" http://dostupnaosvita.com.ua.

Детальніше...
 
Найближчими місяцями Уряд презентує нову пенсійну систему України
Середа, 15 березня 2017, 15:42

Протягом найближчих місяців Уряд презентує нову пенсійну систему України, яка буде базуватися на справедливості, передбачатиме підвищення пенсій та дозволить скоротити дефіцит Пенсійного фонду. Про це сьогодні повідомив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання колегії Міністерства соціальної політики України, інформує прес- служба Прем’єра.

Детальніше...
 
Множимо культурні цінності
Середа, 15 березня 2017, 14:59

Щовівторка з метою оперативного вирішення питань в галузі культури у відділі культури виконавчого комітету проводяться наради з керівниками закладів культури. 14 березня таку нараду було проведено на базі центральної міської бібліотеки для дорослих ім. О. Журливої. Метою виїзної наради, окрім основних питань галузі, був обмін досвідом закладів культури та презентація головних досягнень бібліотечних закладів міста. Начальник відділу культури Ірина Бобошко розпочала нараду з аналізу проведених заходів за минулий тиждень та висловила подяку керівникам закладів культури за участь у виїзному обмінному концерті до міста-побратима Ватутіне та проведений цикл заходів з нагоди 203-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.

Детальніше...
 
Конкурс «Кращий у 3D-моделюванні»
Середа, 15 березня 2017, 12:19

У Смілянському коледжі харчових технологій в рамках декади комісії фахових дисциплін інженерної механіки відбувся конкурс «Кращий у 3D-моделюванні» серед студентів третього та четвертого курсів. Учні 9-х класів, які цього дня завітали до коледжу на День відкритих дверей, мали змогу поспілкуватись з конкурсантами. Вони на власні очі побачили, які завдання можуть виконувати студенти, з якими комп’ютерними програмами вони вміють працювати.

Детальніше...
 
Оголошення
Середа, 15 березня 2017, 10:11

 
15 березня в Україні відзначається Всесвітній День захисту прав споживачів
Середа, 15 березня 2017, 08:39

Відділ торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради,  у межах наданих повноважень, допомагає мешканцям нашого міста відстоювати свої права. Одне із головних завдань відділу  - це забезпечення своєчасного та повного розгляду звернень громадян,  надання їм кваліфікованої допомоги у вирішенні проблемних питань.

Детальніше...
 
Низький уклін українським добровольцям
Вівторок, 14 березня 2017, 16:27

До Дня українського добровольця у центрі міста на площі біля Будинку культури відбувся патріотичний флеш-моб. Вшанувати мужність та героїзм захисників-добровольців зібралися учні шкіл міста, на честь героїв вони розгорнули на площі великий прапор України. Слова шани і вдячності українським добровольцям висловили керуючий справами виконавчого комітету Олександр Головченко, воїн-доброволець Рамазан Таібов, голова учнівського самоврядування ЗОШ №4 Вікторія Чабан.

 
Учні підтримали українських лицарів-патріотів
Вівторок, 14 березня 2017, 15:48

У школі №3-колегіумі 14 березня проведено танцювальний флеш-моб, присвячений Дню українського добровольця. Учасники флеш-мобу дружним, яскравим, синхронним танком підтримали українських лицарів-патріотів, а наприкінці створили на шкільному подвір’ї великий прапор України із маленьких прапорців.

 
Патріотичний флешмоб смілянських учнів до Дня українського добровольця
Вівторок, 14 березня 2017, 12:32

14 березня у державному навчальному закладі «ДНЗ Смілянський ЦППРК» відбулися заходи до Дня українського добровольця. Вдягнувши українські вишиванки, учні активно долучились до проведення патріотичного флешмобу. Вони виконували Державний гімн України та виголошували патріотичні гасла, тримаючи жовто-блакитний прапор.

Детальніше...
 
Вшанування Шевченкового слова
Вівторок, 14 березня 2017, 12:25

Шевченко приходить до нас щороку навесні. Приходить щоразу новим, неповторним. Як весна оновлює природу, так і слово Великого Тараса оновлює наші душі, закликає палко любити свій народ, свою Україну. Справедливо Великого Кобзаря – народного мислителя та творця, вважають народним пророком. Не одне покоління українців формує свій світогляд на його творах.

Детальніше...
 
14 березня - День українського добровольця
Вівторок, 14 березня 2017, 11:43

Шановні земляки!

Цього року ми вперше відзначаємо День українського добровольця. Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників. Коли почалася агресія Росії проти України – тисячі відданих українських синів і дочок пішли добровольцями на фронт. Хтось в мирному житті був лікарем, хтось менеджером, кухарем, програмістом, хтось був студентом та кинув навчання. Їх подвиг врятував країну. Вони пройшли пекло найтяжчих бойових операцій: Широкине, Іловайськ, Мар’їнка, Донецький аеропорт…

Відзначаючи цей день, вклонімося тисячам воїнів, які загинули в битвах за волю та незалежність України, усім, хто сьогодні боронить честь і свободу рідної землі, хто у зоні бойових дій захищає наш народ від окупантів. Ми пишаємось нашими захисниками-добровольцями, адже вони відважні, надійні, мужні воїни, віддані патріоти, які сповідують основні людські цінності - честь, гідність, свобода. День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців. З нагоди свята бажаю усім міцного здоров`я, мирного неба, родинного затишку і благополуччя, невичерпної енергії, витримки і сили, віри в перемогу і щасливе мирне майбутнє.

З повагою секретар міської ради

Віктор Федоренко

 
Законотворці мають прислухатися до думки практиків
Вівторок, 14 березня 2017, 10:39

У розширеному засіданні парламентського Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти також в засіданні робочої групи по ст. 20 "Спеціалізована освіта" законопроекту "Про освіту" взяла участь директор Смілянського природничо-математичного ліцею Софія Гнідая. Освітяни-практики мали можливість висловити свою думку під час обговорення надзвичайно значимих для освітньої галузі питань.

Детальніше...
 
Семінар-практикум з художньої культури
Вівторок, 14 березня 2017, 10:08

Нещодавно на базі школи №3 – колегіуму відбувся семінар учителів художньої культури на тему: «Проектна діяльність на уроках художньої культури». Про систему діяльності закладу на початку семінару розповіла заступник директора Олена Золотоверха. З лекцією-консультацією виступила методист міського методичного кабінету Лариса Петряк. Учителі школи-колегіуму Світлана Волошина та Наталія Калашник провели майстер-клас для учасників семінару.

Детальніше...
 
Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно
Понеділок, 13 березня 2017, 15:04

Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області повідомляє, що відповідно до частини 1 статті 37-1 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі - Закон) контроль у сфері державної реєстрації прав здійснюється Міністерством юстиції України, у тому числі шляхом моніторингу реєстраційних дій у Державному реєстрі прав з метою виявлення порушень порядку державної реєстрації прав державними реєстраторами, уповноваженими особами суб’єктів державної реєстрації прав.

Детальніше...
 
Студентка зі Сміли – призер Всеукраїнського конкурсу з української мови
Понеділок, 13 березня 2017, 11:19

У день народження Великого Кобзаря в Шевченківському коледжі Уманського НУС проводився ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів 2 курсів ВНЗ І-ІІ р.а. Черкаської області. Серед призерів олімпіади – студентка Смілянського коледжу харчових технологій – Юлія Чеснюк. Смілянка виборола 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів 2 курсів.

Детальніше...
 
Оподаткування спадщини
Понеділок, 13 березня 2017, 11:01

Вартість будь-якого об’єкта спадщини, що успадковується спадкоємцями, які не є членами сім’ї спадкодавця першого ступеня споріднення, оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 5%. При цьому членами сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення вважаються її батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені.

 

Детальніше...
 
У Смілі стартувала акція «Серце до серця»
Понеділок, 13 березня 2017, 10:13

10 березня в Смілі стартувала ХІІ акція Всеукраїнського благодійного фонду “СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ” під гаслом “Я ХОЧУ БАЧИТИ ЖИТТЯ”. Метою якої є збір коштів на обладнанням офтальмологічних дитячих відділень України. В приміщенні міського Будинку культури відбувся круглий стіл, присвячений старту акції. Разом зі спеціалістами ЦСССДМ, волонтери обговорили діяльність Фонду, минулорічні досягнення акції в місті та подальший план дій, отримали скриньки та ідентифікатори.

Детальніше...
 
Делегація нашого міста відвідала Батьківщину Тараса Шевченка
П'ятниця, 10 березня 2017, 11:38

До 203-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка делегація нашого міста взяла участь в заходах з нагоди вшанування пам’яті Великого Кобзаря. Пам’ятні заходи пройшли в Моринцях і Шевченковому, що на Звенигородщині. В рамках святкування відбулися урочистості та покладання квітів до пам’ятника поета та могили батька Т.Г.Шевченка - Григорія Івановича Шевченка.

 
До гімназистів їде волонтер з Великобританії
П'ятниця, 10 березня 2017, 10:56

За результатами відбору гімназисти єдині в місті Сміла стали фіналістами міжнародного конкурсу «GoСamp», ініційованого Британською Радою. Учні під керівництвом вчителя іноземних мов Ірини Трохимівни Музики виконали креативне завдання, де у короткому відеоролику розповіли про гімназію і своє місто. Після перегляду матеріалів було обрано фіналістів. А потім волонтери з Великобританії обрали колективи, з якими працюватимуть в літніх мовних таборах відпочинку.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 53