Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • СЕМРЗ знімок з гори

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Відбулося засідання міської комісії з питань ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу
Вівторок, 25 липня 2017, 14:22

25 липня відбулося засідання міської комісії з питань сталого функціонування житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу. Засідання провів заступник міського голови Олександр Риджаніч. В роботі комісії взяли участь представники житлово-комунальної галузі міста, представники депутатського корпусу, профспілки. Про стан підготовки об`єктів ЖКГ, бюджетної та соціальної сфери  до опалювального сезону 2017-2018 року доповіли керівники ТОВ «Сміла Енергоінвест», ТОВ «Смілаенергопромтранс», СКП «Смілакомунтеплоенерго», СКП «Комунальник», УЕГГ, Смілянський МРЕМ. Олександр Васильович особливу увагу звернув на оперативному  продовженні процесу оснащення приладами обліку теплової енергії житлових будинків, виконанні робіт по ремонту ліфтів та зовнішнього освітлення міста, поставив завдання керівникам житлово-комунальної сфери та теплогенеруючих підприємств щодо забезпечення належної якості виконуваних робіт. Голова координаційної ради профспілок Людмила Хоменко доповіла про стан виплати заробітної плати працівникам житлово-комунальної сфери.

 
Смілянський міський РЕМ повідомляє!
Вівторок, 25 липня 2017, 14:10

Шановні сміляни, надаємо перелік вулиць по місту, на яких будуть відключати електроенергію в зв’язку з плановими  ремонтними роботами у серпні 2017 року:

Детальніше...
 
Смілянських колегіантів виховують патріотами
Вівторок, 25 липня 2017, 13:16

Вчителі української мови та літератури школи №3-колегіуму на уроках мови і літератури часто озвучують слова Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, Олександра Довженка та інших світочів української літератури, які ніколи не були осторонь життя народу, стояли на сторожі державності, бо розуміли, якщо вона буде втрачена, то все решта не має ніякого значення. Вивчаючи  великого Кобзаря, учні самостійно працюють над творчими видами робіт: пишуть реферати, готують виступи, створюють проекти-дослідження, презентації. Також відбувається активний процес дослідження творчості митців, чиї імена були безпідставно забуті, визначається їхнє місце в літературі свого часу і в духовній скарбниці сучасності.  Жанна Шевченко, учитель української мови та літератури школи №3-колегіуму вірить, що їхні учні стануть хорошими фахівцями, гарними людьми і справжніми патріотами.

 
Відбулося засідання депутатської комісія
Понеділок, 24 липня 2017, 16:09

Відбулося засідання постійної комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції. Засідання провів голова комісії Володимир Примак. В роботі комісії взяв участь секретар міської ради Віктор Федоренко. Основні питання, які розглянули на комісії стосувалися  внесення змін до рішення міської ради «Про структуру та загальну чисельність міської ради та її виконавчих органів на 2017 рік», мережі закладів охорони здоров`я, розгляду депутатських звернень, заяв.

 
«Системно змінюємо підхід до ремонту доріг», – очільник області
Понеділок, 24 липня 2017, 11:18

Дорожні ремонти на Смілянщині проінспектував голова Черкаської ОДА. Виїзну нараду Юрій Ткаченко провів спільно з керівництвом Служби автомобільних доріг області. Зокрема, нині триває середній поточний ремонт автодороги Н-01 Київ – Знам’янка. Йдеться про майже 8-кілометрову ділянку між Смілою та Кам’янкою. За словами дорожників, повноцінного ремонту тут не було останнє десятиліття. Можливим він став завдяки співфінансуванню з місцевих бюджетів і залученню кредитних коштів під державні гарантії.

Детальніше...
 
Дві смілянські команди запрошено на Міжнародний дитячий телефестиваль
Понеділок, 24 липня 2017, 10:09

З 6 по 9 вересня у Харкові відбудеться ІХ Міжнародний дитячий телефестиваль “Дитятко”. Цьогоріч до оргкомітету надійшло понад тисячу конкурсних робіт (1051) від 886 учасників з 87 країн світу. Загальна тривалість надісланих матеріалів - більше 220 годин. Найбільше робіт подано авторами і творчими колективами з України, Індії, США, Ірану, Іспанії та Франції. До конкурсної програми увійшли 134 роботи із 33 країн світу. До участі у фіналі конкурсу і церемонії нагородження запрошено 116 учасників, серед яких і два смілянські колективи: дитяче інформаційне агентство «Позитив» БДЮТ (керівник Юлія Харченко) і творче об’єднання “ІДЕЯ” гімназії ім. В.Т. Сенатора (керівник Світлана Остапова).

Детальніше...
 
Проектна діяльність на уроках технології
Понеділок, 24 липня 2017, 08:33

Проектна діяльність на уроках технології сприяє розвитку в учнів старших класів творчих здібностей, формуванню навичок саморозвитку і самоосвіти. На уроках технологій в школі №3-колегіумі під час виконання старшокласниками творчих проектів основна увага педагогів зосереджена на формуванні в учнів умінь творчо та критично мислити, уміння працювати з різними інформаційними джерелами, інтернет-технологіями, здійснювати дослідницьку роботу під час виконання відповідного проекту, проводити невеликі за обсягом маркетингові розвідки.

Детальніше...
 
У Смілі триває очищення Тясмину
П'ятниця, 21 липня 2017, 13:40

Вперше у міському бюджеті Сміли заклали кошти на природоохоронні заходи, зокрема і на очищення річки Тясмин. Також міська влада вперше доручила виконувати роботи з очищення водойми комунальному підприємству «Комунальник». Його працівники освоїли швидко, донедавна невластивий для себе, вид діяльності. Із завданнями справляються як належить. Бригада і техніка нині очищають русло Тясмина у старій Гречківці та Яблунівці.

Детальніше...
 
Зустріч з учасниками АТО в управлінні праці та соціального захисту населення
П'ятниця, 21 липня 2017, 11:39

20 липня в управлінні праці та соціального захисту населення ВК Смілянської міської ради відбулася зустріч з учасниками АТО. Захід організовано з метою всебічного ознайомлення учасників АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих учасників АТО про права та пільги, які їм передбачено законом.

Детальніше...
 
Про стан інфекційної та паразитарної захворюваності
П'ятниця, 21 липня 2017, 11:12

Смілянський міськрайонний відділ державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє про стан інфекційної та паразитарної захворюваності населення міста Сміли за 6 місяців 2017 року.

 

Детальніше...
 
До уваги роботодавців міста Сміли!
П'ятниця, 21 липня 2017, 10:21

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради запрошує всіх роботодавців міста Сміли, які використовують найману працю, взяти участь в семінарі на тему: «Роз'яснення вимог Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та порядку здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю». Семінар відбудеться 3 серпня о 1500 в сесійній залі Будинку рад за адресою: м. Сміла, вул. Незалежності, 37 (1й поверх).

Детальніше...
 
Чим зацікавити учнів?
П'ятниця, 21 липня 2017, 10:10

Інноваційні технології швидко увійшли в усі галузі нашого життя. Ідея втілення інноваційних технологій в навчання передбачає досягнення мети високоякісної освіти, тобто освіти конкурентоздатної, спроможної забезпечити кожній людині умови для самостійного досягнення тієї чи іншої цілі, творчого самоутвердження у різних соціальних сферах. Велика роль у підготовці учня до подальшого життя, його самореалізації відводиться саме вчителеві початкових класів. Звичайно, навчальна програма для початкової школи передбачає чітко сформовані завдання для вчителя. Проте, останнім часом у дітей знижується бажання вчитися. Як зацікавити їх у навчанні?

 

Детальніше...
 
Працівники Смілянського центру зайнятості відвідали обласний комунальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
П'ятниця, 21 липня 2017, 09:28

19 липня працівники Смілянського міськрайонного центру зайнятості разом з Головним державним інспектором Управління державної праці у Черкаській області відвідали комунальний гуртожиток, в якому проживають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування з метою ознайомлення з умовами проживання.

 

Детальніше...
 
Із сесії міської ради
Четвер, 20 липня 2017, 16:53

20 липня відбулася 47 позачергова сесія Смілянської міської ради сьомого скликання. Засідання сесії провів секретар міської ради Віктор Федоренко. На засідання сесії виносилося 2 питання, які стосувалися звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2017 року та внесення змін до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2017 рік».

 

Детальніше...
 
Відбудеться семінар-практикум щодо використання електронної системи Prozorro
Четвер, 20 липня 2017, 16:00

У Смілі відбудеться семінар-практикум для Замовників та Постачальників товарів, робіт і послуг з використанням електронної системи ProZorro, за участі представника ДП “ПРОЗОРРО” Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Надії Бойко. На семінар запрошуються представники структурних підрозділів райдержадміністрацій, міськвиконкомів, комунальних закладів, підприємців, сільські голови. Семінар відбудеться 21 липня о 12.00 годині в міському Будинку культури, вул. Соборна, 100.

Детальніше...
 
Підсумки роботи
Четвер, 20 липня 2017, 15:04

Протягом I півріччя 2017 року відділом з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 призначено пенсії 721 громадянам, проведено 1249 перерахунків за додатково наданими документами, в т.ч. 553 працюючим пенсіонерам проведено перерахунки  пенсії з урахуванням страхового стажу або стажу та заробітної плати, набутих після призначення (попереднього перерахунку) пенсій, 663 індивідуально-масових перерахунків розмірів пенсії. Призначено 5 пенсії за особливі заслуги відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною».

 

Детальніше...
 
Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області інформує
Четвер, 20 липня 2017, 14:31

Особливості державної реєстрації прав на об’єкти нерухомого майна, що були закінчені будівництвом до 05.08.1992 та розташовані на територіях сільських, селищних, міських рад, якими відповідно до законодавства здійснювалося ведення погосподарського обліку.

 

Детальніше...
 
Сміляни достойно виступили у відкритому чемпіонаті України
Четвер, 20 липня 2017, 09:27

12 спортсменів зі Сміли виступили в складі збірної команди області у відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, що відбувся у Ковелі. За результатами змагань Вікторія Михайленко та Олександра Михайленко посіли ІІІ місце на дистанції 200 м у байдарці-двійці (тренер Дмитро Гусєв); Євген Палій, Олександр Хливнюк, Богдан Грязнов – ІV місце на дистанціях 200 та 500 м в складі збірного екіпажу байдарки-четвірки; (тренер Тетяна Пристайлова); Олександр Васиьєв, Назар Петренко – V місце на дистанції 200 м в складі збірного екіпажу байдарки-четвірки; Олександра Михайленко – VІІ місце на дистанції 200 м у байдарці-одиночці (тренер Дмитро Гусєв); Владислав Силка, Антон Шуляченко –VІІ місце на дистанції 200 м в складі збірного екіпажу каное-етвірки ( тренер рій Кириленко); Максим Ободовський, Денис Грязнов – VІІ місце на дистанції 200 м в складі збірного екіпажу байдарки-етвірки (тренер Тетяна Пристайлова); Олександр Васиьєв – Х місце на дистанції 1000 м (тренер Дмитро Гусєв).

Детальніше...
 
Вже до кінця 2017 року створять реєстр отримувачів житлових субсидій
Четвер, 20 липня 2017, 08:51

19 липня Кабінет Міністрів України ухвалив проект постанови “Деякі питання щодо призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”.

Детальніше...
 
У підготовці до сесії міської ради
Середа, 19 липня 2017, 15:52

19 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, роботи базових галузей народного господарства та розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, торговельного і побутового обслуговування, виробництва товарів народного споживання. Провів засідання голова комісії Антон Кривко. В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Віктор Федоренко, заступники міського голови, працівники структурних підрозділів виконавчого комітету. Основні проекти рішень, які розглянули члени комісії, стосувалися переліку об`єктів приватизації на 2017 рік, порядку розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, об`єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі та атракціонних об`єктів у Смілі, Програми розвитку веслувального спорту в м. Сміла на 2018-2020 роки, Програми охорони навколишнього природного середовища міста Сміли на період з 2017 -2022 роки, міського бюджету.

 
Відбудеться семінар-практикум щодо використанням електронної системи ProZorro
Середа, 19 липня 2017, 15:18

У Смілі відбудеться семінар-практикум для Замовників та Постачальників товарів, робіт і послуг з використанням електронної системи ProZorro, за участі представника ДП “ПРОЗОРРО” Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Надії Бойко. На семінар запрошуються представники структурних підрозділів райдержадміністрацій, міськвиконкомів, комунальних закладів, підприємців, сільські голови. Семінар відбудеться 21 липня о 12.00 годині в міському Будинку культури, вул. Соборна, 100.

 
Ви є прикладом для інших, – Віталій Коваль переможцям Міжнародного футбольного турніру
Середа, 19 липня 2017, 12:51

Вихованців Смілянського дитячого будинку-інтернату вітали в ОДА. Минулого тижня вони здобули перемогу на Міжнародному футбольному турнірі SENI CUP 2017, що відбувся 10-12 липня в Польщі. Про підготовку, турнірні змагання та власні емоції розповіли сьогодні в обласній адміністрації спортсмени та їхні тренери.

Детальніше...
 
Команда - запорука успіху!
Середа, 19 липня 2017, 10:22

Спеціалісти міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді провели тренінг направлений на злагодження команди та підтримку командного духу для учасників креативного табору танцювального клубу «Шторм». Під час тренінгу діти мали можливість разом із спеціалістами опрацювати різні життєві ситуації  та знайти із них вихід, переконатися, що команда - це саме те, що є запорукою успіху в будь-якій справі.

 
Стартував Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації
Вівторок, 18 липня 2017, 15:59

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголосили з 29 червня цього року старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2017 році.

Детальніше...
 
Найперше – розвиток міста, а не гра в політику
Вівторок, 18 липня 2017, 15:36

У виконавчому комітеті Смілянської міської ради відбулася прес-конференція секретаря міської ради, в.о. міського голови Віктора Федоренка з представниками ЗМІ. В прес-конференції взяли участь заступники міського голови, керівники деяких управлінь та відділів виконавчого комітету. Одне із основних питань, яке цікавило журналістів, стосувалося публічних звинувачень від депутатів Юрія Кредзинського та Романа Хоменка в бік роботи депутатської комісії з питань місцевого бюджету, фінансів.., виконавчого комітету, корупційних порушень в проведенні комісії та в неправильному розподілі фінансів міського бюджету. Відповідаючи на питання журналістів, керівник міста зазначив, що не розуміє поведінки депутатів Кредзинського і Хоменка, які самі ж на початку року брали участі у затвердженні міського бюджету, а сьогодні публічно озвучують різні безпідставні звинувачення.

Детальніше...
 
Про підсумок роботи Смілянського об'єднаного управління ПФУ
Вівторок, 18 липня 2017, 14:06

Протягом січня - червня 2017 року загальний обсяг доходів бюджету Фонду по управлінню склав 88,14 млн грн., що становить 111,5 % від запланованого показника. Планові показники з надходження коштів, які адмініструє Фонд, за вказаний період виконано на 107,9 %, зібрано 2,97 млн грн., що на 116,8 тис. грн. більше ніж у 2016 році.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 71