Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Стадіон Юність

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Особлива увага роботі зі зверненнями громадян
П'ятниця, 05 травня 2017, 10:13

5 травня в управлінні архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста відбулася робоча нарада, яку провів начальник управління Михайло Клименко. В ході наради проаналізовано проведену роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до управління за поточний тиждень. Розглянуто результати комісійного виїзду-обстеження щодо звернення про збільшення земельної ділянки по вул. Шолома Алейхема та звернення трьох учасників АТО, яким надано інформацію про наявність вільних земельних ділянок в мікрорайоні «Довжик» та можливість стати на чергу отримання земельної ділянки по вул. Федорова (Кагатне поле) для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд. Всі звернення були уважно розглянуті та надано громадянам відповіді по суті та в установлений законодавством термін.

 
До відома депутатів міської ради та жителів міста
П'ятниця, 05 травня 2017, 08:52

25 травня 2017 року скликається чергова сесія міської ради сьомого скликання. На розгляд сесії виносяться питання: «Про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2016-2017 років», розгляд земельних питань, інше. Початок роботи сесії о 11.00 год. Реєстрація депутатів у вестибюлі сесійної зали Будинку рад з 10.30 год.

 
Найкращі вітання нашим героям!
Четвер, 04 травня 2017, 15:22

Напередодні 9 травня завітали в гості до учасників Другої світової війни Андрія Андрійовича Кульбашного, Гаврила Корнійовича Овсієнка, Івана Івановича Сухомлина, Григорія Пилиповича Лисогора та привітали визволителів з Великою Перемогою делегація смілян – представники виконавчого комітету на чолі з керуючим справами Олександром Головченком, голова міської Ради ветеранів Микола Якушенко, його заступник Віктор Іншаков, член виконкому Віктор Овчаренко. Вони подякували ветеранам за визволення землі від фашистських окупантів, за їх вічний подвиг, за подароване нам життя, побажали здоров`я, довгих і світлих років життя, вручили гостинці. Ветерани надзвичайно були раді гостям і як завжди, як справжні герої, надихнули усіх своїм оптимізмом і силою духу.

Детальніше...
 
Стартувала гра «Сокіл» («Джура»)
Четвер, 04 травня 2017, 13:53

3 травня, рано-вранці, до стадіону мікрорайону Мала Яблунівка поспішали машини, дорослі і діти. Вони везли і несли  облаштування для містечка його жителів-учасників першого (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Кипіла робота. І вже за годину – другу виросло справжнє казково-прекрасне козацьке наметове поселення. Кожне ройове місце було яскраво і по-господарськи облаштоване. Відчувався творчий почерк спільної роботи вчителів і учнів.

Детальніше...
 
Відбулося засідання спортивного активу міста
Четвер, 04 травня 2017, 13:21

Під головуванням заступника міського голови Людмили Осейко відбулося засідання спортивного активу міста. На початку заходу Людмила Семенівна вручила грамоти виконавчого комітету Смілянської міської ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, виховання молодого покоління ветерану спорту Тамарі Зеленецькій та тренеру-викладачу  з легкої атлетики Черкаського центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» Ніні Дем’яненко. Основні питання, які розглянулися на засіданні спортактиву стосувалися підготовки спортивних споруд до роботи у весняно-літній період 2017 року, проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленності населення України, щомісячного планування спортивно-масових заходів та порядок підготовки проведення змагань, інше.

 
Смілянські студенти продовжили чорнобривцевий простір Франка
Четвер, 04 травня 2017, 10:39

Студенти Смілянського коледжу харчових технологій підтримали ініціативу газети «День» про створення «чорнобривцевого простору Франка» - «Посіємо – зійде!» Студенти групи ВХК15 звернулися до редакції газети з проханням допомогти отримати насіння чорнобривців з батьківщини Івана Франка, музею-садиби в с. Нагуєвичі.

Детальніше...
 
Особливості оподаткування стипендій в 2017 році
Четвер, 04 травня 2017, 10:35

Смілянська ОДПІ повідомляє, що відповідно до пп. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) дохід з джерелом його походження з України – це будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України (включаючи виплату (нарахування) винагороди іноземними роботодавцями), її континентальному шельфі, у виключній (морській) економічній зоні.

Детальніше...
 
Великий пекарський турнір
Четвер, 04 травня 2017, 08:03

У Смілянському коледжі харчових технологій традиційно відбувся конкурс фахової майстерності «Великий пекарський турнір» серед студентів 3 курсу спеціальності «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів». Конкурс складався з двох турів: теоретичного, що передбачав перевірку знань з дисциплін професійно-теоретичної підготовки та практичного туру.

Детальніше...
 
Графік планових відключень електромережі цього тижня
Середа, 03 травня 2017, 16:03

Перелік вулиць по місту, на яких будуть відключати електроенергію у зв’язку з плановими  ремонтними роботами: 03.05.17 р.–  вул. родини Бобринських (1-16; 17, 18; 19;  20-33; 35; 37а, 39-45); вул. Успенська (1-30); вул. В. Чорновола (4-141); вул. Котовського (2-19); вул. Мічуріна (31-137); вул. Героїв Небесної Сотні (39-80); вул. Черняховського (1-34); пров. В. Чорновола(1-11), пров. Амурський, вул. Волгоградська.

Детальніше...
 
Тиждень охорони праці
Середа, 03 травня 2017, 15:51

Щороку наприкінці квітня в школі №3-колегіумі традиційно проводиться Тиждень охорони праці. Ось і цього року з 24 по 28 квітня в закладі пройшов тематичний тиждень, присвячений Всесвітньому Дню охорони праці. З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу в побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, класними керівниками була проведена широка інформаційно-просвітницька кампанія, зокрема, тематичні виховні години.

Детальніше...
 
Перемоги смілянських гімназистів на Міжнародному конкурсі шкільних медіа
Середа, 03 травня 2017, 14:50

У 2017 році для участі у ХХ Міжнародному конкурсі шкільних медіа було подано 2011 конкурсних роботи, серед яких друковані та стінні газети, Інтернет-видання, теле-, фото- та радіорепортажі тисяч юнкорів із 13 країн світу. Це найбільша подія шкільних медіа в Україні. За 20 років в архівах накопичено понад 30 тисяч робіт 80 тисяч учнів України, Болгарії, Польщі, Грузії, Молдови, Греції, Іспанії, Чехії, Росії, Білорусії, Пакистану, Єгипту, Сенегалу, звання кращого отримали 459 робіт активних юнкорів, п’ять разів цієї високої відзнаки було удостоєно творче об’єднання “ІДЕЯ” Смілянської гімназії ім. В.Т. Сенатора.

Детальніше...
 
У центральному парку культури та відпочинку Сміли відкрито весняно-літній сезон
Середа, 03 травня 2017, 14:04

1 травня у міському парку культури та відпочинку відбулося офіційне відкриття весняно-літнього сезону. Традиційно тут розпочали працювати різноманітні атракціони, можна було придбати прикраси ручної роботи та посмакувати солодощами. На сцені, що у верхньому парку, гостей привітала заступник міського голови Людмила Осейко, із концертом виступили талановита молодь нашого міста.

Детальніше...
 
Державна реєстрація бізнесу та нерухомості нотаріусами
Середа, 03 травня 2017, 10:01

Сьогодні нотаріуси наділені великим обсягом повноважень. Діючим законодавством передбачено, що нотаріуси є державними реєстраторами у сфері реєстрації бізнесу та нерухомості. Йти до нотаріуса для реєстрації прав на нерухомість варто не тільки у випадку укладання угоди, яка потребує нотаріального посвідчення (договору купівлі-продажу, дарування тощо).

Детальніше...
 
Особистий прийом громадян
Середа, 03 травня 2017, 10:00

Згідно з графіком прийому смілян сьогодні з 15.00 до 17.00 особистий прийом громадян проведе в.о. міського голови, секретар міської ради Віктор Антонович Федоренко. Запис на прийом проводиться у відділі діловодства, контролю та звернень громадян до 13.00 дня прийому (кабінет № 7,1 поверх). Запис на прийом по телефону не проводиться.

 
Вітання з Першотравнем!
П'ятниця, 28 квітня 2017, 12:15

Дорогі сміляни!

Щиро вітаю вас з Міжнародним днем солідарності трудящих. Цей День славить людину, яка своєю чесною, самовідданою працею збагачує, удосконалює й прикрашає світ.  Першотравень – свято для всіх, хто щоденною невтомною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя нашої землі. Це свято миру і єднання трудящих багатьох країн, їх солідарності й взаємопідтримки. 1 Травня є символом плідних починань, світлих надій та щирої поваги до людської праці. Із року в рік воно надихає нас на нові звершення та добрі справи.

Бажаю, щоб цей чарівний травень додав усім нам віри у щасливе майбутнє, приніс такий бажаний мир на нашу землю, подарував нам радість, весняний настрій, пробудження світла наших сердець, безмежне піднесення і сили для здійснення заповітних мрій.  Бажаю всім мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя і процвітання, добра і любові!

З повагою секретар міської ради

Віктор Федоренко

 
Міський парк відкриває літній сезон!
П'ятниця, 28 квітня 2017, 12:10

 
V обласна студентська конференція
П'ятниця, 28 квітня 2017, 11:55

25 квітня у м. Черкаси відбулася V обласна студентська науково-практична конференція, присвячена 100-річчу Української революції 1917 – 1921 років «Сторінки Революційної історії мого рідного краю». Свої роботи представляли студенти І курсу Смілянського коледжу харчових технологій:

Детальніше...
 
Зустріч з громадою
П'ятниця, 28 квітня 2017, 10:00

27 квітня в сесійній залі Будинку рад відбулася зустріч з громадою щодо підсумків роботи управлінь і відділів виконавчого комітету Смілянської міської ради за квітень місяць. Детально про роботу фінансового управління виконавчого комітету міської ради прозвітувала начальник управління Галина Сватко. Начальник управління соціально-економічного розвиту Олександр Плакса грунтовно доповів про роботу управління, проаналізував соціально-економічну ситуацію в місті, окреслив шляхи  розвитку провідних галузей господарства Сміли, раціонального та ефективного використання майна комунальної власності для збільшення обсягів надходжень до бюджету міста, забезпечення збереження наявного майна та створення  сприятливих умов для розвитку і діяльності комунальних підприємств та підприємництва. Присутні мали можливість ознайомитися з роботою усіх галузей міста, про що доповідали керівники структурних підрозділів виконкому, а також задати запитання та отримати вичерпні відповіді.

Детальніше...
 
День цивільного захисту у Смілянському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів
П'ятниця, 28 квітня 2017, 09:33

З метою удосконалення учнями та педагогічним колективом теоретичних знань та практичних навичок дій в умовах екстремальних ситуацій, практичної перевірки здібностей учнів діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту, користування засобами колективного та індивідуального захисту, навчання сил цивільного захисту щодо реагування на надзвичайні ситуаціїтехногенного і природного характеру 26 квітня в навчальному закладі проведено День цивільного захисту.

Детальніше...
 
Із сесії міської ради
Четвер, 27 квітня 2017, 14:37

27 квітня відбулася 43 сесія Смілянської міської ради сьомого скликання. Засідання сесії провів секретар міської ради Віктор Федоренко. На початку роботи Віктор Антонович урочисто вручив творчо-обдарованим дітям міста спеціальну стипендію. З актуальних питань про стан реалізації міських заходів щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і свобод жителів міста та про результати роботи силових структур у місті Смілі доповіли начальник Смілянського відділу поліції Сергій Власенко та заступник керівника Смілянської місцевої прокуратури Дмитро Пидорич. Депутати знову обговорювали долю «Спеціалізованої медико-санітарної частина № 14» та шукали шляхи вирішення щодо виплати заробітної плати працівникам МСЧ №14. Одні з основних рішень, за які проголосували депутати, стосувалися прийняття міських цільових соціальних програм «Цукровий діабет» на 2017 – 2019 роки, протидії ВІЛ – інфекції/СНІДу, імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2017 – 2019 роки та розглянули ряд інших питань.

 
День цивільного захисту у школі №7
Четвер, 27 квітня 2017, 07:43

25 квітня в загальноосвітній школі I-III ступенів №7 до 31-ї  річниці Чорнобильської катастрофи та Міжнародного дня жертв радіаційної аварії пройшов День цивільного захисту. Метою заходу було провести роз’ яснювальну роботу серед учнів і всіх працівників закладу, що сьогодні на нашій планеті посилюється глобальна системна криза, яка проявляється у погіршенні екології, зміні кліматичних умов, збільшенні кількості й масштабів природних і техногенних катастроф, терористичних актів та інших соціальних і політичних небезпек.

Детальніше...
 
Чорнобиль – це подвиг, пам’ять і наш нестерпний біль
Четвер, 27 квітня 2017, 07:27

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем. Одна з них - 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.  Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонів українців. Вона вважається найжахливішою катастрофою в історії людства. Ім’я їй - Чорнобиль.  26 квітня в школі №3-колегіумі пройшли заходи, присвячені 31-й річниці Чорнобильської трагедії. Колегіанти разом з учителями взяли участь у мітингу пам’яті, який пройшов біля пам’ятника, зустрічали живим коридором та квітами героїв-чорнобильців.

Детальніше...
 
Сміла розквітає з весною
Середа, 26 квітня 2017, 16:38

Яскравими килимами квітів Сміла зустрічатиме травневі свята. Сьогодні працівники СКП «Комунальник» висадили на клумбах центральної площі міста велику кількість квітів, які подарують смілянам і гостям міста чимало приємних емоцій.

Детальніше...
 
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр»
Середа, 26 квітня 2017, 16:34

24 квітня на базі державного навчального закладу «Смілянський ЦППРК» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр». Учасники конкурсу виконували теоретичне і практичне завдання.  Під час проведення теоретичного туру вони продемонстрували свої знання з предметів професійно – теоретичної підготовки шляхом тестування.

Детальніше...
 
Освітянам Сміли та Смілянського району вручили відзнаки «ІМІДЖ ОСВІТИ ЧЕРКАЩИНИ»
Середа, 26 квітня 2017, 16:24

25 квітня в актовій залі розпочала роботу ХХІІ обласна педагогічна виставка «Інноваційний пошук освітян Черкащини – 2017».  Під час урочистого відкриття на обласному рівні були відзначені грамотами та дипломами найкращі навчальні заклади, управління освіти та методичні кабінети. Серед нагороджених – сміляни. На виставці освітянам Смілянщини вручили три відзнаки. За високий науково-методичний і художньо-естетичний рівень виставкової експозиції на виставці «Освіта Черкащини-2016» пам’ятною відзнакою «ІМІДЖ ОСВІТИ ЧЕРКАЩИНИ» нагороджено відділ освіти і методичний кабінет Смілянської міської ради.

Детальніше...
 
Сміляни вклонилися героям-ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС
Середа, 26 квітня 2017, 15:06

Багато смілян сьогодні зібралися, щоб разом вшанувати і відзначити 31-і роковини Чорнобильської трагедії. Заходи розпочалися з ходи-пам’яті, якою громада міста пройшла центральною вулицею Сміли від Будинку рад до пам`ятного знаку Жертвам Чорнобильської катастрофи, що у міському парку культури та відпочинку. Слова глибокої шани та безмежної подяки за врятований світ, за подароване нам майбутнє висловили героям-ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС заступник міського голови Людмила Осейко, голова громадської організації «Союз Чорнобиль» Валерій Демченко, представники районної державної адміністрації, духовенства. Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто віддав своє життя у пекельній боротьбі з Чорнобильським лихом за наше сьогодні. Безмежний потік людей з квітами йшов і йшов до пам’ятного знаку Жертвам Чорнобильської катастрофи, щоб вклонитися героям і покласти квіти до підніжжя.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 62