Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Міст району РПЗ

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Положення

ПОЛОЖЕННЯ про проведення міського етапу ІІІ Всеукраїнського конкурсу есе «Я - європеєць»/Завантажити файл/

ПОЛОЖЕННЯ про проведення міського місячника “Спорт для всіх – спільна турбота”/Завантажити файл/

Про заснування обласної премії для молоді за особливі заслуги у розбудові молодіжної політики в області/Завантажити файл/

ПОЛОЖЕННЯ про міський етап обласного конкурсу бізнес - планів підприємницької діяльності серед молоді/Завантажити файл/

ПОЛОЖЕННЯ про міський етап Всеукраїнського фотоконкурсу „Молоде обличчя України”/Завантажити файл/

ПОЛОЖЕННЯ про міський (відбірковий) тур обласного конкурсу юних поетів “Тарасовими шляхами”/Завантажити файл/

Положення про стипендію творчо обдарованим дітям та молоді/Завантажити файл/

 

ПОЛОЖЕННЯ

про міську виставку - конкурс дитячої та юнацької творчості

«Біль і подвиг Чорнобилю»

І. Загальні положення

 

Міська виставка - конкурс дитячої та юнацької творчості «Біль і подвиг Чорнобилю» (далі - Конкурс) проводиться згідно з Законом України від 05.02.1993 № 2998-ХІІ «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в України» управлінням освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради з  метою реалізації засад державної молодіжної політики; художньо-естетичного, патріотичного та екологічного виховання дітей і учнівської молоді; виявлення та підтримки  творчо обдарованої  молоді міста,  розкриття  її потенціалу.

 

ІІ. Умови проведення Конкурсу

У Конкурсі беруть участь учні загальноосвітніх навчальних закладів міста, вихованці Смілянської дитячої школи мистецтв, Будинку дитячої та юнацької творчості, Смілянської дитячої музичної школи № 2 міста віком від  10 до 16 років.

Визначення переможців відбувається у трьох вікових категоріях. У кожній віковій категорії визначаються І, ІІ, ІІІ місця:

-       І вікова категорія -  10 – 12 років;

-       ІІ вікова категорія - 13 – 14 років;

-       ІІІ вікова категорія – 15 – 16 років.

Роботи оцінюватимуться за такими номінаціями:

-         літературна творчість (вірші, есе);

-         художня творчість (малюнки, аплікації);

-         інформаційно - агітаційні плакати.

Критерії оцінювання творчих робіт:

1) Літературна творчість: тексти творів мають бути надрукованими 14 шрифтом, кеглем Times New Roman з полуторним міжрядковим інтервалом, подані в паперовому вигляді та на електронних носіях. Кожен твір має починатися з нового аркушу (через використання функції «розрив сторінки»).  До роботи додаються її назва та дані про автора, а саме: 1 рядок – ім’я та прізвище, 2 рядок – кількість повних років, 3 рядок –навчальний заклад, 4 рядок – творчий керівник.

Матеріали надавати у файлах та папці.

Надіслані твори не рецензуються.

2) Художня творчість: робота виконується на папері формату А-4 чи А-3. Формат та техніка виконання – довільні. Сюжет роботи повинен розкривати тему Конкурсу. До роботи додаються її назва та дані про автора, а саме: 1 рядок – ім’я та прізвище, 2 рядок – кількість повних років, 3 рядок –навчальний заклад, 4 рядок – творчий керівник. Матеріали надавати у файлах.

3) Інформаційно - агітаційний плакат: робота виконується на папері формату А-3 в довільній техніці та містить відображення екологічного заклику. До роботи додаються її назва та дані про автора, а саме: 1 рядок – ім’я та прізвище, 2 рядок – кількість повних років, 3 рядок –навчальний заклад, 4 рядок – творчий керівник.

Конкурс проводиться  з 17.03.2014 по 21.04.2014. Останній день прийняття конкурсних робіт – 21.04.2014. Роботи, надіслані після останнього дня прийому, розглядатися не будуть.

Підбиття підсумків Конкурсу 22 – 23.04.2014. Оформлення виставки – 24.04.2014 року у міській дитячій бібліотеці (до річниці трагедій на Чорнобильській АЕС)

Творчі роботи направляються до журі Конкурсу за адресою: м. Сміла, вул. Леніна, 37, каб. 8, відділ у справах сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, контактний телефон: 4-50-96.

 

ІІІ. Нагородження та фінансування

Переможці Конкурсу нагороджуються грамотами управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради. Фінансування здійснюється за рахунок відділу у справах сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради з коштів місцевого бюджету та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про міський етап Всеукраїнського фотоконкурсу

„Молоде обличчя України”

І. Загальні положення

Міський етап Всеукраїнського фотоконкурсу „Молоде обличчя України” (далі – Фотоконкурс) проводиться згідно з Законом України від 05.02.1993      № 2998-ХІІ «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в України» управлінням освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради з метою поліпшення підтримки та розвитку візуального мистецтва та утвердження патріотизму молодого покоління.

ІІ. Організація та проведення Фотоконкурсу

Фотоконкурс проводиться у кілька етапів:

І етап - проведення інформаційної кампанії (лютий 2014 року);

ІІ етап - організація прийому фоторобіт, заявок, довідок, фотографій на конкурс (до 25 березня 2014 року);

ІІІ етап - роботи-переможці міського етапу Фотоконкурсу, яким присуджено призові місця у кожній з тематичних рубрик, та довідки про їх авторів передаються до обласного журі Фотоконкурсу для участі у обласному Фотоконкурсі „Молоде обличчя України”.

 

ІІІ. Умови проведення Фотоконкурсу

 

У Фотоконкурсі бере участь молодь віком від 14 до 28 років. Кількість фоторобіт, які подаються учасниками, необмежена.

До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.), зроблені за останні три роки, за тематичними рубриками:

–       „Молодь і держава”;

–       „Професії молодих”;

–       „Талановита молодь України”;

–       „Українське студентство”;

–       „Дозвілля молоді”;

–       „Вибір молоді – здоров’я”;

–       „Всі різні – всі рівні”;

–       „Нас єднає Україна”.

Надіслані на Фотоконкурс роботи мають відображати реальні життєві ситуації. Зміст фотографії має донести до глядача реально існуючі в нашому житті тенденції щодо розвитку молоді, її творчих успіхів та досягнень в розбудові держави, реалізації творчих задумів, формування активної життєвої позиції тощо. Фотографії повинні бути зроблені в Україні.

Для участі у фотоконкурсі автор фоторобіт подає заявку (додаток 3), довідку про творчі досягнення (оформляється у вільній формі і подається на паперовому та електронному носіях), фотороботи та власне фото в електронному вигляді.

Підпис автора засвідчує зобов’язання подавати правдиву інформацію про себе.

Приймаються фотороботи у електронному вигляді з роздільною здатністю знімка не менше 300 пікселів/дюйм. В електронному вигляді ім’я кожної фотороботи має співпадати з її назвою.

Фотографії, які не відповідають зазначеним у цьому Положенні вимогам, не розглядаються.

Надіслані на Фотоконкурс фотороботи авторам не повертаються. Організатори фотоконкурсу залишають за собою право використовувати ці фотороботи в проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, публікацій тощо із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи.

До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу.

Фотороботи надсилаються до відділу у справах сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради за адресою: вул. Леніна, буд. 37, каб. 8. Контактний телефон: 4-50-96.

 

IV. Нагородження та фінансування

Переможці Фотоконкурсу нагороджуються грамотами управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради та пам’ятними подарунками. Фінансування здійснюється за рахунок місцевого бюджету та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

 

 

ЗАЯВКА

на участь у міському етапі

Всеукраїнського фотоконкурсу „Молоде обличчя України”

Прізвище, ім’я, по батькові автора фоторобіт

Дата народження автора фоторобіт

Місце роботи та посада конкурсанта або місце навчання (вуз,факультет, курс/ школа,клас)

Адреса (індекс) (область) Черкаська область

(місто)

(вулиця) (№ будинку) (№ квартири)

№ моб. телефону , інший контактний №. тел.

Загальна кількість робіт, поданих на конкурс (необхідно заповнити таблицю):

№ п/п

Назва фотороботи

Рік створення

Жанр

Рубрика

1.

2.

3.

4.

5.

 

Підпис___________ 2014 року