Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • вул. Жовтнева

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Відповідальність починається з мене


Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене» Відділ молоді та спорту управління освіти молоді та спорту Смілянської міської ради м.Сміла

Дата та місце проведення: 26.11.2015, район № 49  (вулиці Мазура, Рєріна, Філатова). До рейду залучено Загоруй О.О. та Грищенко О.С., головних спеціалістів відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту, Усенка Ю.В., спеціаліста відділу торгівлі та захисту прав споживачів управління економічного розвитку, Федорець І.М., інспектора Смілянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Цільова аудиторія: працівники торгівельних закладів, молодь міста.

Мета, завдання: проведення вечірнього рейду з метою обстеження торгівельних закладів на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів, виявлення фактів порушення чинного законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів, розповсюдження друкованої продукції превентивного змісту серед молоді.

Висновки: за результатами рейду,  обстежено 7 торгівельних закладів, з них: у 7 - розміщено наліпки «Повнолітній? Доведи», у 7 – працівники ТО заповнили акт проведення рейду торгових об’єктів; розповсюджено поліграфічну продукція інформаційного змісту щодо шкідливості вживання алкогольних напоїв – 43 шт.

 
Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене» Відділ у справах сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту управління освіти молоді та спорту м.Сміла

Дата та місце проведення: 27.08.2015, центральний район міста (вулиці Свердлова, Дзержинського, Щорса, Леніна, Косіора).

Детальніше...
 
Вечірній рейд «Повнолітній? Доведи!»

24 червня з метою спільного обстеження торгівельних закладів на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів, виявлення фактів порушення чинного законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів, розповсюдження друкованої продукції превентивного змісту в мікрорайоні станції ім. Т.Г. Шевченка проводився вечірній рейд в рамках міського етапу Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».

Детальніше...
 
«ПОВНОЛІТНІЙ? ДОВЕДИ!»

17 грудня в нашому місті відбулася молодіжна акція під гаслом «Повнолітній? Доведи» в рамках міського етапу Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», яка проводиться вже півроку за сприяння відділу у справах сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту управління освіти, молоді та спорту із залученням молодіжного активу міста.

Детальніше...
 
Влив шкідливих звичок на здоров’я молоді

В рамках міського етапу Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» в.о. головного спеціаліста відділу у справах сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту управління освіти, молоді та спорту Поштаром Є. О. проведено тренінг  на тему «Шкідливі звички та шляхи їх подолання» з учнями спеціалізованої школи I-III ступенів № 5.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3