Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Днями у місті:

27 березня


12.00 - Музично-

театралізоване

свято « Театральне

мистецтво

у нас - дуже любить

кожен

клас!» до Міжнародного

дня театру

Центральна дитяча

бібліотека


13.00 - Участь в заходах

до Всесвітнього

дня театру

Смілянська

міська дитяча

бібліотека


28 березня


16.00 - Пізнавально-

розважальна програма

«В гостях у

Мельпомени»

БДЮТ,

вул. 40 р.

Перемоги, 18


14.00 - Конкурсно-

розважальна

програма «Країна

Спортландія»

БДЮТ,

вул. 40 р.

Перемоги, 18


5 квітня


13.00 – Вистава Обласного

Черкаського академічного

драматичного театру

ім. Т. Г. Шевченка

«Ніна Мазайло»

МБК


7 квітня


15.00 – Молодіжна

ігрова розважальна

програма

МБК


8 квітня


12.00 – Шахово –

шахматний турнір

МБК


9 квітня


10.00 – Кубок зі

спортивно-бальних

танців серед дітей

та молоді

МБК

Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Випадкове фото

  • Міський пляж

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Склад виконавчого комітету Смілянської міської ради

СКЛАД

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

1.

Федоренко

Віктор Антонович

-

секретар міської  ради

2.

Гончаренко

Олексій Петрович

-

перший заступник міського голови

3. Риджанич Олександр Васильович - заступник міського голови

4.

Осейко

Людмила Семенівна

-

заступник міського голови

5.

Головченко Олександр Євгенійович

-

керуючий справами

6.

Артеменко                           Василь Іванович

-

директор ТОВ «Смілянська швейна фабрика»

7.

Бублик

Андрій Андрійович

-

головний економіст ДАК «Електропром»

8.

Малинка Микола Іванович

-

начальник  ВП Шевченківської дирекції залізничних перевезень

9.

Ніколаєв                                        Олександр Васильович

-

голова громадської організації «Колегія підприємців»

10.

Нечипоренко

Віталій Федорович

-

провідний юрисконсульт Смілянського міського РЕМ

11.

Даценко

Петро Іванович

-

голова правління ПРАТ «Смілянське автотранспортне підприємство 17128»

12.

Гончаренко Олександр Іванович

-

керівник фізичного виховання ДНЗ Смілянський ЦППРК

13.

Поліщук Богдан Анатолійович

-

приватний підприємець

14.

Мотузенко Олександр Олексійович

-

директор спортивного клубу «Тясмин»

15.

Овчаренко Віктор Степанович

-

волонтер

16. Трушкевич Олег Юрійович - радник міського голови