Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Світанок

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Список стипендіатів

СПИСОК

НА ОТРИМАННЯ СТИПЕНДІЇ ТВОРЧО ОБДАРОВАНИМ ДІТЯМ ТА МОЛОДІ м. СМІЛА

у I півріччі 2017  року

№ п/п

П.І.Б.

Місце навчання

Досягнення

1

Бойко Марія

Романівна (Михальченко О.П., вчитель ЗНЗ №5)

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5

Лауреат ІІІ премії п’ятого Міжнародного конкурсу «Перлина Прикарпаття»;

Дипломат І Міжнародного мистецького фестивалю  країн карпатського регіону «Карпатський простір»

2

Бриндак Євгеній Віталійович (Антоневич Т.І., керівник гуртка БДЮТ)

Природничо-математичний ліцей

І місце в особистому заліку серед хлопців на гілці «Б» дистанції «Смуга перешкод» у Чемпіонаті України серед юнаків з пішохідного туризму

3

Васильєв Олександр В’ячеславович (Гусєв Д.В., тренер ДЮСШ «Олімп»)

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

ІІІ місце у Чемпіонаті України серед юнаків та дівчат з веслування на байдарках і каное на дистанції 500м у класі К-2

4

Корнійчук Анна Віталіївна (Михальченко О.П., вчитель ЗНЗ №5)

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5

Лауреат ІІ премії п’ятого Міжнародного конкурсу «Перлина Прикарпаття»

Дипломат І Міжнародного мистецького фестивалю  країн карпатського регіону «Карпатський простір»

5

Коротич Анна Василівна (Дем’яненко Н.Т.,  тренер ДЮСШІ)

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5

І місце з бігу на 60м та у метанні м’яча, ІІ місце у стрибках у довжину у XXIII Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей-інвалідів

6

Кугот Дмитро Віталійович

(Козін О.І., тренер СОЦ «Аякс»)

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

І місце у кубку України та ІІ місце у Чемпіонаті України з мотокросу

7

Курінна Ангеліна Вадимівна (Голубнича Л.М., викладач ДШМ)

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10

І місце у XIV Всеукраїнському дитячому конкурсі пам’яті П.І.Чайковського. Нагороджена дипломом Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського за краще виконання твору П.І.Чайковського

8

Погоріла Еліна Дмитрівна (Михальченко О.П., вчитель ЗНЗ №5)

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5

Лауреат І премії п’ятого Міжнародного конкурсу «Перлина Прикарпаття»;

Дипломат І Міжнародного мистецького фестивалю  країн карпатського регіону «Карпатський простір»

9

Сидоренко Дар’я Саргісовна (Левченко А.М., тренер ДЮСШ «Олімп»)

Природничо-математичний ліцей

І місце у Чемпіонаті Світу з хортингу у розділах «двобій» та «сутичка»

10

Силко Владислав Віталійович (Кириленко Ю.М., тренер СДЮСК «Локомотив»)

НВК «Загальноосвіт

ня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум»

ІІ місце у відкритих Всеукраїнських героїко-патріотичних змаганнях з веслування на байдарках і каное на дистанціях 200м і 500м у класі С-2

11

Стахурський Давид Олександрович (Дем’яненко Н.Т.,  тренер ДЮСШІ)

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІ місце у складі збірної команди Черкаської області спортсменів у Фіналі XXIII Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з футболу серед дітей-інвалідів

 

12

Федоренко Олександра Анатоліївна (Корсун О.В., керівник гуртка БДЮТ)

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11

І місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва

13

Цаподой Даніл Сергійович

(тренер Цаподой С.В., ДЮСШ «Олімп» - СК «Восток»)

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7

ІІ місце (ката командні, куміте командні) та ІІІ місце (куміте) у Всеукраїнських змаганнях «Кубок Нації» з фунакоші шотокан карате

14

Шейко Маргаріта Сергіївна

(Корсун О.В., керівник гуртка БДЮТ)

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11

ІІІ місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва

15

Шуляченко Антон Романович (Кириленко Ю.М., тренер СДЮСК «Локомотив»)

Природничо-математичний ліцей

ІІ місце у відкритих Всеукраїнських героїко-патріотичних змаганнях з веслування на байдарках і каное на дистанціях 200м і 500м у класі С-2 та на дистанції 200м у класі С-1