Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Днями у місті:

24 квітня

11.30 - Бесіда «Яка це

ввічлива людина?»

Спеціалізована

бібліотека філія для

25 квітня

10.00 -  Засідання клубу

любителів українського-

художнього слова»

Літ оксамит»

«Карикатури з натури

Павла Глазового»

Бібліотека Філія №2

13.00 - Тематичний вечір

до Дня трагедії на

Чорнобильській АЕС

«Чорнобиль – наш біль»

БК ім. Т. Шевченка

14.30 - Літературна світлиця

«Зачарований життям»

до 110 р. від дня народження

М.Трублаїні»

Центральна

дитяча бібліотека

16.30 – Звітний концерт

вихованців дитячої

музичної школи №2

ДМШ №2

26 квітня

10.00 – Хода та мітинг-реквієм

біля пам’ятного знаку

жертвам Чорнобильської

катастрофи

Міський парк

культури та відпочинку

12.00 - Екологічний відео-

календар «Лунає над

світом Чорнобиля дзвін»

Центральна

дитяча бібліотека

14.00 - Дискусія «Робітник -

звучить гордо»

Юнацький сектор

ЦМБ ім.О. Журливої

15.30 -  Учбово-практичні

заняття «Опанування

технікою «ТЕРРА» деку паж

Бібліотека Філія №2

16.30 – Звітний концерт

вихованців дитячої

школи мистецтв

ДШМ

27 квітня

12.30 - Бібліографічний огляд

«Мандруємо з дитячими

енциклопедіями»

Спеціалізована бібліотека

філія для дітей

ім. Т.Шевченка

16.00 - Зустріч з громадою

щодо підсумків роботи

управлінь і відділів

виконавчого комітету

Смілянської міської ради

за поточний місяць

Сесійна зала Будинку рад

19.00 – Концерт молодіжної

рок-групи

«Біла вежа»

МБК

28 квітня

12.00 – Вистава Черкаського

обласного академічного

драматичного театру

ім. Т. Г. Шевченка

для дітей «Троє поросят»

МБК

18.00 – Вистава Черкаського

обласного академічного

драматичного театру

ім. Т. Г. Шевченка

для дорослих

«Боінг -боінг»

МБК

30 квітня

16.00 – Звітний ювілейний

концерт народного

аматорського ансамблю

спортивного бального

танцю «Діамант»

міського Будинку культури

МБК

Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Будинок музею

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Про статус депутатів місцевих рад

Помічники депутатів Смілянської міської ради

п/п

Прізвище,

ім’я, по батькові

Прізвище,

ім’я, по батькові помічників депутата

1.

Абажей Петро Іванович

1. Недашківська Людмила Василівна

2. Каплун Валерій Миколайович

3. Курбала Максим Анатолійович

2.

Баталін Ігор Валерійович

 

3.

Бердецький Володимир Борисович

 

4.

Глущенко Володимир Олександрович

 

5.

Голуб Анатолій Андрійович

 

6.

Голубніченко Світлана Анатоліївна

1. Науменко Сергій Олександрович

7.

Давиденко Василь Іванович

 

8.

Дериземля Ольга Іванівна

 

9.

Заріцький Костянтин Ростиславович

 

10.

Зборівська Валентина Петрівна

1.Пожар Андрій Васильович

11.

Карло Тетяна Анатоліївна

 

12.

Кредзинський Юрій Якович

1.Манушкін Ігор Анатолійович

13.

Кривко Антон Іванович

 

14.

Лихолай Віктор Олексійович

1.Коновалов Ігор Вікторович

2. Петренко Валентина Миколаївна

15.

Нікітченко Ольга Петрівна

1. Семеріков Констянтин Ігорович

2. Гнатенко Олександр Вікторович

3. Матвєєнко Євген Ігорович

4. Литовчак Анатолій Миколайович

16.

Перемей В’ячеслав Анатолійович

17.

Пляченко Олександра Володимирівна

18.

Портянко Василь Петрович

 

19.

Примак Володимир Андрійович

 

20.

Прусс Володимир Миколайович

 

21.

Салов Володимир Іванович

1.Юрченко Катерина Олександрівна

22.

Скороход Людмила Іванівна

1.Шмаль Володимир Леонтійович

2. Гарагай Юрій Володимирович

23.

Скубко Вікторія Анатоліївна

24.

Собко Володимир Іванович

 

25.

Старенький Вадим Анатолійович

 

26.

Старіков Андрій Григорович

 

27.

Стригун Анатолій Миколайович

 

28.

Синьогуб Костянтин Іванович

29.

Тарнавський Юрій Михайлович

 

30.

Ткаченко Ольга Петрівна

1. Надьон-Калюжка Зінаїда Валеріївна

31.

Трусов Валерій Євгенійович

 

32.

Федун Віталій Вікторович

 

33.

Федоренко  Віктор Антонович

1. Іщенко Ігор Васильович

34.

Хоменко Роман Миколайович

1. Рубановський Костянтин Миколайович

2. Діхтяренко Інна Григорівна

35.

Цаподой Сергій Васильович

 

36.

Ястребова Наталія Миколаївна

1. Білан Володимир Миколайович