Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Днями у місті:

20 березня


14-00 - Фестиваль-конкурс

«Сузір’я таланті

в багатодітної сім’ї»

МБК


25 березня


09.00-Всеукраїнський

турнір із сучасних

танців «Open Storm battle»

МБК


10.00 – 18.00 -

Всеукраїнський

фестиваль сучасного

танцю

МБК


14.00 -Товариська зустріч

з футболу команди

ФК «Сміла»

Стадіон «Юність»


26 березня


16.00 - До Всеукраїнського

Дня театру. Вистава

народного

аматорського театру

«Перевесло» МБК

«Шельменко –денщик»

МБК


27 березня


12.00 - Музично-

театралізоване

свято « Театральне

мистецтво

у нас - дуже любить

кожен

клас!» до Міжнародного

дня театру

Центральна дитяча

бібліотека

Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Випадкове фото

  • вул. Жовтнева

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Про статус депутатів місцевих рад

Помічники депутатів Смілянської міської ради

п/п

Прізвище,

ім’я, по батькові

Прізвище,

ім’я, по батькові помічників депутата

1.

Абажей Петро Іванович

1. Недашківська Людмила Василівна

2. Каплун Валерій Миколайович

3. Курбала Максим Анатолійович

2.

Баталін Ігор Валерійович

 

3.

Бердецький Володимир Борисович

 

4.

Глущенко Володимир Олександрович

 

5.

Голуб Анатолій Андрійович

 

6.

Голубніченко Світлана Анатоліївна

1. Науменко Сергій Олександрович

2. Шелудько Іван Вікторович

7.

Давиденко Василь Іванович

 

8.

Дериземля Ольга Іванівна

 

9.

Заріцький Костянтин Ростиславович

 

10.

Зборівська Валентина Петрівна

1.Пожар Андрій Васильович

11.

Карло Тетяна Анатоліївна

 

12.

Кредзинський Юрій Якович

1.Манушкін Ігор Анатолійович

13.

Кривко Антон Іванович

 

14.

Лихолай Віктор Олексійович

1.Коновалов Ігор Вікторович

2. Петренко Валентина Миколаївна

15.

Нікітченко Ольга Петрівна

1. Семеріков Констянтин Ігорович

2. Гнатенко Олександр Вікторович

3. Матвєєнко Євген Ігорович

4. Литовчак Анатолій Миколайович

16.

Перемей В’ячеслав Анатолійович

17.

Пляченко Олександра Володимирівна

18.

Портянко Василь Петрович

 

19.

Примак Володимир Андрійович

 

20.

Прусс Володимир Миколайович

 

21.

Салов Володимир Іванович

1.Юрченко Катерина Олександрівна

22.

Скороход Людмила Іванівна

1.Шмаль Володимир Леонтійович

2. Гарагай Юрій Володимирович

23.

Скубко Вікторія Анатоліївна

24.

Собко Володимир Іванович

 

25.

Старенький Вадим Анатолійович

 

26.

Старіков Андрій Григорович

 

27.

Стригун Анатолій Миколайович

 

28. Синьогуб Костянтин Іванович
29.

Тарнавський Юрій Михайлович

 

30.

Ткаченко Ольга Петрівна

 

31.

Трусов Валерій Євгенійович

 

32.

Федун Віталій Вікторович

 

33.

Федоренко  Віктор Антонович

1. Іщенко Ігор Васильович

34.

Хоменко Роман Миколайович

1. Рубановський Костянтин Миколайович

2. Діхтяренко Інна Григорівна

35.

Цаподой Сергій Васильович

 

36.

Ястребова Наталія Миколаївна

1. Білан Володимир Миколайович