Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Зима

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Депутати Смілянської міської ради VII скликання

 

ВІДОМОСТІ

про депутатів, які обрані на територіальних виборчих округах Смілянської  міської  ради  Черкаської області

 

№ територіального виборчого округу

Прізвище депутата

Опис меж територіального виборчого округу

 

1

Примак Володимир Андрійович

(ВО «Батьківщина»)

тел. 05066449979

м.Сміла – вул.Гастелло, вул.Зої Космодем’янської, вул.Кам’янська, вул.Кіровоградська, вул.Литвинова: 1–74/2; вул.Лізи Чайкіної, вул.Польова, вул.Саксаганського, вул.Ткаченка, вул.Червонопрапорна, вул.60-річчя СРСР, пров.Восток, пров.Гастелло, пров.Кам’янський, пров.Кіровоградський, пров.Литвинова, пров.Лізи Чайкіної, пров.Перемоги, пров.Саксаганського, пров.Тополиний, пров.Цегельний

Адреса: вул.Литвинова, 12, м.Сміла, Черкаська обл., 20709

Місцезнаходження: школа №6

2

Федоренко Віктор Антонович

(БПП «Солідарність»)

тел. 09603322222

м.Сміла – вул.Баумана, вул.Доватора, вул.Достоєвського, вул.Жигулівська, вул.Зелена, вул.Литвинова: 105; вул.Малишка, вул.Молокова, вул.Профспілкова, вул.Ростовська, вул.Садова, вул.Стаханова, вул.Сунківська, вул.Тясминська, вул.Червоногвардійська, пров.Доватора, пров.Достоєвського, пров.Молокова, пров.Ростовський, пров.Садовий, пров.Сонячний, пров.Стаханова, пров.Сунківський, пров.Тясминський, пров.Червоногвардійський

Адреса: вул.Стаханова, 1, м.Сміла, Черкаська обл., 20709

Місцезнаходження: автошкола ТСО

3

 

м.Сміла – вул.Дзержинського: 16–141; вул.Косіора: 1–18, 20; вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Ромена Роллана, вул.Фруктова, вул.Шолом-Алейхема, пров.Дзержинського, пров.Мічуріна, пров.Петровського, пров.Ромена Роллана, пров.Щорса

Адреса: вул.Петровського, 16, м.Сміла, Черкаська обл., 20700

Місцезнаходження: школа №5

4

Федун Віталій Вікторович

(ВО «Батьківщина»)

тел. 0933817527

м.Сміла –вул.Свердлова: 93/39–103; вул.Фурманова,

Адреса: вул.Петровського, 16, м.Сміла, Черкаська обл., 20700

Місцезнаходження: школа №5

5

Старіков Андрій Григорович

(ВО «Свобода»)

тел. 0633346080

м.Сміла – вул.Косіора: 19, 22–56; вул.Леніна: 2–21, 23, 27, 29, 31; вул.Петровського, пров.Пролетарський

Адреса: вул.Петровського, 16, м.Сміла, Черкаська обл., 20700

Місцезнаходження: школа №5

6

Тарнавський Юрій Михайлович

(політична партія «Патріот»)

тел. 0991606709

м.Сміла – вул.Артема: 1–55; вул.Вишнева, вул.Воровського, вул.Енгельса, вул.Ентузіастів, вул.Зоряна, вул.Котовського, вул.Леніна: 49, 51, 55; вул.Молодогвардійська, вул.Орлова, вул.Свердлова: 108, 112, 116, 118; вул.Севастопольська: 56–58А; вул.Урицького, вул.Черняховського, пров.Воровського, пров.Ентузіастів, пров.Котовського, пров.Урицького

Адреса: вул.Свердлова, 125, м.Сміла, Черкаська обл., 20700

Місцезнаходження: гімназія

7

Баталін Ігор Валерійович

(Радикальна партія Олега Ляшка)

тел. 0631882888

м.Сміла –вул.Дзержинського: 4; вул.Перемоги, вул.Свердлова: 75, 77, 89–90

Адреса: вул.Свердлова, 100, м.Сміла, Черкаська обл., 20700

Місце: міський будинок культури

8

 

м.Сміла – бульв.графа О.Бобринського,; вул.Канарського, вул.Ковальська, вул.Леніна: 22, 24–26, 28, 30, 32–43, 45, 47; вул.Музична, вул.Папаніна, вул.Патріса Лумумби, вул.Севастопольська: 26–52/3; вул.Типографська, вул.Чапаєва, вул.Червоноармійська, вул.Щорса, вул.Яблочкова

Адреса: вул.Свердлова, 100, м.Сміла, Черкаська обл., 20700

Місцезнаходження: міський будинок культури

9

Карло Тетяна Анатоліївна

(БПП «Солідарність»)

тел. 0989906170

м.Сміла – вул.Бєлякова, вул.Дніпровська, вул.Зарічна: 32; вул.Ірдинська, вул.Крилова, вул.Островського, вул.Свердлова: 1–73А, 76, 82–88; вул.Черкаська, вул.Ширшова, пров.Аптекарський, пров.Бєлякова, пров.Крилова, пров.Червоний, пров.Черкаський

Адреса: вул.Свердлова, 75, м.Сміла, Черкаська обл., 20700

Місцезнаходження: школа-колегіум №3

10

 

м.Сміла – вул.Войкова, вул.Міщенка, вул.Олександра Невського, вул.Паторжинського, вул.Севастопольська: 1–25А; вул.Семашка, вул.Сенатора, пров.Бєлгородський, пров.Курський, пров.Олександра Невського, пров.Семашка, пров.Сенатора

Адреса: вул.Олександра Невського, 9, м.Сміла, Черкаська обл., 20700

Місцезнаходження: школа №2

11

 

м.Сміла – вул.Березова, вул.Будьонного, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горького: 87, 89–126; вул.Колгоспна, вул.Комунарська: 92–137; вул.Одеська: 2–52; вул.Пушкіна, вул.Смоленська, вул.Тимірязєва: 91–130А; вул.Титова, вул.Фрунзе, вул.Червономіська, вул.Чкалова: 68, 70, 72–109; вул.Чмиренка, вул.Шевченка, вул.5 Грудня: 88, 90, 92–126; вул.8 Березня, вул.9 Січня, пров.Одеський, пров.Пушкіна, пров.Сергія Лазо, пров.Серпа і Молота, пров.Чмиренка

Адреса: вул.Олександра Невського, 9, м.Сміла, Черкаська обл., 20700

Місцезнаходження: школа №2

12

 

м.Сміла – вул.Горького: 1–86, 88; вул.Комунарська: 4–4А, 6, 8, 10–22, 24, 26–28, 32, 34, 36–48, 50–88; вул.Крупської, вул.Леніна: 44, 46, 48, 50, 52–54, 57–68, 78; вул.Одеська: 53–67; вул.Перекопська, вул.Сергія Лазо, вул.Тимірязєва: 2–90А; вул.Чкалова: 2–67, 69, 71; вул.5 Грудня: 6–87, 89, 91; пров.Комунарський, пров.Короткий, пров.Посадочний

Адреса: вул.Леніна, 66, м.Сміла, Черкаська обл., 20702

Місцезнаходження: школа №1

13

Стригун Анатолій Миколайович

(ВО «Батьківщина»)

тел. 0674998720

м.Сміла – вул.Алатирська, вул.Канашська, вул.Кольцова, вул.Кузнецова, вул.Курчатова, вул.Леніна: 85; вул.Лесі Українки, вул.Механічна, вул.Надії Курченко, вул.Нечуя-Левицького, вул.Остапа Вишні, вул.Слов’янська, вул.Тургенєва, вул.Уманська: 1–14, 15, 17–34/2; вул.Шишкіна, вул.Якіра, пров.Бонівура, пров.Карла Лібкнехта, пров.Кольцова, пров.Курчатова, пров.Лесі Українки, пров.Механічний, пров.Новий, пров.Остапа Вишні, пров.Степана Разіна, пров.Тургенєва, пров.Уманський, пров.Цукровий, пров.Якіра

Адреса: вул.Леніна, 90А, м.Сміла, Черкаська обл., 20702

Місцезнаходження: початкова школа №4

14

Прусс Володимир Миколайович

(ВО «Батьківщина»)
тел. 0674732194

Трусов Валерій Євгенійович (ВО «Свобода»)
тел. 0961292213

м.Сміла – вул.Комунарська: 3, 5, 7, 9, 23, 25, 29–31, 33, 35, 49; вул.Леніна: 80, 88, 90, 92, 96, 98, 102, 112, 120А; вул.Уманська: 14А, 16;

Адреса: вул.5-го Грудня, м.Сміла, Черкаська обл., 20702

Місцезнаходження: початкова школа №1

15

 

м.Сміла –вул.Блюхера, вул.Леніна: 71–77, 79, 81–83, 87, 89, 91, 93–95, 97, 99–101, 109, 115; вул.Маяковського

Адреса: вул.Блюхера, 20, м.Сміла, Черкаська обл., 20702

Місцезнаходження: школа №4

 

 

16

Заріцький Костянтин Ростиславович

(Всеукраїнське об’єднання «Черкащани»)тел. 0505067970

 

тел. 0638156408

м.Сміла – вул.Андреєва, вул.Артема: 110, 117–173; вул.Мікояна, вул.Нахімова, вул.Рафінадний бульвар, вул.Рози Люксембург, вул.Федорова: 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120А, 122, 124, 126, 127А–206; вул.Чернишевського, пров.Миколи Аркаса, пров.Нахімова, пров.Ольги Павловської

Адреса: вул.Блюхера, 20, м.Сміла, Черкаська обл., 20702

Місцезнаходження: школа №4

17

Лихолай Віктор Олексійович

(БПП «Солідарність»)

тел. 0504640417

м.Сміла – вул.Артема: 56–109, 111–115; вул.Ватутіна, вул.Київська, вул.Клари Цеткін, вул.Одеська: 73–105; вул.Орджонікідзе, вул.Сакко і Ванцетті, вул.Свердлова: 109–111, 113, 117, 119–176, 178, 180, 182, 184, 186–188, 190–200; вул.Технічна, пров.Ватутіна, пров.Орджонікідзе, пров.Рафінадний, пров.Серебрянський, пров.Симбірський, пров.Технічний, пров.Толбухіна

Адреса: вул.Свердлова, 125, м.Сміла, Черкаська обл., 20700

Місцезнаходження: гуртожиток СТХТ

18

Голубніченко Світлана Анатоліївна

(політична партія «Сила громад»)

тел. 0637278746

м.Сміла – вул.Віри Гордієнко: 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82–84, 86–197; вул.Герцена, вул.Нижньозаводська, вул.Ромейка, вул.Свердлова: 177, 179, 181, 183, 185, 189, 204–266; вул.Симбірська, вул.Федорова: 3–105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119–119А, 121, 123, 125, 127; пров.Віри Гордієнко, пров.Другий Жовтневий, пров.Заводський, пров.Левенцова, пров.Лермонтова, пров.Макаренка, пров.Попова, пров.Раскової, пров.Ромейка, пров.Свердлова, пров.Транзитний, пров.Федорова, пров.Шмідта

Адреса: вул.Віри Гордієнко, 108, м.Сміла, Черкаська обл., 20705

Місцезнаходження: АТП-17128

19

Абажей Петро Іванович

(Аграрна партія)
тел. 0681329833

м.Сміла – вул.Боженка, вул.Гайдара, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Калініна, вул.Красіна, вул.Ломоносова, вул.Луначарського, вул.Маршала Жукова, вул.Матросова, вул.Менделєєва, вул.Мечникова, вул.Некрасова, вул.Пермська, вул.Смирнова, вул.Чехова, пров.Гайдара, пров.Некрасова, пров.Червоних Партизан, пров.Чехова

Адреса: вул.Івана Франка, 18, м.Сміла, Черкаська обл., 20704

Місцезнаходження: клуб ім.Франка

20

Нікітченко Ольга Петрівна

(БПП «Солідарність»)
тел. 0631234141

м.Сміла – вул.Жовтнева: 42, 44, 54, 59–60, 71–75; вул.Мазура: 12–22; вул.Ржевська

Адреса: вул.Мазура, 26, м.Сміла, Черкаська обл., 20708

Місцезнаходження: ЦППРК

21

Зборівська Валентина Петрівна

(Всеукраїнське об’єднання «Черкащани»)
тел. 0932990500

 

м.Сміла – вул.Мазура: 5; вул.Філатова: 6–6А, 8, 10, 12;

Адреса: вул.Рєпіна, 47, м.Сміла, Черкаська обл., 20705

Місцезнаходження: школа №11

22

Бердецький Володимир Борисович

(політична партія «Патріот»)
тел. 096292565

м.Сміла – вул.Павлова: 46; вул.Рєпіна: 41–45, 49, 51; пров.Павлова

Адреса: вул.Рєпіна, 47, м.Сміла, Черкаська обл., 20705

Місцезнаходження: школа №11

23

Глущенко Володимир Олександрович

(політична партія –УКРОП)
тел. 0672361908
тел. 0930473668

Собко Володимир Іванович (Радикальна партія

Олега Ляшка)
тел. 0674733208

м.Сміла – вул.Бєлінського, вул.Весела, вул.Жовтнева: 21–41, 43, 45–53, 55–58, 61–66; вул.Коцюбинського: 1–9; вул.Кударя, вул.Павлова: 1–44А, 46 ЧОПЛ; вул.Рєпіна: 1–40, 46–48, 50, 54–56; вул.Філатова: 1–5, 7, 9, 11, 13–49; пров.Далекосхідний, пров.Залізничний

Адреса: вул.Кременчуцька, 6, м.Сміла, Черкаська обл., 20705Місцезнаходження: БК ім.Т.Шевченка

24

Скороход Людмила Іванівна

(БПП «Солідарність»)
тел. 0978209008

 

тел. 0638899677

м.Сміла – вул.Далекосхідна, вул.Другої П’ятирічки, вул.Карла Маркса, вул.Кірова, вул.Коцюбинського: 16–52; вул.Кременчуцька, вул.Мазура: 31–51; вул.Полтавська, вул.Радищева, вул.26 Червня, пров.Карла Маркса, пров.Кірова, пров.Суворова, пров.Уральський

Адреса: вул.Кременчуцька, 6, м.Сміла, Черкаська обл., 20705

Місцезнаходження: БК ім.Т.Шевченка

25

 

м.Сміла – вул.Кооперативна, вул.Краснопресненська: 1–20, 26–29; вул.Лобачевського, пров.Кооперативний, пров.Лобачевського, пров.Московський, пров.Чайковського

Адреса: вул.Лобачевського, 2, м.Сміла, Черкаська обл., 20705

Місцезнаходження: школа №10

26

 

м.Сміла – вул.Богдана Хмельницького: 2–7, 17, 19; вул.Жовтнева: 2–19; вул.Кронштадтська, вул.Московська, вул.Північновокзальна, вул.Телеграфна, пров.Богдана Хмельницького, пров.Вокзальний

Адреса: вул.Лобачевського, 2, м.Сміла, Черкаська обл., 20705

Місцезнаходження: школа №10

27

 

м.Сміла – вул.Богдана Хмельницького: 10–16, 18, 20–37, 39, 50А; вул.Добролюбова, вул.Краснопресненська: 25А, 35–76; вул.Лісна, вул.Переяславська, вул.Радянська, пров.Краснопресненський, пров.Переяславський

Адреса: вул.Краснопресненська, 33, м.Сміла, Черкаська обл., 20706

Місцезнаходження: школа №12

28

Дериземля Ольга Іванівна

(ВО «Свобода»)
тел. 0506824945

м.Сміла – вул.Богдана Хмельницького: 38, 40–48, 50, 52–64;

Адреса: вул.Краснопресненська, 33, м.Сміла, Черкаська обл., 20706

Місцезнаходження: школа №12

29

Ткаченко Ольга Петрівна

(Всеукраїнське об’єднання «Черкащани»)
тел. 0638139675

м.Сміла – вул.40-річчя Перемоги: 4–6, 10–22;

Адреса: вул.40-річчя Перемоги, 18, м.Сміла, Черкаська обл., 20706

Місцезнаходження: БДЮТ "Родинний дім"

30

Цаподой Сергій Васильович

(БПП «Солідарність»)
тел. 0973939160

м.Сміла – вул.Богдана Хмельницького: 49, 51; вул.Кармелюка: 78–80, 86; вул.40-річчя Перемоги: 8;

Адреса: вул.Богдана Хмельницького, 51А, м.Сміла, Черкаська обл., 20706

Місцезнаходження: школа №7

31

Кривко Антон Іванович

(політична партія –УКРОП)
тел. 0678555120

 

м.Сміла – вул.Кармелюка: 74–76, 82;

Адреса: вул.Богдана Хмельницького, 51А, м.Сміла, Черкаська обл., 20706

Місцезнаходження: школа №7

32

Плятченко Олександра Володимирівна

(Політична партія  «Сила громад»)

м.Сміла – вул.Віри Гордієнко: 1–52/2, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85–85А; вул.Волгоградська, вул.Коробейника, вул.Ленінградська, вул.Лисова, вул.Мінська, вул.Мірошниченка, вул.Ніни Сергієнко, вул.Орєшкова, вул.Піонерська, пров.Амурський, пров.Волгоградський, пров.Західний, пров.Кримський, пров.Ленінградський, пров.Пугачова

Адреса: пров.Амурський, 1, м.Сміла, Черкаська обл., 20705

Місцезнаходження: БК СЕМЗ

33

 

м.Сміла – вул.Вавілова, вул.Верещагіна, вул.Громова: 13, 17, 21, 23, 25, 27–27А, 29–31, 33, 35, 37, 39, 41–43, 45–47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63–65, 67–67А, 70–302; вул.Зарічна: 3–17; вул.Ковпака, вул.Комарова, вул.Комсомольська, вул.Корольова, вул.Левенця, вул.Льва Толстого, вул.Марата, вул.Можайського, вул.Павлика Морозова, вул.Панфілова, вул.Сєдова, вул.Старшини Шевченка, вул.Тичини, вул.Туполєва, вул.Чекістів, вул.Чубаря, пров.Вавілова, пров.Левенця, пров.Марата, пров.Чекістів

Адреса: вул.Громова, 71, м.Сміла, Черкаська обл., 20707

Місцезнаходження: школа №13

34

 

тел. 0964569602

м.Сміла – вул.Арсенальська, вул.Баха, вул.Берегова, вул.Будівельників, вул.Весняна, вул.Волочаєвська, вул.Декабристів, вул.Дімітрова, вул.Дружби, вул.Калинова, вул.Карбишева, вул.Кармелюка: 1–66А, 953 км.; вул.Каштанова, вул.Луганська, вул.Львівська, вул.Олімпійська, вул.Паризької Комуни, вул.Пархоменка, вул.Пирогова, вул.Рилєєва, вул.Сергія Єсеніна, вул.Софії Ковалевської, вул.Терешкової, вул.Ювілейна, пров.Баха, пров.Береговий, пров.Кармелюка, пров.Львівський, пров.Паризької Комуни, пров.Пархоменка, пров.Софії Ковалевської

Адреса: вул.Кармелюка, 38, м.Сміла, Черкаська обл., 20703

Місцезнаходження: школа №15

35

 

тел. 0931954841

м.Сміла – вул.Глібова, вул.Жуковського, вул.Кармелюка: 924 км.; вул.Клубна, вул.Котляревського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Праці, вул.Сормовська, вул.Станіславського, вул.Стеценка, вул.Сурикова, вул.Ціолковського, вул.30 років ВЛКСМ, пров.Глібова, пров.Дружби, пров.Жуковського, пров.Котляревського, пров.Праці, пров.Робочий, пров.Станіславського, Казарма 923 км., 217 км., 223 км.

Адреса: вул.Дімітрова, 64, м.Сміла, Черкаська обл., 20703

Місцезнаходження: клуб М. Яблунівки

36

Портянко Василь Петрович

(Політична партія «Патріот»)
тел. 0932030450

м.Сміла – вул.академіка Лисенка, вул.Вільямса, вул.Громова: 1–11А, 14–16/2, 18–20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 48, 50, 54, 56, 58, 60–60А, 62, 66, 68; вул.Заслонова, вул.Івана Ле, вул.Квіткова, вул.Леваневського, вул.Нагорного, вул.Олега Кошового, вул.Олени Журливої, вул.Сєрова, вул.Смілянська, пров.Вільямса, пров.Громова, пров.Леваневського, пров.Смілянський

Адреса: вул.Олега Кошового, 23, м.Сміла, Черкаська обл., 20707

Місцезнаходження: приватний будинок

 

СПИСОК

депутатів, які пройшли першим номером за списками партій:

тел. 0674501971

Головченко Олександр Євгенійович - Всеукраїнське об’єднання «Черкащани»

Голуб Анатолій Андрійович - Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» тел. 0953776022

Кредзинський Юрій Якович  - Радикальна партія Олега Ляшкател. 0677061606

Салов Володимир Іванович  - Всеукраїнське об’єднання «Свобода» тел. 0962147097

Хоменко Роман Миколайович - Політична партія «Сила громад» тел. 0937884600

Ястребова Наталія Миколаївна - Аграрна партія тел. 0971978899