Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Залізничний вокзал

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Депутати PDF Друк e-mail

Список

депутатів Смілянської міської ради VII скликання

№№

пп

Прізвище, ім’я, по-батькові

освіта

партійність

Назва орган. політ. партії, від якої обрано депутата

1.

Абажей

Петро Іванович

Вища

Позапартійний

Смілянська міська організація Аграрної партії України

2.

Баталін

Ігор Валерійович

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській області

3.

Бердецький Володимир Борисович

Професійно-технічна

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Патріот»

4.

Голуб

Анатолій Андрійович

Вища

ВО  «Батьківщина»

Смілянська міська  організація партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

5.

Голубніченко

Світлана Анатоліївна

Професійно -технічна

Член політичної партії «Сила громад»

Смілянська міська організація Черкаської області політичної партії «Сила громад»

6.

Головченко Олександр Євгенійович

(склав повноваження)

 

 

Вища

ВО «Черкащани»

Смілянська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Черкащани»

7.

Глущенко Володимир Олександрович

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

8.

Давиденко Василь Іванович

Професійно-технічна

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

9.

Дериземля

Ольга Іванівна

Професійно-технічна

ВО «Свобода»

Смілянська міська партійна організація  Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

10.

Заріцький Костянтин Ростиславович

Вища

ВО «Черкащани»

Смілянська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Черкащани»

11.

Зборівська Валентина Петрівна

Вища

ВО «Черкащани»

Смілянська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Черкащани»

12.

Карло

Тетяна Анатоліївна

Вища

Безпартійна

Смілянська міська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

13.

Кравчук

Іван Іванович

(склав повноваження)

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

14.

Кредзинський Юрій Якович

Вища

 

Безпартійний

 

Смілянська міська організація радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській області

15.

Кривко

Антон Іванович

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

16.

Лихолай

Віктор Олексійович

Середня-спеціа

льна

член партії «БПП «Солідарність»

Смілянська міська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

17.

Нікітченко

Ольга Петрівна

Вища

Безпартійна

Смілянська міська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

18.

Овчаренко В’ячеслав Михайлович (склав повноваження)

 

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській області

19.

Перемей В'ячеслав Анатолійович

Вища

Безпартійний

 

20.

Пляченко Олександра Володимирівна

 


Смілянська міська організація Черкаської області політичної партії «Сила громад»

21.

Портянко

Василь

Петрович

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Патріот»

22.

Примак Володимир Андрійович

Вища

ВО «Батьківщина»

Смілянська міська  організація партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

23.

Прусс

Володимир Миколайович

Вища

ВО «Батьківщина»

Смілянська міська  організація партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

24.

Салов

Володимир Іванович

Професійно-технічна

ВО «Свобода»

Смілянська міська партійна організація  Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

25.

Скороход Людмила Іванівна

Вища

Безпартійна

Смілянська міська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

26.

Скубко

Валентин Іванович

(склав повноваження)

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

27.

Скубко Вікторія Анатолійовна

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

28.

Слободчикова Валентина Григорівна

(склала повноваження)

Середня спеціальна

Безпартійна

Смілянська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

29.

Собко

Володимир Іванович

Середня спеціальна

Безпартійний

Смілянська міська організація радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській області

30.

Старенький Вадим Анатолійович

 


Смілянська міська організація радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській області

31.

Старіков

Андрій Григорович

Професійно-технічна

ВО «Свобода»

Смілянська міська партійна організація  Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

32.

Стригун

Анатолій Миколайович

Вища

ВО «Батьківщина»

Смілянська міська  організація партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

33.

Синьогуб Костянтин Іванович

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація Аграрної партії України

34.

Тарнавський Юрій Михайлович

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Патріот»

35.

Терехова Наталія Михайлівна(склала повноваження)

Вища

Безпартійна

Смілянська міська організація Аграрної партії України

36.

Ткаченко Ольга Петрівна

Вища

ВО «Черкащани»


Смілянська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Черкащани»

37.

Трусов Валерій Євгенійович

Професійно-технічна

ВО «Свобода»

Смілянська міська партійна організація  Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

38.

Трушкевич Олег Юрійович(склав повноваження)

Вища

Член політичної партії Сила громад»

Смілянська міська організація Черкаської області політичної партії «Сила громад»

39.

Федун Віталій Вікторович

Вища

ВО «Батьківщина»

Смілянська міська  організація партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

40.

Федоренко

Віктор Антонович

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

41.

Хоменко Роман  Миколайович

Вища

Член політичної партії «Сила громад»

Смілянська міська організація Черкаської області політичної партії «Сила громад»

42.

Цаподой

Сергій Васильович

Вища

 

Безпартійний

Смілянська міська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

43.

Ястребова

Наталія Миколаївна

Вища

Аграрна партія України

Смілянська міська організація Аграрної партії України