Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Міський пляж

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Мешканці м. Сміла активно створюють ОСББ

Все більше мешканців міста стають ефективними власниками житла та створюють об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Так, за підтримки управління житлово-комунального господарства по пров. Кооперативному, 2 проведено установчі збори і створено ОСББ «Міцна Оселя». Будинок складається всього із 8 квартир, в яких проживають люди пенсійного віку, але незважаючи на це співвласники будинку прийняли рішення про створення ОСББ.

За словами голови правління Галини Василівни Горбенко, мешканці усвідомили, що не доцільно платити Жеку, не отримуючи взамін ніяких послуг, утримання будинку жителі проводять власними силами. Окрім того, ОСББ може отримати підтримку міської влади та взяти участь у Програмі підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у м. Сміла на 2017-2020 роки, яка прийнята на засіданні сесії міської ради 23.12.2016 року, відповідну заявку новостворене ОСББ вже надіслало у міську раду.

Взявши приклад зі своїх сусідів, мешканці будинку по вул. Лобачевського, 3 створили ініціативну групу та готуються до проведення установчих зборів                     зі створення власного ОСББ.

 

Галина Ільїна,

головний спеціаліст управління ЖКГ

 

 

В.о. начальника управління                                                              О.М. Федоров