Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Світанок на Тясмині

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Громадське обговорення!
Четвер, 09 березня 2017, 17:20

 

Додаток 1

до розпорядження міського голови

від __02.03.2017___ № __28 р_

Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення

перейменування вулиці у м. Сміла

1. Організатор громадського обговорення – відділ організаційної роботи виконавчого комітету Смілянської міської ради.

2. Найменування вулиці, яка пропонуються до перейменування, відповідна запропонована назва вулиці та інформаційна довідка щодо фізичних осіб та історичних подій - наведено в Таблиці 1 (додається).

3. Суб’єкти, що внесли пропозиції щодо перейменування вулиці міста – комісія з питань найменування (перейменування) вулиць, міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків

4. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 08 травня 2017 року. Публікація отриманих пропозицій (зауважень) забезпечується організатором у дводенний строк на сайті міської ради. Анонімні пропозиції (зауваження), а також подані в формі не нормативної лексики не публікуються та до результатів обговорення не включаються.

Узагальнення пропозицій та підготовка звіту про результати громадського обговорення здійснюється організатором в ході відкритих засідань спільно з комісією з питань найменування (перейменування) вулиць, міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків. Останнє засідання, на якому мають бути оголошені результати громадського обговорення провести в малому залі виконавчого комітету Смілянської міської ради - 10.05.2017 р, о 15-00 (вул. Незалежності, буд. 37, 2-й поверх, зал засідань).

5. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма подання пропозицій – м. Сміла, вул. Незалежності, буд. 37, відділ організаційної роботи виконавчого комітету Смілянської міської ради (каб. 210), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. 4-24-63, 4-30-27.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі або надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

6. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення - м. Сміла, вул. Незалежності, буд. 37, відділ організаційної роботи виконавчого комітету Смілянської міської ради (каб. 210), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. 4-24-63, 4-30-27.

7. Строк і спосіб оприлюднення звіту про результати громадського обговорення – до 12.05.2017 року в газеті «Сміла» та на офіційному веб-сайті Смілянської міської ради.


Додаток 2

до розпорядження міського голови

від __02.03.2017___ № __28 р_

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ДІЙ ГРОМАДЯН

ПРИ ПЕРЕЙМЕНУВАННІ ВУЛИЦІ

З метою уникнення непорозумінь надаємо роз’яснення щодо дій громадян при перейменуванні вулиці.

Законодавством не передбачено внесення змін до правовстановлюючих документів (свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину, договору купівлі-продажу, договору міни, договору дарування, тощо) у зв’язку з перейменуванням вулиць, на яких знаходиться об’єкт нерухомого майна, а тому вони є чинними та не потребують заміни чи отримання нового правовстановлюючого документа.

У той же час, із власної ініціативи або в разі необхідності (продаж, дарування, тощо) власник майна (в тому числі земельної ділянки), відносно якого відбулися зміни в назві вулиці (площі, провулку тощо), відповідно до законодавства має право самостійно (або уповноважити на це іншу особу за довіреністю) звернутися до органу державної реєстрації прав на нерухоме майно з заявою про внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв'язку із зміною назви чи перейменування вулиці (площі, провулку тощо) відповідно до рішення Смілянської міської ради.

У разі необхідності здійснення нотаріальних дій із нерухомістю (продаж, успадкування, дарування тощо) у міській раді можна отримати довідку про перейменування вулиці. На підставі правовстановлюючих документів зі старою назвою вулиці і цієї довідки нотаріус видає новий правовстановлюючий документ із новою назвою вулиці.

Відповідно до ст. 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» у разі зміни адреси житла в межах адміністративно-територіальної одиниці особа або її законний представник повинні письмово повідомити про це орган реєстрації місця проживання протягом десяти днів. Органом реєстрації є територіальні підрозділи Державної міграційної служби України.

На підставі поданих особою або її законним представником відомостей працівник територіального підрозділу Державної міграційної служби України в той самий день вносить необхідні зміни до паспортного документа та протягом семи днів до реєстраційного обліку.

Перереєстрація також може проходити під час заміни паспорта, оновлення фотокарток, при зміні прізвища тощо, тобто коли в людини виникає потреба.

Принагідно інформуємо, що реєстраційний збір не справляється за проведення державної реєстрації змін, що вносяться до установчих документів юридичних осіб, а також зміни місцезнаходження юридичної особи, місця проживання фізичної особи у зв’язку із зміною назви (перейменуванням) скверів, бульварів, вулиць, провулків, узвозів, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів, інших об’єктів топоніміки населених пунктів.