Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Виконавчий комітет

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно
Понеділок, 13 березня 2017, 15:04


Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області повідомляє, що відповідно до частини 1 статті 37-1 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі- Закон) контроль у сфері державної реєстрації прав здійснюється Міністерством юстиції України, у тому числі шляхом моніторингу реєстраційних дій у Державному реєстрі прав з метою виявлення порушень порядку державної реєстрації прав державними реєстраторами, уповноваженими особами суб’єктів державної реєстрації прав.

За результатом моніторингу реєстраційних дій в Державному реєстрі прав у разі виявлення порушень порядку державної реєстрації прав державними реєстраторами, уповноваженими особами суб’єктів державної реєстрації прав Міністерством юстиції України проводяться перевірки державних реєстраторів чи суб’єктів державної реєстрації прав.

У разі, якщо в результаті проведеної перевірки державних реєстраторів чи суб’єктів державної реєстрації прав виявлено прийняття такими державними реєстраторами чи суб’єктами державної реєстрації прав рішень з порушенням законодавства, що має наслідком порушення прав та законних інтересів фізичних та/або юридичних осіб, Міністерством юстиції України вживаються заходи щодо негайного повідомлення про це відповідні правоохоронні органи для вжиття необхідних заходів, а також заінтересованих осіб.

Відповідно до 37-1 Закону та Порядку здійснення контролю у сфері державної реєстрації, затвердженого постановою КМУ від 21.12.2016 № 990, Міністерством юстиції України прийнято наказ № 323/7 від 17.02.2017 «Про проведення моніторингу реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (далі - Наказ).

Наказом затверджено періодичність проведення моніторингу реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно на перший квартал 2017 року, затверджено перелік державних реєстраторів, щодо яких проводиться моніторинг реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та визначено проведення моніторингу реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно до 6 березня 2017 року.

Відповідно до Наказу періодичність проведення моніторингу реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно на перший квартал 2017 року – щомісяця за кожним критерієм проведення моніторингу:

- порушення строків, визначених Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень";

- проведення реєстраційних дій у неробочий час;-відсутність у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно електронних копій документів, поданих для державної реєстрації, виготовлених шляхом їх сканування;

- проведення реєстраційних дій на підставі судових рішень;

- скасування (видалення) записів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

- державні реєстратори та/або суб'єкти державної реєстрації, визначені Мін'юстом.

Наказом  Міністерства юстиції України  17.02.2017  № 323/7 встановлено перелік  державних реєстраторів, щодо яких проводиться моніторинг реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно:

1. Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Чорноног Лариса Віталіївна.

2. Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Побединська Вікторія Олександрівна.

3. Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Чорнєй Віта Володимирівна.

4. Державний реєстратор Комунального підприємства "Спецжитлофонд" Коровайко Оксана Сергіївна.

5. Державний реєстратор Філії Комунального підприємства Київської обласної ради "Готово" міста Києва Рябий Дмитро Сергійович.

6. Державний реєстратор Філії Комунального підприємства Київської обласної ради "Готово" міста Києва Дуднік Ольга Сергіївна.

7. Державний реєстратор Комунального підприємства Київської міської ради "Київське міське бюро технічної інвентаризації" Коломієць Ольга Анатоліївна.

8. Державний реєстратор Комунального підприємства Київської міської ради "Київське міське бюро технічної інвентаризації" Шведюк Ірина Олександрівна.