Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Світанок

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Вшанування Шевченкового слова
Вівторок, 14 березня 2017, 12:25

Шевченко приходить до нас щороку навесні. Приходить щоразу новим, неповторним. Як весна оновлює природу, так і слово Великого Тараса оновлює наші душі, закликає палко любити свій народ, свою Україну. Справедливо Великого Кобзаря – народного мислителя та творця, вважають народним пророком. Не одне покоління українців формує свій світогляд на його творах.

Віддаючи шану пам’яті геніальному сину України, в березневі дні з новою силою звучить поезія Шевченка. Так, до річниці з дня народження поета колегіанти відвідали центральну бібліотеку ім. О.Журливої, де була проведена літературно-поетична година «Обличчя української історії: Тарас Шевченко». Учні школи №3-колегіуму не тільки відкрили для себе нові сторінки з життя та творчості поета, а й із задоволенням декламували вірші українського генія.

Слово Шевченка має цілющу властивість випрямляти, підносити, пробуджувати, зміцнювати в людині Людину, її духовні начала. Тому колегіанти, усвідомлюючи геніальність поета-земляка, прагнуть бути достойними його нащадками.

Любов Полівенко,

завідувач бібліотекою

школи №3-колегіуму