Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Гроза

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Конкурс «Кращий у 3D-моделюванні»
Середа, 15 березня 2017, 12:19

У Смілянському коледжі харчових технологій в рамках декади комісії фахових дисциплін інженерної механіки відбувся конкурс «Кращий у 3D-моделюванні» серед студентів третього та четвертого курсів спеціальностей 5.05050208 «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв» та 5.05050302 «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях» під керівництвом викладачів комісії Капустянської О.М. та Присяжного В.І.

Присутнізавідувач відділення інженерної механіки Яровий Л.М. та голова комісії фахових дисциплін інженерної механіки Гоцька О.О. відмітили високий рівень умінь та навичок студентів при роботі з 3D-моделями та методами їх перетворення у комплексне креслення

Викладачі Капустянська О.М. та Присяжний В.І. підготували цікаву електронну презентацію та відеоролики з 3D-моделювання.

Учні 9-х класів, які цього дня завітали до коледжу на День відкритих дверей, мали змогу поспілкуватись з конкурсантами. Вони на власні очі побачили, які завдання можуть виконувати студенти, з якими комп’ютерними програмами вони вміють працювати.

Під час проведення конкурсу, для гостей коледжу викладачами було проведено майстер-клас зі створення 3D – моделей у САПР Компас-3D.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 13 студентів.

Переможці конкурсу «Кращий у 3D-моделюванні» будуть визначені та нагороджені під час проведення підсумків декади комісії.

Прес-центр Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ