Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Юрова гора

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Множимо культурні цінності
Середа, 15 березня 2017, 14:59

Щовівторка з метою оперативного вирішення питань в галузі культури у відділі культури виконавчого комітету проводяться наради з керівниками закладів культури. 14 березня таку нараду було проведено на базі центральної міської бібліотеки для дорослих ім. О. Журливої. Метою виїзної наради, окрім основних питань галузі, був обмін досвідом закладів культури та презентація головних досягнень бібліотечних закладів міста. Начальник відділу культури Ірина Бобошко розпочала нараду з аналізу проведених заходів за минулий тиждень та висловила подяку керівникам закладів культури за участь у виїзному обмінному концерті до міста-побратима Ватутіне та проведений цикл заходів з нагоди 203-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.

Проаналізовано проведені заходи з відзначення Дня українського добровольця. Оголошено низку конкурсів та фестивалів, а саме: про конкурс на кращі авторські вірші для пісень та пісні патріотичного спрямування; про міський фестиваль «Сузір’я талантів баготодітної сім’ї»; про Всеукраїнський конкурс виконавців творів українських композиторів; про проведення обласного свята «Родинні скарби Черкащини», та інші.

Задля об’єднання дій для збереження природи нашої планети учасники наради вирішили підтримати проведення Всесвітньої кампанії Година Землі, яка відбудеться 25 березня.

В ході наради керівникам було представлено щойно проведену ревіталізацію простору читального залу центральної міської бібліотеки ім. О. Журливої, а також кімнату для коворкінгу (для проведення колективних навчань).

Присутнім продемонстровано сайт Смілянської міської централізованої бібліотечної системи та два документальних фільми переможців Проекту DVV Inernational «Замінимо мури відкритими вікнами» м. Луганськ «Уламки знань» та м. Сміла «Об’єднані творчістю» (Проект Арт-студія для дорослих «Поринь у веселку» у бібліотеці-філії №5).

На завершення семінару, керівники закладів культури переглянули відео ролик ЦБС «5 причин, щоб полюбити бібліотеку», який отримав І місце в обласному конкурсі «Пані директорка-2015».