Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Центр міста

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Відеоуроки учителя Смілянського природничо-математичного ліцею - на ресурсі Фонду «Відкрита політика»
Середа, 15 березня 2017, 16:34

Забезпечення рівного доступу дітей до якісної наукової, мистецької, військової та спортивної освіти в Україні сьогодні є надзвичайно важливим завданням. ГО "Фонд Відкрита політика" спільно з громадськими, міжнародними організаціями та державними установами створили відкриту платформу дистанційного навчання по всій шкільній програмі. Приємно, що Смілянський природничо-математичний ліцей теж долучився до роботи на платформі. Учитель української мови та літератури Тетяна Береговенко разом з оператором Ярославом Пилунським записали відеоуроки з української мови та літератури, які вже розміщено на ресурсі Фонду "Відкрита політика" http://dostupnaosvita.com.ua.

Багато говорилося про рівний доступ до освіти для дітей Криму та Карпат, Донбасу та Полісся, великих міст і малих сіл. Але поки не було якісного контенту дистанційного навчання по всій шкільній програмі, відкритих платформ без реєстрації, усе це просто були модні слова.

На щастя, ГО "Фонд Відкрита політика" спільно з громадськими, міжнародними організаціями та державними установами створили таку платформу.

"Місія цієї платформи не обмежується наданням рівного доступу до освіти для дітей з Донбасу та Криму. Це перша цільова аудиторія. Окрім того, цільовою аудиторією є діти з сіл, малозабезпечених родин, всі ті, хто сьогодні не має можливостей найняти репетитора, ходити в ліцеї, які надають якісну освіту", - зазначає директор ГО "Фонд Відкрита політика" Ірина Жданова.

На платформі уже розміщено онлайн-уроки, відео, презентації, домашні завдання, консультації з учителями з усіх предметів, які передбачені шкільною програмою. Окремо на сайті є інформація для батьків про те, як здобути українську середню освіту, оформити дублікат про вищу освіту, нові умови прийому у внз України в 2017 році, інформація про ЗНО. Також на сайті міститься перелік навчальних закладів, які здійснюють дистанційне та екстернатне навчання.

Дуже приємно, що Смілянський природничо-математичний ліцей теж долучився до роботи на платформі. Учитель української мови та літератури Тетяна Береговенко, учитель-професіонал, разом з оператором Ярославом Пилунським записали відеоуроки з української мови та літератури, які вже розміщено на ресурсі Фонду "Відкрита політика" http://dostupnaosvita.com.ua, який створено для дітей Донбасу та Криму в рамках проекту ЮНІСЕФ.

Бути причетним до великої справи – почесно. Бути потрібним своїй країні – почесніше вдвоє.

Прес-центр Смілянського природничо-математичного ліцею