Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • станція Бобринська

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Смілянська прокуратура перевірила як дотримуються права ув’язнених, засуджених та адмінарештованих осіб
Четвер, 16 березня 2017, 10:09

Відповідно до вимог ст. 26 Закону України «Про прокуратуру» щодо нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та застосування інших заходів примусового характеру, керівництвом Смілянської місцевої прокуратури із залученими фахівцями у сфері охорони здоров’я здійснено перевірку у спеціальних установах та інших відведених для цього приміщеннях Смілянського ВП Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Перевіркою охоплено ряд питань, зокрема щодо дотримання конституційних прав ув’язнених та осіб, підданих адміністративному арешту, їх належне медико-санітарне та матеріально-побутове забезпечення, дотримання вимог законодавства при наданні медичної допомоги в’язням, тощо.

Крім того, керівником безпосередньо проведено особистий прийом ув’язнених та адмінарештованих щодо умов їх утримання, наявності скарг чи зауважень стосовно дій співробітників поліції.

Також, оглянуто медичну кімнату ІТТ № 6, наявність аптечок для надання першої медичної допомоги, кімнату затриманих та доставлених Смілянського ВП, прогулянковий дворик спеціальної установи.

За результатами перевірки спеціальних установ Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області виявлено порушення вимог чинного законодавства України, на усунення яких внесено акт прокурорського реагування.

За інформацією Смілянської місцевої прокуратури