Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • станція ім. Тараса Шевченка

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Зміни до деяких нормативно-правових актів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану
П'ятниця, 17 березня 2017, 12:19

28.02.2017 набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 21.02.2017 № 616/5 “Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22.02.2017 за № 242/30110. Детальніше зі змінами можна ознайомитись за посиланням zakon5.rada.gov.ua.

Зокрема, даним нормативно-правовим актом встановлено, що органи державної реєстрації актів цивільного стану повідомляють районні (міські) військові комісаріати про державну реєстрацію шлюбу, розірвання шлюбу, зміни імені призовників і військовозобов’язаних, їх смерті, вилучення військово-облікових документів, пільгових посвідчень, а також про зміну прізвища, імені, по батькові та інших даних зазначених осіб. Відділи державної реєстрації актів цивільного стану зобов’язані в семиденний строк після проведення державної реєстрації розірвання шлюбу військовозобов'язаних або призовників надіслати про це повідомлення районним (міським) військовим комісаріатам за місцем перебування таких осіб на військовому обліку.

За інформацією Головного територіального

управління юстиції у Черкаській області