Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Свято-Покровський храм

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Робота, направлена на захист інтересів дітей
П'ятниця, 17 березня 2017, 15:34

16 березня відбулася комісія з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Смілянської міської ради. На комісії було розглянуто ряд питань, які стосуються захисту прав та законних інтересів дітей, зокрема, взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями щодо виконання індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту майнових прав дітей.

17 березня працівниками служби у справах дітей було перевірено стан утримання, виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців Смілянського дитячого будинку-інтернату - соціально-медичної установи для постійного проживання на повному державному утриманні дітей з особливими потребами.

В закладі створені сприятливі умови для проживання, виховання, соціальної реабілітації, надання медичної допомоги вихованцям з психофізичними вадами. З ними працюють: педагоги, вихователі, інструктори з праці, реабілітолог, логопед, практичний психолог, медичний персонал. Діти цілодобово перебувають під медичним наглядом, щодня їх оглядають педіатр і психіатр. Щоденно медична сестра з лікувальної фізкультури проводить загальноукріплюючу та симптоматичну терапії, ЛФК. Порушень прав дітей не виявлено.

Служба у справах дітей