Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • вул. Жовтнева

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Смілянська школа №3-колегіум нагороджена дипломом та Золотою медаллю!
Понеділок, 20 березня 2017, 09:03

Початок весни приніс колективу школи №3-колегіуму не лише гарний весняний настрій, а й нові здобутки та перемоги. 16 березня відбулось урочисте відкриття Восьмої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та П’ятої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu». Організатори виставок – компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, народний депутат України Віталій Курило.

Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 796 учасників із 25 регіонів України та 14 країн світу: Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Китаю. Зокрема, 98 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ; 17 – закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій; 545 – загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських органів управління освітою; 112 – професійно-технічних навчальних закладів, науково-методичних центрів професійно-технічної освіти; 24 – виробники та постачальники засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для галузі освіти, видавництва, освітні портали.

Вкотре нагоду представити себе на цьому поважному зібранні мав і наш заклад, школа №3-колегіум. Оглядачі виставки могли познайомитись із системою роботи закладу щодо підвищення якості освіти, яка була висвітлена у творчій конкурсній роботі та на виставковому стенді. Програма виставки була насиченою та різноманітною, дозволила оглянути виставкові експозиції всіх учасників, поділитись досвідом роботи, отримати нові враження, пропозиції щодо співпраці.

Приємним підсумком роботи стало нагородження школи №3-колегіуму дипломом та Золотою медаллю переможця конкурсу творчих робіт в номінації «Компетентнісний підхід – основа якості змісту навчально-виховного процесу в закладах освіти», яку урочисто вручив виконавчий директор компанії “Виставковий світ” Віталій Сокол директору школи №3-колегіуму Тетяні Карло.

Олена Золотоверха,

заступник директора з науково-методичної роботи школи №3-колегіуму