Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Будинок музею

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Залізничники Шевченківської дирекції провели змагання з настольного тенісу
Понеділок, 20 березня 2017, 10:53

17 березня в спортивному залі фізкультурно-спортивного клубу відбулися змагання з настільного тенісу, результати яких увійшли до заліку Спартакіади Шевченківського регіону – 2017. 30 спортсменів – залізничників змагалися між собою у трьох групах. Знову приємно здивував успішний виступ представників Христинівської дистанції колії (ПЧ-5). Тенісисти підтримали переможний старт  своїх шахістів, які змагалися минулого місяця, одержавши перемогу у першій групі.

Завдяки повному складу команди ( 2 чол.+ 1 жін.) та результативній грі, їм вдалося набрати найбільшу суму очок 37, і випередити представників вагонного  (ВЧДЕ – 7) – 30 очок та локомотивного депо ст.ім. Тараса Шевченка (ТЧ-5) – 29 очок. За команду переможців грали Анатолій Костюречко, В’ячеслав Добрянський та Оксана Добрянська.

У другій групі за відсутності в командах дистанцій сигналізації і зв’язку (ШЧ-5) та енергопостачання представниць, не зважаючи на досить потужну гру Олександра Черниченка і  Віталія Вовка (ШЧ-5), які здобули кожний по 16 очок та Олега Овчаренка (ЕЧ-2), який взагалі показав найкращий результат серед чоловіків – 18 очок, перемогла укомплектована команда вагонної дільниці (ЛВЧ-2) у складі Віталія Зайченка, Олександра Кутового та Наталії Врадій.

Другий результат за місцевими зв’язківцями (ШЧ-5), які своє минулорічне третє місце віддали енергетикам (ЕЧ-2).У третій групі приємно здивував виступ представників БМЕУ-5. Анатолій Євдокимов став кращим серед чоловіків, а Юлія Миколаєнко посіла друге місце. В результаті – перше загальнокомандне місце. Друга сходинка Спартакіадних змагань завдяки успішному виступу  пенсіонерки, в минулому багаторазовій чемпіонці змагань Одеської залізниці, Галині Володимирівні Грозній, дісталася станційникам (ДС- Шевченко) Третє місце за колійниками ст.Черкаси (ПЧ-6). Завершуючи змагання організатори нагородили призерів перехідними кубками та почесними дипломами.

На завершення. На жаль знову проігнорували участю у змаганнях представники станції Черкас. Не доїхали, як то кажуть, і христинівські зв’язківці…

Олександр Говденко, директор ФСК «Локомотив»

газета "Сміла"