Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Стадіон Юність

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Колегіанти зібрали подарунки для Верхньоторецької школи
Понеділок, 20 березня 2017, 10:57

Протягом тижня у школі-колегумі проходив благодійний збір солодощів, листівок, малюнків і подарунків для учнів Верхньоторецької загальноосвітньої школи I-III ступенів. Акція на підтримку дітей пройшла за ініціативи адміністрації, педагогічного колективу та учнів. До збору активно долучилися небайдужі батьки школярів. Як розповіла Тетяна Карло, директор школи №3-колегіуму, така ініціатива дала змогу кожному долучитися до доброї справи.

І ця акція показала, що маленькі серця, навіть наймолодших вихованців колегіуму, можуть робити великі справи. Яскраві пакунки від небайдужих добродійників, що переймаються долею дітей, які потрапили у різні життєві обставини, та сувенір-оберіг з найкращими побажаннями від педагогічного колективу для вчителів Верхньоторецької загальноосвітньої школи було передано під час зустрічі із волонтерами.

Прес-центр школи №3-колегіуму