Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Центр міста - знімок з гори

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

У Cмілянській міській лікарні триває масштабна програма щодо заміни вікон
Понеділок, 20 березня 2017, 12:05

У міській лікарні триває масштабна програма щодо заміни вікон. За підтримки міської влади вперше за багато років тут оновлять вікна, двері та фасад по усьому приміщенні. Міська лікарня отримала чергову партію нових склопакетів - це перший етап модернізації, що дасть значну економію, - зазначив головний лікар міської лікарні Ігор Іщенко. Вікна та двері вирішують проблему з протягами, підвищують температурний режим, комфорт пацієнтів, особливо тих, хто перебуває тут тривалий час. Це однозначно добре, оцінює зміни Ігор Васильович.

Модернізація розпочалась наприкінці минулого року. Першим утеплили дитяче відділення. Вікна і двері, що завезли цього разу встановлюють у травматологічному відділені та травмпункті. Роботи виконують досить швидко. Щоб встановити вікна, підряднику потрібно кілька днів. Загалом у міській лікарні планують утеплити всі відділення та відремонтувати фасад.

Телестудія «Тясмин»