Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Центр міста

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Через відсутність кворуму засідання депутатської комісії не відбулося
П'ятниця, 14 квітня 2017, 14:17

 

Сьогодні, 14 квітня, повинно було відбутися засідання постійної комісії з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації. Проте, через відсутність кворуму (в березні це повторювалося двічі) засідання провести не вдалося. На порядок денний комісії виносилися надзвичайно важливі для громади міста питання, безпосередньо -  про міську цільову соціальну програму «Цукровий діабет» на 2017 – 2019 роки, про програму протидії ВІЛ – інфекції/СНІДу, про програму «Імунопрофілактика та захист населення від інфекційних хвороб на 2017 – 2019 роки», виділення матеріальної допомоги тяжкохворим.

Шановні депутати, які не з’явилися на засідання комісії, - В`ячеслав Перемей (фракція Смілянської міської організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів –Укроп»), Валерій Трусов (фракція Смілянської міської партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»), Віталій Федун (фракція Смілянської міської організації партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»), Наталія Ястребова (фракція Смілянської міської організації Аграрної партії України), не забувайте про свій прямий обв’язок  - захищати інтереси громади, яка вас обрала і чекає вашої допомоги.