Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Світанок на Тясмині

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Посвята у програмісти у Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ
Вівторок, 18 квітня 2017, 07:46

 

Закінчилась декада фахової комісії інформатики і комп’ютерної технологій, яка традиційно бурхливо проходить навесні у Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ. Протягом двох  тижнів серед майбутніх програмістів – студентів відділення автоматизації і комп’ютерних систем коледжу проводились змагання.

Студенти груп 1-4-го курсів приймали участь у різноманітних конкурсах, відповідали на запитання вікторин з історії розвитку комп’ютерної техніки та програмування, демонстрували свою майстерність у швидкісній збірці комп’ютера, відбивали знаки на швидкість, змагалися в мистецтві програмування. Студенти творчо підійшли до розробки тематичних презентацій «Вони прославляють Україну» – тема цьогорічного конкурсу презентацій, показали  майстерність у створенні  комп’ютерних малюнків на тему  «Мій віртуальний світ».

Нещодавно у житті першокурсників відділення – вони стали справжніми членами громади програмістів нашого коледжу. Під час урочистостей з нагоди підведення підсумків декади комісії інформатики і комп’ютерних технологій почесними грамотами були нагороджені переможці та учасники фахових конкурсів і олімпіад. Також були вручені нагороди учасникам Всеукраїнської олімпіади з програмування та Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2017».

Кульмінацією свята стала церемонія посвячення першокурсників у програмісти, яку провели їх старші товариші – студенти 4 курсу.

Прес-центр СКХТ