Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • станція ім. Тараса Шевченка

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

У Cмілі реалізують проект «Відкривай Україну»
Четвер, 20 квітня 2017, 11:21

 

У школі №3-колегіумі стартував другий етап проекту «Відкривай Україну». За ініціативи учнівської команди проекту було вирішено реалізувати ідею щодо благоустрою міського парку, а саме зони біля Вічного вогню.

У співпраці з начальником відділу культури міста Іриною Бобошко та спонсорами, які допомогли втілити ідею, команда проекту «Відкривай Україну»  удосконалила дві клумби біля обеліску. Це місце було обрано не випадково, адже саме біля Вічного вогню завжди проходять заходи із вшанування пам’яті загиблих в часи війни, збираються люди, яким не байдужа історія нашої країни і рідного краю, які завжди пам'ятатимуть своїх рідних і близьких.

Гарні ідеї учнів підтримала директор міського парку Вікторія Хандусь. Вона разом із спеціалістом Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї та молоді Юлією Старинець неодноразово зустрічалась з командою проекту для вирішення робочих моментів реалізації задуму. Разом з Вікторією Володимирівною учасники проекту вирішили на перераховані спонсорами кошти посадити на клумбах дерева магнолії і вічнозелені рослини, які будуть радувати гостей і жителів міста своєю красою.

Наставник команди «Відкривай Україну» школи №3-колегіуму

Наталія  Шульгіна