Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Смілянська залізниця

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Військово-польові збори майбутніх захисників
Четвер, 20 квітня 2017, 15:22

 

 

Сьогодні на площі біля Будинку рад відбулися урочистості з нагоди проведення військово-польових зборів для учнів 11-х класів загально-освітніх навчальних закладів міста. Учасників зборів привітали і побажали стати справжніми захисниками і патріотами України, жити і творити в мирній країні заступник міського голови Людмила Осейко, начальник управління освіти, молоді і спорту Наталія Незнанова, завідувач методичного кабінету управління освіти, молоді і спорту Валентина Руденко,  помічник народного депутата України Сергія Рудика Лідія Зайва, голова спілки ветеранів АТО Сергій Водяний, радник голови спілки ветеранів АТО Олександр Байда, воїн-афганець  В’ячеслав Штурхацький,  воїн  АТО Рамозан Таїбов, волонтер Олег Беценко. Хвилиною мовчання присутні вшанували героїв, які віддали життя за Україну,  до пам`ятного знаку «Героям Небесної Сотні» та загиблих воїнів АТО поклали квіти. Вишикувавшись в колону, юні захисники урочистою ходою попрямували до місця проходження відповідальних навчань.

Перед заняттями учні пройшли інструктаж з техніки безпеки, ознайомились з правилами перебування на полігоні, правилами поводження зі зброєю та боєприпасами. Зі школярами будуть працювати досвідчені військовослужбовці, які навчать юнаків долали смугу перешкод, вправлятися у вправах зі зброєю, допоможуть удосконалити вміння самозахисту.