Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Смілянська залізниця

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Смілянській малечі влаштували свято книги: «Є на світі казкова країна»
П'ятниця, 21 квітня 2017, 08:18

Щоб ознайомити дітей з історією створення книг, виховувати в них читацький інтерес та любов до книги, працівники дитячої міської бібліотеки спільно з шкільним бібліотекарем організували Свято Книги для учнів 1-Бкл. та 4-В кл ЗОШ № 11. Школярі дізналися багато нового про книгу, переглянули пізнавальне відео, з хвилюванням та з захопленням спостерігали за інсценізацією «Пригоди української книжки», яку для них підготували їхні друзі, та взяли активну участь в ігровій програмі.

В цей святковий день в дитячій бібліотеці неодноразово лунали веселі пісні, вірші, дитячий сміх та щирі оплески від вдячних глядачів та вболівальників. Бібліотекарі щиро вдячні за співпрацю та гарну підготовку до заходу, шкільному бібліотекарю Л. М. Пройдан та їхнім класним керівникам О.О. Симоновій та Н.В. Третяк. Сподіваємося, що в майбутньому книги завжди будуть вірними друзями і супутниками наших юних відвідувачів.

Зав. сектором Центральної міської дитячої бібліотеки

Юлія Близнюк