Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Частина мікрорайону

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Семінар – навчання щодо використання системи електронних державних закупівель ProZorro
П'ятниця, 21 квітня 2017, 13:31

 

20 квітня в сесійному залі Будинку рад відбувся міськрайонний семінар-навчання щодо реформи державних закупівель та використання системи електронних державних закупівель ProZorro. Семінар провели координатор Черкаської області у сфері електронних закупівель Артур Чемерис, представник департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Світлана Вареник. В роботі семінару взяв участь керуючий справами виконавчого комітету Олександр Головченко.  Учасникам навчання, якими були керівники та головні бухгалтери управлінь і відділів виконавчого комітету, районної державної адміністрації, детально описано чіткий алгоритм дій, необхідних для використання системи електронних державних закупівель.

Присутні почерпнули багато корисної інформації щодо необхідності введення та використання системи електронних державних закупівель ProZorro, яка може ефективно забезпечити відкритість та прозорість торгів, простоту їх оскарження, а також запобігти корупції в сфері державних закупівель, отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання.