Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Виконавчий комітет

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Смілянка представлятиме область на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з професії «Кондитер»
П'ятниця, 21 квітня 2017, 13:53

 

На базі державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності учнів з професії «Кондитер». У Конкурсі брали участь учні семи професійно-технічних закладів Черкаської області: із Сміли, Черкас, Золотоноші, Корсунь-Шевченківського Іркліїва, Звенигородки.

Учасників Конкурсу привітали директор начального закладу Віталій Дякон та методист науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Черкаській області Світлана Ричкова.
Учасники Конкурсу виконували теоретичне і практичне завдання. Під час проведення теоретичного туру майбутні кондитери продемонстрували свої знання з предметів професійно-теоретичної підготовки шляхом тестування.

Критерії оцінювання практичного завдання включали в себе не тільки оцінку смакових якостей виробу, а й підготовку робочого місця, дотримання технології приготування, дотримання правил безпеки праці, норм санітарії та гігієни, оформлення і використання новітніх технологій в приготуванні виробу.

Під час проведення Конкурсу педпрацівники навчальних закладів (супроводжуючі конкурсантів) відвідали краєзнавчий музей міста Сміли та музей-вагон на залізничній станції ім. Т.Г.Шевченка.
Журі, яке очолила Тетяна Шевченко, регіональний керівник власного виробництва Полтавського регіону «Рітейл-Тренд» м.Київ, оцінило рівень теоретичних знань і практичних умінь конкурсантів, відзначило смакові якості, сучасний стиль оформлення виготовлених кондитерських виробів.
За рішенням журі перемогу здобула Ольга Ткач (ДНЗ «Смілянський ЦППРК»), яка буде представляти область на ІІІ (фінальному) етапі Всеукраїнського конкурсі фахової майстерності у травні 2017 року.

Всі учасники Конкурсу отримали дипломи та цінні подарунки. Конкурс вже вкотре, об`єднав учнів та їх наставників однією метою – досягти професійної досконалості, дістати рівня європейської конкурентоспроможності у професії «Кондитер».

Прес-центр Смілянського ЦППРК