Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Львів. Собор св. Юра

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Шановні сміляни та гості міста!
П'ятниця, 12 травня 2017, 10:41

 

Адміністрація станції ім. Тараса Шевченка вкотре звертається до громадян міста Сміли та наголошує, що об’єкти магістралі – це зона підвищеної небезпеки, тому слід неухильно дотримуватись правил та не піддавати своє життя і здоров’я небезпеці!

Будьте максимально уважними та обережними під час перебування на вокзалах, станціях, не ходіть по коліях, особливо у вечірній час та у навушниках. У жодному разі не наближайтесь до контактної мережі, не піднімайтесь на вагони та не пролазьте попід вагонами.

Нагадуємо, що для того, аби зберегти життя, потрібно керуватися у першу чергу здоровим глуздом та не піддаватись спокусі скоротити дорогу, пролізти попід вагоном, жодна зекономлена хвилина чи ефектне фото не повернуть вам здоров’я чи не замінять вас вашим близьким та рідним!

Абсолютна більшість випадків травмування сторонніх осіб на залізниці стається із вини громадян, які нехтують правилами перебування на об’єктах магістралі.

Аби убезпечити власне життя та здоров’я, пішоходам дозволено переходити залізничні колії тільки у встановлених місцях (пішохідні мости, переходи, тунелі, переїзди тощо). Водночас суворо заборонено ходити по залізничних коліях та наближатися до них на відстань менше п'яти метрів.

На станціях і перегонах неприпустимо пролізати під вагонами і перелізати через автозчепи для переходу через колію. Також за правилами безпеки не дозволено підходити ближче ніж на 0,5 метра до краю платформи після оголошення про подачу або прибуття поїзда до його повної зупинки. Зважаючи на велику кількість випадків травмування у нетверезому стані, заборонено знаходитись на об’єктах залізничного транспорту під впливом алкоголю чи інших психотропних речовин.

Також дуже важливо не переходити та переїжджати залізничні колії при закритому положенні шлагбаума або при червоному світлі світлофора та звуковому сигналі переїзної сигналізації. Автомобілісти повинні пам’ятати, що ДТП на залізничних переїздах трапляються переважно саме з вини водіїв автотранспорту, які насамперед мають берегти життя та здоров’я собі та пасажирам.

Пам’ятайте! Ваше здоров’я та життя у ваших руках!

Звертаємося також з проханням до усіх представників засобів масової інформації, освітян та громадських діячів, політиків та впливових осіб з проханням акцентувати увагу на  питаннях небезпеки на об’єктах залізничних магістралей, адже ваша думка і застереження, висловлені на загал, можуть врятувати життя.

Про всі порушення та нещасні випадки, що стались на залізничному транспорті у межах міста Сміли  повідомляти за телефонами :

5-33-30 – черговий  Шевченківської дирекції залізничних перевезень;

5-22-00 – начальник станції Ім. Тараса Шевченка;

5-21-27 інженер з охорони праці станції Ім. Тараса Шевченка