Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Юрова гора

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Перемоги «Славних козаків»
П'ятниця, 12 травня 2017, 14:44

З 3 по 5 травня у Смілі було проведено І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), у якій взяли 15 команд загальноосвітніх навчальних закладів міста. Програма змагань була дуже насиченою і включала чимало конкурсів.

Представляла колегіум на цій грі чудова, дружна команда, до складу якої увійшли учні 10 класу: ройовий Максим Кузьменко та його славні козаки - Сергій Бур'ян, Владислав Скрипник, Олександр Крапивний, Назар Сябро і Богдан Черненко, а також  чарівні розумниці-дівчата, учениці 9-А класу Тетяна Медушівська та Юлія Кісіль.

Програма змагань була дуже насиченою і включала конкурси «Впоряд» (стройова підготовка), гру «Відун» - інтелектуальні змагання із історії України, українського війська, сучасних Збройних Сил України, конкурс «Ватра» – представлення роями творчо-мистецького завдання, смугу перешкод із використанням козацької легенди, «Рятівник» - змагання з надання першої долікарської допомоги та рятувальні роботи, змагання із перетягування канату, виконання стрільб із пневматичної зброї, гру «Квест»– комплексну командну інтелектуально-екстремальну гру з військово-спортивними та туристичними елементами, таборування – оцінка облаштування, побуту, чистоти табору рою, конкурсний захист «Доброго діла».

За підсумками гри команда «Славні Козаки» школи № 3- колегіуму здобули чимало перемог, а саме: I місце у конкурсі таборування, II місце у конкурсі звітів «Добре діло», II місце у конкурсі  «Квест», II місце у конкурсі  «Перетягування канату», III місце у конкурсі  «Відун».

Ці три дні пройшли дуже весело й цікаво для всіх учасників, відбулось багато нових знайомств, цікавих ігор та розваг, які запам'ятались усім учасникам. Колегіанти повернулись втомлені, але дуже задоволені участю у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)!


Виховник рою «Славні Козаки»,

педагог-організатор школи №3-колегіуму

Наталія Шульгіна