Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • станція ім. Тараса Шевченка

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Родинне свято: «Завітайте на сімейний вогник»
Понеділок, 15 травня 2017, 11:37

 

15 травня в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день сім’ї. Цей день — прекрасна нагода згадати про своїх близьких людей, та зустрітися зі своєю родиною в дружньому колі.

Напередодні свята до дитячої книгозбірні разом із своїми найріднішими людьми на родинне свято завітали учні ЗОШ №5. Третьокласники спільно  зі своїм класним керівником, готуючись до свята, вивчили чимало віршів, пісень та інсценізацій. Діти висловлювали слова щирої любові і шани своїм рідним, та у відповідь отримали  теплі оплески та щасливі посмішки від глядачів. З великим завзяттям школярі також брали участь у конкурсно-ігровій програмі, запропонованій бібліотекарем, де всі учасники проявили свій командний дух та кмітливість.

Маємо надію, що наші діти в майбутньому завжди будуть берегти найдрібніші згадки про своїх рідних і передадуть цю пам’ять своїм нащадкам.