Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Зима

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Стежками Холодного Яру
Понеділок, 15 травня 2017, 14:34

 

Цікавою та незабутньою видалася екскурсія,  яку здійснили 13 травня учні школи №3-колегіуму. Школярі відвідали музей  Богдана Хмельницького у Чигирині, єдиний в своєму роді музей великого гетьмана. Подивилися на відновлену резиденцію Хмельницького. Із Замкової гори чарувалися справжньою красою величної України, її природою.

Послухали легенди загадкового Холодного Яру, цікаві розповіді з історії сіл та міст Черкащини,  захоплено милувалися величчю дуба Максима Залізняка. Діти  дізналися про життя козаків, про те, яким чином вони впливали на українську історію дружини Богдана Хмельницького і чому Чигирин отримав таку назву.

А на останок екскурсанти побували у Суботові, у маєтку великого лицаря України — Богдана Хмельницького,  та втамували спрагу чистою водичкою з історичних трьох криниць.

 

Інна Кодола,

класовод 3-Б класу