Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Центр міста

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Вітаємо відмінника захисту Вітчизни!
Вівторок, 16 травня 2017, 09:39

 

Днями на базі Навчального центру Державної прикордонної служби України у с. Оршанець відбулося урочисте вручення почесних відзнак «Відмінник захисту Вітчизни» за участі голови обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка. В урочистій атмосфері юнаки та дівчата отримали почесні відзнаки «Відмінник захисту Вітчизни» та полотнища Прапора України. Цього року серед нагороджених – знову учень 11 класу школи №3-колегіуму Віталій Чукін.

На початку заходу після урочистого звучання Гімну України присутні хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної Сотні та воїнів, які загинули, захищаючи кордони України. Відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам-прикордонникам та погруддя генерал-майора Ігоря Момота. В урочистій атмосфері юнаки та дівчата отримали почесні відзнаки «Відмінник захисту Вітчизни» та полотнища Прапора України. На завершення перебування в Навчальному центрі юні захисники Вітчизни взяли участь у стрільбах з автомата Калашникова на полігоні та переглянули експозицію музею Державної прикордонної служби.

Цього року серед нагороджених – знову учень 11 класу школи №3-колегіуму. Ми пишаємось нашим Віталієм Чукіним, бажаємо йому нових злетів та перемог, успішної здачі ЗНО та вступу до омріяного навчального закладу!

Прес-центр школи №3-колегіуму