Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Стадіон Юність

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Визначено переможців Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
Вівторок, 16 травня 2017, 09:54

 

З 03.05.2017 до 05.05.2017 на базі навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15» проведено триденний міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який зібрав близько 120 учасників із 15 закладів міста.

Належні умови для проведення триденних змагань створила адміністрація навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15». Учасники гри були забезпечені гарячим харчуванням. Для його організації із місцевого бюджету виділено кошти на суму 17 000 грн.

Позитивно, що всі загальноосвітні навчальні заклади № 1,2,4,5,6,7,10,11,12,13,15,16, № 3 - колегіум, гімназія, ліцей залучили до участі у міському етапі гри учнів та забезпечили команди формою і туристським спорядженням згідно із Умовами проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької (далі Умови) військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Добрі результати у грі показали команди шкіл № 2,10, ліцею.

Проте, за підсумками 10 видів змагань, найбільшу кількість призових місць здобули команди загальноосвітніх навчальних закладів №11,15,1.

Переможцем став рій «Смілянські козаки» (школа №11), який нагороджений перехідним кубком і буде брати участь в обласному етапі  змагань. Команди шкіл № 1,15 нагороджені медалями та грамотами управління освіти, молоді та спорту. За результативність у 10 конкурсах грамотами та дипломами управління освіти, молоді та спорту нагороджені також рої, найактивніші їх учасники та виховники.

Всі учасники міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») отримали солодкі подарунки від члена виконавчого комітету Олега Трушкевича та депутата міської ради Романа Хоменка; команди – переможці – призи від депутата міської ради Віктора Овчаренка. Висловлюємо щиру вдячність людям із великим щирим серцем, які виступили спонсорами свята і подарували дітям радість.

Методист МК Щербина Н.М.