Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Міст району РПЗ

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

За програмою обміну FLEX
Вівторок, 16 травня 2017, 10:16

Щороку гімназисти беруть участь у Програмі обміну майбутніх лідерів FLEX. Це програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, яка адмініструється в Україні організацією Американські Ради з міжнародної освіти за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Вона надає можливість нашим учням навчатися в американській школі й жити в американській сім'ї протягом одного навчального року.

FLEX засновано в 1992 році як основну програму Євразійської Шкільної Ініціативи Акту на Підтримку Свободи. Програма фінансується Державним Департаментом Сполучених Штатів. Її було створено завдяки переконанню сенатора Біла Бредлі у тому, що найкращим шляхом для забезпечення довготривалого миру та взаєморозуміння між США і країнами Євразії є надання можливості молоді з цих країн особисто пізнавати Америку та американців. Основною метою FLEX є покращення взаєморозуміння між країнами та надання можливості молоді спостерігати за американським держа-вним устроєм та бути його частиною.

З початку існування програми більше 22 тисяч молодих людей взяли у ній участь і повернулися до своїх країн, сповнені нового ентузіазму, бажання допомагати іншим та ділитися набутим досвідом та знаннями для покращення життя у своїх громадах та країнах.

Зараз навчається у США гімназистка Катерина Лисицина. Цьогоріч фіналістом FLEX-випробувань став учень 10-А класу Владислав Бондарчук. Він успішно пройшов усі тести і співбесіди, тож готується до поїздки в США.

Тримаймо зв’язок!

Прес-центр гімназії