Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • станція ім. Тараса Шевченка

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

До уваги громадян: про монетизацію частини невикористаної субсидії
Вівторок, 16 травня 2017, 11:10

Кабінет Міністрів України постановою від 26 квітня 2017 року №300 прийняв рішення провести монетизацію частини зекономлених субсидій. Сума невикористаної субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150кВт/г електричної енергії, перераховуватиметься на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватиметься через відділення поштового зв’язку ПАТ  «Укрпошта».

Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.

Для отримання коштів громадянам необхідно до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до організації - постачальника газу чи електроенергії.

Суми невикористаних субсидій конкретним одержувачем на оплату послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення будуть повернені після закінчення опалювального сезону 2016-2017 рр. надавачами послуг до Державного бюджету.

За інформацією Кабінету Міністрів України