Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Міський пляж

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

117 років виповнилося Смілянській школі №13
Середа, 17 травня 2017, 08:03

 

Щороку у квітні педагогічний та учнівські колективи Смілянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №13 відзначають День школи, свято, яке традиційно, вже 17 рік поспіль відзначається за ініціативою директора школи Казимира Раймондовича Антоневича. День школи – це незвичайне свято, це день, коли до рідної школи на гостину приїжджають її випускники. Цього року школі виповнилося 117 років.

На святі школа перетворилася на чарівну та дивовижну країну – Японію, адже 2017 рік оголошено роком Японії в Україні. Розпочалося свято з тематичної лінійки. Зі словами вітання звернулися до присутніх шановні гості: депутат обласної ради, випускник нашої школи В.О. Костюченко, начальник управління світи, молоді та спорту Н.О.Незнанова, директор школи К.Р.Антоневич, які разом зі шкільною родиною вирушили у казкову подорож до Японії, привітавши шкільну родину зі святом та вручивши подарунок-сертифікат на кабінет хімії. Учні, вчителі та гості мали можливість переглянути презентацію «Японія – країна сакури».

Класні колективи 5 – 9 класів анонсували салони, до яких цього дня могли завітати всі бажаючі, попередньо обмінявши гривні на єни. Ця грошова одиниця знаходилась в обігу тільки один день і обмінювалась за справжнім курсом. Учні 5 класу запросили присутніх познайомитися з традиційною японською кухнею в суші – барі. Шестикласники відкрили музей японської історії та культури, тут же можна було зробити неповторне тату та придбати справжні японські сувеніри. Учні 7 класу запросили гостей насолодитися гостинною атмосферою в салоні краси, де дівчата в національних кімоно створювали екзотичні зачіски та манікюр. Учні 8 класу підготували традиційні японські ігри – стратегії та кімнату страху «Самурай». Дев’ятикласники у своєму кабінеті створили атмосферу чайної церемонії, де всі бажаючі ставали учасниками незабутнього дійства. Під час святкового концерту присутніх вразила японська пісня у виконанні учениці 9 класу Гаган Ревеки, та різнобарвні східні танці у виконанні дівчаток 3,5,7,9 класів. Цього дня у школі демонструвалися цікаві фільми та музичні композиції , а вчитель образотворчого мистецтва Клімашевський М.В. організував авторську виставку «Мистецтво оригамі» та провів майстер – клас.

Спортивні змагання, ігри та розваги, які проходили в цього дня , також були японські: рибка , хякунин иссю — запускання повітряних зміїв і вовчків, ханэцуки — гра в волан , бейсбол та інші. Переможці змагань були відзначені грамотами. А ще на свято завітав гурт «Sekond boys», який організували випускники школи брати Теліженки та Педоренко Назар.

Така далека Японія ще ніколи не була такою близькою до України, до Сміли, до школи №13. Багато нового і цікавого дізналися в цей день про дивовижну Японію всі учасники свята.

Лариса Третяк,

заступник директора з НВР

Смілянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №13

Джерело: газета «Сміла»