Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Блискавка над мікрорайоном

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Ярмарок вакансій для випускників Смілянського промислово-економічного коледжу
Середа, 17 травня 2017, 08:37

 

На початку травня, за ініціативою Смілянського центру зайнятості, в Смілянському промислово-економічному коледжі Черкаського державного технологічного університету відбувся ярмарок вакансій для випускників навчального закладу. Метою даного заходу було інформування студентів-випускників щодо можливостей державної служби зайнятості у пошуку роботи, ознайомлення з наявними вакансіями та роботодавцями, які проваджують економічну діяльність, за напрямками, за якими здійснюється фахова підготовка студентів навчального закладу.

В ярмарку вакансій взяли участь: директор ТОВ «Електрон-керамікс» Геннадій Шевцов, представник ДП «Оризон-навігація» начальник маркетингового відділу Андрій Кривовяз та представники від приватних підприємців Маргарита Цюпа та Руслан Цюпа

Під час заходу студенти коледжу ознайомилися з діяльністю представлених підприємств, отримали інформацію про вакансії, про можливості проходження практики та працевлаштування.

В свою чергу, голови циклових комісій (провідні фахівці) надали інформацію щодо спеціальностей, за якими відбувається підготовка фахівців, а також презентували своїх випускників, акцентувавши увагу роботодавців щодо їхніх знань та можливостей.

Смілянський МРЦЗ